BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AtiRadish
#2988
de nem csinal semmit ez a szar...
bejon a menu aztan kesz, csak escape-t tudok nyomni h. kilepes
SE enter, se space, se f1 semmi, eger sincs.
Akkor bugzik a demo vagy mi lett vele?

#2987
ÖÖöö, és ha NEM fegyver van a kezedben? Lehet tényleg Reload? 😮

#2986
Én se jöttem rá, és csodálkoztam amikor a fõhõs csak úgy benyomta magának (általában ilyenkor még nem volt zérón!), arra se jöttem rá, hogy lehet felhasználni a cigit, kaját és piát. Ahogy felveszem el is használódik? Mert akkor nem sok értelme lenne.

Tatyla
#2985
azzal nemcsak a fegyvert tölti újra ahaaa...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

robotnyk
#2984
R, mint reload ^^
Tatyla
#2983
arra nem jöttem rá hogy melyik gombbal tölti be a manát?
a hp-t azt az F-el az oké de a másik?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#2982
Nagyon jó a demó, még csak most próbáltam ki, remélem hétvégén már tolhatjuk a FULL-t!!!<#violent><#violent>

bertino
#2981
jaja, én is
amiota van crackelt fraps, állandoan megy
de már olyan szinten, hogy zavar, hogyha nincs ott a bal felsõ sarokban a kijelzõ
meg hát ingame movie készítéshez elengedhetetlen... 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

AntiHero
#2980
hát ja. Nekem sose volt vele gondom. meg nem is lesz. Pedig nekem mindig megy..(mármint a fraps)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

bertino
#2979
vagy csak az idióta alany nyomta be a felvétel gombot... és közbe gõze se volt róla, hogy mi történik...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#2978
Nem bízom a Fraps-ban, a Stalker témában állandóan elöjött, hogy van akinek fele FPS-el ment a Stalker amikor ment a Fraps. Innentõl meg mi értelme? Igaz a Stalkernek volt saját FPS mérõ konzolparancsa. Jó lenne ha a BS-nek is tudná valaki, mert tuti van benne.

#2977
Kipróbáltam, sajnos a gyenge masinámon csak alacsony részletességgel, így nagyon sokat vesztettem, amint azt a demo végén lévõ videóból is láttam.
Hent imádóknak kötelezõ darab, az a jéggé fagyasztásos technkika egészen bizarr <#vigyor3>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#2976
Jelenlegi konfigom 3000+, 1GB ram és HD2600XT. Nekem 1024-ben full maxon megy a játék, ahol megakad, ott a ram miatt akad meg. A te VGA-d szerintem nem gyengébb (sõt) DX9-ben, szóval mehet akár jobban is mint nekem, pláne erõsebb procival. A másik ami nálam visszafogja az a proci. Persze be lehet gyorsítani a dinamic light kikapcsolással, de az már a Stalkernél is nagyon megcsúnyítota a dolgokat.

AntiHero
#2975
elvileg már van vistára fraps

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#2974
vki tudja, hogy vista alatt hogyan lehetne megnézni az fps-számot, mert fraps nem mûxik alatta

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

SpiritFire
#2973
thx

Voltam nyitás után!

SpiritFire
#2972
kezdek megnyugodni...

Voltam nyitás után!

AntiHero
#2971
Nekem is 1 magos és ddr1 de fullon megy 60-35fps között megy valamennyivel.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#2970
Nálam is.(hasonló konfig)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

SpiritFire
#2969
de nekem sokkal szarabb 1magos procim van ls DDR1-es memóriám

Voltam nyitás után!

#2968
Nálam minden maxon és úgy 30-70 FPS között ment, leginkább 35-45 között.
kill3r21
#2967
nem még verem....
zeli
#2966
Szerintem igen 😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2965
rendesen

SpiritFire
#2964
Bocs a kérdésért de a NETem elég lassú a letöltéshez szal tõletek kérdem ha már a demot nem tudom kipróbálni, A64 3500+ 2gb RAM és egy ATI X1950pro-val nagyjából hogy fog menni a game????

Voltam nyitás után!

wesker24
#2963
Ja és a grafikát és érdemes olyanra beállitani amit elbir a géped !!
Shep
#2962
Kijött már a demo? 😄

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

wesker24
#2961
Menj a Demo-ra te válaszd ki milyen nehézségi fokozaton akarsz játszani aztán kezdhetsz játszani !! Az egér meg a bill beállitás az Options-ban van ott kell keresni !!
AtiRadish
#2960
Yo
Par napig nem voltam itthon aztan csak ma lattam h. kinn van a demo, k, feltettem menube belepek csak az van h. demo -exit meg options, es se eger se bill. Jo gondolom mar kerdeztek de 300 uj hsz van lecci hagy ne kelljen elolvasnom...(kereso meg nem jo) szal pls mi a teendo?

buldozer99
#2959
123 új üzenet,történt valami vagy csak off?😄

Forca Barca

#2958
lejött az SS2

#2957
mondjuk én szívesen beraktam volna oda másokat a zombi helyére...😊

dienesoft
#2956
Látszik, hogy be vagytok sózva. (Mintha én nem lennék) 😄DD

wesker24
#2955
Szerintem senki ! <#vigyor>
#2954
mert ki lenne?😊

wesker24
#2953
Az biztos nem lettem volna a zombi helyében az tuti ! <#vigyor>
#2952
én nem utálom a konzolokat,azokat utálom,akik uitálják a konzolokat

Rage47
#2951
durva volt, ahogy elbánt azzal a zombival bigdaddy 😄
bertino
#2950
14 alatt, sztem ne foglalkozz vele 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#2949
miután megládtam a felsõ kép tetejét nem lapoztam tovább😄

PLackó
#2948
nem tudnál végre leszállni a témáról?
senkit nem érdekel mennyire utálsz milyen konzolt.

wesker24
#2947
Ja ezek meg valahogy kimaradtak !! <#hehe>


#2946
te is ps3 fanboy vagy? igen? akkor jól gondoltam fanboybá'

#2945
ne szívass,így is nehéz erre a gaméra várni abban a tudatban,hogy úgyse játszok majd vele,erre te még itt szemétkedsz is velem?!😄

wesker24
#2944
Erre gondolsz ?? <#vigyor>


bertino
#2943
kizárt

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#2942
"and wait for the superior PS3 version"
ez a gyerek hülye. max grafikában fog változni a gém(bár azt sem hinném)
no mind1,ez a gyerek egy hülye,no comment

#2941
hát, a monoton hent az sem lesz sztem,mert elég sok fegyver lesz+ az lötyik,amiket benyomatsz magadba+ a sok ellenség= változatosság
és azokról nem is beszélve,hogy az elleneket fellehet gyújtani, ha vízben állnak,és megáramozzuk õket,akkor a vízzel együtt megbatyódnak az áramtól

dienesoft
#2940
Jaja. Nah, megpróbálom elhúzni az idõt, hagy jelenjen meg a játék 😄 Megyek is, bringázni, meg nyomok be valami elementet 😄

#2939
Ugyan a konkrét esetben a lehúzásuk jogos, de meg lehet nyílvánulni intelligensebben is egy nyílvános fórumon.

Itt van egyébként az ominózus "review". Tudom volt már linkelve vagy ezer hozzászólással korábban.

dienesoft: Remek lesz, jön a release, aztán mindneki veri magát arra, hogy honnan, mennyivel stzedi, majd teszi fel az eszes kérdéseket - persze mindenki ugyanazt. Szerintem nem ártana egy házigazda, mire itt elszabadul a pokol. Azt hiszem én is jobban járok, ha inkább idõben elmenekülök innen...