641
Van olyan?
  • Narxis
    #561
    Pedig nem jobb.
  • riki02
    #560
    Értem én Narxis csak Airbus A380 írta hogy jobb a 4.8 pro az avast 5-nél
  • riki02
    #559
    Kösz.
  • Narxis
    #558
    Az 5-ös jobb, új technológiák vannak, kisebb a gépigénye, átláthatóbb a kezelőfelülete stb. Van olyan, hogy amire a 4.8 nem riaszt vírus arra az 5-ös meg riaszt stb.

    Az 5-ös Free jobb a 4.8 Prof-nál.
  • Airbus A380
    #557
    A pro és a free között vagy a 4.8-as és az 5-ös között?

    Elöbbinél értelem, szerűen a fizetős, de mint írtam otthoni gépre tökéletesen elegendő a free és legális...

    a 4.8-as és az 5-ös között is egyértelműen a 5-ös. Előbbiheztalán már támogatás sincsen ergó értelme se sok van használni (szerintem)
  • riki02
    #556
    Itt most a 4.8 professional és az avast 5.0 free-re gondolok.
  • lolSL
    #555
    csak az MSE.
  • riki02
    #554
    Értem én de...

    Akkor most a 2 közül melyik a jobb?
  • Airbus A380
    #553
    Persze hogy jobb mert akkor nem kérnének érte pénzt. Viszont dönsd el vagy használod LEGÁLISAN az ingyenest ami otthoni gépre tökéletesen megteszi vagy fizetsz a pro-ért és azt is legálisan használod vagy használod ILLEGÁLISAN a pro-t ingyen.

    (sose értettem 1 ingyenes és jó programot minek feltörni...)
  • Narxis
    #552
    Nem távolodsz te....
  • Doomista
    #551
    dehogy távolodsz...higgyem is el...
  • gergely1991
    #550
    én is megtudom oldani tessék a "fekete öves" technikáktól pedig távolodom....
  • Doomista
    #549
    Narxis megoldja neked,hogy az Avast 5 is PROFESSIONAL legyen.
  • gergely1991
    #548
    #547
    LOL

    #546
    Szerintem már haladni kell a korral.....:)
  • Narxis
    #547
    Megoldom neked, hogy az Avast 5 is PROFESSIONAL legyen.
  • riki02
    #546
    Sziasztok!

    Feltettem az avast 5-öt de még lenne pár kérdésem.
    Van egy olyan érzésem hogy ami ez előtt rajta volt avast 4.8 professional az jobb volt mivel az PROFESSIONAL eredetileg fizetős csak ismerősöm valahogy megoldotta hogy ne kelljen fizetni ...

    A kérdésem: Maradjon fenn az avast 5 FREE vagy inkább tegyem vissza az avast 4.8 professional-t

    Üdv:
    Riki
  • Airbus A380
    #545
    Avastba sok szakértő szerint is elég az ingyenes normális méretű otthoni felhasználásra. :) Szóval abból a pro sose jutott eszembe,
  • Narxis
    #544
    1 évbe max. 2-szer van. Nod-nál ritkán szokott lenni.

    Avast-nál is ritkán az ingyenes verzió miatt, de pl. raymond.cc-n osztottak ki egy tucat kódot mikor megjelent az 5-ös az Internet Security változathoz. Nyitva kell tartani a szemed, vannak olyan oldalak amik figyelik ezeket.
  • Airbus A380
    #543
    Mindegy amúgy is maradtam volna a legálisan ingyeneseknél (bár sokak szerint a 30 napos nodok újra tevése is az), csak érdeklődésképpen kérdeztem.
  • Arkon
    #542
    Nagyon ritkán szokott lenni.
  • Airbus A380
    #541
    Nodhoz van ilyen ? (nem újságos...)
  • gergely1991
    #540
    és van rá példa is
  • Doomista
    #539
    Csak hogy azt nem lehet beszerezni bármikor, mint pl az Aviránál.
  • Narxis
    #538
    Cégek által osztogatott fél vagy 1 éves kulcsok, olyan mintha a trial nem 30 nap lenne hanem pl. 1 év. Teljesen legális.
  • Airbus A380
    #537
    Azok mik ?
  • Narxis
    #536
    Speciel én promóciós kulcsokra gondoltam, de nyugodtan "krekkelj" ha ahhoz van kedved.
  • Doomista
    #535
    Szerintem ne offoljunk tovább, mert drágán megfizetünk érte.
  • Airbus A380
    #534
    Az még nem baj ha ingyen akar mindent de ezt megoldja ingyenes szoftverekkel. Azért nem mindenkinek vannak felesleges ezrei szoftverekre.


  • Doomista
    #533
    Vagy mondjuk másnak eleve nem az a felfogása hogy mindent megpróbáljon ingyen beszerezni...hanem eleve csak a fizetős szoftvereket veszi meg nem hamis bankjegyekkel. Kakaskodni mindenki tud, a vér nem válik vízzé.
  • Airbus A380
    #532
    Vagy mondjuk másnak eleve nem ez a felfogása hogy minden ingyen van... hanem eleve csak ingyenes dolgokat használ ami tényleg az..
  • Airbus A380
    #531
    De a free-t (ingyen!! )is regisztrálni kell. Bocsi használom már pár éve :)))
  • Doomista
    #530
    Inkább neked kellene elolvasnod figyelmesen mit írtam, nem a Kasperkyról volt szó eddig se, azt csak példának írtam a mondat végén.
    Amúgy meg adj neki a professional változathoz krekket, ne csak a semmibe beszélj, attól hogy te meg én meg sok más ember talál krekket egy nem ingyenes szoftverhez, lehet hogy aki épp kért segítséget az nem.
  • Narxis
    #529
    De őt nem érdekelte a Kaspersky csak az Avast! Olvass vissza egy kicsit figyelmesebben. Amúgy meg minden ingyenes csak jó helyen kell keresni. Köszöntem.
  • Doomista
    #528
    De én az ingyenes szoftverekről beszélek, és mind a kettő ingyenes (avast! free, Sandboxie), a professional amiben meg benne van, az már fizetős termék. Ne keverd a fizetőst az ingyenessel. :) Ennyi erővel mondhattam volna azt is, hogy Kaspersky Pure...fizetős, abba is van sandbox. Ennyi, köszöntem.
  • Narxis
    #527
    Avast sandboxa se fajlja a rendszert és nincsenek vele kompatibilitási problémák.
  • Doomista
    #526
    Viszont van sandboxie program ingyenesen, nem falja a rendszert se.
  • Narxis
    #525
    Free-ben nincs sandbox.
  • Rotyoka
    #524
    avast-nál sem kell mivel van FREE ami ugyan azt nyújtja otthonra mint a professional ...
  • Airbus A380
    #523
    Olyan vírusírtót nem fogsz találni ami minden ellen megvéd. Ezt úgy mondják a szakik hogy a felhasználói hülyeség ellen semmi se véd...


    Ingyenes még az AVG is. link

    Még a kódkéréssel sem kell vesződni mint az avastnál. És a legújabb 2011-es változat már az ingyenes verzióba is beszéli a magyart.

    Avira csak angolul tud. (már ha ez szempont)
  • Narxis
    #522
    Igen az, ugyanúgy ingyenes mint a 4.8

    Letöltés