BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

wesker24
#2938
Akkor már csak a monoton henteléstõl mentsen meg minket az isten és rendben is vagyunk <#vigyor>
#2937
optimizáltlanság nem lesz,ha a demo sem volt optimizálatlan...
a bugra sem tippelnék,ugyanis ez a gém asszem már régóta kész van,és elég sokat bugtalanítottak.

dienesoft
#2936
Nekem demo alapján nagyon tetszett, ezért csak három dologgal tudják elcseszni a teljest: 1.Buggal 2.Optimalizálatlansággal 3.Monoton henteléssel.
😊

robotnyk
#2935
majd este elmesélem milyen, jó lesz? ^^
dienesoft
#2934
Õõõ igazam 😄

#2933
Ugyan, 640x480-ban jó az 😊

VirtualPC-vel vagy egyéb okossággal biztosan megoldható lenne. Nálam õszinte meglepetésemre a dual core-ba sem kötött bele, pedig azt tipikusan nem szereti.
dienesoft
#2932
Szerintem csak holnap lesz valami tölthetõ mûködõ verzió.Ma este már nem nagyon.De ne legyen igazad!

#2931
akkor:" az ilyen hülye ps3 fanboyok beképzelt buzik" no?

#2930
13, és a ps3 fanboyokról szoktam így beszélni csak.

bertino
#2929
ritkán vok ilyen hangulatba, meg én is orrolom itt SGn akik ilyeneket irogatnak, de igazán jöhetne mán a full oO <#ticking>
egyszerûen rohadt kíváncsi vagyok

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Amiga
#2928
12 éves... nem az õ hibája, hogy anyuci/apuci nem tanított neki jó modort.

A pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt.

#2927
Talán az ilyen gyerekes és általánosító jelzõket mellõzni kellene.
#2926
Az rendben, egy csomó embernek megy, én 1,5 hónapig görcsöltem rajta és nekem nem ment. Semmilyen felállásban, patchel és kompatibilitási módban sem. 😞

dante3
#2925
<#nemtudom>nem tom mi lehet a baj.

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

MerlinW
#2924
Nekem elindult az SS2 XP-n Win2000 (vagy Win98) kompatibilis módban. Tavaly karácsonykor játszottam végig újra.

[merlinw.org]

#2923
mert a ps3-asok beképzelt buzik

robotnyk
#2922
az hogy egy ps3 fanboy kiírja egy 5 soros brekegés végére hogy x/10, az nem review.
#2921
Feltelepítettem, újraindítottam, beléptem. De ugyanaz. Nincs hang. 😞 Az EAX meg ki volt kapcsolva. Nem igaz, hogy csak nekem van ilyen gondom. <#szomoru1>
#2920
Az egyik PlayStation3 (!) oldal adott az Xbox360 verzióra 5/10-et is 😄

#2919
Azért az eléggé vicces, hogy a performance DX10 teszt egy AMD Zone nevü oldalon van és csak GF8 van tesztelve, mert lapozni nem sikerült és csak öt kártyát említ a cikk is ... Ehhez képest a tesztben látott performance adatok alapján a HD2600XT simán jobban megy a 8600GTS-nél ebben az NV logós játékban. Itt a tesztben átlag 15FP-st ír 1600-ban, kollégának meg a minimum FPS volt annyi DX10 alatt. Szóval eléggé félig (se) kész a teszt.

robotnyk
#2918
na, azért a gamespot csak azért is alátett a többi reviewnak pontban. (9.0)
#2917
de ez nem bioshock:C

dienesoft
#2916
Ez olyan, mint a fake torrent: Ha Bioshock, ha nem, másfél órán belül lent lesz 😄

#2915
55 perc...😊

#2914
mind1,akár jó a system shock,akár nem, másfél órán belül lent lesz!😄

#2913
A vicc az, hogy nálam CSAK az elsõ rész megy XP alatt. A második az Istennek sem 😞
(Csak az elsõ annyira pixeles, hogy 2 perc után tengeribeteg leszek tõle.)

#2912
Elvileg megoldható az elsõ rész is XP alatt.

System Shock ügyeskedés XP-re
dante3
#2911
Egy fake már kint van torrenten!<#idiota>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

robotnyk
#2910
valamiért a steamnél nem számítunk bele az európai release datebe, elvileg. (amúgy 24)
MerlinW
#2909
Azért, hogy majd meglátod😊

[merlinw.org]

#2908
jó-e(kicsit parasztosan😄)

kuci06
#2907
lenne egy kérdésem:

Ugye európában 23-n lesz aktiválva a játék. Akkor nekem miért írja ezt?

Pre-load the game now, play in ...
08:35:34

???

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

MerlinW
#2906
wesker24
#2905
What ? <#vigyor>
MerlinW
#2904
"Alapmû"

[merlinw.org]

#2903
és az jauje?

MerlinW
#2902
2. része megy (és K jó játék)

[merlinw.org]

#2901
ehh...

xp-n elmegy-e?

dante3
#2900
én ezt használom: link

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

Rage47
#2899
system shock? 😄
#2898
amúgy van valami gém,ami akár csak kicsit hasonlít a bs-re?😊
ha ezzel nem játszhatok,akkor majd mással...

MerlinW
#2897
EAX kikapcs után indítsd újra a játékot.

[merlinw.org]

MerlinW
#2896
Most lehet hogy hülyeséget írok, de tudtommal
EAX-ot csak Creative kártyák tudják hardveresen, a többi emulálja (ha megy neki, de lassítja is a dolgokat rendesen, tehát kikapcs).

[merlinw.org]

#2895
Az eax ki van kapcsolva. Miféle kodek?
dante3
#2894
codek, sztem

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

Rage47
#2893
kapcsold ki az eaxot

ha ezek benn maradnak a fullban is, kéne egy faq:S
#2892
Nekem fut a demó rendesen, csak az a gondom, hogy miután lezuhant a repülõgép egyáltalán nincs hang. Mi lehet az oka? Az alaplapom ASUS P5K. Már felraktam pedig a friss hangkártya drivert (Realtek).<#confused>
MerlinW
#2891
Akinek kellene, van ilyen is, ez sem árthat:

DirectX End-User Runtimes (August 2007)

[merlinw.org]

PLackó
#2890
köszi,majd próbálom

PLackó
#2889
ugy néz ki, nem igényli igazán a vga memóriáját.