3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • zmeor
    #894
    én ezt néztem ki magamnak....
    Linksys-WRT54G

    LÁSD ITT

    mi a különbség a Linksys-WRT54G és a Linksys-WRT54GL között?? köszi

  • Free
    #893
    Linksys WRT54GL bár ehez hozzá kell dobnod még egy kicsit, mert 15.600 Ft de ha belegondolsz csak egyszer kell jót venni. és az évekig szolgál téged.
    mindent tud amit tudni érdemes, plussz olyan frimware készlet van hozzá hogy elájúlsz. Kezdve a DD-WRT, vagy a Tomato Firmwarekkel maik mindent tudnak szó szerint. Személy szerint a Tomatot használom a monitorozás miatt. a DD-WRT előnye meg hogy nem kell bejelentkezned adminként a routerre, hogy lásd a kapcsolódási adatokat
    A másik hogy teljeskörű support van hozzá és annyian fejlesztik a firmwareket mint a dög :c)

    Linksys WRT54GL
    DD-WRT Firmware
    Tomato Firmware
    WRT54GL.com FunSite
    És hogy hol érdemes megvenni? Nézd végig a listát hol a legolcsóbb
  • zmeor
    #892
    csá!

    szeretnék szerdán venni egy wireless routert max netto: 12000 ft szerintetek melyiket vegyem meg?
    D-Linket ne mondjatok.. köszi!
    Ja és jobb ha minnél többet tud! MAC Address, WPA, stb köszi
  • Pharaoh
    #891
    Esetleg a gépek vannak rosszúl beállítva.
  • djtrial
    #890
    help
    vettem 1 SMC BARRICADE 8SMC7004VBR) routert és sehogy se akar műxeni, de haveromnál megnéztük ott gond nélkül ment. Nem kellene vmit beállítani, vagy mi lehet a baj?
  • Met
    #889
    Valakinek nincs véletlenül US Robotics MaxG USR9108 routere?
  • Sml
    #888
    Mennyi hálókártya van a gépedben?
  • Pharaoh
    #887
    vagy inkább a 230-ból.
  • Met
    #886
    húzd ki a 220-ból vagy reseteld
  • kulabácsi
    #885
    ha berakod a hozzá kapott cd-t akkor csatlakozik? ha nem akkor mit ír ki h miért nem?
  • DTR
    #884
    Sziasztok!
    Egykét ötletet kérnék.
    Van egy SMC7004VBR routerem.
    Reggel volt net. Elmentem kondizni, mire visszajöttem nem volt:( Ha közvetlenül a gépembe dugom a Chellot akkor megy, ha megosztom mint eddig volt akkor meg nem :S
    Mitől lehet ilyen problémám ?ű
    Pls segítsen vki :D
    Előre is thx.
  • hunter971
    #883
    hi mindenki!help vki nem megy at a routeremen az live messenger miert????
  • Pharaoh
    #882
    A Net miért nem a routerbe megy és onnan ki a két gépbe? Akkor nem kéne csak 1 kártya mind a két gépbe.
  • SzarvasA
    #881
    az a gondom, gogy van itthon 2 gép.
    sikerült mind a kettőn beállítani a nete:
    1. gép -> 2 kártya: elsőbe net, második megy a wifis routerbe, onnan megy a másik gépre.

    mind a kettőn negy a net, DE itt jön a bibi
    az 1. gépen nem tudok FTP-re fellépni semmijen progival :S
    a torrentezés megy
    mi lehet a gond??
  • kulabácsi
    #880
    hmm a kérdésem lehet h nem ide vág, de a routerem már jól megy meg minden, az lenne a gondom h nem tufdok hálózatot létesíteni vmiért, xp van mind2 gépen és smc routerem van, vki tudna ebben segíteni nekem?
  • Met
    #879
    felraksz mind 2 gépre valami sávszél korlátozó progit (Netlimiter, Du Super Controler stb.) és elfelezed a sebességet a 2 gép között
  • wuszter
    #878
    És ez miért lehet?
  • Pharaoh
    #877
    Ezt sajnos nem lehet beállítani.
  • wuszter
    #876
    Hy új vok ebben a témában és az lenne a kérdésem hogy lehet megosztani konkrétan a routeren netet az a problema hogy a 2 gépem össze van kötve,ha az egyikkel letöltök jön frankón de ha a másikkal elkezdek közben letölteni akkor iszonyú lassan jön a másik gépen a letöltés pl jön a net 256-al az 1.gép 230 a 2.gép 26kbit ez hogy lehet hol lehet beállítani hogy ilyenkor felezzen a router?
  • kulabácsi
    #875
    csak a gépet dobja le a netről!!!
    de most h mondod lehet h a más-más ip cím lesz a ludas, mert bratyó átírta a fentin és sztem azt adta meg ami a lenti is, meglesem majd, thx
    de asszem h elötte is ledobálta:/
  • Pharaoh
    #874
    A router csak a gépet dobja le netről vagy maga a router disconnectál a netről?
    A két gépnek más-más ip címet adtál meg?
  • kulabácsi
    #873
    hmm újabb kérdésem lenne, méghozzá az h van ügye a smc7004VBR routerem, namost ha 1ik gépről felcsatlakozok akkor frankó meg minden, de ha másikról is megteszem ezt, és vmiért esetlen nem egyből csatlakozik, akkor ledobja a már fentlévőt is a netről, sőt már eljutottam odáig, h pl nem is akarja engedélyezni egyiket sem csatlakozni....mi lehet a baj? touter restart megtörtént, de semmi:(
  • kulabácsi
    #872
    thx
  • Dj Faustus #871
    [url=http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/SMC/7004VBR/DC++.htm]Bár angolul van, de a képek mindent elárulnak.
  • kulabácsi
    #870
    a firmwaret sem engedi vmiért frissíteni, én hülye vok ehhez rájöttem... mek inkább legózni:)
  • kulabácsi
    #869
    :/ én nem találtam ilyen menüpontot sajna:(
  • Pharaoh
    #868
    Vagy a DC-ben beűllítod magad passzívra, vagy a routerben kiengeded azt a portot, amit a DC használ. Ezt a router portforward menüjében lehet
  • kulabácsi
    #867
    na már csak annyi lenne a kérdésem h mit kéne beállítanom, h a dc menjen rendesen? a többit már sikerűlt vhogy talán megoldani...
  • kulabácsi
    #866
    sziasztok! vettek egy smc7004VBR routert, és igazából mivel nekem foggalmam sincs h hogy működik ez a modem, és magyar leírást nem kaptam, így nem vágok semmit:/
    vki meg tudná mondani h hol tudok én egyálltalán vmit is beállítani ezen a szaron???
  • dexxlab
    #865
    Megnéztem a router beállításainál és más ip címeket osztott ki a gép.
  • Met
    #864
    Lehet ugyan azt az ip-t kapták (volna) meg és amiatt nem megy egyszerre a kettő
  • dexxlab
    #863
    Sziasztok!
    SMC routerem van WiFi-s. Két gép kábelem csatlakozik a routerhez, egy laptop WiFi-sen. Eddig minden ok! Jött még egy laptop, és nem tud csatlakozni WiFi-vel. Viszont a két laptop külön, külön csatlakozik. Valakinek ötlete lenne esetleg?
  • pako00
    #862
    örök hála HITMorpheus dolgozok rajta
  • pako00
    #861
    hi all kérdésem a következö hogyan lehet a pc hálozati kártya beállitásaihoz hozzá férni ip cim automatikus kérés beállitás érdekelne
    routerhez
  • HITMorpheus
    #860
    Szerintem húzd nem érdekes, ha be van dugva, de mivel nem netről frissít, hanem hálózatról, nincs veszítenivalód, ha kihúzod.

    Csak frissitsd má' azt a nyomorultat
  • HITMorpheus
    #859
    Klónozd annak a hálókártyának a MACadress-ét, amibe erdetileg megy közvetlenül a modemből a net, vagy regisztráld be a chello weblapján a router MAC címét.

    Attention: Ha a klónozás mellett döntessz, szükséged lessz még egy hálókártyára, mert 2 azonos című kártya nem szerepelhet a hálózaton.
  • Met
    #858
    nincs benne erre vonatkozó bejegyzés :(
    a router konfig oldalán ennyi van:

    Follow instructions listed below:
    Check if any new version of firmware is available on ASUS website.

    Download a proper version to your local machine.

    Specify the path of and name of the downloaded file in the "New Firmware File".

    Click "Upload" to upload the file to WL520g. It spends about 10~30 seconds.

    After receiving a correct firmware file, WL520g will automatically start the upgrade process. It takes a few time to finish the process and then the system will reboot.

    Ha jól értem az utolsó 2 sort akkor elivelg mindent megcsinál magától és a végén újraindul. Csak nemtudom, hogy számít e, hogy be van e dugva közben a modem felől jövő hálókábel vagy nincs
  • pako00
    #857
    wrt 54g model
  • pako00
    #856
    sziasztok vetem egy wireless-g broadband routert telepitem összekötöm ahogy utasit modem ki köt bekapcs ledek jol világitanak ugy ahogy a modemnél látom de net az nem jön upc van tudna valaki segiteni kösz
  • tomo
    #855
    en a helyedben megneznem a keszulek leirasat. ha elszurod, nehez helyrehozni.
    es nem biznek holmi sg.hu s forumozokban , hehe