BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
bejon a menu aztan kesz, csak escape-t tudok nyomni h. kilepes
SE enter, se space, se f1 semmi, eger sincs.
Akkor bugzik a demo vagy mi lett vele?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
a hp-t azt az F-el az oké de a másik?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
amiota van crackelt fraps, állandoan megy
de már olyan szinten, hogy zavar, hogyha nincs ott a bal felsõ sarokban a kijelzõ
meg hát ingame movie készítéshez elengedhetetlen... 😊
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Hent imádóknak kötelezõ darab, az a jéggé fagyasztásos technkika egészen bizarr <#vigyor3>#vigyor3>
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Voltam nyitás után!
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Par napig nem voltam itthon aztan csak ma lattam h. kinn van a demo, k, feltettem menube belepek csak az van h. demo -exit meg options, es se eger se bill. Jo gondolom mar kerdeztek de 300 uj hsz van lecci hagy ne kelljen elolvasnom...(kereso meg nem jo) szal pls mi a teendo?
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
ez a gyerek hülye. max grafikában fog változni a gém(bár azt sem hinném)
no mind1,ez a gyerek egy hülye,no comment
és azokról nem is beszélve,hogy az elleneket fellehet gyújtani, ha vízben állnak,és megáramozzuk õket,akkor a vízzel együtt megbatyódnak az áramtól
Itt van egyébként az ominózus "review". Tudom volt már linkelve vagy ezer hozzászólással korábban.
dienesoft: Remek lesz, jön a release, aztán mindneki veri magát arra, hogy honnan, mennyivel stzedi, majd teszi fel az eszes kérdéseket - persze mindenki ugyanazt. Szerintem nem ártana egy házigazda, mire itt elszabadul a pokol. Azt hiszem én is jobban járok, ha inkább idõben elmenekülök innen...