140
Equilibrium
  • Random_
    #100
    Kimosták az agyát.
  • Panzermeyer
    #99
    Az itt elhangzottak alapján megnéztem az 1984-et. Hát nem is tudom mit gondoljak... Kicsit össze vagyok zavarodva ezzel kapcsolatban. Igen, azt felfogtam, hogy a diktatúra ellen emeli fel a szavát. Node... most Smith-t miért nem végezték ki? Pedig még kéri is, hogy "addig lőjetek fejbe, amíg az elmém tiszta" aztán mikor ez megy a hírekben, ott iszogatja az italát, meg sakkozik. Akkor ez mégis mire volt jó?
    Magyarázza már el vki a filmet, aki értette. Előre is köszi.
  • Tatyla
    #98
    Yeah!
  • Riker
    #97
    DVDsen?Azthiszem muszály meglátogatnom a legközelebbi Tescot:)
  • _Vegeta_
    #96
    Vegre van vmi haszna a supermarketeknek. :D
  • Tatyla
    #95
    jeee megvettem a teszkóban 990-ért!
  • Panzermeyer
    #94
    Equilibrium tényleg jó film, nekem is tetszet, izgalmas verekedős jelenetek vannak benne, és a történet sem rossz. Tényleg tök állatul meg van csinálva benne, hogy a fószer fél a saját fiától, akiről sugárzik a gonoszság.
    Mellesleg egy pár éve volt, hogy egy rakás olyan filmet csináltak, amiben nem sztárolt színészt választottak főszerepre, én élveztem, mert végre nem a megszokott arcokat láttam, elvégre a változatosság gyönyörködtet :) Született is egy pár jó alkotás, ld Equilibrium.
  • _Vegeta_
    #93
    Mert eddig nem volt nyitva topicnekije.
  • [Walaki]D`Lair
    #92
    Az Equilibrium egy kibaszott jó film...eszméletlenül meg van csinálva annyi szent...

    de hogyhogy csak most pörög a topic róla? Én már tavaly nyár elején láttam...
  • Tatyla
    #91
    Köszi te kis éjjeli bagoly!
  • winnie
    #90
    sajnos nagyon távol állsz az igazságtól, de ha tanulni akarsz, csak kérdezz nyugodtan
  • Tatyla
    #89
    Ugy álltalánosan nem értesz a filmekhez!
  • _Vegeta_
    #88
    Oke, kicsit felreertelmeztem. :)
  • winnie
    #87
    ezzel nem is próbáltam vitatkozni:)
  • _Vegeta_
    #86
    Hat sztem van hires szinesz es van jo szinesz, nem ua. De van hiresz szinesz aki jo szinesz, az egyik nem zarja ki a masikat.
  • winnie
    #85
    Halvány lila fingod sincs a flmekröl!

    ezt mire írtad? szerinted a red dragon emily watson legjobb filmje? ha ezt mondod, akkor te nem értesz a filmekhez, lol
  • winnie
    #84
    Nehogymar azert legyen egy film a (tehat a legjobb) kategorias, mert hires szineszek jatszanak benne... vagy en ertelmeztem felre ?

    szerintem igen:) csak arra céloztam, hogy ki az a-lis színész és ki nem. attól, hogy egy filmben 'sztárok' szerepelnek, attól még lehet nagy k*ka is.
  • Eye-scream
    #83
    Most néztem meg és csak ennyit tudok mondani: Végre egy jó film!
  • Tatyla
    #82
    Az a jó film amikor újjat tudnak mutatni,jó ötletek nem pedig klisék tömkelege ahol elöre kitalálod a film cselekményét!
  • Tatyla
    #81
    Halvány lila fingod sincs a flmekröl!
  • _Vegeta_
    #80
    Ez tok hulyeseg. Nehogymar azert legyen egy film a (tehat a legjobb) kategorias, mert hires szineszek jatszanak benne... vagy en ertelmeztem felre ?

    A red dragon tenyleg nem vmi nagy film.
  • winnie
    #79
    ha emily watson, akkor szerintem a red dragon elég a sor végén kullog:)
  • winnie
    #78
    a 'b'-színész nem azt jelenti, hogy b-filmben szerepel. csak annyit, hogy nem a-kategóriás, azaz nem lehet egy filmet eladni a nevével. persze, hogy mindketten voltak nagyobb költségvetésű filmben.
  • Tatyla
    #77
    ja és ne feledkezünk meg Emily Watson remek alakitásárol a Vörös sárkányban!
  • Tatyla
    #76
    Én ma néztem meg és nagyon tetszet,és a szinészek is jók! A "B" filmekröl és szinészekröl annyit hogy RTL Klub olcsó filmjei ami hétköznap esténként van!
    Cristian Bale : 2020 Tüz Birodalma
    Amerikai Pszicho és az új Batman film ami nagy áttörés lesz szerintem!
    Sean Bean: Férfias Játékok, Goldeneye, Gyürük úra
    Ezek szerintem nem "B" filmek!
  • Dynamic
    #75
    Azt hiszem ez az új Batmannel változni fog:)
  • _Vegeta_
    #74
    hmm... biztoss :)
  • winnie
    #73
    ami fontos, hogy képessegileg nem b-sek, de ismertségileg (filmeladásilag) még a b-ben siincsenek benne.
  • _Vegeta_
    #72
    Ahha. Mindazonaltal szerintem Christian Bale meg Sean Bean nem b kategorias szinesz. ;)
  • Cvd
    #71
    Nem ez a lényeg. Felmerült itt egy kijelentés hogy gagyi B kategóriás szinészek játszottak benne. Ezt próbáltam cáfolni. De persze szerintem sem a szereplőkéért nézünk filmeket, ettől még lehetne bármilyen a film.
  • _Vegeta_
    #70
    Kisarkitod, nem errol beszelek.
  • Random_
    #69
    Ha az a szereplő meghal akkor soha többé nem nézünk filmet? :D
  • _Vegeta_
    #68
    Jah igaz, ezek uj filmek. De alljon meg a menet. Egy filmet a szereplokert nezunk? Mert ha igen nemszoltam. :)
  • Rafaelo
    #67
    jo jo csak provokáltam láttam már valamelyiket valahol de a nevük nem csengett elég jol a hülye nézőknek hogy becsalják őket a mozib ez azért tény
  • Jagi
    #66
    Netpiacon 1 ezres!!!!
  • QuippeR
    #65
    [kacag][röhög][sír]
  • Sir Quno Jedi
    #64
    Bale sztem. halál jól játssza az inkvizítort (szó szerint), aki önmagával is meghasonlik. Profi alakítás, teljesen "hihető"-en adja elő a dolgot. Aki még jó benne az a lány, akit elhamvasztanak, de legjobb a fia, na az kegyetlen, szinte érezni lehet ahogy a főpap tart tőle, hangsúlyozom EGY GYEREKTŐL, aki a saját fia és még ez is hihetően van kijátszva. A vége is elmegy a filmnek, mert ez egy igen kétséges hepiend, Anarchy rulez ! :D
  • Cvd
    #63
    Tartok tőle hogy nem viccel.:) De hogy említsek pár gagyi b-kategóriás filmet, amiben nemrég feltűntek:
    Christian Bale - American Psycho
    Sean Bean - Lord of the Rings
    Emily Watson - Red Dragon

    Csupa szemét ugye...
  • _Vegeta_
    #62
    Christian Bale es Sean Bean nem hires ? Ne viccelj mar. :)
  • Rafaelo
    #61
    akko sem híresek gagyi b-kategoriás színészek
    [sajnálja őket]