BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DarkSector
#3088
mondtak már 24-et meg 28-at is....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kirol
#3087
Nem az volt, hogy ma jelenik meg? 21-én?

DarkSector
#3086
mit kell innen leszedni?
catalist 7.8-at?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#3085
SM2-es kártyával megy valakinek?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

hen-tes
#3084
És mivel lehet megnézni?

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

AntiHero
#3083
A BinkMovies mappába van pár érdekes videó.😊(mármint majd menû ilyen lesz😄)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

hen-tes
#3082
AZ a feliratcsúszás tényleg nagyon gáz. :S Nem vagyok egy jó angolos, de így még nehezebb követni az átvezetõk szövegét.. :S

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

bertino
#3081
igen, én is ilyesmire akartam célozni <#bee1>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#3080
Ráadásul feliratcsúszás az X360 verzsönben is benne volt, majd töltögethetnek Live-ról patchet a konzolosok is, aki meg nem rendelkezik nettel az vehet méregdrága gamer újságot amiben benne lesz a patch.

#3079
Már 5-6 napja is hírben láttam, hogy lesz patch 1-2 héttel a full kijötte után. Manapság így szokás. :'(

bertino
#3078
mégis mit gondoltok, ha boltba van már a game akkor, hogy változtathatnának rajta ? <#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

GregSB
#3077
Ó máj gáád.

Még ha ki sem javítják nálam ez nem ront akkorát a játékon hogy ne játszak vele...

ProGabe
#3076
"SZVSZ fullra kijavítják."

nem akarlak elkeseríteni,de erre kb semmi esély.mármint arra,hogy bármi lényegeset javítsanak a demohoz képest.ilyen közel a megjelenéshez ez csak akkor lenne így,ha a demót már jópár hónapja befejezték volna,de ez szerintem nem így volt :\

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#3075
lol

#3074
Egész pontosan cignél lemegy az életerõ de felmegy a mana.
A legtöbb kaja meg pia ilyen hatáásal van (ez egyik felmegy, amásik le) de van olyan is, ami egyéretlmûen pozitív. Pl. kötszerek.

grebber
#3073
Komoly volt a kiscsaj 😄 ezt még értettem én is!

Sajnos magyarítok aztmondták nagyon elvan rejtve a szöveg majd ha adni ki hozzá SDK-t akkor lehet majd addig nemnagyon lehet magyarítani 😞

Next PC upgrade: 2022

#3072
lolollololololololololl

MerlinW
#3071
"Nézd, egy angyal!... Figyeld, még lélegzik...Nem baj, nemsokára angyal lesz..."<#idiota>

[merlinw.org]

GregSB
#3070
Elõször frankón azt hittem hogy ez egy beépített fícsör, gondoltam lehetetlen véletlen hogy pont a zene ütemére mocorogjon 😄DD
De más hullákon is látszott és ott nem volt ilyen szép 😊 SZVSZ fullra kijavítják.

dante3
#3069
Nforcera is beraktam a macseszt hadd nézegessék!<#buck>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

SNAKE01
#3068
én miután le is lövöm õket,azzal a csõfogó biszbasszal adok pofájuknak még párat 😄DD

#3067
lehet h van élet a halál után?

SNAKE01
#3066
ja,kemény a hullák viselkedése,beszartam tõlük párszor :-c

hen-tes
#3065
Akkor az bug? Néztem én is hogy egy két testrész mocorog, de azt hittem ez ilyen, nem haltak meg teljesen, vagy valami.. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

kuci06
#3064
dance to the beat 😄

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

GregSB
#3063
De vótmá ilyen, csak nem ma. Pl System Shock 2 vagy Deus Ex. Sõt amit a demóból láttam ez egy enyhén butított System Shock 2. de ez azért elnézhetõ nekik, mert azt a játékot is õk csinálták.

A hullák nálam is csináltak már érdekes dolgot, bugzik kicsit a ragdoll a demóban. Pl egyik hullának a lábfeje pont a háttérben hallható zene ütemére kalimpált jobbra-balra 😊)

MerlinW
#3062
"Ha már itt tartunk nekem nagyon nem tetszik a kezdõ víz( a többi az jó)Olyan higany szerû. Na meg a torony is levan burkolva müanyaggal😊"

Kapcsold ki a High Shaders effektet, máris életszerûbb lesz a világ😊 (Gyorsabb is sokkal)

[merlinw.org]

hen-tes
#3061
Nforce forumán meg megy a tisztogatás, ott sem bírnak magukkal a forumozók.. 😛

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

dante3
#3060
Legjobb!<#eplus2>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

SNAKE01
#3059
énis csak ettõl félek már 😄_ASD_DSADSAD_DASD_ASD

hen-tes
#3058
Én meg attól fosok, hogy nem merek majd játszani a teljessel, ami a demo végén volt az kicsit parás, mikor verik az üveget a nyomorult mutánsok, és közben ordítoznak, tiszta diliház.. 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

wesker24
#3057
LOL ez nagyon nagy !! <#vigyor><#eljen>
grebber
#3056
Ez jó lol!!!!

Next PC upgrade: 2022

Mr Bishop
#3055
Hát, emberek, talán kicsit késõn, de most értem a demo végére, ez nem semmi... Fõleg ami nagy szó : ilyen még nem volt !
Ami lényeges, mivel elég már a sok sablonos játékból. Ez bõven többet tud nyújtani, mint ami eddig megszokott volt, hát még a demó végén az a pár ínycsiklandozó képsor ízelítõnek...mmmmmmmm....
Azt hiszem, errõl még sokat fogunk beszélni.

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

hen-tes
#3054

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#3053
THX a korrekt válaszokat!!! <#worship> Ezt már szeretem skacok amikor olyan segítõkészek egymással a gamerek!!! <#pias><#taps> Már szedem is a demo-t és nézem majd remélem atom gama!!! <#taps><#violent>

Ne fürgyé! Le! Amúgy te nem a Móni vagy? A pókember imádja a világhálót!

wesker24
#3052
Na itt egy kép !!

Kissé másnapos bekómált állapotban !! <#hehe> Sõt ha sokat iszol egyszerre még csuklik is tõle az emberünk !!

Dante73
#3051
a tüz nem csillan meg a vizen, az tuti, de sötét éjjel mit vársz a víztõl?
Engem spec ledöbbentett, mennyire jól néz ki... Ha nem "félek" a megégéstõl az elején, tuti ott úszkálok most is... Nekem leginkább a víz jött be, azon kívül, hogy látszik mennyire parás lesz a játék, és a hangok is nagyon el vannak találva, 5.1-es fülessel, nagyon fasza, hogy ellen dumál, de még nem látod, és forogsz körbe, hogy beazonosítsd, merrõl is jön a hang.
Ha nem is az elején, de megveszem 1-2 kijátszás után, mikor kissé jobb ára lesz!

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

#3050
Lolz.<#eplus2><#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

wesker24
#3049
Állatkinzó !! <#hehe> Most képzeld magad a halacska helyébe !! <#nyes>
#3048
Jó kérdés, én nálam még nem fagyott, de csak az elöbbi ajánlásra (új DX9, új driver) jutott eszembe, hogy nálam 2007 augusztusi DX9 van fent, lehet azért nem? Azért lehet a Bioshock drivert is felteszem még 😊

SNAKE01
#3047
én nekem oylan fordult elõ többször is leöltem egy elmebeteget,majd mondom átkutatom,rálépek a lábára és felpattan 😮
szabályosan ugrott egyet a hulla,hát mondom kúrva anyád kicsit se szartam be 😄_ASD_DSADASD_DSAD_ASD

dante3
#3046




<#idiota>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

AntiHero
#3045
hája van dx10 is benne.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

GregSB
#3044
Cigitõl lejjebb megy az életerõd, az EVE viszont nõ.

hen-tes
#3043
Elvileg az, de én a helyedben megvárnám a fullt, talán abban jobban kijön a különbség dx9 és 10 között, mert a demo alapján majdnem egyformák..

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

grebber
#3042
Van benne dx10 mod is de emiatt ne rakd fel a Vistát!

Next PC upgrade: 2022

#3041
gyerekek ez dx10-es gama már? csak mert akkor fel kell rakjam a kíndózis pistát!!! <#taps><#help>

Ne fürgyé! Le! Amúgy te nem a Móni vagy? A pókember imádja a világhálót!

Dante73
#3040
Bocsi, hogy belepofázok, de akinek nemmegy, nem AMD x2-je van? Mert arra a mappában ott a fix...

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

hen-tes
#3039
Na, elég. :S

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/