99
Melyik a jobb?! Szerented?! Szerintünk!
  • Taranov
    #19
    Értem, persze, csak hülyéskedtem :)
  • _Vegeta_
    #18
    Hehe. Nem lamaskodaskepp mondtam. :>
    Minden ok a gepben sott a rendszerben is. Hang meg faszaul epp csak fifa2005ben nem, sajna.
  • Taranov
    #17
    Lehet, hogy:

    1., nem volt bedugva a hangfal a gépbe
    2., nem volt a hangfal bekapcsolva
    3., nem volt beállítva a hangkártya a gépen

    stb. stb. :)
  • _Vegeta_
    #16
    Epphogy a grafikara mondtam azt h hmm, nemsemmi. :)
    Egyebkent a graf mindig is hidegen hagyott. Maga a jatekmenet, meg az egesz olyan... furi. Nemtom a konami miert pazarolja az erejet fociprogramra. :)
    fifa 2005t is probaltam, de vhogy nem jott ki a hangszoron semmi hang. :(
  • Marcell
    #15
    Hat a Konami baromira elszarta a PES3 PC-s motorjat, minden harmadik embernel ment csak akadozas es belassulas nelkul. Nalam vagy hipergyors volt, vagy hiperlassu. Raadasul nagyon bena menu, kor, haromszog a billentuybeallitasoknal, szoval mintha egy kezdetleges PS2 emulatorral nyomattam volna a jatekot.

    Persze en konzolos is vagyok (igaz x-box), PS2-re nagyon atom jatek a PES3. A Fifa 2005 azonban ugy erzem megveri a PES3-mat, de a PES4 meg lehajrazhatja a fifat :))
    De ha ugyanolyan igenytelenul lesz atirva PC-re, mint a korabbi verzio, akkor PC-n egyertelmu gyoztes marad a FIFA.

    De mostmar x-boxra is kijon a PES4, amire nagyon kivancsi leszek! Kiprobalom majd, aztan palcat torok felettük! :)
  • shevy
    #14
    ezerszebb job hangulata van a pesnek
  • Taranov
    #13
    Én épp eleget játszottam vele, hogy megítéljem :))
    Lehet, hogy több mozdulat van benne meg minden, de nem annyira jó, hogy azzal játszak a fifa helyett.
  • Taranov
    #12
    Mondjuk a keresleg még mindig nagyobb a Fifára.
  • The Hedgehog
    #11
    ja de mondjuk azt nem mondtad el mi benne a gyenge?! mert gondolom ránéztél a grafikára és:

    - hűűűű ez nem fotorealisztikus! mekkora szar!

    Még a FIFA producere is elismerte, hogy a PES-nek van ma a legerősebb mesterséges intelligenciával és fizikával megáldott rendszere.
  • The Hedgehog
    #10
    ez az hogy csak próbáltad és nem játszottál vele...

    tudod! ne ítélj elsőre!
  • _Vegeta_
    #9
    Nemreg probaltam a PES3at, hat az iszonyu gyenge, akkormar inkabb Fifa2004. Na nemsokara kiproszalom a fifa2005t is. :>
  • The Hedgehog
    #8
    sokan így vannak vele! lehet azért PES-ezek mert nem multizok? :D
  • Gabe18
    #7
    A Fifa 2005 magasan a legjobb EA foci jópár évere visszatekintve.
    De még igy is alapossan le van maradva a PES3/WE7 -hez képest,a PES4-et még nem láttam,de ha nem baltázták el alapjaiban,akkor nyilván további javulás várható.
    Egyetlen ok van amiért az EA nyerő lehet,ez pedig a online multiplayer,aminek a kihagyása a Konami részéről hihetetlen baklövés...
    Igy aztán könnyen lehet hogy ugy leszek vele hogy off-line Pes4,on-line /mivel nincs konkurencia ezen a téren/ Fifa...
  • The Hedgehog
    #6
    Fene se tudja! Igaz most szivesebben játszom a FIFA 2005-el, de szerintem a PES4 Master League-ja nem hagyja majd, hogy mellette FIFA-zak!

    Szerintem hiába a konkurencia. Az EA annyira leültette a sorozatot az elmúlt 4 év alatt, hogy nagyon nehéz lesz felállítani a PES-el szemben. A FIFA 2005 már halad, de továbbra sem annyira összetett és élvezetes, mint a PES...
  • The Hedgehog
    #5
    ez FIFA 2005 vs PES4 ... a másik fórum egy tök más téma :D
  • Szilcsio27
    #4
    Hát én erről még nem tudok mondani semmit se mert még PES4 nincs, de a fifa nagyon kafa. Tavaly nálam a PES vagyis We7 nyert. Most azt hallottam hogy idén is lenyomja a fifát a PES, de majd kiderül. Ezt nehezebb lesz mert sokat javult.
    Na meg konzolon teljesen más mint ugye PC.

    FORZA MILAN !!!
  • Breki33
    #3
    grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • Taranov
    #2
    Én Fifa párti vagyok, egyszrűen jobban tetszik a hangulata, szívesebben játszom vele. Az easports online játék pedig nagyon jó.
  • The Hedgehog
    #1
    Leszaporodtak a viták a két játék rajongótáborai között ezért legyen egy ilyen topik ahol mehet a vita arról melyik gamma az idei favorit!