3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • Met
    #854
    :)
    Na most komolyan. Rámegyek a firmware upgrade-re, betölti és amikor végzett újraindul a router?
    Ki kell belőle húzni addig a modem felől jövő kábelt?
  • HITMorpheus
    #853
    Azért minden kábelt ne húzz ki, hacsaknem WIFI-s és elemmel működik :)
  • KoJin Mekre
    #852
    Itt nézz szét
  • Met
    #851
    Hogy kell Asus WL520G-n fw-t frissíteni? A file-t már letöltöttem 1.9.5.6 verzió.
    Olvastam valahol, hogy valameddig békén kell hagyni a routert? Konkrétan, hogy ? Minden kábel kihúz vagy mi?
  • norbre
    #850
    megoldottam.. nem a routerrel volt a gond hanem a tűzfalnál engedélyezni kellett a router ip-jét..
  • norbre
    #849
    Üdv!

    van egy nagy gondom légyszives segítsetek..
    Most vettem egy Edimax BR-6104K routert, összeraktam, és minden tök frankón működik, egyedül a kva MSN Live Messenger nem akar csatlakozni..
    - ráfuttattam a hibajavítóját, mindent kipipál,
    - PPPoE connection
    - UPnP Feature engedélyezve
    - Firewall module function kilőve

    mi lehet a gond??? plz hlp
  • nyiriz
    #848
    Sziasztok!

    Vettem egy routert (Draytek Vigor 2200E Plus), de nem nagyon értek hozzá. Azt szeretném, hogy a rákötött két pc lássa egymást. Mi(ke)t kell, és hol beállítanom? Pl.: kell-e a szoftveres tűzfalakon is állítani valamit (ZoneAlarm Pro, Sygate Personal Firewall)?

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Mészy
    #847
    Köszönöm a segítséget. beállítottam
  • Hixer
    #846
    IRC-s aranyköpés amit hallottam:

    - a szomszédaim a házba nagyon ügyesnek hiszik magukat...
    - azt gondolják, hogy a tudtom és belegyezésem nélkül használhatják a wirelesses netet
    - de elfelejtik, hogy a kapcsolat kétoldalú
    - úgyhogy a gépükön most kb. húsz giga ló és gyerekpronó virít
    - asszem holnap elejtek egy névtelen telefont a rendőröknek...
  • tomo
    #845
    hat a mac cimet siman le lehet halaszni a levegobol egy netstumblerrel, es amit lekapcsolodsz hasznalhatja is a szomszed a halozatodat a sajat mac cimeddel.
    valoban jo megoldas...
  • Noninnyó
    #844
    Én úgy csinálom, hogy MAC cím alapján beállítottam a routerbe azon gépek címét, akik csatlakozhatnak. Itt nem kell wep key, és simán jó ez a megoldás is.
  • Hixer
    #843
    192.168.1.1 -user/jelszó és keress olyat, hogy WEP-PSK vagy WEP2-PSK asszem így hívják az egyik titkosítási rendszert... ez tuti van a routeredbe... akkor meg kell adni egy WEP-key-t és csak annak megadásával tudnak cstlakozni az emberek a nethez, kb ilyen password szerű a dolog.. aztán vannak bonyolultabbak is de ezt nem tudom megmondani így router nélkül a user guide kicsit szűkszavú
  • Mészy
    #842
    Sziasztok.
    A következő problémám van:
    Van egy linksys wrt54g routerem és azt szeretném beállítani, hogy ne tudjon csatlakozni bárki, aki a wireless hatótávolságán belül van...
  • phalanx
    #841
    szerintetek az miért van hogy ha üzemben van a draytek 2104p routerem alig jönnek be a külföldi oldalak, sok esetben egyáltalán nem jönnek be (pl yahoo, wikipedia) vagy csak nagyon lassan, ugyanez a helyzet DC++-al külfüldi emberektől sokszor csak 1-2k a max letöltés, de a haza felhasználóktól gond nélül leszed bármit
  • gcsomesz
    #840
    Hali!
    VAn nekem is egy beállítási problémám amin nem tudok urrá lenni.
    Chello-s internet.AcerHub528 (WAN).Két gép van.Az "A" gép lett regisztrálva a hálózaton.Az a bajom, hogy a routerrem volt eddig és az felmondta a szolgálatot.Mit és hogyan kéne beállítanom ahhoz, hogy működjön mind két gépen a net.A válaszokat előre is köszi, mert nagyon fontos lenne összeállítanom.
  • Csáki62
    #839
    Sziasztok!
    Egy D-Link 604 router beállításával szenvedek.Addig jutottam hogy van net mind két gépen ( XP Home- XP prof)de a 2-es gépen az MSN és a Firefox nem müködik. Az 1-es gépen A firefox megy.
    Mit és hogyan kellene beállítanom? Most állítok be elöször routert.
    Elöre is köszi a segítséget.
  • HITMorpheus
    #838
    A hivatalos oldallal gondolom nem erre gondoltál...
    Vagy igen?

    HE?
  • tomo
    #837
    allitolag a keszulekhez kapott cdromon lehet hogy van magyar leiras
  • H R Varian
    #836
    Akkor az lenne a kérdésem h magyar nyelvű kézikönyvhöz hol juthatnék? Lehetséges h nincsen hozzá magyar nyelvű kézikönyv mert a neten nézegettem mondjuke ddig csak a gyártó oldalát ott angol nyelvű van.
  • tomo
    #835
    segitseget a kezikonyvtol kaphatsz. ha akad konkret kerdesed tedd fel.
  • H R Varian
    #834
    Hali!

    Az lenne a gondom h vettem egy routert de ne sikerül belőnöm. Linksys Wireless B. Nem tudom h miket kell beállítani és hogyan. Pl Host name Domain name.
    A segítséget előre is köszi
  • wannabe87
    #833
    Hi!
  • phoenix1
    #832
    hali. próbáld ki a Hamachi-t. dió héjban csak annyit mondanék róla, hogy ezzel a progival megtudod csinálni, hogy mások is csatlakozzhassanak hozzád, persze további infók a készítő honlapján :)
  • zozo15
    #831
    Sziasztok!
    A kérdésem az lenne hogy router mögül hogyan tudok úgy bármilyen szervert futtatni(konkrétan teamspeak2) hogy arra mások is rá tudjanak csatlakozni? A routerem egy linksys befsr41-es. mert ugye az a gond hogy ha a rendes íp-met beírják nem tudnak csatlakozni és én is csak akkor ha ezzel a 192.168.1.101-el csatlakozom.
    pls help!
    Előre is köszönöm
  • Temlén Péter
    #830
    Sziasztok!
    Tudjátok hogy mit kell letölteni a Fifa07 Multiplayerhez?
  • HITMorpheus
    #829
    Akkor szerintem tök mindegy, milyet veszel...
  • izb
    #828
    ebben az esetben az a szöveg hogy olcsó húsnak híg a leve kiemelten igaz...
    Én az asust ajánlom,nem olcsó de baba.
  • Blue15
    #827
    minél olcsóbb legyen!!
  • HITMorpheus
    #826
    Kevés az infó.
    Mennyi pénzed van rá?
    Mert én DrayTek-et javaslom.
  • Blue15
    #825
    cső all
    rutert akarok venni.
    ADSL megosztásra kellene
    milyet vegyek?!?

  • phoenix1
    #824
    :S Azóta póbáltad újból feltölteni a firmwaret?
  • kuno
    #823
    pHoEniX: IE-ben csináltam ,csak aztán véletlenül emgbolygattam frissités közben :(
  • izb
    #822
    ne igyál ennyit mert árt a szépségednek.hehe
  • phoenix1
    #821
    Hali. Próbáld meg Firefox-ba, feltéve ha eddig pl. Operába nézted a router configot, elég sokáig tart amikor egy két beállítás után a router újraindul, ez alatt az Opera elveszti a fonalat, a Firefox-ba ilyen probléma nincsen, szerencsére :)
  • tomo
    #820
    na, kipobaltad mar, hogy tenlyeg ugy mukodik , ahogy leirtam?
    hmm? neeeem?
    pfff
  • izb
    #819
    max neked.........
  • kuno
    #818
    restore-oltam a dolgot :( amikro belépek, akkor mát az új firmware-t látja, csak nem tudom...amikor berakom újra, hogy Uploadolja mégegyszer, akkor kiírja, hogy ez 3 perc, és 5perc után leáll a töltéssel, de nem dob vissza a főoldalra :S valkinek valmi tipp?
    meg a másik...most hogy ez a kis incidens megtörtént+a firmware frissités (reméljük teljesen, és épen tudta frissiteni) azóta, belassulta netem :S miért lehet?
  • kuno
    #817
    Öhmm...azt hiszem most leszek öngyilkos :(
    Sziasztok, valki aki még fenn van segitsen :) most akartam frissiteni az ASUS Wl-500g Premium tipusú routerem firmware-jét...ki írta hogy hogy ez 12 percet vehet igénybe...jól van, hagytam...aztn eszembe jutott hogy délután megakartam nézni egy logot...gyorsan be a Dokumentumokban, és klikk rá...és mivel a router firmware frissitésnél volt nyitva a böngésző, onnan nyitotta mga log-ot :( és most nem érem el a böngészőből a router Homepage-jét :( valki segitsen :( reset, vagy mi legy? :(
  • bepi
    #816
    Helló!
    Na én is sokat totojáztam a beállitással.Tul bonyolitottam a dolgot a végén kiderült hogy pofon egyszerü.Pontosan addig nem történt semmi mig be nem irtam az e-mail cimet és a jelszót ami az internet kapcsolathoz kell.
    Ha müködik a dolog onnan már nem kell tárcsázni. ha bekapcsolod a gépet automatikusan behozza a netet.
  • paler
    #815
    Halli ALL

    HEELP

    Segítség kellene, mert sehogysem tudom működésre bírni a Routeremet. Azaz működik, a beállítási menüt elérem, de a netre az istenért nem akar felengedni.
    A tipusa EDIMAX BR-6204Wg, ha valaki tud segítsen, mert itt szívok már vele egy jó ideje.
    A beállításokat a Gyors beállítások szerint végigcsináltam, de sehogysem akar működni.
    Lenne egy láma kéedésem is: ha elvileg működik, akkor a netre a router fog csatlakozni, vagy továbbra is kell a Tárcsázó ????
    Bár a Router menüjében megadtam a felhasználói nevemet, meg a jelszavamat