BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
Na jó, csak vicceltem... <#ravasz1>#ravasz1><#idiota>#idiota><#banplz>#banplz>
Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM
MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB
Lesz ott sokminden, izgalomban nem lesz hiány.(nameg változatosságban sem)
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
a jég, telekinézis, warm vagy mi amikor darazsakat lövünk az ellen(duvrva h a darazsak mászkálnak a kezünkön😊)a saját oldalra állítás(ami 1 labda) meg láttam kék színû labdát, a tüzes, az áramos ki hagytam vmit??
és melléksen Big Daddy az is olyan csúf "ember"?ADAM-os?
MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB
Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
50 éven át pan&scanelték a filmeket tv-re(és itt m.o-on teszik most is,sorikkal is),amiatt meg alig hisztizik bárki is 😄
a FAQ legyen piros,esetleg rózsaszín.adjunk már a jónak XD
ja és az FpontApontQpont 😛
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Most újabb szeretetcsomag borzolja a játékosok idegeit, mégpedig a legálisan megvásárolt PC-s változat maximum két gépre telepíthetõ fel. Így aztán legfeljebb egy gépfejlesztése lehet az egyszeri játékosnak, mert utána búcsút mondhat a további BioShock élménynek. A Take Two egyelõre nem kommentálta a helyzetet (thx Dr Metyifisztó).
FRISS! - Akinek nem lenne elég a maximum két különbözõ gépre történõ telepítés, az a hivatalos 2K tech support írhat, és igényelhet újabbat.
Hardwired
(bocs ha volt már)
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
De ez nem ide tartozik, remélem holnap már lesz teljes játék.
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
Ez nyilvánvalóan NEM igaz. Sajnos PC-n az erõdorrások jó része nem a játék futtatására megy el, legalább is Windows esetén nem. Példa, anno a Quake 2 Voodoo kártyával 3x gyorsabb volt BeOS alatt, mint Windows alatt. Ugyanazon vason. Másrészt a fix HW-re való optimalizálás miatt mindíg gyorsabb lesz egy konzol verzió.
P1-re meg voodoo2-re miért nem optimalizálták? Tiszta köcsögök...
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Mikor jönnek már rá a kiadók, hogy a másolásvédelemmel elsõsorban a vásárlóiknak okoznak kellemetlenséget?
Reload, fake,vagy nem fake,180 al repeszt lefelé!!!
Egy próbát megér!!
Kb 1 even belul a gpuk 2 generacioval lesznek a nextgen konzolok elott, es ez egyben garancia is, hogy szaguldani fognak egy kozepkat pc-n a multiplatform jatekok (lasd ps2 esete jopar ev ota, csak ez a fordulopont most meg hamarabb fog bekovetkezni kovetkezik be).
viszont alig várom már h a kezem közé kaparintsam ezt a játékot, régen nem fogott meg ennyire egy játék mitn ez😛 és PC-n fogom végigtolni😄