641
Van olyan?
  • riki02
    Lehet hogy egyre gondolunk, akkor az a "narancssárga" avast ugye?
    Mert 2 ismerősömnek van olyanja és mindkettőnek vírusos lett. Azt egyébként honnan tudom leölteni, és mennyi ideig marad a gépen?
  • Narxis
    Használd az új, 5-ös Avastot, magyar nyelvű az is és sokkal jobb.
  • riki02
    Vagy lecseréljem? (ez lemaradt)
  • riki02
    Kösz. Értem. Most avast 4.8 professional van az jó-e, megbízhatok-e benne?

Riki
  • Narxis
    Avast jó, Aviraban van ingyenes, vagy 3 havonta kérsz kulcsot a fizetőshöz. Nod nem ingyenes, de ahhoz is vannak kulcsok csak azt havonta kell cserélni.
  • riki02
    Üdv mindenkinek!

Elhatároztam hogy új vírusirtót teszek a gépre, a következőkben gondolkozom:

Avast 5.0
    Avira(nem tudom hogy ingyenes-e)
    Eset smart security 4(erről sem tudom hogy ingyenes-e)

de ezek csak gondolatok. Légyszives segítsetek hogy mit tegyek a gépre ami lehetőleg ingyenes és tényleg JÓ.

Üdv:
    Riki
  • Airbus A380
    Comodo-ba a 4-estől már benne van a magyar nyelv is. Avast szintén tud magyarul.
  • Airbus A380
    Használ INGYENES terméket.

Avast antivírus otthoni használatra ingyenes. Comodo internet security szintén. (és még szenvedned se kell a kód keresgetéssel, avastot kell évente 1szer regisztrálni (legálisan) és kész.)

comodoi internet security (szakmailag elismerten is az 1ik legjobb)

avast
  • Flamer
    eh :| ez aztjelenti hogy nem vagy valami jartas az interneten :D
  • computerguru
    Nézd,ami nekem van,az ki van ütve,31 napos,az az,mindig 31 nap,sosem jár le! Ha tudsz az újabbból is ilyen hasonlót,de ne keljen kódokat beirogatni,meg hasonló,akkor szivesen fogadom,én még nem találtam olyant!
  • Flamer
    mar 4.3.13.2 a legujabb. hasznald azt.
  • Arkon
    Már a 4.2.64.12 a legújabb. Használd azt.
  • Narxis
    Már a 4.2 a legújabb, használd azt.
  • computerguru
    Csak egy tipp:Eset Smart Security 3.0.650.0-ás,én ezt használom XP-hez évek óta,semmi gondom vele,tökéletes védelem,és nem lassú tőle a gép.
    Csak magánvélemény.
  • Doomista
    Szia! A fizetős Avira termékekhez (Premium,SS) van promó kulcs, ami 90 napig jó, és ezt végtelenségig ismételheted!
  • borkata
    ha az számít, hogy kevés erőforrást fogjon, akkor az Avira a tuti. Az ingyenes változata simán elegendő lehet ha nem durvultok a neten a felnőtt tartalmakkal és nem kaptok támadásokat rendszeresen. innen is le lehet tölteni: www.safesoft.hu/avira_personal
    ha meg a fullos kell azt meg 30 napig ki lehet probalni. nekem 4MB és 14MB között eszik memóriát. Avira Professional vagy mi a neve. http://www.safesoft.hu/index.php?menu=avira/avira_professional&lng=hu&caption=Avira%20Professional

egyébként meg nincs tökéletes AV. kompromisszum van csak.
  • Narxis
  • gergely1991
  • Narxis
    -.-
  • gergely1991
    Ugyan ezt mondanám az Avira-ról is -.-
  • Rotyoka
    Na hogy beszélek? Idióta ? Húú de durva voltam :(
  • Airbus A380
    Attól nem leszel menő hogy így beszélsz....
  • Rotyoka
    Avast a tökéletes vírusirtó, amit ingyen is megkaphatsz. És aki azt írta lassult a gépe, az vagy Comodore c64 ről nyomja, vagy idióta és nem tudja kezelni a gépet
  • Airbus A380
    4-esnél nálam az avast volt jobb a nodnál.
  • lck
    Nekem csak 1 magos AMD Athlon proc. van, igaz RAM az 2 Giga, de semmiféle lassulást nem tapasztalok, sőt! Sok vírusirtón túl vagyok, nálam érzésre talán ez a leg gépkímélőbb. Szerintem 4-esnél biztos hogy nem nagyobb a gépigénye. Persze ez azért gépenként változó lehet.
  • Airbus A380
    Pedig sok fórumba panaszkodnak az avast 5-re... Én mint avast fan se hittem el...
  • lck
    Nálam Avast5 : RAM 13 Mega CPU: többnyire nulla. Nem sokallom.
  • Airbus A380
    Az volt évekig a kedvencem de az 5 jobban eszi a gépet mint a nod32...
  • gergely1991
    Mit szónál például egy Avast-hoz?:S
  • Black7Seven
    Próbáld ki az ESS-t. Még kevésbé fogja a gépet mint a NOD32.
  • Airbus A380
    ok akkor felejtős.
  • Black7Seven
    Hali!

NOD helyett (én sem) nem tennék AVG-t. Pedig én sem csípem annyira a NOD-ot.

De úgy is mondanám (hasonlattal élve), hogy Mercedes helyett nem tennék fel Suzukit, - holott mindkettő autó - annak ellenére, hogy nem csípem a Mercit.
  • Airbus A380
    Nekem bejön a nod. Szóval az én értelmezésem szerint akkor semmiképp. köszi
  • lck
    NOD helyett nem tennék AVG-t. Pedig nem csípem a NOD-ot.
    Mondhatnám úgy is: Csöbörből vödörbe.
  • Airbus A380
    AVG-t érdemes feltenni nod (30 napos) helyett a weboldal ellenőrzőjével 1ütt ? AVG ingyenes ről ezt írják hogy ezek nincsenek benne. Web védelem
    Megvizsgálja a letöltéseket, ellenőrzi a csevegőprogramokat
    Kiterjeszetett Rootkit védelem
    Védelmet biztosít a rejtőzködő támadások ellen

Ez nem gáz 1 picit ? :U
  • EndyG
    vannak ugye oldalak amik kidobják a serialt, vagy éppen a komplett fizetős telepítő csomagot ingyé
  • EndyG
    tegyetek fel vazze avast internet security-t és mellé pc tools internet securityt, bár az utóbbit én csak akkor kapcsolom be ha veszélyes fájlokat akarok tesztelgetni :P
  • Rotyoka
    Avast überalles
  • mega91
    Mérne Avira-t?
    Közel az egyik legjobb ingyenes... mekem is az van az személyes gond ha neked nem ellenőriz...
    Am szvsz Avira, Avast ami jobban bejön.
  • Jamirofan89
    Hello! 1 tanács: Bármit csak az Avira-t ne!Ingyenes meg minden,de szkennelésnél mindig megáll 7%,39% stb. és addig minden ok nem észlel semmit.Felraktam az Emisoft Anti-malwaret fél perc alatt 30 fájlt észlelt (spyware,trójai...) most 319-nél tart lol