BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
3 kivétel van
MGS2
HL2(ezt csak a CS:S miatt vettem😛)
BG2
ezeket akkor vettem meg amikor megjelentek.
ami nagyon jó játék azt utólag meg szoktam venni mikor már nem 10+
ilyenbõl van a legtöbb
valószínû hogy a Bioshock is így fog járni😛
fõleg azért mert most 8800GTSre gyûjtök és nem fér bele a -10K<#idiota>#idiota>
V9ykn8_TZL0
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
<#banplz>#banplz>
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
TDU: mohosenator
Addig is álljon itt a manual bevezetõjében lévõ indítószöveg hevenyészett fordítása:
"A nevem Andrew Ryan és azért vagyok itt, hogy feltegyek egy kérdést:
Vajon az embernek nincs-e joga saját orcájának verejtékéhez?
Nem, válaszolja az ember Washingtonban. Mert az a szegényeké.
Nem, válaszolja az ember Vatikánban. Mert azaz Istené.
Nem, válaszolja az ember Moszkvában. Mert az mindenkié.
Az összes választ elutasítom. Helyette, az én választásom valami egészen más. A Választásom maga a lehetetlen. A választásom…
RAPTURE.”
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Van aki erre sem áldoz és inkább tört dolgokkal próbálkozik... én 1999-ben vettem 10 ezer feletti játékot elõször s utoljára, az a Final Fantasy 8 volt, azt hiszem 12ért. Azóta megvárom ha lemegy az ára 6-7 ezerre és megveszem, nem maradok le semmirõl...
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
TDU: mohosenator
TDU: mohosenator
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Ha lenne annyi pénzem, hogy nem sajnálnám rá a tizest, megvenném. de nincs. És ez a 2 játék egy évben általában érvényes, de idén nem. Most jön a Crysis, MoHA, Bioshock, Witcher, és egy csomó, ami nem jut eszembe.
Az a 2-3, ami tényleg klasszikus lessz, itt lessz a polcon, eredetiben. Ami szimplán csak jó, v nem rossz, pedig kiírásra kerül, (legujabb NFS pl) és úgy lessz meg.
Most jöhet a demó szöveg, DE, mint annyiszor, megint a TDU-val jövök, aminek csak boxos demója volt. Fix.tv-n megnéztem, és az alapján eszemben sem volt megvenni. Leszedtem, kipróbáltam, és 2-3 nap után rájöttem; ez kell nekem.
Részemrõl lezártam ezt a témát, és várok egy crakra.
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
bár az,hogy elolvastad azt a hsz-t(ami a modiknak szólt,ötlet jelleggel) és egybõl magadra gondoltál,hát,úgy érzem elárul valamit!és erre most plz ne írj vissza semmit - az én k.rva anyámat,tudom - inkább gondolkozzál el rajta egy kicsit,köszönöm!
más:mennyire durva már az,hogy amíg nem jön egy játék warez verziója addig nem folyik érdemben beszélgetés magáról a játékról?aztán amikor jön akkor meg jönnek a "hogy indítsam el" dumák,szal a helyzet szinte nem lesz jobb 😄
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Na de azt, hogy meley eze, nem "központilag" kell eldönteni...
Egyébként tényleg törölni kellene innen a sok folösleges warez hozzászólást, nem idevaló. Szóval én ilyen házigazdát javaslok, én támogatom AntiHerót.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Voltam nyitás után!
Why so serious?
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Én leszek házigazda ha kell!(lesznek itt olyan tisztogatások hogy na😄)
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Next PC upgrade: 2022
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Ez szubjektív, szerintem ennél jóval több.
"VANNAK játékok amikre érdemes költeni, ennyi."
Én inkább könyvekre szoktam. 😊
Why so serious?
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
VANNAK játékok amikre érdemes költeni, ennyi.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Why so serious?
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Most akkor én is megrohadhatok mert nem dolgozhatok hivatalosan 18 év alatt?LOL de rohadék vagyok <#levele>#levele>
ON
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Why so serious?