BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AntiHero
#3038
Ha már itt tartunk nekem nagyon nem tetszik a kezdõ víz( a többi az jó)Olyan higany szerû. Na meg a torony is levan burkolva müanyaggal😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dante3
#3037


Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

AntiHero
#3036
hja vinyó függõ a dolog.

Jöhetne már a game😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3035
akkor nem szóltam

grebber
#3034
Ez a kicsomagolosdni erõsen vinyó állapot függõ mert nekem hiába van 4x több ramom mint havernak meg kb 5x jobb procim ugyanannyi idõ alatt csomagol ki pl 700mb-os filmet rarokból mint én!

Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#3033
mer neked úgy mír nem jó?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3032
míg kicsomagolod az pár perc,ennyire nem lehetsz türelmetlen!
nekem 6 és fél percet kellett várnom, a te géped úgyis jobb,mint az enyém, tehát a tied gyorsabban ki fogja csomagolni

#3031
nem lehet úgy leszedni, hogy nincsen becsmagolva(zip)???

grebber
#3030
Ezt én nemtaláltam meg! Halat azt láttam agyon is csaptam nemhogymá ot ficánkoljon!

Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#3029
há mír bántod😊?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#3028
nem oylan nagy szám😊 Van még sok más állat is PL HAL, RÁK, POLIP, CET(vagy bálna), Kislány😄 stb... Tényleg van még egyéb állat benne?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3027
Nekem csak ilyen sötét van. 😄
#3026
ehh

grebber
#3025
Valaki dobna shotot errõl a macsekról?

Mert vagy nemláttam vagy nememlékszem rá!Demót sajna 5. végigjátszás után töröltem!

Next PC upgrade: 2022

dienesoft
#3024
vagy a Sziget fesztiválról 😄D

hen-tes
#3023
Ehh..

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

wesker24
#3022
Mi az te is ittas állapotban vagy talán ?? <#hehe>
AntiHero
#3021
😊 majd biztos😊 fel is röhögnék😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

kill3r21
#3020
hátazért két üveg viszki..tisztán egy perc alattt..? 😄 nem reális....két perc alatt meginnk anyi tuti halál...én azon agyalok mivan ha viszki+kávé+cigit nyomatsz a jtákban...lehet bejön egy kis video a rokázásról ga sok a pia...😄
wesker24
#3019
jah csak nehogy túlzásba vigyük az elektroshockot mert a végén még kigyullad és tüzes macsek lesz belöle !! <#hehe>
robotnyk
#3018
5,9
#3017
lol

dante3
#3016
Télleg azt is ki kellene próbálni és lehet, hogy a szövetségesed lesz!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

AntiHero
#3015
Vagy csak árammal újra kellet indítani a szivét😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

hen-tes
#3014
A halott kiscica tényleg ott fetreng, de elég gagyi, mert olyan mint ha ki lenne tömve. (semmi rongybaba..)

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

hen-tes
#3013
Alkohol: életerõt növeli, manát csökkenti
Cigi: életerõt csökkenti, manát növeli
Kaja: mindkettõt növeli (legalábbis az a csoki féle, a chips nem tudom pontosan, hogy növeli-e a manát, de szvsz igen.)

Figyeljetek jobban. :p

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

wesker24
#3012
Na ezt minnyá meg is nézem rögtön ! <#hehe>
wesker24
#3011
Ja még jó hogy nem a farkát kell meghuzni !! <#vigyor>

Mert ha élt volna ki tudja lehet zokon vette volna !! <#hehe>
#3010
csõfogóval segítettem neki!<#eplus2>
dante3
#3009
meg kell simogatni a hasát!<#idiota>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

wesker24
#3008
ja ez jó kérdés hogy állitottad fel amikor már eleve kipurcant ?
AntiHero
#3007
hogy:? meg vót a purcanva😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3006
Jaja! Fel is állítottam! <#vigyor3>
wesker24
#3005
Jé micsoda TÉK volt ! <#hehe>
AntiHero
#3004
sztem bor volt😊Ott volt a Khasmir Restaurantba az asztalon.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dante3
#3003
Én láttam! szegény cicus

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

AntiHero
#3002
A halott cicát meg találtátok😊? (bár nem volt eldugva)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3001
Akkor nem fog vibralni?

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

wesker24
#3000
akkor az tuti hogy csak whiskey-lehetett ! De minél többet iszik az ember annál jobb ! <#hehe>
zeli
#2999
Nem tudtok egy linkt ahonnan gyorsan jön?
Mer elkezdtem tölteni, aztán 550 MB-mál leát -.- xd
De mosmár gondoltam kipróbálom..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#2998
A pre-load csak 5.5Gb mindenkinek annyi?:S
AntiHero
#2997
alap 2 üvegnél már homályosan lát és dülöngél😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

wesker24
#2996
Az már megvolt a sentry bot-ok helyetem elvégezték a piszkos munkát én csak az árammal segitettem be nekik !! <#nyes>
#2995
Meg a biztonsági rendszeret hackelni!<#nyes>

kuci06
#2994
lol, ezt ki kell próbálnom 😄

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

wesker24
#2993
Most vettem észre hogy ebben a játékban is le lehet részegedni !!<#vigyor><#hehe>

Elég hozzá 3 vagy annál több ital !! pl: whiskey, vodka !

Pl nálam 2 whiskey és 1 vodka már megtette a hatását dülöngéltem jobbra balra meg igencsak homályosan láttam mindent ! <#hehe><#nyes>
bertino
#2992
talán ha feljebb vennéd gameban a fényerõt...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#2991
A'sszem, ezt a jatekot kihagyom. Idegesit a nagy budos sotetsegben vibralo fenyen alapulo "hangulat". Pedig egyebkent jonak tunik rengeteg taktikai lehetoseggel, es kifejezetten szepen is fut.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

grebber
#2990
Ciginél nemfigyeltél!
Amikor én felvetetm a cigit lement az életerõm picit.(merthát káros az egészségre 😄 ) más jelentõsége nincsen.

Next PC upgrade: 2022

wesker24
#2989
ja akkor szerintem valami nagyon nincs akkor ott rendben !!

Tedd fel a legujabb Vga Drivert és a legujabb DirectX-et is !!