1375
nem csak nekem?
  • peterke2
    #814
    Tegnap voltam a Hajdoktorboltban és leesett az állam. Mutattak képeket egy élősködőről (valami féreg vagy atka, nem tudom), ami a hajhagymákat pusztítja és állítólag minden 5. embernél megvan, akinek hullik a haja! Ráadásul viszket is. Mondanom sem kell, hogy nekem is rögtön elkezdett viszketni a fejem! A leghatásosabban egy nagyon tömény gyógynövényes koktél pusztítja. Kimondhatatlan neve van, Csulenvandi vagy valami hasonló. Ti hallottatok már erről az élősdiről vagy erről a szerről? Tapasztalat?
  • levete
    #813
    nem akarlak elszomoritani de hajatultetes gyengebb megoldast hozhat mintha idoben elkezdened kezelni .persze te tudod...
  • emg81
    #812
    konkrét gond nincs vele, ennyi idő alatt szerintem ki se jöhetett volna semmi probléma vele, egyszerűen csak úgy döntöttem, hogy nem használom, letoltam 3 milisre, aztán ha nagy lesz a már a gáz és lesz pénz, akkor hajátültetés
  • levete
    #811
    miert mia gond?
  • emg81
    #810
    srácok, rendeltem a cheaprogaine.com-ról 3 flakon rogaine habot, egyet félig elhasználtam, de úgy döntöttem, ennyi nekem elég is..
    megmaradt 2 bontatlan, akit érdekel az szoljon nyugodtan, a 3 összesen volt mindennel együtt 12 000, a kettőt 7 000-ért megveheti, akit érdekel, csak írjon!
  • levete
    #809
    Van a Rogaine hab mar Bioveanal is eleg jo arban.
  • levete
    #808
    mekkora
  • levete
    #807
    mekkor volt a shedding nekem 2 hete nagyon komoly es nagyon lathato a hajveszteseg az adott teruleten , meg akkor is mikor vegigsimitom a nedves tenyerem zuhanyzas utan es kb 30-40 hajszall van benne.
  • botix
    #806
    Üdv!
    A rogaine nekem is bejött, viszont ne ijedjen meg senki az első 3 hét sheddingjétől, ezután elmülik, és szépen visszanöveszti a hajat (nekem elöl is hozott, bár állitólag a sima minoxidil csak hátul működik). nálam annyi volt a gáz, hogy elöl kétoldalt egy részen már kb. 10 éve hiányzott, igy elkezdtem hajátültetés után nézelődni.
    Kb. 8 hónapja vettem a bátorságot, és megcsináltattam a hajam egy külföldi klinikán, ahol tényleg minőségi munkár végeztek. Egy év alatt nő ki az áttett haj, és eddig úgy néz ki bejött. Nyugodtan kérdezzetek, szivesen segitek, ha tudok!
    Üdv
  • levete
    #805
    shedding
  • berlinboy6329
    #804
    Az micsoda?
  • levete
    #803
    lehet h seeding-ed van
  • thomasito
    #802
    MINOXIDIL TARTALMÚ:
    -Kirkland minoxidil 3 flakon (3 havi adag) 6.500Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti amerika gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5.000 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 10.000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 15.000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 12.000 Ft

    DHT blokkoló:
    -Finpecia Propecia (gyártó:Cipla(India))) 1mg-os kiszerelésben,
    1 havi adag(30 szem): 4.500Ft.-

    -Dutasteride 0,5mg (eredeti gyártói termék): 6.500Ft

    Egyéb helyeken akár ennek 2-3x-át is elkérik.


    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre postai úton.

    Érdeklődni: [email protected]
    20/981-3656
  • berlinboy6329
    #801
    Most a hajszesznek nema z lenne a dolga h megállitsa a hajhullást?miaz h fél év használta után is hullik még tőle fokozottan?Már 1-1,5 éve hullik a hajam ez a xar meg még rátesz egy lapáttal minden használatnál.
  • kisgabo
    #800
    8 nap az pite, majd amikor fél éve hullik... v évek óta.

    azért ennyi idő alatt nem lesz látható javulás.
  • berlinboy6329
    #799
    Ez a fokozott hajhullás ha elkezdi az ember a hajszeszt használni meddig tart?nem tom m a különbség mondjuk egy bánfi szes egy alpecin v egy rogaine között hajhullásilag,de már 7-8. napja használom az Alpecin hajszeszt,és még mindig használat után rengeteg hajam kijön..Az első 2 napon jött a legtöbb,azóta kevesebb,de még igy is rengeteg.Nem tom mikor áll egm kezd idegesiteni, 8. napja csomóstól jön kifele miután bekentem.
  • levete
    #798
    Igen, mind a kulso mint a belso szerek , csak addig hasznalnak.
  • kisgabo
    #797
    uff

    ez addig ér valamit, amig használod, utána hullik tova?
  • levete
    #796
    Ott kell irja , amugy tudok valakierol aki onnan rendeli mar jo ideje, korekt ceg, itt lesz kb 6-10 munkanap.
  • emg81
    #795
    Meg tudja vki mondani, hogy kb. mennyi idő alatt érkezik meg az USA-ból rendelt cucc, jelen esetben Rogaine hab, a cheaprogaine.com-ról rendeltem
  • levete
    #794
    Az ar azert sem mindegy mert , ezeket a szereket folyamatosan kell hasznalni , ugye igy egy evben eleg sok kell , meg ha egyszerre nem is tunik soknak.
  • levete
    #793
    A minoxrol az igazsag , hogy egy vernyomas csokkentto szer , csak veletlenul fedeztek fel , hogy segit a hajhullasban a teljes mechanizmusa meg ma sem tisztazzott.

    Az ebayrol , nagyon konyen lehet rendelni es sokkal olcsobb mint a magyar webshoppok , atlataba 3 Rogaine hab olyan 34 +19 $. Nem kell mast mint egy bankkartya , nem feltetlen dombornyomot es maris vasarolhatsz.
  • levete
    #792
    Ezek a grafikonok mutatjak a minoxidil es fina hatasat , hosszab tavon is. Ezek szerint mindeki eldonti , hogy fogjae hasznalni a valameik szert esetleg mindkettot.
  • emg81
    #791
    Nézdd ZePaul, a Rogaine-vel kapcs. én még nem tudok neked nyilatkozni, mert kb. 3 hete használom és a fáma úgy szól, h min. 4 hónap, mire várható valamiféle javulás. Azt olvastam több helyen és mondták is, hogy ez az egyik legkomolyabb minoxidil tartalmú szer, ami blokkolja a dht hormont, ami ugye a hajhullásért felelős. Aztán lehet, hogy lófaszt se fog érni, majd kiderül.. :D
    Én óvaintenélek Velform-tól, szerintem sokatmondó az az igénytelen tv-reklám...
  • levete
    #790
  • levete
    #789
  • levete
    #788
    Ez Minoxidil es Minoxidil es 1 mg Finasterid altal elert eredmeny grafikonja.
  • emg81
    #787
    És honnan rendelted a Rogaine-t, szintén e-buy-ról? Annak pontosan mi a módja?
  • levete
    #786


    http://www.hairtransplantation.com/images03/pharmtherapy_02.gif

    http://www.hairtransplantation.com/images03/pharmtherapy_4a.gif
  • ZePaul
    #785
    Sziasztok!

    Hú srácok! Végig olvastam az egész fórumot... bocsi, mert hosszú leszek én is.

    Ebből gondolom rájöttök, hogy nem azért, mert ennyire durván unatkozom, hanem mert sajnos érintett vagyok a témában.

    Jelenleg 26 éves vagyok és kb. 3-4 éve vettem észre, hogy ritkul a hajam, egy hajvágás alkalmával, amikor is sokadszorra vágattam le ismételten a hosszú hajamat rövidre (ez nálam mindig váltakozott) és feltűnt, hogy a fodrász nem használja a ritkító ollót. Természetesen igen, nekem is brutálisan sűrű és erős, elég vastag szálú hajam volt, és mindig csak nevettem rajta, amikor mondták, hogy majd én is kopasz leszek, mint édesapám és anyai nagyapám. Ekkor jót mosolyogtam a dolgon, hogy ez kizárt dolog, de sajnos ez tényleg bekövetkezik szépen lassan. Természetesen az első reakcióm nekem is az volt, hogy Úr Isten, most mi lesz... nagyon kétségbeestem és még most se vagyok hajlandó teljes mértékben beletörődni, pedig én mondhatjuk, hogy abban a "szerencsés" helyzetben vagyok, hogy nekem talán egyformán jól áll a hosszú haj és a rövid pár milis is. Ez utóbbira amúgy korábban soha nem volt példa, de vagy 2 éve beszereztem egy hajvágó gépet és a 2,1 centiről már megjártam a 3 milit is szépen fokozatosan. Annak idején hetente vágtam vele a hajam magamnak, teljesen egyedül meg tudom csinálni és még nem is időigényes. Kb én is, még talán most, is a szállító 1 stádiumban vagyok :-) És persze én is úgy játszottam a dologgal, hogy felül 6 mili, oldalt és hátul 3. Ez így jól is mutat a tükörben és érzésre mindenütt egyformán sertésnek tűnik az ember feje, de a szabadban készült fényképeken és főleg a videókon nekem nagyon nem tetszik amit látok, a fény a nagy ellenségünk :-). Az első kérdésem erre is vonatkozna:

    1. Tényleg tök mindegy, hogy az embernek 1-2 milis a haja vagy akár hosszú vállig érő? Mármint a hullás szempontjából.

    Én eddig azt hittem, hogy a hosszabb haj miatt a nagyobb súlyú hajszálat nehezebben bírja a hajgyökér. Mondjuk az tényleg biztos, hogy a rövidebb haj hullása kevésbé feltűnű, mint a hosszú hajé, amiben esetleg tényleg jobban összegyűlhet a haj és ezért tűnik, hogy jobban hullik. Szóval mi a helyzet ezzel? Mert ha mindegy, akkor én inkább megnövesztem a hajam hosszúra, mert akkor a hátrafésül haj takarja a kopaszodó fejem búbját. :-) Mosáskor természetesen nekem is jól "feldúsul" a hajam és olyankor kevésbé feltűnő (még). Valaki korábban írta, hogy a hosszú nem túl férfias... hát az, akit hátulról a hosszú haja miatt nőnek lehet nézni, az tényleg ne növessze meg a haját, de szerintem egy jó képű, férfias testfelépítésű férfi ember, hosszú hajjal is férfias és macsós. Én úgy érzem, hogy ebbe a kategóriába kicsit azért bele tartozom (nagyképűség nélkül :-)), de szerencsére a rövid haj is jól áll, egész tűrhető a fejformám.

    Mert most úgy néz ki a dolog, hogy 2 oldalt a homlokom kicsit felkúszott, de ez még szerintem kifejezetten férfias is, szerintem nagyon béna, amikor teljesen vízszintes vonalban van elől a haj vonala (már elnézést, mondjuk gondolom ezen a fórumon nem sok mindenkit fenyeget ez az állapot). Ami jobban aggaszt, hogy fent a forgónál inkább kopaszodom és természetesen az egész fejtetőmön ritkább. Oldalt és hátul ugyan olyan sűrű, mint korábban. Qrva szar érzés végig nézni, hogy eltűnik a szép sűrű hajam és nem tehetek ellene semmit. Márpedig én tenni akarok és már nem akkor, amikor teljesen kihullik és utána műtéttel. Amúgy egyáltalán nem nevezném drasztikusnak. Az elmúlt 2 év alatt annyira nagyon nem történt nagyon komoly változás. Igaz közben volt egy a korpásodás elleni fél éves kúrám, mert én is voltam ilyen ingyenes patikai mikrokamerás hajvizsgálaton és kaptam ilyen tisztítőt és a korpásodás elleni szert (Rougj). Szerintem az is jelentett azért valamit. Mondjuk most megint iszonyat korpás néha a fejem, illetve nagyon hamar zsírosodik.

    Szóval végig olvasva a fórumot, egyértelműen arra jutottam, hogy ezt a ROGAINE HABot érdemes lenne nekem is kipróbálnom. Mit gondoltok?

    És örömmel olvastam, hogy már ide haza is áruljátok páran, és nem kell Amerikából hozatni, mivel nekem most ez az átutalásos vásárlás nem is menne.

    Megmondom őszintén, én már azt terveztem, hogy megrendelem ezt a TV shoppos Velform Hair Grow Plus-t... mert hát amiket mondanak, írnak, az hú de qrva jól hangzik... mondjuk az a TV reklám valami botrányos... kiöntik a markukba és lazán belesimítják a hajukba? na hát az mindenhová eljut, csak éppen a fejbőrig és onnan a hajhagymákig nem szerintem. És hát az a 2 dús hajú fiatal ember, akik ezt teszik, soha a büdös életben nem szenvedtek hajhullástól. Szóval amúgy nevetséges, de hát a sok elkeseredett embert (köztük engem is) nagyon könnyen be tudják etetni a csábító szövegükkel. Mondjuk ott ugye él a 2 hetes pénzvisszafizetési garancia... de hát könyörgöm! 2 hét alatt milyen eredményre lehet számítani, ami alapján az ember el tudja dönteni, hogy használ-e vagy nem. De amúgy, ha használt valaki ilyet, az írja már le légyszi a tapasztalatait. 1 vagy 2 ilyet olvastam itt, de mondjuk egyikőjük se volt valami elégedett.

    A másik ez a hajnövesztő lézerfésű... hát igen, ebben is baromira csábító, hogy csak egyszer kell kiadni érte azt a tulajdonképpen nem is nagyon magas összeget (mármint ha hatásos lenne) és utána többet nem kell rá költeni csak használni.... Ezzel kapcsolatban tapasztalat?

    zoleee20??? Megvetted végül?


    Szóval én is áldoznék havonta ennyit, ha tényleg hatásos lenne ez a Rogaine. Jó érzés lenne azért valamennyi hajat visszakapni és utána megtartani. Tényleg lehetséges ez? Nekem elég lenne az, hogy hosszú hajjal ne látszódjon, hogy kopaszodom, illetve ne hulljon tovább a hajam. Amúgy én ha belevágok, csinálok képeket. Eddig is fotóztam a fejem búbját rendszeresen, mert hát akkor tudom igazán meglesni, hogy mi is a helyzet odafent. Majd mutatok nektek is, hogy milyen állapotok uralkodnak most a fejtetőmön. :-)

    Mondtam, hogy hosszú leszek! :-) Bocsi!

    Várom a válaszokat, reakciókat!

    Üdv!
  • levete
    #784
    most rendeltem Rogaine habot, a jovo heten lesz itt.
  • Sanyix
    #783
    vagy gomba mint nálam. ott is vörös foltok virítottak, bár csak az elején volt skála szerint, utána felemás, szbálytalan lett.
  • emg81
    #782
    És most is azt a márkát használod, vagy most már Rogaine-t?
  • levete
    #781
    es szedek napi 1 mg finat.
  • levete
    #780
    nekem szinte csodat tett. En folyekony minoxidilt hasznaltam Members Mark.-ot . Aztan abba hagytam anyira meggyozo volt az eredemeny.Persze kihullot par honapon belul ami visszanott, utanna ujra elkezdtem hasznalni de mar nem hozzott olyan hatast de javult aztan el kezdett meredeken romlani es abbahagytam.Jelenleg az Ebayrol rendeltem habot mert az alitolag jobb mint a folyekony minoxidil es persze nem mindegy az ara sem.
  • emg81
    #779
    az egész fejtetőmön ritkul. persze, én is remélem h a rogaine segíteni fog valamit, de ha nem, akkor sem fogok a kardombadőlni.. nekem olyan szinten szerencsém van, hogy a fejformám miatt jól áll a nagyon rövid haj, ugyan most kb. 6 centis hajam van, de régebben volt egy ideig nullás, amikor még nem volt gáz hajilag... Aztán ha a helyzet rosszabbodik, akkor megint letolom, oszt' jóvan. Persze vannak, akiknek nem áll olyan jól a nagyon rövid, ahogy olyanok is, akiknek a nagyobb haj nem áll jól. De mindettől függetlenüsz szerintem a lényeg az önbizalom, de azt aláírom, hogy vannak helyzetek, amikor azt nagyon nehéz visszaszerezni... Neked használt a minoxidil?
  • levete
    #778
    hat ha foltok is vannak, mindekepp menj el borgyogyaszhoz.
  • Inferno
    #777
    Hali

    Elkezdtem kopaszodni 5-6 hónapja (26 éves vagy) a skála szerint III,családomba senkise kopasz,a kopaszodás helyén piros foltok vannak,minkahelyi stressz végett kopaszodok szerintem :S,nem tudom mit csináljak...van esély arra hogy legyen újra ott hajam?
    A tanácsotokat kérném !
  • levete
    #776
    igazad van vannak jo kepu sracok sot befutott szineszek is, sot van akinek a rovid haj vagy akar a kopaszsag all jol. De peldaul nekem mikor anyira kezdett hullni levagattam egesz rovidre es tobb ember is megjegyezte , hogy nem all jol , vagy hova lett a hajam.Sajnos nem mindeki van igy.De abban igazad van , hogy az emberek a kierzik ha zavar valami , vagyis kierzik a kisugarzasodon , ha emeszted magad a hajad vagy a kulsod miatt.Szeritem a minoxidil fog segiteni, hogyan kopaszodsz egesz fejteton gyerul vagy huzodik hatra a hajvonalad?
  • emg81
    #775
    U.i. : bocs a helyesírási hibákért, siettem... :D