BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rage47
#2888
A kérdõjeles négyzetekre nyomva elõbukkan egy csõ. A csöveket cserélgetni kell, hogy a megfelelõ irányba álljanak. De le is írja, én sem tudtam pontosan, amíg el nem olvastam😊
PLackó
#2887
az a baj,hogy mikor próbáltam volna éppen támadtak,ezért nem volt sok idõm áttanulmányozni 😊

majd a teljesben,amikor már tudok menteni megnézem.

wesker24
#2886
Na mindegy ez nem jött be de azért majd nézzétek meg !
grebber
#2885
MerlinW
#2884
Beza, a jó öreg Commodore-os Pipeboy és Pipeline😊

[merlinw.org]

wesker24
#2883
Na itt van egy pár kép !

Amugy én meghackeltem a Sentry camerát igy a sentry bot-ok nem engem támadtak hanem õket ! Jól elvoltam néha besegitettem egy kis árammal amikor a vizben voltak ! <#vigyor>




#2882
nekem a pipboy jobban tetszett😊

Ron Ragm
#2881
Csak engem emlékeztet erõsen a gents figure a jó öreg Pipboyra?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

hen-tes
#2880
Fizesd le, azért van ott, ha valakinek nehéz lenne a hack, az tudjon élni a pénzével.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

MerlinW
#2879
Szerintem hagyjuk hogy rájöjj magad😊

[merlinw.org]

#2878
kösz a bíztatást😊

#2877
jah,és miért nem volt egér a menükben? egy idõ után megszopktam,de amikor a beállításoknál írta,hogy biztos használni akarom-e a beállításokat,és elkezdett visszaszámolni 15 mp-rõl,akkor elég nehéz volt rákkantintani egér nélkül(de sikerült😄)

hen-tes
#2876
De. Valószínûleg nem is fogsz vele játszani.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

PLackó
#2875
Valaki el tudná mondani röviden légyszives, hogy mit/hogyan kell babrálni a csövekkel robothack -nél?

#2874
de a procim,és a memóriám is kevés ehhez,az nem baj?😮

hen-tes
#2873
Halvány lila gõzöm sincs róla.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

zeli
#2872
Én tegnap elkezdtem tölteni, letöltöttem 550 MB-ot, erre ma hibát ír ki 😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

hen-tes
#2871
Bevallom õszintén, nekem sem tünt fel. 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#2870
ha ezt letõtöm,és felteszem,utána letörölhetem?😊

hen-tes
#2869
"AMD hotfix ATI kártyákhoz ,akinek SM2-es kártyával hibásan ment ,elvíleg ezzel menni fog rendesen :

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&tas k=knowledge&questionID=29041"


Ezt találtam a hardwireden egy hozzászólásban, hogy mûködik-e az már kérdéses. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#2868
Nekem nem volt ilyen problémám
#2867
ejj de jó:C

#2866
😊

Rage47
#2865
új sm3-as vga
hen-tes
#2864
Sok játékban megvan ez oldva..
itt lehet is szemezgetni, képekkel illusztrálva

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

MerlinW
#2863
Én ilyenkor csukott szemmel játszom😊 "Bioshock kisegítõ lehetõségek" 😊

[merlinw.org]

Rage47
#2862
béka
MerlinW
#2861
Géped adatai?
DirectX verzió?
XP SP2 van?

[merlinw.org]

#2860
tegnap este letöltöttem a demót ezzel a konfiggal: 512 mb ram(ddr1) ati 9600(sima) 2 ghz-s egymagos proci.

elindult, tökkéletesen szaggatásmentesen ment, de nem voltak textúrák😞
csak tûz, kis pöttyök(esõ?) meg a vízben a nyomom,de víz meg nem😄
megoldás? XD

MerlinW
#2859
Igen ez is lehet szempont. Nem sok ilyen játékot láttam. (HL2, Painkiller talán - persze FPS-ek között)

[merlinw.org]

hen-tes
#2858
Az nem igazán érdekel.. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

MerlinW
#2857
Filmeknél igen, (ill biztos megoldják egy két játéknál) de a több info több energia. Tehát szélesebb képnél adatmegtartás mellett többet kellene számolnia a rendszernek, ami lassuláshoz vezet. Valamikor kompromisszumot kell kötni. Fõleg mikor next-gen cuccról van szó😊

[merlinw.org]

#2856
Senki nem tud megoldást ? 😞
#2855
Na és? Két single palyer közötti esélyt nem csorbítja szerinted? 😄

hen-tes
#2854
De itt nincs multi.. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

berczely
#2853
Tett már fel valaki olyan képet ahol be van kapcsolva a DX10 efekt?Jobb lesz a grafika ha bekapcsoljuk?

#2852
Mondom Stalkerben is megoldották. Viszont az tény, hogy nem ugyanolyanok az esélyek, ha egyik fél többet lát a másiknál a játéktérbõl, márpedig aká a 4:3, akár a 16:10 arány mutat többet, az a másik "csapat" számra csonkítással jár sajnos.

hen-tes
#2851
Nem, a lényege elvileg az lenne, hogy jobbra, balra többet látunk. 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

hen-tes
#2850
Én biztos hogy sehogy, de van akiknek sikerült..
link

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#2849
Stalkerben is ilyen volt, sõt ott még kétoldalt is levágott picit, aztán megcsinálták.

MerlinW
#2848
De a WS-nek ez a lényege😊 Levág alul felül, képet kihúz széltében😊

[merlinw.org]

kuci06
#2847
valaki plz írja le, mekkora a pre-loadolt BioShock!
Jah, és ha leállítom a preloadot, máskor tudom tovább tölteni ugyanonnan?

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

rotator
#2846
Te hogy oldanád meg?

#2845
Hát csak demo feléig mentem, de az tuti, hogy ATlas bácsi nem feltétlenül jó gyerek. Még az is lehet õ alapította a várost. (Lásd csúnyanézésû ember szobrát a játék elejérõl.) Vagy pedig a konkurens frakció vezetõje, de egyik sem egy nyerõ szitu a playerre nézve 😊

hen-tes
#2844
Bioshock és a widescreen

Ez így elég gagyi 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

dienesoft
#2843
Sokak szerint ez nem is Unreal Engine 3.0, hanem valam 2.5 fölturbózva...bocs, ha ez nem igaz, de nem nagyon értek hozzá. 😄

zeli
#2842
BioShock(309 új üzenet)<#wow2>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2841
Másik fórum, R6 vegas és a pletykák alapján az UE3 motor csak megkötésekkel tud AA-t, ezért nincs is némelyik játékban. Na most sokak szerint Dx10 alatt sincs AA, a demoban legalább is biztos.

hen-tes
#2840
"A Bioshock háttértörténetének kimunkálásakor a készítõk bevallottan a 20. századi utópista(és antiutópista) regényirodalom termésébõl merítettek ihletet, - Ken Levine, az Irrational Games vezetõ dizájnere kedvencei közé sorolja például Orwell klasszikusát, az 1984-et -, és a jó alapanyagokból válogatva egy kellemesen fantáziadús sztorit sikerült összehozniuk. A cselekmény valamikor a hatvanas években veszi kezdetét. Fõhõsünk egy repülõgép-szerencsétlenség áldozataként a sötét óceánba zuhan, és egy elhagyott víz alatti városban köt ki. A kalandjainknak otthont adó rejtélyes települést, Rapture-t egy csapat álmodozó, tudósok egy kicsiny csoportja hozta létre még a negyvenes évek második felében. Céljuk egy tökéletes, a legnagyobb fokú individualizmusra és fejlett kapitalizmusra épülõ társadalom megalkotása volt, amely a külvilágtól teljesen függetlenül képes létezni és fennmaradni. A tervük remekül haladt, de aztán egy tudományos felfedezés örökre megváltoztatta Rapture lakóinak az életét: egy ADAM nevû anyag segítségével képessé váltak az õssejtek osztódását szabályozni, ezáltal megváltoztatni az élõlények genetikai felépítését. Az ADAM a város lakóinak életében hamarosan rendívül nagy jelentõségre tett szert, fizetõeszközzé vált köztük, és a birtoklásáért kialakult verseny vezetett el végül a társadalom felbomlásához. A kialakult polgárháborúban gyakorlatilag megsemmisült minden érték, ami az utópista elképzelés alapját alkotta, az emberek kifordultak önmagukból, és a túlélõk végül génmanipulált szörnyetegekként végezték, akiknek túléléséhez szükségük van az ADAM-re."
"Amikor megérkezünk Rapture-be, már nyomát sem találjuk a megálmodott tökéletes világnak. A város romokban hever, az óceán szépen lassan kezdi visszahódítani a területet, az utcákon bizarr kreatúrák mászkálnak. Ezek a lények régen Rapture lakosai voltak, mostanra azonban a szélsõséges génmanipulációnak és a vegyi fegyvereknek köszönhetõen teljesen elfajzottak. Közülük is a legveszélyesebbek a brutális fizikai erõvel rendelkezõ, hatalmas búvárruhában járó “Big Daddy”-k, akik egy hatalmas fúróval is fel vannak fegyverkezve a biztonság kedvéért. Alapvetõen békés természetûek, ha nem támadunk rájuk, akkor õk sem bántanak minket. Egyetlen feladatuk van, õk védelmezik a “Little Sister”-eket. Ez utóbbiak normális kislányforma teremtmények, egészen addig szimpatikusnak is tûnhetnek, míg rá nem jövünk a küldetésükre: Rapture utcáin hullák után kutatnak, akiknek a testükbõl kinyerhetik az ADAM-ot. Mivel ezen anyagra nekünk is szükségünk van a továbbjutáshoz, ezért komoly dilemmát fog jelenteni, hogy esetleg a lánykáktól szerezzük be azt, de hamar rájövünk majd, hogy a rájuk vigyázó apucikkal nem érdemes packázni. Rapture folyosóin gyakran összefuthatunk majd a Slicer” nevû monstrékkal is, akiknek egyetlen céljuk, hogy megöljenek bárkit, akibõl egy kis génfrissítést szerezhetnek a túléléshez."

kb..
Amúgy meg: link

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

MerlinW
#2839
Gyengébb (nem C2D, és nem GF8 valamint mai átlagnál alacsonyabb órajelû) gépekkel rendelkezõknek egy kis info:

Vas: Intel 3Ghz/800, 2Gb/400 RAM(dual), GF6600/256DDR1(sima), Audigy X-fi.

BioDemo: 800x600 EAX, High graf set - High Shaders kikapcsolva játszható. Ha így sem kielégítõ valakinek, akkor állítsa a Texture quality-t mediumra.

Mellesleg nekem jobban tetszik High Shaders nélkül, így nem olyan mûanyag.

Ui: 163-as nvidia driver dob pár fps-t, érdemes feldobni hozzá. Ofkorz minden programot érdemes kilõni a játék futtatása elõtt. Vírusírtók, egyéb procit zabáló, figyelõ programot, böngészõt, stb.

[merlinw.org]