BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3842
nem nehéz,csak akarni kéne,és nem a pénz felé kacsintgatni

#3841
Nem ez lett volna az elsõ játék amiben kilehetett volna választani a használt SM modelt. Csak a fejlesztõk ba..tak megcsinálni. És máris nem lett volna rondább a te gépeden.
#3840
ewz pedig nem vicces...

de sztem mindenki fogja be a száját ezzel az idióta veszekedéssel kapcsolatban!

AntiHero
#3839
HA te lennél a fõnök akkor biztos lenne annyi pénzed hogy ezt így meg is csináld-.- Beszélni könnyû, cselekedni nehéz.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3838
Lehet röhögni fogsz, de jelenleg a másolásvédelmi rendszer és pár egyébb KIS hiba okán egy csomó PC-s aki MEGVETTE az se tud vele játszani.

#3837
Persze, hogy nem így. nVidia le tesz a fejlesztõ asztalára két táska pénz, hogy SM3-mon menjen csak és ezzel kiütik a 6-os Geforce, ellen készült X800 szériát.
#3836
ez lett vola a következö, nem arrol van szo h kevés idö alatt meg tudják csinálni, hanem h sm2-vel egész egyszer5üen nem olyan minöségü a dolog... én sem akarnám a fullosra összehozott játékomat lebutitani azét, mert vki régebbi gépekkel akar játszani... sajnos ez bene van ha PC-n játszol, muszály ujitanod az ujabb dolgokhoz, nekem sem tetszik ez, de ez van, ezt értsék meg sokan... ennyi

#3835
mert engem kéne fõmuftinak berakni,minden játék pár héttel jönne ki,de optimizáltak lennének,mint állat

AntiHero
#3834
De ez nem így megy egy cégnél. Alant leírtam hogy miért is.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

bertino
#3833
komolyan mondom a crackerek szopatják az arcunkat, nem hiszem el, hogy még mindig nincs warez :\

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#3832
sztem pár nap,max egy hét alatt metudnák csinálni azt,hogy ne csak sm3-as karikkal menjen. biztos több idõ lenne,de ráállítanak 5 embert,és addig a többiek meg optimizálnak. ennyi

#3831
Csak azért mondom, mert csak warezt feltételezve áll úgy az összehasonlítás ahogy, tehát nem tartom korrektnek. Másrészt, ha véletlenül vennék is konzolt, biztosan nem chipeltetném. De legfõképpen hanyagolni kellene itt ezt az egész PC-konzol témát (mindegyik gép jó, jó játékokkal, egyik sem fog meghalni és kész) , mert nagyon idegesítõ, és a sok spam között elvesznek aznérdemi információk.
#3830
Te elolvastad azt a fórumot és megnézted a képeket? Csak mert oké, hogy csinálja az SM2-es verziót, de a kemény 2db screenshotból az egyiken hiányzik a textúrák 2/3-a és a shader effektek jó része is. Azért ennyire nem egyszerû. Viszont tény, hogy az UE3 motor támogatja az SM2.0-át, tehát a fejlesztõk akaratán múlott a dolog.

AntiHero
#3829
De minek csinálnák meg sm2 karira mikor az már fullra kiment divatból?

Haladni a kéne korra. Nem fognak a fejlesztõk többet programozni azért hogy játék rohadt csúnyán mennyen egy 4 éves gépen. Hogy miért? mert nem éri meg neki. Inkább azt az idõt az sm3 optimalizássával töltik és hibák kiszürésével. (sm2-be úgyse adja át ugyan azt az érzést)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3828
Már bocs, de az én X800-asom is van olyan erõs az SM3-mat kivéve, mint egy GF6800.
#3827
A Call of Juareznél tényleg elég szembeötlõ, de jóvval lasabb is, márpedig az lenne a DX10 lényeg, hogy plusz van benne (részletsebb shaderek és árnyékok, particle effektek, stb.) azt ugyan annyi vagy kevesebb erõforrás felhasználásával csinálja. A Flight Simulátor X-hez meg kijött volna a 8x elhalasztott DX10 patch, mert alapból nincs benne???

#3826
Figyi már eddig azért van pár dx10-es game és akárhonnan néztem (kivétel a videók amik eddig szinte minden esetben kamuk voltak dx9/10 különbség téren) egyenlõre annyira elenyészõ a különbség a 9 és a 10 között hogy nem fújnám fel hogy a dx10 mennyivel szebb...Épphogy...Épphogyért még fogok dx10es kártyára hajtani...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#3825
elmondanám h csak programozásilag van közte különbség, megjelenítésileg szinte semmi... a 7600 odat meg dugd fel

AntiHero
#3824
perfect ugyan ezt akartam mondani😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3823
jól van optimizálva,de sztem azért ha megtudják csinálni,akkor megkéne csinálniuk,hogy sm2-es karikra is optimizálják...

#3821
Egy srác pár nap alatt úgy megcsinálta a demót, hogy egy SM2-es kártyával is élvezhetõ legyen. A játék készítõinek max 1 hét plusz mukába lett volna, hogy ne csak SM3-mas kártyával legyen jó a játék. Csak gondolom, megint a pénz beszélt. Gondolom az nVidia pénze ezesetben.
#3820
csak annyi h 1 srác egyedül megtudja csinálni nagy résézt 20 perc alatt akkro a fejlesztõknek mennyi lenne? 5 perc? minden fejlesztõ tagnak kiadjá k h ezt azt csõ :S

#3819
Bioshock-RELOADED 4.66 GB
remélem nem fake!!!

#3818
Így értem mit akartál mondani. Viszont szerintem még a Crysis is részlegesen lesz csak az, bár sokkal inkább ki fogja használni az fix.

#3817
nagyon jol van optimalizálva, azt kellene elfogadnod és még sok más embernek is h az SM2.0 lejárt dolog, egész egyszerüen az uj technika ujabb hardvert követel... nehéz felfogni, de ez van...<#levele>

#3816
én látatm például dx9 meg 10 összehasonlitást a flight simulator X-nél, vagy a call of juareznél és ott nagyon szembeötlö volt a különbség...

AntiHero
#3815
"Úgyhogy ennyit a csodálatos fejlesztõk nagyszerû optimalizálásáról"

NA most ezzel mi a bajod?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3814
sztem megéri, nicns szükségem a live!-ra... multijátékoko jo les a gépem is egy jo ideig... de bioshocknak, prostreetnek, strangleholdnak, gta4-nek az lesz a király... (és még cask a számomra legnagyobb nveket emeltem ki, nagyon sok van ami még tetszik) amugy meg hát sztem sejted h nem eredeti játékokkal játszom... (sajna ez van, bnem kell szidni meg semmi, ha tehetném vennk eredetit, bár a jogos az lenne h akkor meg nem játszom... dehát ez van)

wedge31
#3813
Megnyugtatlak hogy jelen pillanatban nincs semmi lényeges különbség.
Tegnap végigtoltam a demot dx9-be utána átmentem az öcsémhez neki 8800gtx-je van és ott dx10-ben is, elhanyagolhato különbségek vannak.
Az elsö dx10-es játék a crysis lesz.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#3812
nekem am x800xl el 1024 max minden, 30 fps mindenhol megvan.. szval télleg ennyit a fejlesztõkrõl :S

AntiHero
#3811
DX9.0c-vel pont ugyan azt ellehet érni mint dx10el.

Annyi hogy többet kell programozni. Dx10be meg kevesebbet kell programozni ugyan annak a hatásnak az elérésében de a dx10 még nem kiforrot un. vannak hibái. Ja és a dx10 az egy mnagy MARKETING fogás is!

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3810
honnan rakjak be? berakok 1 párat majd minnyá, am télleg elég sokat tölt checkpointoknál, a srác is írta nekem kb 5 percet töltött... de biztos tudja majd fixálni ha már ilyentet tud :/

#3809
Tényleg jó SM2-vel is. Most vittem végig a demót. Nagyon jó. Úgyhogy ennyit a csodálatos fejlesztõk nagyszerû optimalizálásáról.<#levele>
Wask
#3808
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Poén hogy neked is be kell majd öltözni Big Daddynek és végigkisérni egy útján a kicsi nõvért😊

bon
#3807
Csak megsúgom, hogy havonta van directx frissítés és Vista directx10-hez is jó

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

ProGabe
#3806

váááá,ha magyarítják és ez lenne a little sister neve,akkor ez lenne az elsõ játék amit magyarosítva játszanék 😄DDDDDdddd

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#3805
Frászt nem volt. Legalább 1x volt DX10 upgrade az egyik DX9 csomagban, az augusztusi SDK-ban meg már DX10.1 preview is benne volt.

#3804
Erre esetleg nem tudtok valamit mondani?

AntiHero
#3803
Ok akkor elhiszem😊 csak gondoltam iylet nem lehet csinálni. Képeket rakol be?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3802
Ha nincs semmi különbség, akkor miért szopnak a Dx10-re fejlesztõ cégek és miért csúsznak rendre fél meg egy éveket? Hmmm?
Meg akkor a Dx10 SDK biztos szoftverrenderingbe fut, mert DX10 nem is létezik? Vagy hogy?
Amúgy pont nem effektekben más, csak éppen full máshogy kell programozni, mert teljesen máshogy (hatékonyabban) tudja a Dx10 vas megoldani azt amit a DX9. Meg lehetne írni DX8.1 alá is egy szép DX9 motort, pont ugyan úgy nézne ki meg minden, csak egy DX8-as vassal még 160x100-ban se tudná lerenderelni ...

AntiHero
#3801
2. "A kihalt utcákon kuutakodó kislányok (nõvérkék/hugicák) szívják ki óriás fecskendõkkel az elhalálozottak testébõl az anyagot. A splicerek persze az ADAM jelenlétét észlelve azonnal az életükre rontanak, ám minden kislányhoz tartozik egy bevehetetlennek tûnõ, két lábon járó erõd, ún. Big Daddy. Õk oltalmazzák a nõvérkéket, a nõvérkék pedig cserébe odavannak értük, papiként tekintenek rájuk, társaságot adnak a páncélba bújtatott szörnyetegeknek."

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3800
no,mivel a büdös életbe nem fogok ezzel játszani(max nagyon soká) valaki spoilerben,vagy priviben leírja,hogy mi lesz a vége?

#3799
Nem azért de a Vistában teljes értékû DX10 van.

#3798
hidj amit akarsz, amit még nem kódolt át az 'crazy' színek vannak helyette, ha nem hiszed járj utánna én játszottam vele és örülök ha nem is amikor a többiek de tudok majd játszani vele...

#3797
én már játszottam vele ha tudni akarod, nem fék...

Wask
#3796
k3ngu: Valamikor az 50-es évek elején Andrew Ryan megelégelte, hogy grandiózus terveinek rendre velejéig romlott politikusok és a saját részükért jogtalanul kezüket nyújtó oligarchák tesznek keresztbe. A külvilágtól távol, az atlanti közepén építette fel saját, víz alatti városát, mely minden tekintetben mentes a világi javaktól, cenzúrától és mocsoktól. Az önellátó gazdasággal rendelkezõ Gyönyör városa egy új lehetõséget nyújt a társadalom által kitaszított vagy lenézett szegények számára. Legalábbis ez volt a terv, mely egészen az 50-es évek végéig mûködött is, amikor a város egyik kutatócsoportjának sikerült univerzális õssejteket izolálniuk, majd kinyerniük egy mélytengeri csigafajból.A tudósoknak tehát sikerült ezt a csodálatos anyagot kiválasztania, majd különféle módokon elõállítania és végül kész termékként, ún. plazmidok formájában Rapture piacára dobnia. Az ADAM-ra keresztelt, géntérképet módosító anyag természetfölötti képességekkel ruházta fel használóit, kiküszöbölte a szépséghibákat és hihetetlen gyorsan regenerálta a sérüléseket. Miért használnál öngyújtót, amikor ujjbegyeidbõl lángok csapnak fel, mutatóujjaddal lehûtheted italodat, akaratoddal tárgyakat mozgathatsz, megjelenésedet pedig bármely imádott színész vagy színésznõ formájára alakíthatod? Határtalan lehetõségekkel kecsegtetett, mely igazi kemény drogként ejtette rabul használóit, Rapture egykor prosperáló társadalmát. Minél többet használták annál több mellékhatása jelentkezett. Elõször csak a bõr színezõdött el, majd vált fekélyessé, végül az elme roggyant meg a génmanipulációk sora alatt. A teljes krach akkor következett be, amikor a várost alapító, a plazmidok piacra kerülését egyébként támogató Andrew Ryan bevonta az ADAM terjesztését. Szabályos génháború vette kezdetét, mely a grandiózus álmot, az abból megalkotott tervet, a tervbõl megvalósult álmot, az elszigetelt autonóm várost térdre kényszerítette. Rapture utcáin, leromlott állapotú ADAM addiktok, ún. Splicerek hajkurászták a túlélõket és ölték halomra egymást egy csepp ADAM-ért cserébe. Õrült voltukban sem tudtak saját tükörképükkel szembesülni, ezért maszkok mögé bújtatták korcs arcukat.

Tehát a kiskuva ADAM ot gyüjt és BIG dady segit neki, hogy miért azt majd meglátod😊

k3nGu
#3795
2 dolgot még mindig nem értek a játékban:
1.a kiskurva mé szurkálja az embereket, hány kis kurva van?
2.mi történt ezzel a víz alatti "Atlantis-al"?
jah és a képességeknél még az a labda is durva, asszem az az h ha megdobod az ellent akkor hozzád ál, akkor durva az emberünk keze...

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

AntiHero
#3794
De ez hülyeség. Olyat nem lehet hogí fele sm2 másik fele még sm3. Szerintem fake.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Shep
#3793
Szerinted. Sokkal nagyobb buli az alaplap meg videokártya üzlet.
Elég ha csak megnézed hány boxot ps-t adtak el, meg hány videokártyát meg alaplapot szóval...

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Wask
#3792
Shep egész véletlen xbox meg ps be nem nvidia meg ati gyártja a chipet? Nagyon jól meglennének õk pc nélkül is😄