BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dienesoft
#2688
Nem akarok türelmetlenkedni, deee:ha minden igaz, ma jelenik meg a játék?😄

#2687
Senki nem mondta hogy az év játéka. Eddig a legszínvonalasabb (technikailag mindenképp) FPS.

///// Asus G751 \\\\\\\\\\

#2686
Attól még hogy szép a grafikája és nem szaggat , még nem lesz az év játéka. Jó játék , de megkéne várni a többi versenyzõt is....

#2685
elfogultság nélkül: köszöntsük az fpsek új királyát.

Nálam is megy maxon.

///// Asus G751 \\\\\\\\\\

#2684
huhhh. keménykemény..
fullon minden 1680*1050.
8)
nyaminyami.

p5bdeluxewifi,c2d e6600,2gcorsair,8800gtx www.myspace.com/lifemaster

#2683
milyen beállításokkal vitted és kb hány fps volt?
hen-tes
#2682
Én is azzal toltam most végig, procim még gyengébb is, ramom 2 giga, és bõven jó volt.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

DarkSector
#2681
Szerintem high-on nem, de 4-es erõsséggel az 5-ös skálán....
Nekem megy 30-fps-t

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#2680
Hát,bekövetkezett amitõl tartottam,a 6600ammal kb amíg nincs ellenség játszható,utána finoman fogalmazva nem egy élmény,bár kompromisszumokkal így is végigtoltam ezt a rövid demót. zsír cuccos,bár nem számítottam rá,h ilyen pörgõs lesz,ez szerintem nem vmi jó. a néha-néha felbukkanó zenei részletek iszonyat jók,remélem lesz soundtrackje. nade annyi biztos,h ezzel a kártyával guiness rekord végigtolni,szal haverom,aki megy ki külföldre odaadná a 7600GT-jét,egy végigjátszás erejéig. kérdésem az,h kb h futna az amd64 x2dual 3800+,2ghz,2gb-ramos gépemen ezzel a 7600gt-vel? mert sima nx6600al kb az volt a szitu,h amíg nem volt ellenség még highon is elhuszárkodott olyan 15fps körül,de utána aztán beindult a pokol,és ez a medium beállítások használatával se nagyon akart szûnni.. szal mennyit segítene rajta ez a kártya? 1-2nagyobb kaliberû effektet kilõve menne highon? mert az észrevettem,h marha nagy a különbség sajnos high,meg medium között.. :/
hen-tes
#2679

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

hen-tes
#2678
Ahh, végigtoltam újra a demo full sötét szobában, csak a 22"-os bioshock és a hangorgia érte az érzékeimet. Nagyon állat. 😄
Meg közben megtaláltam a mapot.. 😄 a gépeket is sikerült hekkelni, bár az egyik jól kicseszett velem, mert nem tudtam tõle bebújni az oszlop mögé, pedig jöttek a rohadékok de én meg a vértõl nem láttam semmit.. nem semmi 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

DarkSector
#2677
hunul?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#2676
Igen ez már annyira effectes, hogy én se tudtam pl egy fszit gépfegyverrel leszedni, mert majd szétvágta az effectorgia a retinámat....
Szép-szép, de lehúzza a játszhatóságát...sztm

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

samsung123
#2675
nem tudom titek zavar e perspektiva a játékba? met olyan mintha a fejem a monitor elött lenne 1 centire. nagyobb perertivát kelle használni mert hihetetlen zavaró hogy minden az orromba van.

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#2674
"Game has possibly been cracked by use of the demo files beleive it or not.. hearing the same thing, IRC is going litterally crazy right now and a net split is imminent. Due to file size it could be a few hours but THIS COULD BE IT Very HappyVery HappyVery Happy FINALLY!!"
nforce-on írják!

DarkSector
#2673
Igen ez már az igazi U3 motor...

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

wesker24
#2672
Na szóval nekem is lejött a játék nemrég !

Én is csak egy szóval jellemezném ezt a játékot : TÖKÉLETES !

A grafika elképesztõen gyönyörû a hanghatások nagyon jók a hangulat pedig SZUPER !

Az optimalizálást is egész jól megcsinálták !!

Full grafikai beállitással megy minden 1280x1024-es felbontásban !!

A játék átlag 40-60 FPS-sel ment mikor sokan jöttek akkor ment 40 FPS-sel !
DarkSector
#2671
Lesz lan?????????????????<#ravasz1>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

SötétBarom
#2670
Röviden összefoglalom a véleményem így a demo után..

A helyszín hangulata ötös, grafika szintúgy, optimalizáltság hasonlóképp.. Az art rész pofás, stílus büntet.. Hangok dettó.
Víz nagyon frankó, kíváncsi vagyok a teljesben miféle árasztós mókák lesznek.

Ami nem teccik:

Horrorhoz képest sztem kicsit túl dúmos.. 5 perc után már tommygunnal henteltem hegyre a mutáns álarcosbál fanokat.. A mozgásom túl gyors, kicsit darabos is, plusz a hangulathoz nekem hiányzik egy kis mouse smoothing, a játékmenet pedig túl pörgõs.. :| Ilyen rövid idõ alatt még azt sem szeretném tudni hol vagyok, helyette már orrba szájba lövöm magam plasmiddal.. Nekem sokkal jobban bejön a system shockos, lopakodós, naplóolvasós, megfontolt játémenet.. Ha a teljesben is ennyi hent lesz félek, hogy hamar ellaposodik. Szvsz sokkal jobb, ha ritkán jön enemy, de akkor télleg összefossom magam.

Eddig nálam 10bõl egy erõs 7es...
awaiting full version

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

AntiHero
#2669
Na még egy végigjátszáson túl vagyok😊

naogyon faintos.

Mr.Bubbles a legjobb😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

chalezlopez
#2668
Végignyomtam a demót 4x-re is...hát a HANGULAT az tényleg nagybetûs...
Már várom a fullt...huhúú nem lesz gyenge az biztos...milyen õszünk lesz itt játékügyileg...<#violent>

Vamos Argentina!

AntiHero
#2667
NA tútlvittem a demót😊 Egy szó: TÖKÉLY
Sajna nagyon rövid😞

2db kártyával is tülvittem. Az eggyik egy NV 7600GT a másik egy ATI X1950PRO.

(ON MINDEN(FULL, csak DX10 nem meg az ablak mód😊) - 1280x1024 - Elvileg a Catalyst Driverbe be van kapcsolva 4xAA + 16xAF bár nem tom jelentet e valamit)

Hát mit ne mondjak ATI-n sokkal szebb volt pedig elvileg ugyan azt a dx9-et tudja a két kártya. Sokkal részletgazdagabb volt sok kis effektel több volt benne. Fura. NA mind1...

Az optimalizáció valami elképesztõ, nagyon jól futott még a gyengéb kártyán is.(igaz párszor le esett az FPS 18 alá de nem volt vészes(NV7600GT-nél))

Pár kép ízelítõnek(SPOILER!)😄):










Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#2666
na kipróbáltam én is,nagyon hangulatos
nekem igazából két dolog volt a nagyobb újdonság,amolyan nextgen fíling:a víz ábrázolása és a hangok,erre a kettõre rágyúrtak😊
amúgy hasít mint állat:3800X2,2GBram,1950pro radeon minden fullon 1024-ben

crazyclone
#2665
nézzél viszább same problem velem is a pixel sahder verzioval lehet a baja valami megoldások voltak régebb vegas ra de nem mukodtek ugyhogy tényleg csak egy uj vga a megoldás ...

#2664
hát crysis is is ilyen lesz akkor <#email>

#2663
Én a helyedben nem bíznék a hazai boltokban, képesek a játék körüli hisztériát kiszagolva rárakni néhány ezer Ft plusz profitot.
PLackó
#2662
nem,a teljes,hivatalos.

#2661
THX. pedig itt is néztem de valahogy nem találtam.

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

#2660
hd2900xt-vel ugyanaz a gondom,mint evegordon-nak, a világítótestek nem csinálnak fényt,szart se látni a textúrákból 😞

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

Tatyla
#2659

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#2658
Magyar boltot tud valaki ahol lehet majd kapni? Mert most néztem egy-két helyet és nem igazán találtam.

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

kuci06
#2657
a béta?

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

PLackó
#2656
legújabb van fenn, sajnos ez nem megoldás.

PLackó
#2655
köszi,de kár hogy ez a megoldás,mert igy is élvezhetõ. és gyögyörû!
az a gáz hogy menteni nem lehet,igy lehet eljátszom addig a részig egy párszor,mire jó lesz ,a graf beállítás is 😊

PLackó
#2654
lehet ez nem a fraps hibája most, hanem a játék jól összebarkácsolt 😊

robotnyk
#2653
bizonyára senkit nem érdekel, de azért jelentem, némi vacilálás, és a demo újbóli végigjátszása után megejtettem a pre-purchaset 😊
robotnyk
#2652
nem lehet, új vgat venni legfeljebb, mivel a tiéd nem támogatott.
Istencsászár
#2651
Ha a Sound Input nem stereo mix-en van akkor nem jó hangot vesz fel, át kell állítani!

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

JCSR Apache
#2650
Lehet hogy volt de akkoris megkérdezem.

Most játszunk egy kis barkópát.<#fejvakaras> Ez melyik részbõl van.



(persze az elején a fuldoklós részbõl van tovább nem is jutottam, szart se látni)

ATI 9550-öm van, azzal lehet baja. Lehet valami csinálni hogy menyjen?
Tud valaki segíteni? ATI catalystot próbáltam de nem ismerte fel(???)a videókarit. A színek fordítottak lettek mint a fotónegatívon a fissítés meg lehetett vagy 50hz, 800x600-al. El is tüntettem maradt a sima driver...

#2649
szedd le a legujabb drivert , azzal egyböl jólesz

#2648
Sziasztok!
A gépem: P4 3,2Ghz, 2MB RAM, 7600GT/256MB.
Minden fut rajta kivéve a BioShock 😞
A legújabb VGA driver van fent. Indításkor már nincs cursor, aztán a repülõgép lezuhanása után nincs kép csak hang. Mi lehet?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

kuci06
#2647
nekem is ez volt! vedd le a grafot! úgy jó lesz

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

grebber
#2646
Én nemértem nagyon a fraps-ot fps szám ügyileg.
Pl anno fifáztam azt mondom csinálok pár képet persze közbe sasoltam fps értékeket azt végig ilyen 18-akat irogatott holott azmá szinte játszhatatlan lenne azt még véletlenül se akadt !

Next PC upgrade: 2022

PLackó
#2645
nekem gyönyörûen ujraindult a gép mikor a demo oda ért,hogy a liftbõl kiléphettem volna. tehát még semmit nem tudtam kipróbálni 😞

Mitõl lehet ez?más nem csinál ilyet.

Gép: Msi nforce4 alapla, 3800+ A64, 1 giga memó, 7600GT

Egyébként fraps 20 fps körüli értéket mutatott kb. végig,de sokkal többnek éreztem!

grebber
#2644
Frapsal szeretnék videót felvenni hanggal!
De hiába van kipipálva a Record Sound a felvett anyagon nincs hang 😞
Erre tud valaki gyógyirt?

GameCam meg lefagyasztja mindig a gamet tültésnél úhy hogy csak reset segít.

Next PC upgrade: 2022

#2643
valakinek,akinek hd2900xt kártyája van, tud mondani vmit, h jó-e neki?

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

#2642
"túl" kiskorúak ténleg ne jáccanak vele!<#eplus2><#hehe>

#2641
na bocs de nem fogom visza magam😄 marmint ami a ... illeti😊)
Nos lerántottam a drivert , mondom még ennyi esélyt adok neki azért .
a driver megoldotta a problémát , kezdtem happy lenni , de azt tudni kell ,mielött még felraktam volna a bioshockot , h ugy voltam az egész gémmel öszijntén ,h mivel rutinos fps (fõleg) gamer vagyok/ tartom annak😄 de tényleg , ezért nem igazán érdekel igy a game ,LEGALÁBB IS VIDEOKRÓL !!! az összes bioshock vidit megnézegettem mindig szépen ahogy ugy jöttek kifele ,de nem jött át már semmi hangulat általa (nagyon kevés game van ami ezt azonnal el tudja érni😄/videon ) .Szokásos mellett mondom brutál graf ,pár aproság oszt ennyi .
DE
Ismét beigazolódott a "gyanu" nem feltétlen video/trailer alapjan kell értékelni egy gamet , az csak max 1 alapszempont lehet .
MERT
VÉGIGVITTEM A DEMO-t
És ,h betartsam , amit igértem a hsz-em elején :

ANNYÁÁÁÁÁÁDDDD GECIIIIIII ez tényleg bioshock ....hûûû de fasza már
VÉGRE EGY HORROR/TÚLÉLÕ FPS ,sztori , minden fasza , nagyon para WÁÁÁ
HANGOKTOL leszopja magat a player😄DD minden nesz , odabas* azé nem semmi . Megérte tologatni a megjelenest😛
Ja és még kurvajól van optimalizalva is ,h miért ????
konfigom : amd athlon 64 3200+ , 1gb ram , geforce 6800xt 256 mb gddr3 (röviden)
játékba : 1024-be , alapbol (asszem) mindent high-ra rakott , én nem is állitottam semmit ... és kib. jól megy ...nem volt fps mérõ , de 20-25 inkabb utobbi az megvolt mindig , jól fut , nem ezt vártam😊 , bár a demo végén durvultak a harcok , ott beszaggatott azért 😄 fõleg mikor a repulo robot izémizével volt a fight.

Na ennyi😛 , majd hamarosan boxon tolom fullba.

#2640
Hát igen. De ha már annyit sikerülne ezen a felfogáson változtani,hogy legalább azokat a játékokat megvegyék amik tényleg megérdemlik az is már sokat jelentene. Persze én se azt mondom,hogy hajrá minden játékot vegyünk meg amivel játszunk, mert én se így teszek, pedig nekem lenne rá keretem,hogy többet is megvegyek. Viszont amíg ilyen játékokat kapunk a fejlesztõktõl addig igazán megérdemlik,hogy elismerjük a munkájukat mégpedig úgy,hogy megvesszük a játékot. Bocs a sok szövegért.

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

bertino
#2639
köszi, ezt már felrakom

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!