3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • Met
    #1334
    25k
    szolgáltatásokban többet tudhat a 40k-s, otthoni használatra szerintem felesleges
  • zvaragabor
    #1333
    Egy 15e és egy 40e értékű között mi a különbség?
  • BlackShadow
    #1332
    Szevasztok! Segítséget szeretnék kérni.
    A helyzet az, hogy lett 2 gépünk egy ideje, ezért beraktunk egy routert a net leosztásához. -Szerintem- Jól bekalibráltam a dolgokat, megnyitottam a szükséges portokat (pl 80). Viszont a web elérés valami hihetetlen rossz. Alig jönnek be az oldalak, van amikor 10 percig kattingatok a refresh-re, hogy hozza be a google-t, s nem értem, hogy mi lehet a gond.
    A netes játékok tökéletesen mennek, ping rendben. Hálózatban is jól kommunikálnak egymással a gépek, az egyetlen gond a web eléréssel van :(
    Egy régebbi Netgear routerről van szó, de volt itt 1 napra egy újabb router, azzal is uezt játszotta el. Akinek van valami 5lete, azt szívesen hallom!
    Előre is köszönöm, és boldog karácsonyt!

  • Pharaoh
    #1331
    10-40 ezer a mezei felhasználói szint.
  • zvaragabor
    #1330
    Üdv.
    Router(tűzfalas) milyen árakban lehet kapni? (min-max megközelítőleg)
  • Realdanee
    #1329
    Skacok nem tudjátok véletlenül hogy a D-Link Di-624 (D2 versio) t be lehet e állítani automatikus DHCP renew ra?
  • tomo
    #1328
    lehet masik azonos vagy kozeli csatornan ado eszkoz zavarja, probald masik csatornara rakni
  • Pharaoh
    #1327
    A wifi singnal Quality-n hogyan lehet javítani, vagy miért van az ,hogy mindig rosszm akármilyen közel is van a gép a routerhez?
  • Sml
    #1326
    Itt mindent megalálsz: prtforward

    A játék manuáljában benne van, melyik portokat kell megnyitnod
  • Szabi DEMON
    #1325
    Sziasztok. A port-forwardnál kéne segítség. Két játékhoz(cod2-cod4) kellene, de fingom sincs az egészről és segítégre van szükségem, teljesen az alapoktól pls. Előre is köszönöm.
  • tenso
    #1324
    Szerintem meggyújtóm lassú halált haljon!Meg aki eladta azt is ,meg aki Elkészitette,de a tervezőét is ,meg aki engedélyt adot ráá,Wazze router miatt tömeg gyilkos leszek.Elég egy kényszer zubony :D
  • Met
    #1323
    genyozik veled, adjál neki
  • tenso
    #1322
    A routerem kalapáccsal törjem szét vagy esetleg csak taposak bele?
    belkin 54 G-s,mért szakad meg a kapcs 1-2másodpercre?
  • LittleBirdY
    #1321
    Köszi, már sikerült megcsinálni. Most már csak arra kell rájönnöm, hogy a két gép között a megosztást megcsinálni, hogy tudjak ide-oda másolni. Ja, meg egy titkosítást is kéne, amihez nem értek. Ha valaki ezekben tud segíteni, akkor megköszönném. Ígérem, nem lesz több kérdésem. :D
  • Met
    #1320
    tegyél vissza mindent router nélküli állapotba, szépen írd a le a hálókártya mac címét, átjárót meg dns-t stb. , a routert dugd rá a gépre és add neki azokat a címeket ami a hálkártyáé volt, az hogy a pc-nek és notinak milyen ip-t adsz mindegy
    aztán utp kábel modemből routerbe beledug
    ha nem éred el a routert akkor próbáld meg resetelni
  • LittleBirdY
    #1319
    Sziasztok!
    Most vettem egy MSI RG60SE wifi routert, és szeretném megosztani a netet az asztali gépem és a notebook között. A problémám annyi, hogy amikor bedugom a kézikönyv szerint a routerbe a kábelmodemet (chello) és az asztali gép UTP kábelét, akkor már nem tud a netre csatlakozni, sőt mostmár a router kezelőfelületét sem tudom elérni webes felületen, a megadott címen. Próbáltam azzal, amit Pharaoh mondott, hogy kézzel állítsam be az ip-ket, de nem megy úgy sem! Nem tudok belépni egyszerűen a router webes kezelőfelületére. Légyszi segítsetek.

    Köszi,
    LittleBirdY
  • misticque
    #1318
    Sziasztok!Egy olyan problémám lenne,hogy van egy netgaer routerem,a netem chello minimum,ami 3 lapira szét van osztva.Amikor letöltünk,akkor az utorrentnél a kis háromszög lent mindig sárga,nem pedig zöld és az msn-ünk is mindig megszakad ha töltünk közben!Ez miért van?Ha tud vki segíteni,akkor azt légyszi szájbarágósan tegye,mert nem értek a router sem a net beállításokhoz:S:S!!
    Előre is köszönet a segítségért!
  • jakewyler
    #1317
    Sziasztok,
    Van egy smc routerem, a netet fő gépen simán beállítottam, de notebook-on sajnos sehogy nem sikerül...
    A noti egy hp 530 és vista van rajta, a gép látja a routert rá is csatlakozik, de a honlapok nem jönnek be vele!
    PLS segítsetek, mert egész délutánom rá ment...
  • skyman14
    #1316
    Kérlek titeket válaszoljatok!
  • Pharaoh
    #1315
    Esetleg olvass manualt. Abban tuti benen van az ip cím ahol elérheted a router kezelőfelületét. Így mi nem fogjuk neked kitalálni.
  • sopi
    #1314
    Nah akkor. Van egy modem amin jön a net van rajta Ethernet csatlakozo meg usb. De gondolom ide az Ethernet kell. van két gép midne a kettöbe hálokártya van. Van a router az SMC(lejjeb oilvashato a tipusa). Tehát akkor valaki irja le akkor hogy is kellene ezt csinálni?


    ÉN a modemet és a routert összekötöttem(modemen lévö ethernet csatlakozo és a routeren lévö Wan feliratu Ethernet csatlakozo) és a két gépet a routerre kötöttem(Lan1 Lan2)..idáig eljutottam de tovább nem megy...Valaki pontos leirást?
  • skyman14
    #1313
    Hello!
    vettem 1 router-t tegnap a neve: TP-Link TL-R460
    az a gond vele hogy nem adtak hozzá magyar nyelvű telepítési leírást és angolul meg nagyon gyéren tudok
    meg 1 kis CD-t is mellékeltek hozzá amin nem tok eligazodnni :S(képet mellékelhetek a könyvtáráról
    a segítségeteket szeretném kérni hogy hogy telepítsem fel/állítsam be
  • BaliBoy
    #1312
    pontosan mi a kérdés?
  • sopi
    #1311
    hova connecteljek?
  • sopi
    #1310
    megvan lejött valami winbox eddig is köszi a helpet
  • BaliBoy
    #1309
    - előző internet kapcsolat törlése. (hálózati kapcsolatok)
    - Otthoni vagy kisebb munkahelyi hálózat beállításai
    - #1307-ben foglaltak követése
  • sopi
    #1308
    azt a cimet probáltam elöször de nem jön be. amugy modemes a net nem tudom ez számit e valamit..de driverem nics a routerhez
  • BaliBoy
    #1307
    - IE vagy FF
    - http://192.168.2.1
    - jelszó: smcadmin
    - setup wizard
  • sopi
    #1306
    HI all lenne egy SMC 7004vbr eu router . Két gép közötti netmegosztást akarok. De a routerhez nicns semmi driver . GOndolom azzal kellene konfigurálni vagy máshogy is lehet? Valaki segitsen . Elöre is köszi
  • tomo
    #1305
    csak 1 gepre tudsz DMZ t beallitani
  • Count Adyn
    #1304
    Üdv, van egy TP-Link TL-R460 routerem, ahhoz tudjak játszani neten a leírás szernt engedélyeznem kéne a DMZ-t. Azt szeretném megkérdezni hogy ez hogy is műküdik pontosan, minden gépen fix ip-t kell beállítani és ennyi?
  • tomo
    #1303
    a router webes konfiguracios feluleten keress wireless security fulet, es ott allits be wpa titkositast (wep nagyon gyenge ) remelhetoleg a geped is tamogatja a wpa titkositast
  • ocsesz79
    #1302
    Szevasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom levédeni a routerben a WLAN hálózatot?Egy GIGABYTE GN-BR01G routerem van!
  • daniel0113
    #1301
    Figyi nem adnál egy MSN címet?:)Kb 5 perc lenne úgy sztem, ha nem gond..
  • Pharaoh
    #1300
    Amikor te írod be a gépek ip-jét olyankor a routerben kapcsolt ki a DHPC-t.
    A router felcsatlakozik a netre?
  • daniel0113
    #1299
    Mármint amiket írtál azt beállítottam(az IP-m is a tartományba esik)mégsem működik..vagy beállítás után még kéne valahol csatlakoznom.Mert a helyi kapcsolatra már azt írja, hogy csatlakoztatva, tűzfal védi..
  • daniel0113
    #1298
    Aham..Ezt időközben megtaláltam, de alapból automatán volt..Aztán átraktam manuálisra de nem tudom milyen IP-re állítsam.Ezért megadtam valamit és egyszercsak sehol se működött a net:D
    Tehát ez a beállítás rész megvan..csak azt honnan tudom meg hogy mit írjak be IP-nek, DNS-nek, átjárónak(nah ezt mondjuk tudom) stb..
    Köszi és bocsi h ennyi probléma van!:)
  • Pharaoh
    #1297
    Vagy mindent hagyol alapértelmezetten, vagy magad állítod be, én az utóbbit preferálom.
    Itt állíthatod be:KÉP
  • tomo
    #1296
    halozati kartya beallitasainal tcp ip protokollnal automaikus megallapitast kapscolj be.
  • daniel0113
    #1295
    Pharaoh!
    Hol állítsam a gépek IP-jét a router IP-jére??Azt nem tudom hol lehet átállítani..Megtudnád mondani? Köszi!