BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

chalezlopez
#5396
Akkor leszünk nagy szarban, ha ezt a védelmet sorra beépítik más gammákba is...vagy valami jobbat...<#banplz>

Vamos Argentina!

#5395
Gondolom hogy nem. Csak nem szoktak nem müködöt ezekre az ftpkre felrakni ezért furcsállom.

PS4 ID: Vordengo

robotnyk
#5394
megmondom neked látatlanban: nem mûködik.
Casper007
#5393
Na, mi van a szavazássaé. Mindjárt fél tíz.

Hello World!

Ev1L
#5392
Lehetetlen, nforce ecsém, nforce...

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

#5391
Ez van fent dox-on NFO Fura hogy magyar nfo.

PS4 ID: Vordengo

#5390
"I promise you, there is no secret plan about the PS3 that we're keeping from people. There's no PS3 development going on that we're hiding. There's lots of stuff that gets into game code, plans change over time and we got an exclusive deal with Microsoft ... that's not a Rosetta Stone discovery."

Link
#5389
Dox.uw.hu -n már fent van... Valaki beregelhetne megnézni az nfo-t hogy vajon mükszik-e. Fake-t nem szoktak oda felrakni sose.

PS4 ID: Vordengo

wedge31
#5388
Nem találod ? belinkelem ha érdekel...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

wesker24
#5387
Én adok érte cserébe egy rekesz sört na meg házi páleszt ha kell ja meg ha kell akkor még whiskey-t is meg Jéger bácsit is !! <#hehe><#nyes>
#5386
szerintem a faq mellé alá fölé alatta fölötte el kéne helyezni azt a spam bioshock linket hogy ne kelljen keresni

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

Ev1L
#5385
Hát sokan elszórakozhatnak most a securommal... Amúgy köszi, de Whiskey helyett kérhetnék Vodkát? Whiskey meghánytat... 😛

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

wesker24
#5384
Ha visszolvasol akkor az aktivációs probléma megoldodott már csak a securomos védelem van hátra !!
kill3r21
#5383
ehy rekesz sör..adom kölcsön a boxot XD 😄
#5382
Egy kortyot bontok neked egy teli dobozt, na meg töltök hozzá egy kis Whiskey-t....Az a baj hogy még semmi a game-el kapcsolatban, bár már szeretnén tolni, de istenem nem semmi ez a törés téma igaz??

kill3r21
#5381
jaja elöbb teszteltem a demot igen korrekt és mien jol fut..lehasaltam...😄
wedge31
#5380
Az lenne a poén ha az Airborne-t elöbb tolhatnánk mint ezt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Ev1L
#5379
Egészségedre, nekem hagytál egy kortyot?😄

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

#5378
Na most értem haza, de látom még semmi megittam egy sört az egészségetekre, olyan leszünk lassan mint egy nagy család isten éltessen benneteket!!<#eljen><#eljen><#eplus2>

Ev1L
#5377
Hát ha tudnám, de azzal se érnél sokat, mivel ugyanúgy a securom-os exével bajlódik mindenki...

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

#5375
az durva 😄 és mikor elsz akkor?<#vigyor2>

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

#5374
Ez is igaz.
kill3r21
#5373
ezt má kitárgyaltuk....😄
#5372
jut eszembe mikor lesz magyaritás?<#banplz><#idiota><#kocsog><#lama><#wave>

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

kovecses
#5371
Ha esetleg megsugná valaki hova került fel...

😄

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

Ev1L
#5370
Elméletileg került fel valahova olyan játékmappa, amit a Steam-es mappából egy az egyben kimásoltak, onnan van sokaknak olyan.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

wedge31
#5369
Maga a szavazás volt egy rossz ötlet.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

kovecses
#5368
Értem, kösz.

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

kovecses
#5367
Nektek miért tett fel steamet
honnan lehet leszedni olyat ami steames?

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

Ev1L
#5366
Hát logikus, mivel dvd-változat alapból nem steam-es változat. Szóval azzal nem kell foglalkoznod...

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

AntiHero
#5365
az a baj hogy SG leszarja hogy e-mailt írtam. nem tom mér:S

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

kill3r21
#5364
még nem..de ahogy a pc-s maps fileneveket néztem még két pálya az the end...😄
kovecses
#5363
Hát nem tom de nekem nem telepitett a játék semmilyen steam-et 😞

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

Rage47
#5362
te már kijátszottad boxon?
kill3r21
#5361
majom van belesem
kuci06
#5360
ez a pár fájl a steammel csinál valamit, gondolom az onnan letöltött verzióval lehet ezeket használni

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

wesker24
#5359
Hurrá !! Nah akkor egyre közelebb vagyunk a játékhoz !! <#taps>

Már csak azt a fránya Securom-ot kell feltörniük !!
Casper007
#5358
De legalább ez a legbeszédesebb topic. Igaz, hogy a sok szeméttõl. De majd ha meglesz a játék az embereknek, akkor mindenki azzal fog játszani, de azért nézzetek fel néha, és jelentsetek.

Hello World!

Ev1L
#5357
Jajj tényleg, észre se vettem. :S

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Ev1L
#5356
Hát én speciel majomparádéról szedtem le egyet, ha kell átküldöm, csak belinkelni nemtudom. :S

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Casper007
#5355
Na, majd AntiHero rendet teremt itt, nem lesz itt fecsegés, felesleges beszéd, már lassan crack-kel álmodom. 😄 Ja, amúgy van mûködõ verzió. 😛 Nem, csak vicc volt. Csak a sok vérpistike nekem ne essen. Most találtam valakit, aki jó áron tud egy példányt, most várom, hogy tud-e CE-t. Remélem, igen.

Hello World!

kill3r21
#5354
és most a yasu? 😄
meg mondjuk kellene eredeti bio.exe de azt fel se rakja...:d
#5353
Figyeltem néhány percig az eredményt, és gyanúsan pörgött. Én is leadtam pár szavazatot próbaképp, de ilyen "versenybe" nem megyek bele. A lényeg: manipulálható a rendszer, tehát nem alkalmas szabályos, demokratikus szavazásra. Igaz, demokrácia helyett inkább vasszigorral betartott szabályokra lenne szükség.
kill3r21
#5352
áhh ezer krekk mind rapidon azt meg nem tom tölteni meg lehet fele virusos..de ha csak ezen mulna az jolenne 😄
kuci06
#5351
az aktivációt feltörték, már csak a Securom-ot kell feltörni

itt vannak a feltört fájlok

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

kill3r21
#5350
de nem vettem meg...😄 letöltöttem 😄
kovecses
#5349
LOL

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

#5348
n eljutotam rá mek startra ésnemindulel miért?

MSI P6N 650I SLI Core2 Q6600 4gb Kingmax 800Mhz es ram és egy 8800GTX 768 Mb

Ev1L
#5347
Már vagy ezer cracket belinkeltek, csak aktiválás senkinek se sikerült, szóval hajrá!

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.