3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • rvn
    #1374
    Hehe! Sztem nem tudja ki volt...
  • Met
    #1373
    én biztos pofánvernélek...
  • rvn
    #1372
    meg legalább 5 megás volt ugyse használja ki csak segítettem neki:D:D:D
  • rvn
    #1371
    eddig genyó voltam:D...van 1 elöfizetésem de ez az albiba van...ugy meg 2 má sok lenne
  • BaliBoy
    #1370
    Nem leszel olyan genyó, hogy mástól lopsz, hanem fogod magad és előfizetsz.
  • rvn
    #1369
    És az ellen tudok valamit tenni? Mert nagyon ugy hangzik h nem :s
  • Inquisitor
    #1368
    Nem kell titkosítani, elég ha Macadress alapján csak a saját kártyák csatlakozását teszik lehetővé ;)
  • rvn
    #1367
    Ez az igazság...de nincs titkosítás...és régebben is csinált ijet csak akkor 1 napra max...és az a torrent miatt volt...
  • Pharaoh
    #1366
    Lehet rájött a szomszéd, hogy lopod a netet és tett ellene.
  • rvn
    #1365
    Mit tudok tenni anélkül h szólok a szomszédba...
  • rvn
    #1364
    Üdv! Van egy Smc wbr14 tipusis wifi elosztóm...azon jön a net...csak vagy 1 hete nem tudok csatlakozni hozzá! Azt irja h a windows nem kapott viszaigazolást vagy mit...de látom h ott van a jel csak nem tudok csatlakozni...ez a cucc nem nálunk van hanem szomszédba...ughy nem tok állitani rajta.
  • Mr Spock
    #1363
    Én beállítási hibára gondoltam vagy valami hasonlóra.
  • Met
    #1362
    már megválaszoltad magadnak, a router
  • Mr Spock
    #1361
    Én SMC routert használok, wifi-s. Valaki hallott már olyan problémáról, hogy routeren keresztül állandóan szétkapcsol a net is meg az msnen is? Változó időközönként, van amikor 1 percenként, van hogy negyedóránként. Rohadt idegesítő. Wifi-n és kábelen keresztül is ugyanezt csinálja. Most leszereltem a routert, közvetlenül a Chello-s modemen vagyok, eddig nem jelentkezett a probléma. Ez azt sejteti, hogy a routerrel van probléma. Valakinek valamit tippje van, hogy mi okozza?
  • tomo
    #1360
    www.portforward.com

    at kell iranyitani a bejovo kapcsolat portjat a sajat gepedre, amin a jatekszervert akarod csinalni.
  • S8DJ
    #1359
    sziasztok!

    Van egy olyan problémám hogy ma vettem egy TP-LINK TL-R460 routert és nem tudok játék szervert csinálni.Mi lehet a gond?
  • Pharaoh
    #1358
    Az miér van, hogyha rácsatlakozok laptoppal a wifi-s hálózatra, akkor a sebességnek 54Mbps-t ír ki, de ha elkezdek másolni valamit akkor azonnal leheesik 5-10Mbps-re, de valójában csak úgy 250Kbit-el másol akármilyen közel van a gép a routerhez.
  • BaliBoy
    #1357
    Te, egy behatárolt sávszélességet osztassz szét. Ez olyan mintha lenne egy tortád amit szétosztassz 3 fele. Ergó mindenki csak egy szeletét kapja. Minél többen vagytok a tortára annál kisebb szelet jut 1 emberre. Na most az előbb leírtakban cseréld ki a torta szót sávszélességre (internet sebsségre) és megkapod a választ. Csak annyi a különbség a tortához képest, hogy állandóan változik a szeletek nagységa, attól függően, hogy ki mekkorát vesz ki belőle.
  • Matyesz56
    #1356
    Sziasztok!

    Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, mert nem értek a routerekhez. Van a modem
    az egyik gépen ezt szét akarom osztani még 2 gép között. Nem fog lassulni a sebesség? Mind a 3 gép között lehet tölteni annyival mint modemmel vagy ezt meg kell határozni? És ha a másik gép tölt valamit az én netem nem fog belassulni?

    Köszi
  • kemszi2
    #1355
    hát a kábelezés sajnos nem megoldható.De akkor megpróbálom áthelyezni őket,remélemsikerül javítani a helyzetten.
    thx
  • tomo
    #1354
    szal erted ez olyan dolog, hogy kiprobalod es meglatod. a beallitasokat meg leirod egy papirra.
  • david555
    #1353
    Köszi!
  • Met
    #1352
    próbáld meg áthelyezni a routert úgy, hogy kevesebb fal legyen útban, ha nem megoldható akkor lehet venni nagyobb teljesítményű antennát a routerre vagy egy ilyesmi antennát a pchez/notihoz

    kábelezni nem lehet?
  • Met
    #1351
    nemvalószínű hogy elvesznek a beállítások, ha lehet mentsd le és ha mégis elvesznek akkor csak visszatöltöd
  • david555
    #1350
    Valaki legyen szíves és válszoljon a #1348-as hozzászolásomra.Még ha nem is biztos benne.Aműga azért probálom fríssíteni mert a torrent 5-10 perc után behal,és net sincs,csak ha ujrainditom a routert és a modemet.
  • kemszi2
    #1349
    üdv mindenki!vettünk egy d-linkwireless g 54 router-t..nállam viszont a jel elég gyenge.mit lehetne ezzel kezdeni...vagy ez a max amit ki lehet hozni belőle?(2féle adapterrel is próbálkoztam 1 canyon PCI-s kártyával,és 1 usb-s adapterrel is)
  • david555
    #1348
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem.HA a routeromon a firmware-t frissiteném akkor mindent újból be kellenék rajt állítani?(portokat,notebookkal a wlant stb.)Siemens gigaset SE 551 routerem van.
    Előre is köszi a válaszotokat.
  • zvaragabor
    #1347
    Tehát nincs egetverő különbség.
  • Pharaoh
    #1346
    Az egyik wifis a másik nem.
  • zvaragabor
    #1345
    Wifis és kábeles router között mi a technikai különbség? Adatátviteli sebesség(van ilyen?), ár...)
  • BADE
    #1344
    Sziasztok!
    Most vettünk egy wifi-s linksys routert és ha hálókábellel üzemeljük be,egyes oldalak nem jelennek meg(se magyar,se külföldi)
    Milyen beállítást kell módosítani?
  • zvaragabor
    #1343
    Routerre már oprencert is raknak?
  • zvaragabor
    #1342
    Főleg a tűzfal része lenne az érdekes, itthon csak 1 gép van, nem kell routolni.
  • BlackShadow
    #1341
    semmi nincs bekapcsolva a routeren, csak annyi, h dhcp szerver legyen ill automacán csatlakozzon netre. wireless is kivan kapscolva
  • tomo
    #1340
    akkor nezd meg a routerben nincs e bekapcsolva valami activeX , proxy, webcontent szures...
  • tomo
    #1339
    esetleg olyat, amin linux fut,es alternativ firmwarek is vannak hozza. hisz sokszor a gyarto nem nyujt megfelelo termektamogatast.
  • BlackShadow
    #1338
    egy sem fut.. szimplán gép bekapcs és mennék netre, semmi :(
  • Met
    #1337
    szerintem még az is sok, de neked kell tudni, hogy mire fogod használni
  • zvaragabor
    #1336
    Akkor otthonra egy 25k körülit érdemes?
  • tomo
    #1335
    allitsd le a p2p filecsereloket, es felgyorsul a web