BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2838
Nálam baj van 😞 Csak nem tudom miért 😞

Érdekes... Feltelepítem a játékot , minden oké , indítom ezzel :



Bioshock.exe-vel indítanám , indítom , és nem történik semmi , se hibaüzenet , se elindulás , aztán fagyás , egyszerûen semmi mintha rá sem kattintom volna , 😞
Mi lehet a baj ? Valamit rosszul csinálok 😞 ?
Konfigommal biztos nincs baj .
Remélem sikerül megoldani 😞
Elõre is nagyon köszönöm a segítséget !
k3nGu
#2837
OFF-ba a condemned 2 az is parás lesz, de ebbe is lesz para majd a késõbbiekben, de vki mondja már el a történetét meg h ez a kiskurvákkal mi van nem értem😊

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

dante3
#2836
Lehet késõbb több para lesz! Lehetne olyan, mint a Condemned!<#hehe>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

grebber
#2835
Nem menöztem csak mondtam már tegnap letötötték nagynagyon sokan!

PeeTeR: Én 5x vittem végig.

Félelemrõl annyit sajnos demóban semmi para nem volt 😞
Fearbe meg doom3-ba legalább megijedtem valamitõl itt sajnos nincs mitõl 😞

Next PC upgrade: 2022

hen-tes
#2834
Attól még megfogják sajna. 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

k3nGu
#2833
egy FAQ-t vki csinálhatna h ne kérdezze meg sok ember hezen a gépen menni fog-e??

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

PeeTeR
#2832
Minimum System Requirements:
Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista
Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space: 8GB free space

Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor
System RAM: 2GB
Video card: DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better). DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card: Sound Blaster¿ X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Soldiers
#2831
mennyi is a minimum gépigény?

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

PeeTeR
#2830
mondjuk ez a demo boven eleg volt egyszer is 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

FlyHigh
#2829
Asszem letöltöm a demot, min config-om megvan. Full minimumon játszok majd 5 percig azt letörlöm.😄 Fejleszteni azt nem fogok!😄😄

Thrash \'Till Death

#2828
Ne menõzzünk kérem 😊. Én sajna még csak most viszem haza mert csak itt melóban van netem.De ahogy elnézem olyan vihar lesz mindjárt hogy még az áram is elmegy,amilyen szerencsés vagyok.

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

hen-tes
#2827
Amúgy azokat a vascsöveket nem lehet valahogy felvenni?
Úgy emlékszem volt olyan kép, amin az volt a kezében, vagy rosszul emlékszem?

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

PeeTeR
#2826
VIP -s kivaltsag 4 gyonyoru percig 😊
egyebkent nekem HARDWiRED -rol csodalatosan jott 1700KB/s -el 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#2825
en most nyomtam vegig ezt a baromi hosszu demot 😊 jo kis game lesz. XLive -rol szedtem rola egy videot, mar ott megfogott. de szerintem maradok az X360 -as valtozatnal, kevesbe lesz gondom az belassulassal vagy az esetleges akadozassal. high -on ment szepen a demo de azert amikor tuzet hanytam meg jott a ropkodo drone plussz az elmebeteg rohangalo izek kezukbe bizevel, be-beakadt egy picit.

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#2824
Mért nincs edit gomb? 😞
Akkor: kép

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

grebber
#2823
Nem a jobbak már végigtolták vagy 5x.

Next PC upgrade: 2022

#2822
Csak nem mindenki a demót szedi ? 😊

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

grebber
#2821
Amúgy az tetszett a demóban hogy a kiscsaj (Little Sister) vigan dudolászik már szinte megható azt közbe agyonszurkálja a halottat a földön a nagy tûjével <#eplus2>

Next PC upgrade: 2022

dienesoft
#2820
El fog menni, low-medium beállításokkal eldöcög majd. (szerintem támogatja laptopot, d nem tudom.)

#2819
#2788 valaki?

#2818
De lehet hogy csak én vagyok hülye:S és rosszat nézek😄
dienesoft
#2817
Én a Vistát kiröhögtem, annyira 0 egy oprendszer még mindig 😄

#2816
Ezzel lényegében egyetértek...<#hehe>

robotnyk
#2815
jobban félek a vistatól, mint a dx10tõl...
robotnyk
#2814
ha lehúzod a részletességet low-ra, akkor kapcsolódik be, szóval erõsebb gépen nyilván off az ideális.
#2813
Ha AA-t akarsz akkor ezentúl D3D10. 😞 Ez van, több motor is ezt a felépítést fogja követni. A D3D10-tõl meg nem kell félni, HD2600Pro-n és GF8600GTS-en már nogyon szépen fut a játék.

#2812
De nekem ott van kb 100😄 nem fizettem eddig semmit
chelseafan
#2811
#2784 vki! köszi!

Mr Bishop
#2810
My games menüpontodban ott vannak az általad vásárolt game-k, rákattintasz, majd van egy install gomb. ennyi

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

Rage47
#2809
na az tök jó
Mr Bishop
#2808
Nem !!!! Visszaigazolják e-mail-ben, szabályos számlát kapsz, az a tiéd végleg, a Doom3 packhoz szériaszámot is küldtek pl.

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

#2807
elkezdtem preloadot már
robotnyk
#2806
nem, letölti újra.
de akár ki is írhatja a letöltött fileokat.
#2805
kösz de én fizetés nélkül le tom tölteni mindet:S
#2804
Na enegem az érdekel hogy elkezdhetem e tölteni fizetés elõtt????????? Szal a my gameseknél ott van-e?
Rage47
#2803
s ezt mindig meg kell vásárolnod, ha késõbb akarsz játszani vele egy uninstall után?
Mr Bishop
#2802
Elõtte fizetsz, aztán töltöd le.

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

Mr Bishop
#2801
Tulajdonképpen letöltöd magát a Steamet, regisztrálsz ingyenesen, kreálsz felhasználónevet , jelszót.
Onnét kezdve adja magát a vásárlás, Visa kártyával pl., én American Expresszel vettem mindent (Prey, Doom3 pack, Flatout-ok,Hl2 stb..)
Aztán már töltöd is lefelé. Ha kijátszottad, egy kattintással kitörlöd, nincs nyoma sehol.

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

grebber
#2800
Akkor DX9-be maradnak a recés élek 😞

Next PC upgrade: 2022

bertino
#2799
gõzöm sincs, de én a demot mostmár télleg leszarom...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

robotnyk
#2798
bármikor. elõtte, utána, közben, tök mindegy.
#2797
Valaki please mondja meg hogy Steam-en a preload után kell fizetni vagy elõtte?:S fontos lenne
robotnyk
#2796
lehet, hogy valami más a kínja. nem lehet, hogy esetleg valami codec pack, vagy ilyesmi zavar be?
#2795
Aki az AA-t hiányolná, annak mondom, hogy D3D10 módban hozhatja elõ. Tipikusan jellemzõ lesz a Deferred processzing motorokra (mint az UE3), hogy ezentúl SBAA lesz a szabványos eljárás és D3D10-ben használható. Mivel a számítások a Shadereket terhelik borzalmasan sokat lassulnak a karik.

bertino
#2794
jo neked, mert nekem azzal ugyanugy fagy, de mostmár csak a fullra koncentrálok

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#2793
neten keresztül... dombornyomott kártyával

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#2792
162.18-at használom 7600GT-hez semmi gondom vele!

Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#2791
és ez steames dolog hogy is mûködik? Hogy lehet onnan megvásárolni?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

bertino
#2790
tudjátok csak az a poén, hogy kiprobáltam ezt a beta nvidia drivert, amire az van irva, hogy improved compatibility for bioshock és a liftbõl valo kiszállásnál ugyanugy fagy a game 😞

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#2789
Nekem nem müködött úgy 😞

Next PC upgrade: 2022