140
Equilibrium
  • Cvd
    #60
    Hogy Sean Bean-t és Emily Watsont-t ne is említsük. Elég nagy sötétségről tesz tanubizonyságot leismeretlenezni őket.:)
  • Riker
    #59
    Nade gyerekek,azért nem mondanám hogy Christian Bale annyira ismeretlen...
  • Aramir
    #58
    Neeem, az jó film, mert hírös a szinész bönne
  • LittleL
    #57
    Hát igen.

    Off

    Rossz társaság - Anthony Hopkins játszik benne
    és elég szar film, pedig jobbat vártam.

    On
  • Aramir
    #56
    Ja, és még annyit, hogy híres szinészeknek is vannak olyan szar filmjei, hogy csak na, attól azok nem lesznek jó filmek :)
  • LittleL
    #55
    Egyszer el kell kezdeni valahol az ismeretlen színészeknek is.

    Val Kilmer például a Top Secrettel futott be,
    és olyan ismeretlen volt, hogy sokszor gorombán beszéltek vele a forgatás alatt,de tűrnie kellett.
  • _Vegeta_
    #54
    Jogos
  • Aramir
    #53
    A híres szinészek is ismeretlenül kezdték :)
  • Riker
    #52
    Erre csak annyit tudok mondani hogy lol
  • Rafaelo
    #51
    nem voltak benne híres szinészek azé gagyi !
  • _Vegeta_
    #50
    Tobb a posta mint maga a film. lol :>
  • artschi
    #49
    999 pénz a film a netpiacon!
  • Seth
    #48
    mekkora a mérete?
  • SinClaiR
    #47
    Dc n pl, nálam is megvan osztva.. :)
  • Factor_007
    #46
    HBOn most jatszak, én ott láttam
  • Seth
    #45
    azé én megnézném..merre van fennt???
  • Factor_007
    #44
    mester munka :)
  • Factor_007
    #43
    Én is a harmadik taborba tartozom. A tortenet alapötlete jó szerintem, viszont innentől kezdve, már az első tíz perctől kezdve bárki meg tudta volna mondani a film tovabbi történetét. Merthogy fordulatok nincsenek benne(szinte). Puff csavó lelövi társát, és kész. Onnantól kezdve minden megy lineárisan. Egyedül a vége felé, amikor a négert "beeteti' apisztollyal. Amugy az eksön jó, történet jo lehetne, de mégsem.
  • Dynamic
    #42
  • Rafaelo
    #41
    kitudom mondani juuuhhéééé
  • _Vegeta_
    #40
    Nezzetek meg!
    Boccs a minosegert, de ez ilyen. :)
  • Dynamic
    #39
    Equilibrium - 999 Ft,-
  • Dynamic
    #38
    Úgy láttam a DVD-s topikból, hogy a netpiac.hu-n ezt a filmet is meg lehet venni mindössze 999Ft-ért.Elég baráti ár.
  • Bucser
    #37
    Nekem meg pont az tetszett ahogy az elején szinte fekete fehérnek ható környezet hogyan telt meg színekkel hogyan jöttek elő a világból a kicsi részletek.. Mikor pl reggel mutatják a napfelkeltét miután nem vette be a drogot és olyan dolgokra kezd el odafigyelni amik eddig nem is érdekelték.
  • Dynamic
    #36
    Teccett ez a jelenet:)

  • Coco
    #35
    :))
  • Riker
    #34
    Miért lenne gyökér,sztem Bale nagyon jól játsza a szerepét,főleg ha megnézed hogy az elején még megrendíthetetlen hite volt a rendszerben utána meg "átalakul".A feka eléggé arcátlan volt:))

    Aramir:kösz a linket,még 20 perc és lentvan:)
  • BADE
    #33
    A bukósisak törések az elején nagyon jók voltak,de már annyit tört be a srác,hogy kicsit monotonná vált:)
    A főszereplő pedig egy gyökér,a feka sokkal jobb fej volt!
  • BADE
    #32
    Én a harmadik táborba tartozok:
    nem is szar és nem is az a hú,de nagy film
    Voltak benne nagyon jó dolgok,de amatőr bakik is,amiket esetleg még mi is jobban leforgatunk.
  • Riker
    #31
    Ez így van,de attól még az akciórészek is iszonyat jol meg vannak szerkesztve.A Gun Kata kifejezetten tetszik.
    Az viszont tény hogy évente ha 1 ilyen film van mint ez,aminek igen jó a története,szinészi játéka és megvalósítása.

    http://www.freewebs.com/equilibrium-movie
    Ez az egyik(talán egyetlen)legnagyobb fansite,elég sok cuccal.
  • Random_
    #30
    Ekkora butaságot!
    Srácok nem csoda ha nem tetszik ha egy akciófilmet vártok. Na és ekkora butaságot, hogy Mátrix-hoz hasonlítani soha nem jutna eszembe. Elég soká jött az első hozzászólás ahol az 1984-et megemlítik ami a maga nemében egy kitűnő könyv és egy egész jó film. Ez a film szerintem nagyon jó csak pozitívan tudok rá gondolni. Aki persze nem irsmeri Orwelt és az 1984-et az nem érti a lényeget.
    Nem az akciókat kell nézni benne hanem a történetet a környezetet és a személyeket! Ritka az ilyen film aminek van története is és nem csak látványos akció.
  • GregSB
    #29
    Inkább a tankosromantikus, meg mutánsos filmek jönnek be, mi? :DDDDD

    (fel ne vedd!)
  • GregSB
    #28
    Vicces, úgy látszik 2 tábor van. Az egyik szerint rohadt jó, a másik szerint qrva sz@r.

    Én az elsőhöz tartozom.
  • Roll
    #27
    Ezt a filmet én is láttam. Akárki akrámit mond, nekem nagyon tetszett.
  • Aramir
    #26
    Van magyar felirat is mindkettőhöz :)
  • Aramir
    #25
    Hmmm... Fentvan az 1984 is :P
    Meg a Fahrenheit 451 is. Reméllem feliratot találok hozzá.
  • Aramir
    #24
    Izlések és pofonok :/
  • Aramir
    #23
    http://search.suprnova.org/

    Keress rá a film címére, ott van az OST.
    Reméllem tudod, mi az a BitTorrent.
  • Aramir
    #22
    Ja, sajna a szinkron fostalicska.
  • Riker
    #21
    Azt a soundtrackot nem tudod felnyomni valahova?:)Én nem nagyon találtam neten csak 1-2 részletet.

    Egyébkét ahogy nézem a szinkron sajnos elég rossz lett,maradok az angolnál.Pl. ez a tisztelendő helyett pap fordítás már rossz,hát még a magyar hangok:P