BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elég egy Steam + egy 16 számjegyû, egy 3-4 számjegyû és egy 4 számjegyû kód ... letölt, indit, játszik, örül ... ennyi ...
(Bár való igaz, hogy ezeknek a kódoknak meg kell egyezni egy dombornyomott bankkártya kódjával ... meg azt kicsit meg is terhelik <#hehe>#hehe> )
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Arra vagyok kkiváncsi, hogy elfut-e a gépen, mert lehet akkor érdekel a teljes verzió 😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
ez egy gecijo játék, amibõl még mindig nincs warez 😞
csak demo :\
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
A MediaDefender a legismertebb és legjelentõsebb a P2P hálózat - a filmek és zenék letöltésének megnehezítésére - a töméntelen selejtfájllal elárasztó cégek közül. A cégnél már meglehetõsen komoly tapasztalat halmozódott fel ezen a téren, hiszen immár fél évtizede igyekeznek megkeseríteni a fájlletöltõk életét.
A MediaDefender természetesen korántsem etikai okokból védelmezi a szerzõijog-tulajdonosok érdekeit, busás bevétele a lemezkiadók és filmforgalmazók megbízásaiból származik. A cég ugyanis hamar felismerte, hogy a DRM (digitális jogkezelés) nem kellõen hatékony fegyver a szerzõi jogokkal védett anyagok illegális terjesztésének megakadályozására, ezért inkább a terjesztési csatornák ellehetetlenítésébõl igyekszik - a jelek szerint korántsem sikertelenül - tõkét kovácsolni magának. A lemezkiadók és filmforgalmazók 5 és 10 ezer dollárt fizetnek címenként a különbözõ szintû (azaz hatékonyságú) védelemért. A díjazás a szolgáltatás idõtartamától is függ.
A legtöbb tartalombirtokos a MediaDefender szolgáltatását egyszerre rendeli meg termékének piacra kerülésével: a cég bevételének oroszlánrésze a filmek és zenei albumok piacra kerülését követõ néhány havi védelembõl származik. A MediaDefender persze képtelen tökéletesen megakadályozni e tartalmak megosztását, ám ezt jelentõsen meg tudja nehezíteni, ami - fõként tõlünk nyugatabbra - sokakat indít arra, hogy a letöltés hercehurcája helyett inkább a vásárlást válasszák.
jah, és hozzátenném az egyik részletet, amit nem szkenneltem: "Mindehhez 2000 szerverbõl álló - az internetre 9 Gbps-os (!) sávszélességgel kapcsolódó - számítógépparkot vet be a világ különbözõ pontjain."
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
szerk:
mivel kb a #2-es hsz-ben le van írva
amúgy #4237: kösz 😊
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
Lehet nem olyan kocka, hogy itt hájpol négyezer hozzászólást éjjel nappal az SG-n xd.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Szóval simán elhiszem.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
A régi karikkal már enm törõdnek...ilyen az amd, és az nvidia sajnos.
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
A 6 óra nekem nagyon rövidnek tûnik. Én rendesen barangoltam benne, bejártam szinte mindent, össze is jött olyan 18 óra belõle... 😊
egyszer fagyott le, de akkor az Eax-ot bekapcsoltam, az volt a gond.
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
#1 - Download PacSteam here: lol
#2 - Install PacSteam.
#3 - UnRAR the game files to your PacSteam SteamApps directory (e.g. C:\\\\Program Files\\\\PacSteam\\\\SteamApps).
#4 - Run PacSteam and login with a blank (no games) Steam account.
#5 - BioShock should be at 100% - Ready. Just load it up and play.
#6 - You can talk to friends on Steam etc. PacSteam will run like Steam.
#7 - Enjoy, and seed if you want to see more releases from us .
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
Nememlékszem melyik újságban volt, de megkeresem a cikket, a cég nevét is elfelejtettem már, de elõkeresem!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
Én XT-t vettem 24K-ért, sz'al ami annyiba kerül azon valami felesleges csicsa van. 😊
Nincs!
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
Boldog szülinapot!
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
Én a helyedben inkább elhalasztanám a ram-ot, és a videókariba tenném a pénzt! Karácsonyra meg jöhet a ram!
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
A gépem egy 2200+ amd, GeXcube 9600xt 128 mb vidkari, 2 giga ram.Tudom nem egy erõmû de menne ezen szeréntem ilyen oriási hibák nélkül is! A game dx 10 nélkül high-on is jól futott a körülményekhez képest, hamar betöltött csak fehér kockák a buborékok aztán valami megfagyasztja az egészet, egyedül a tûz szép és jó.Ugyan igy jártam a ghost recon uj részével is. az is elindult aztán ugy 1 perc mulva kékhalál meg ott is nagy kockák voltak a fák pedig ott uj driverrel próbáltam 😞( helpppp<#help>#help>
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
2XP
LionTR
Bambee
Gresi
Serpa
cpt
Dj Turmix Dávid
Nortai
Kislány Gyilkos
TDaniel
solyomszem
Tike70
Pain4U
Éjfarkas
cleano
mantal
Gabor1990
CODE92 (én^^)
FLD
Ronaldinhos10
denesch
totviktor
caseih9400
Jimanszky
szeptemberben meg 40 rugóval a zsebemben meek dx10 es karit meg még 1 giga ramot venni
remélem hd2600 pro (512mb) n jól fog menni 😊 (mer ha nem akkor ez szarabb szülinap lesz mint a tavalyi) 😄😄😄
\"csak egy játék de úgysem éled túl\"
Amúgy áruljátok el, miért jó az valkinek, hogy fake anyagokat tölt fel mindenhova? Ezt sosem fogom megérteni.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Ez egy eredeti dvd-rõl készült másolatnak néz ki, feltelepítettem már a gépre, de nincsen benne crack.
http://isohunt.com/download/24737898/bioshock
Ha minden igaz, ezt a cracket másoltam be a játék mappájába, de serialt kér, így is.
Úgyhogy ki lehetne javítani a bannert;
Warez van, müködõ verzió serial hiányában, nincs!
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
Voltam nyitás után!
vagy már ahhoz is kell mindenféle baromság?(cd key,hasonlók)
Okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik. Ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz a szintjükre ott meg legyőznek a rutinjukkal. Szükséges, általános jelenség.
Voltam nyitás után!