BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de sztem mindenki fogja be a száját ezzel az idióta veszekedéssel kapcsolatban!
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Haladni a kéne korra. Nem fognak a fejlesztõk többet programozni azért hogy játék rohadt csúnyán mennyen egy 4 éves gépen. Hogy miért? mert nem éri meg neki. Inkább azt az idõt az sm3 optimalizássával töltik és hibák kiszürésével. (sm2-be úgyse adja át ugyan azt az érzést)
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
remélem nem fake!!!
NA most ezzel mi a bajod?
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Tegnap végigtoltam a demot dx9-be utána átmentem az öcsémhez neki 8800gtx-je van és ott dx10-ben is, elhanyagolhato különbségek vannak.
Az elsö dx10-es játék a crysis lesz.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
Annyi hogy többet kell programozni. Dx10be meg kevesebbet kell programozni ugyan annak a hatásnak az elérésében de a dx10 még nem kiforrot un. vannak hibái. Ja és a dx10 az egy mnagy MARKETING fogás is!
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P
váááá,ha magyarítják és ez lenne a little sister neve,akkor ez lenne az elsõ játék amit magyarosítva játszanék 😄DDDDDdddd
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Meg akkor a Dx10 SDK biztos szoftverrenderingbe fut, mert DX10 nem is létezik? Vagy hogy?
Amúgy pont nem effektekben más, csak éppen full máshogy kell programozni, mert teljesen máshogy (hatékonyabban) tudja a Dx10 vas megoldani azt amit a DX9. Meg lehetne írni DX8.1 alá is egy szép DX9 motort, pont ugyan úgy nézne ki meg minden, csak egy DX8-as vassal még 160x100-ban se tudná lerenderelni ...
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Tehát a kiskuva ADAM ot gyüjt és BIG dady segit neki, hogy miért azt majd meglátod😊
1.a kiskurva mé szurkálja az embereket, hány kis kurva van?
2.mi történt ezzel a víz alatti "Atlantis-al"?
jah és a képességeknél még az a labda is durva, asszem az az h ha megdobod az ellent akkor hozzád ál, akkor durva az emberünk keze...
MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Elég ha csak megnézed hány boxot ps-t adtak el, meg hány videokártyát meg alaplapot szóval...
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!