641
Van olyan?
  • slime001
    #440
    JÓ vírusirtó topicba Avast!
  • Flamer
    #439
    na akor most nod vagy avg vagy avast?:D
  • Apocalipto
    #438
    Avast csak otthoni használatra ingyenes
  • phoenix1
    #437
    Avast elég jó, sokat javult és visszamenőleg (vírusok terén) is sok fajtát észlel. Nálunk is ez van. :)
  • freestyler8
    #436
    sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok-e olcsó vagy ingyenes megbízható vírusírtót?
    az avast mennyire frankó? önkormányzathoz kellene.
  • lck
    #435
    Köszi. Már ez van fenn.
  • strebacom
    #434
  • JoeFromHun
    #433
    Sziasztok!

    Gondoltam idevetem ha már beleakadtam:
    PromóciósAntivir az Aviránál egy e-mailért cserében. Ami először 1/2 évre de egyszer meghosszabbítható 1/2 évre .. 1/2 éve eltelte után. Tehát egy évig van Avira Premiumod.

    IngyenesRegisztráció
  • phoenix1
    #432
    Végre egy jó hír. Köszi
  • Apocalipto
    #431
    De gondolom a felhasználói felületen nem változtattak semmit?
  • Apocalipto
    #430
    Óóó jeah ^^ , én csak azért nem rakom fel mert az egyik process-e magas prioritáson fut és fagyassza a gépet olykor-olykor
  • lck
    #429
    Egy kis Avast frissítés:

    Changes in Version 4.8.1169 (March 29, 2008):
    * avast! now contains a built-in anti-rootkit protection
    * avast! now comes with a built-in anti-spyware protection
    * new self-defense function to prevent active malware from terminating avast! processes as well as corrupting avast! files and registry items
    * scanners now display a progress of current scan (percentage of work done)
    * fixed a vulnerability in AavmKer4.sys kernel-mode driver (problem applies to Windows NT/2000/XP, 32-bit only); special thanks to Tobias Klein
    * improvements in boot-time scanner (detection & removal of hidden or hard to delete files)
    * boot-time scanner will not start when booting into Safe Mode (the program was "invisible" in that case, no progress/messages could be seen)
    * improvements in many unpackers
    * ACE and RAR unpackers now work even in boot-time scanner
    * IM Shield: added support for QQ
    * improvements in handling of NTFS streams
    * Internet Mail provider now displays the name of the sending/receiving program in the tooltip of its taskbar icon
    * implemented a protection against false positives in critical system files
    * removed a small memory leak in one of avast! drivers (Windows Vista and XP 64-bit only)
    * added support for 64-bit WHS connector (available in WHS Power Pack 1)
    * greatly improved performance of the updater, especially in cases where many increments are being downloaded (e.g. avast! installations with outdated virus definitions)
    * silent installation now also includes scheduled tasks, if any
    * resolved a compatibility issue with Acronis TrueImage (XP 64-bit only)
    * compatibility tests with Vista SP1 and XP SP3


    Szerintem elég meggyőző.
  • Apocalipto
    #428
    Nincsen webes védelme :(
  • BB7
    #427
    Avira Antivir! (Free) és +bizható! :P
    www.free-av.com/
  • slime001
    #426
    Szia! Mi jól vagyunk. És a kisegítőbe miujság? Kényszerzubbonyt! Köszi srácok!
  • bmate0007
    #425
    istenem..
  • oggy2000
    #423
    hellosztok
  • oggy2000
    #422
    hellosztok
  • kollektor
    #421
    F-Secure Health Check IE alatt kell indítani
  • sanawad
    #420
    A comodo 3.0 nekem eléggé leterhelte a gépemet, igaz, csak 256 ramom van. Így visszaraktam a 2.4-et. Van mellette egy Comodo BOClean, meg egy Spybot S&D, és olyan jó védelmet nyújtanak, hogy le is töröltem a nod32-t a gépemről (fura, de jócskán lassította a gépem). Ha még 2 hónap múlva is működik a rendszerem, lehet hogy csak havonta egyszer rakok fel egy vírusírtót egy általános felülvizsgálat erejéig:)
  • bmate0007
    #419
    Cső. xD Semmi extra. :D Ott? :P
  • oggy2000
    #418
    mizu??
  • oggy2000
    #417
    császtok
  • bmate0007
    #416
    Jaj ne..Kezdődik?!
  • oggy2000
    #415
    nm
  • oggy2000
    #414
    hello
  • oggy2000
    #413
    ?,



  • oggy2000
    #412
    mizu?veletek
  • oggy2000
    #411
    helló xdddddddddddddddddddddddd
  • bmate0007
    #410
    hello XDDDDD
  • Apocalipto
    #409
    Kímélj már meg minket az ilyen értelmes hozzászólásaidtól..THX!
  • patrik82
    #408
    hello
  • Apocalipto
    #407
    Az AVG Antivírus Ingyenes változata minden más alkalmazást megelőzve az első a kereskedelmi változat pedig az antivírus letöltések között harmadik leggyakoribb letöltés a download.com oldalon

    Downloads: 55,294,379
  • Soltree
    #406
    Köszi az infot-t
  • bmate0007
    #405
    Egyértelmű, hogy az avast! a jobb. Az AVG tényleg eléggé ratyi, mint ahogy azt a másik topicban is mondtuk.
    Spyware Terminatorral nekem nincsenek ilyen gondjaim. Nekem müxik minden.Sztem korrekt kis progi.
  • Soltree
    #404
    Melyik a jobb: Avast! vagy AVG??? És melyik a legjobb Spyware progi??? Én most a Spyware Terminatort használom, de kicsit lassítja a böngészőket, szerintem
  • patrik82
    #403
    he
  • patrik82
    #402
    antivir
  • strebacom
    #401
  • slime001
    #400
    Az Avast is jó vírusirtó. Az egyik itthoni gépen most pl egy olyan vírus van amit csak az Avast boot-idejű keresésével tudnék leírtani, de még nincs benne az adatbázisba. Csak annyira gyerekes meg idegesítő már ez az "XY vírusirtó a legjobb és az YX szar". Ha már ilyet mondunk legalább érveljünk valamivel.