1375
nem csak nekem?
  • kevlartema
    #854
    És erre a gombára milyen szert kaptál? Azóta nő a hajad vmennyit? Mióta?
    Milyen formában hullott neked egyáltalán? Mert nekem a forma alapján férfias is lehet teljesen...
  • Sanyix
    #853
    Hát nem állami bőrgyógyászhoz kell menni, hanem magánhoz. Az állami börgyógyász nálam 5 perc alatt miközben mondtam a tüneteket, 3 diagnózist állított fel: sebhorrea, férfias kopaszodás, góchatás.

    FAIL volt, mert magánbőrgyógyász arra hogy viszketés és hullik már rávágta hogy gomba, és meg is mutatta a fejbőrt 400x-os nagyítós kamerával.
  • kevlartema
    #852
    Elképzelhető simán, valami szerintem sem gömbölyű.

    Neked hol derült rá fény? Mit csináljak, kihez forduljak?
    Egy bőrgyógyász már lerázott, hogy sima férfias kopaszodás és pont.
  • Sanyix
    #851
    szerintem a te fejed inkább gombás mint az állat. Nekem is viszketett, piros volt a bőr, és kiderült hogy gomba. Le lett irtva, nől vissza (persze nem 2 perc alatt sajnos).
    Úgylátszik tényleg igaz az hogy nagyon gyakori a gombás hajhullás, csak mindenki beletörődik hogy férfias, és akkor annyi.
  • kevlartema
    #850
    Sziasztok,
    18 éves korom óta hullik a hajam, most vagyok 24 és az egész fejtetőm megritkult.
    Gondolkozom rajta, hogy a fejem első felét FUE műtéttel rendbe rakatom és hátulra szednék blokkolót, esetleg finasteridet. Félek tőle, de baromira lelomboz a hajhullásom.
    Mi a véleményetek? Ti szedtek vmi blokkolót?

    Hosszú távon milyen hatása lehet?
    Mindemelett baromira zsírosodik, viszket és sokszor korpás is a fejem. Sokszor úgy érzem hogy beteg az egész fejbőröm. Ez velejárója a férfias kopaszodásnak, vagy inkább lehet okozója is ?
  • thomasito
    #849
    Megnézem neked, hogy tudok-e rendelni. Mi a jó ár értük?
  • Ronny
    #848
    Esetleg 2%-os Nizoral vagy Fincar nem lesz?
  • thomasito
    #847
    MINOXIDIL TARTALMÚ:
    -Kirkland minoxidil 3 flakon (3 havi adag) 6.500Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti amerika gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5.000 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 10.000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 15.000 Ft

    -Spectral DNC
    1 flakon (1 havi adag) 9.500 Ft

    -Progaine Sampon 360ml
    1 flakon 3.500 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 12.000 Ft

    DHT blokkoló:
    -Finpecia Propecia (gyártó:Cipla(India))) 1mg-os kiszerelésben,
    1 havi adag(30 szem): 4.500Ft.-

    -Dutasteride 0,5mg (eredeti gyártói termék): 6.500Ft

    Egyéb helyeken akár ennek 2-3x-át is elkérik.


    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre postai úton.

    Érdeklődni: [email protected]
    20/981-3656
  • levete
    #846
    erosodnek a szorok, sotetebb arnyalatuk lesz, kicsit feljebb kuszik a szakal hatar , nekem elvetve egy egy kosza szal eleg fent kezdett noni. A sorosodes a hatamat es az alkaromat meg es valamenyire talan a labamat is. Nem mindenkibel jelentkeznek de meg tobb embertol is hallottam hasonlot, ennek ellenere hasznalom.A halantekomnal a hajvonal lassab kezdet egy csikba egyesulni a szemoldokommel. A boci szemoldokot is kivalthat , de ugye ezeket megfelelo apolassal ki lehet kuszobolni.
  • Willenbrock
    #845
    Milyen mellékhatásai voltak konkrétan?A Rogainban is minoxidil van.Mindenhol azt mondják hogy a külső használatos minoxidilnak semmi mellékhatása nincs,max bőrpirosodás vagy hasomló,de semmi komoly.A Rogaint nekem egyszer egy bőrgyógyász főorvos is ajánlotta.
  • levete
    #844
    nekem pl. a minoxnak voltak ,vannak mellekhatasai, pedig az alitolag kulso szer es nem lehetnek...
  • levete
    #843
    nem akarok partoskodni mert meg engem is erhetnek mellekhatasok. De ami erdekes , hogy vegyel mondjuk 100 ferfit es abbol hanynak van mar onmagaban problemaja az erekcioval...Plane ha valaki szedi meg a finasteridet mar rogton meg van a bunos...erdemes megnezni a teszteket amiket vegeztek eloszor azt , hogy hany embernek voltak mellekhatasai , ebbol hany volt placebo miatt , plusz meg beleszamolni azt is akinek mar elozoleg voltak problemai. Legyunk oszintek a legoszintebb ferfi sem valalja fel ezt. Azt hiszem a blikken volt egy kerdes amire szavazni lehetett : menyit varnak a ferfiak ha problemajuk van a pontenciajukkal : a. akar eveket b, azonnal orvoshoz fordulnak c.....
    kb 95% vezette a szavazast az A valasz. Megegyszer kihangsulyozom , hogy ez csak sajat velemenyem, de en ugy gondolom akiket kiutott a fina azoknak egy jelentos hanyaduknak elozoleg is voltak problemai.
  • snapadam
    #842
    Én is szedek finasteride-t, milyen permanens mellékhatások jelenteztek? Én egyáltalán nem érzékelem őket (36 szemnél tartok még csak) de szeretném tudni más tapasztalatát is. Nem akartam elkezdeni, de rájöttem, hogy igazán hatásos csak ez vagy a duta...
  • Ronny
    #841
    ha jól emlékszem már az első 9 hónap után. Az esetleges permanens mellékhatások miatt nem ajánlanám. Érdemes rékeresni az interjúra, amiben az emberünk elmeséli hogyan vesztítette el a libidóját a finasteride miatt. Talán a youtube-n megtalálod. Minek a hajkorona ha fel sem áll?
  • Ronny
    #840
    mert nem csupán emberbaráti szeretetből csinálja. Ez üzlet és még mindig korrekt árakkal dolgozik.
  • levete
    #839
    ebay.com- on olcsobb , te miert adod ilyen dragan?
  • stolvy
    #838


    Eladó: kirkland 5% -os minoxidil, originál amerikai kiszerelés. 3 flakon (3 havi adag) 6500 Ft.

    Átvétel: Budapesten személyesen, vagy csomagküldés. Vidékre csak csomagküldés. Mindkét esetben lehetséges INGYENES CSOMAGKÜLDÉS!!! Érd.: [email protected]
  • stolvy
    #837


    3 FLAKON (3 HAVI ADAG) rogaine HAB ÁRA MOST MINDÖSSZESEN 14500 FT!!!

    Eladó: rogaine foam (hab formula) 5% -os minoxidil, originál amerikai kiszerelés (gyártó: Pfizer).

    1 flakon (1 havi adag) 5000 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 10000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 14500 Ft

    Átvétel: Budapesten személyesen, vagy csomagküldés. Vidékre csak csomagküldés. Mindkét esetben lehetséges INGYENES CSOMAGKÜLDÉS!!! Várakozási idő nélkül, folyamatosan! Érd.: [email protected]



  • levete
    #836
    Amugy teljesen igazad van a hajbeultetessel.Altalaban mindeki ugy van vele , mint utolso tokeletes megoldas, javit a helyzeten de nagyon draga, es ha penz nem is akadaly, a hatasa ugysem olyan mint a termeszetes haje, sokkal gyerebb.Nem beszelve arrol , hogy van aki nem is alkalmas a bevatkozasra.
  • levete
    #835
    mik voltak a mellekhatasok , en mar fel evenel tobb szedem de semilyen mellekhatsa nem volt, csak pozitiv. Neked menyi idore ra jelentkeztek mellekhatasok?
  • BreakR
    #834
    Ha a Rogaine nem hasznal, hasznalj Spectral DNC-t. Kifejezetten azoknak van akik mar Rogaine utan vannak es nem reagalnak. Sokkal agresszivabb mint a Rogaine, gyorsabban es latvanyosan tobb hajat noveszt vissza. Igaz, 10ezer/hó.
  • Ronny
    #833
    a Proscart negyedeltem pengével, de szerintem nem éri meg a lehetséges mellékhatások miatt. Esetleg mint utolsó lehetőség, ha a minoxidil nem eredményes. Bőven elég egy kence, retinolt nem használok.
  • Ronny
    #832
    marhaságot írtatok és nem akarom, hogy ezzel elbizonytalanítsatok valakit. Ha egy kisebb új autó árát akarod majd hajbeültetésre költeni(ami továbbra is egy igen ritka koronát eredményez), anélkül, hogy akár egy "kúrát" is végigcsináltál volna, akkor hajrá!
  • emg81
    #831
    én nem véleményeztem senkit, aki használ x, y terméket, ugyanis nem rám tartozik, hogy ki mit tart helyesnek, (a vélemény privát dolog, és én speciel nem vagyok kíváncsi a tiédre) ezért megkérnélek, hogy te se tedd. azon, hogy te "előre megjósolod", csak mosolyogtam egyet.
  • levete
    #830
    retinol kremmel segitettel ra?
    otodolod vagy negyedeled a proscart?
  • Ronny
    #829
    8 éve hullik a hajam, ebbből 4 évet Minoxidilen és Proscaron tölöttem és még mindig egy erős NW2-es vagyok.
  • Ronny
    #828
    nagyon hülye "stratégiát" választottatok, de ti tudjátok...Meg lehet nézni, hogy hány graft szükséges egy NW3-as koronához, és ez mennyibe is fog kerülni nektek. Előre megjósolom, hogy nem fogtok rá ennyit költeni, tehát nagy valószínűséggel szépen beletörődtök.
  • Ronny
    #827
    havi 10-20 ezer? Most rendeltem az ebay-ről Kirklandot és a fél éves adag nem került ennyibe.
  • Narxis
    #826
  • nar ancs
    #825
    Nem gomba volt neki hanem tetű. Összeszedte a putrijában.
  • levete
    #824
    ez igaz hogy vannak erdekek...reklamozzak.
  • emg81
    #823
    nézdd, én nem vagyok egy nagyon szkeptikus természet, és ha lenne olyan szer, ami bizonyítottan használ, akkor minden hezitálás nélkül áldoznék rá. de az az igazság, hogy ez nekem nagyon üzlet-szagú és nem szeretnék havonta 10-20 ezret költeni olyan termékekre, amik TALÁN segítenek. (és most, itt megkérnék mindenkit, aki pl. rogaine-t használ, tegyen már fel pár képet, "ilyen volt, ilyen lett ", számomra érdekes, hogy ilyet itt még nem láttam... ) emellett van egy olyan gyanúm is, hogy itt a fórumon is van egy-két csávó, akinek valamifélre érdeke származik abból, hogy a rogaine használatára buzdít.
  • levete
    #822
    esetleg a gomba nevet tudod?
  • levete
    #821
    mit hasznaltal?
  • Sanyix
    #820
    nem lehet... nekem is férfias kinézetűnek tűnt az elején aztán később kezdett aszimmetrikussá válni.
  • Sanyix
    #819
    féreg atka?? nekem gomba élősködött rajta(már ki van irtva, és nől vissza), és én arról halottam hogy gyakori hogy attól hullik, csak sokan beletörődnek hogy ez férfias hajhullás, és hagyják meg sem nézetik. És nekem is viszketett akkor. De nem állat volt hanem gomba.
  • levete
    #818
    volt sheddinged?
  • bandii84
    #817
    A kérdésedre válaszolva, szerintem abba ne nagyon bízzál, hogy egy teljesen kopasz részre haj fog nőni a rogain-tól.
    A még meglévő hajszálaknál viszont szinte csodára képes elöl is hátul is.
    Nekem megvasatagította a hajszálaimat, és ha most egymással szemben állnánk azt mondanád nekem, hogy "mi is a te bajod neked nincs is kopaszodásod"
    Én örülök neki, hogy rátaláltam erre a szerre, elötte varga cseppet használtam, nem sok sikerrel, egy haverom pedig akivel egyszerre kezdtük el kezelni a hajvesztésünket még a mai napig azt tolja.
    Ő már kezd úgy kinézni mint kojak.
    Nem mindenkinek használ nekem spec igen én ennek örülök, nem biztos hogy neked is fog egy próbát megér szerintem, sok sikert kivánok neked!
  • joosbalazs
    #816
    Szerntem nagyon jól tetted!! Én is hasonló stratégiát válaszottam, mert nem akarok szerektől függeni, és más zsebét tömni!
    És számíthatsz egy látványos/eredményes és tartós eredményre!!
    Ha jól áll a 3mm-es séró, akkor nagyon jól döntöttél... Sok buzergálástól és idegességtől kíméled meg magad!!
  • levete
    #815
    lehet , hogy kamu ha ilyen gyakori kene legyen anyag rola a neten.
    A ferfias kopaszodas oroklodo es jol el lehet kuloniteni mas kopaszodas fajtaktol.