BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
///// Asus G751 \\\\\\\\\\
Nálam is megy maxon.
///// Asus G751 \\\\\\\\\\
fullon minden 1680*1050.
8)
nyaminyami.
p5bdeluxewifi,c2d e6600,2gcorsair,8800gtx www.myspace.com/lifemaster
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Nekem megy 30-fps-t
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Meg közben megtaláltam a mapot.. 😄 a gépeket is sikerült hekkelni, bár az egyik jól kicseszett velem, mert nem tudtam tõle bebújni az oszlop mögé, pedig jöttek a rohadékok de én meg a vértõl nem láttam semmit.. nem semmi 😄
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Szép-szép, de lehúzza a játszhatóságát...sztm
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014
nforce-on írják!
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Én is csak egy szóval jellemezném ezt a játékot : TÖKÉLETES !
A grafika elképesztõen gyönyörû a hanghatások nagyon jók a hangulat pedig SZUPER !
Az optimalizálást is egész jól megcsinálták !!
Full grafikai beállitással megy minden 1280x1024-es felbontásban !!
A játék átlag 40-60 FPS-sel ment mikor sokan jöttek akkor ment 40 FPS-sel !
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
A helyszín hangulata ötös, grafika szintúgy, optimalizáltság hasonlóképp.. Az art rész pofás, stílus büntet.. Hangok dettó.
Víz nagyon frankó, kíváncsi vagyok a teljesben miféle árasztós mókák lesznek.
Ami nem teccik:
Horrorhoz képest sztem kicsit túl dúmos.. 5 perc után már tommygunnal henteltem hegyre a mutáns álarcosbál fanokat.. A mozgásom túl gyors, kicsit darabos is, plusz a hangulathoz nekem hiányzik egy kis mouse smoothing, a játékmenet pedig túl pörgõs.. :| Ilyen rövid idõ alatt még azt sem szeretném tudni hol vagyok, helyette már orrba szájba lövöm magam plasmiddal.. Nekem sokkal jobban bejön a system shockos, lopakodós, naplóolvasós, megfontolt játémenet.. Ha a teljesben is ennyi hent lesz félek, hogy hamar ellaposodik. Szvsz sokkal jobb, ha ritkán jön enemy, de akkor télleg összefossom magam.
Eddig nálam 10bõl egy erõs 7es...
awaiting full version
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
naogyon faintos.
Mr.Bubbles a legjobb😊
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Már várom a fullt...huhúú nem lesz gyenge az biztos...milyen õszünk lesz itt játékügyileg...<#violent>#violent>
Vamos Argentina!
Sajna nagyon rövid😞
2db kártyával is tülvittem. Az eggyik egy NV 7600GT a másik egy ATI X1950PRO.
(ON MINDEN(FULL, csak DX10 nem meg az ablak mód😊) - 1280x1024 - Elvileg a Catalyst Driverbe be van kapcsolva 4xAA + 16xAF bár nem tom jelentet e valamit)
Hát mit ne mondjak ATI-n sokkal szebb volt pedig elvileg ugyan azt a dx9-et tudja a két kártya. Sokkal részletgazdagabb volt sok kis effektel több volt benne. Fura. NA mind1...
Az optimalizáció valami elképesztõ, nagyon jól futott még a gyengéb kártyán is.(igaz párszor le esett az FPS 18 alá de nem volt vészes(NV7600GT-nél))
Pár kép ízelítõnek(SPOILER!)😄):
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
nekem igazából két dolog volt a nagyobb újdonság,amolyan nextgen fíling:a víz ábrázolása és a hangok,erre a kettõre rágyúrtak😊
amúgy hasít mint állat:3800X2,2GBram,1950pro radeon minden fullon 1024-ben
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
az a gáz hogy menteni nem lehet,igy lehet eljátszom addig a részig egy párszor,mire jó lesz ,a graf beállítás is 😊
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Most játszunk egy kis barkópát.<#fejvakaras>#fejvakaras> Ez melyik részbõl van.
(persze az elején a fuldoklós részbõl van tovább nem is jutottam, szart se látni)
ATI 9550-öm van, azzal lehet baja. Lehet valami csinálni hogy menyjen?
Tud valaki segíteni? ATI catalystot próbáltam de nem ismerte fel(???)a videókarit. A színek fordítottak lettek mint a fotónegatívon a fissítés meg lehetett vagy 50hz, 800x600-al. El is tüntettem maradt a sima driver...
A gépem: P4 3,2Ghz, 2MB RAM, 7600GT/256MB.
Minden fut rajta kivéve a BioShock 😞
A legújabb VGA driver van fent. Indításkor már nincs cursor, aztán a repülõgép lezuhanása után nincs kép csak hang. Mi lehet?
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...
Pl anno fifáztam azt mondom csinálok pár képet persze közbe sasoltam fps értékeket azt végig ilyen 18-akat irogatott holott azmá szinte játszhatatlan lenne azt még véletlenül se akadt !
Next PC upgrade: 2022
Mitõl lehet ez?más nem csinál ilyet.
Gép: Msi nforce4 alapla, 3800+ A64, 1 giga memó, 7600GT
Egyébként fraps 20 fps körüli értéket mutatott kb. végig,de sokkal többnek éreztem!
De hiába van kipipálva a Record Sound a felvett anyagon nincs hang 😞
Erre tud valaki gyógyirt?
GameCam meg lefagyasztja mindig a gamet tültésnél úhy hogy csak reset segít.
Next PC upgrade: 2022
ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ
Nos lerántottam a drivert , mondom még ennyi esélyt adok neki azért .
a driver megoldotta a problémát , kezdtem happy lenni , de azt tudni kell ,mielött még felraktam volna a bioshockot , h ugy voltam az egész gémmel öszijntén ,h mivel rutinos fps (fõleg) gamer vagyok/ tartom annak😄 de tényleg , ezért nem igazán érdekel igy a game ,LEGALÁBB IS VIDEOKRÓL !!! az összes bioshock vidit megnézegettem mindig szépen ahogy ugy jöttek kifele ,de nem jött át már semmi hangulat általa (nagyon kevés game van ami ezt azonnal el tudja érni😄/videon ) .Szokásos mellett mondom brutál graf ,pár aproság oszt ennyi .
DE
Ismét beigazolódott a "gyanu" nem feltétlen video/trailer alapjan kell értékelni egy gamet , az csak max 1 alapszempont lehet .
MERT
VÉGIGVITTEM A DEMO-t
És ,h betartsam , amit igértem a hsz-em elején :
ANNYÁÁÁÁÁÁDDDD GECIIIIIII ez tényleg bioshock ....hûûû de fasza már
VÉGRE EGY HORROR/TÚLÉLÕ FPS ,sztori , minden fasza , nagyon para WÁÁÁ
HANGOKTOL leszopja magat a player😄DD minden nesz , odabas* azé nem semmi . Megérte tologatni a megjelenest😛
Ja és még kurvajól van optimalizalva is ,h miért ????
konfigom : amd athlon 64 3200+ , 1gb ram , geforce 6800xt 256 mb gddr3 (röviden)
játékba : 1024-be , alapbol (asszem) mindent high-ra rakott , én nem is állitottam semmit ... és kib. jól megy ...nem volt fps mérõ , de 20-25 inkabb utobbi az megvolt mindig , jól fut , nem ezt vártam😊 , bár a demo végén durvultak a harcok , ott beszaggatott azért 😄 fõleg mikor a repulo robot izémizével volt a fight.
Na ennyi😛 , majd hamarosan boxon tolom fullba.
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.