BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Akkor már csak a monoton henteléstõl mentsen meg minket az isten és rendben is vagyunk <#vigyor>#vigyor>
#2937
optimizáltlanság nem lesz,ha a demo sem volt optimizálatlan...
a bugra sem tippelnék,ugyanis ez a gém asszem már régóta kész van,és elég sokat bugtalanítottak.
a bugra sem tippelnék,ugyanis ez a gém asszem már régóta kész van,és elég sokat bugtalanítottak.
Nekem demo alapján nagyon tetszett, ezért csak három dologgal tudják elcseszni a teljest: 1.Buggal 2.Optimalizálatlansággal 3.Monoton henteléssel.
😊
😊
#2933
Ugyan, 640x480-ban jó az 😊
VirtualPC-vel vagy egyéb okossággal biztosan megoldható lenne. Nálam õszinte meglepetésemre a dual core-ba sem kötött bele, pedig azt tipikusan nem szereti.
VirtualPC-vel vagy egyéb okossággal biztosan megoldható lenne. Nálam õszinte meglepetésemre a dual core-ba sem kötött bele, pedig azt tipikusan nem szereti.
Szerintem csak holnap lesz valami tölthetõ mûködõ verzió.Ma este már nem nagyon.De ne legyen igazad!
#2931
akkor:" az ilyen hülye ps3 fanboyok beképzelt buzik" no?
#2930
13, és a ps3 fanboyokról szoktam így beszélni csak.
ritkán vok ilyen hangulatba, meg én is orrolom itt SGn akik ilyeneket irogatnak, de igazán jöhetne mán a full oO <#ticking>#ticking>
egyszerûen rohadt kíváncsi vagyok
egyszerûen rohadt kíváncsi vagyok
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
12 éves... nem az õ hibája, hogy anyuci/apuci nem tanított neki jó modort.
A pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt.
#2927
Talán az ilyen gyerekes és általánosító jelzõket mellõzni kellene.
#2926
Az rendben, egy csomó embernek megy, én 1,5 hónapig görcsöltem rajta és nekem nem ment. Semmilyen felállásban, patchel és kompatibilitási módban sem. 😞
<#nemtudom>#nemtudom>nem tom mi lehet a baj.
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
Nekem elindult az SS2 XP-n Win2000 (vagy Win98) kompatibilis módban. Tavaly karácsonykor játszottam végig újra.
[merlinw.org]
#2923
mert a ps3-asok beképzelt buzik
#2921
Feltelepítettem, újraindítottam, beléptem. De ugyanaz. Nincs hang. 😞 Az EAX meg ki volt kapcsolva. Nem igaz, hogy csak nekem van ilyen gondom. <#szomoru1>#szomoru1>
#2920
Az egyik PlayStation3 (!) oldal adott az Xbox360 verzióra 5/10-et is 😄
#2919
Azért az eléggé vicces, hogy a performance DX10 teszt egy AMD Zone nevü oldalon van és csak GF8 van tesztelve, mert lapozni nem sikerült és csak öt kártyát említ a cikk is ... Ehhez képest a tesztben látott performance adatok alapján a HD2600XT simán jobban megy a 8600GTS-nél ebben az NV logós játékban. Itt a tesztben átlag 15FP-st ír 1600-ban, kollégának meg a minimum FPS volt annyi DX10 alatt. Szóval eléggé félig (se) kész a teszt.
#2917
de ez nem bioshock:C
#2915
55 perc...😊
#2914
mind1,akár jó a system shock,akár nem, másfél órán belül lent lesz!😄
#2913
A vicc az, hogy nálam CSAK az elsõ rész megy XP alatt. A második az Istennek sem 😞
(Csak az elsõ annyira pixeles, hogy 2 perc után tengeribeteg leszek tõle.)
(Csak az elsõ annyira pixeles, hogy 2 perc után tengeribeteg leszek tõle.)
#2912
Egy fake már kint van torrenten!<#idiota>#idiota>
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
#2908
jó-e(kicsit parasztosan😄)
lenne egy kérdésem:
Ugye európában 23-n lesz aktiválva a játék. Akkor nekem miért írja ezt?
Pre-load the game now, play in ...
08:35:34
???
Ugye európában 23-n lesz aktiválva a játék. Akkor nekem miért írja ezt?
Pre-load the game now, play in ...
08:35:34
???
http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...
[merlinw.org]
#2903
és az jauje?
#2901
ehh...
xp-n elmegy-e?
xp-n elmegy-e?
én ezt használom: link
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
#2898
amúgy van valami gém,ami akár csak kicsit hasonlít a bs-re?😊
ha ezzel nem játszhatok,akkor majd mással...
ha ezzel nem játszhatok,akkor majd mással...
Most lehet hogy hülyeséget írok, de tudtommal
EAX-ot csak Creative kártyák tudják hardveresen, a többi emulálja (ha megy neki, de lassítja is a dolgokat rendesen, tehát kikapcs).
EAX-ot csak Creative kártyák tudják hardveresen, a többi emulálja (ha megy neki, de lassítja is a dolgokat rendesen, tehát kikapcs).
[merlinw.org]
#2895
Az eax ki van kapcsolva. Miféle kodek?
codek, sztem
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
#2892
Nekem fut a demó rendesen, csak az a gondom, hogy miután lezuhant a repülõgép egyáltalán nincs hang. Mi lehet az oka? Az alaplapom ASUS P5K. Már felraktam pedig a friss hangkártya drivert (Realtek).<#confused>#confused>
[merlinw.org]