99
Melyik a jobb?! Szerented?! Szerintünk!
  • The Hedgehog
    #81
    és a kapus mellett nem szoktad elhúzni? FIFA-ban körülményesebb... de meglehet!
  • The Hedgehog
    #82
    erről beszélek :D
  • CzKaresz22
    #83
    Nem lehet azt a videót lementeni valahogy ?
  • CzKaresz22
    #84
    Senki se tudja ???
  • pluhi
    #85
    Nem kell lementeni mert az explorer lementi magától a temp könyvtárba. Keress flv kiterjesztésre. Lejátszót találsz hozzá a neten. Konvertálni nem igazán sikerült nekem.
  • mucius
    #86
    de ez a videó sztem nem ingame, hanem egy prerenderelt trailer
  • JUVE Gabe
    #87
    Hi mindenkinek! Szerintem ez a FIFA 2005 jó lett. A grafika nekem tetszik. Élethűbb mozgások, jobb játékmenet jellemzi (szerintem). De ha a PES4 annyit ver rá, mint tavaly a PES3 a FIFA 2004-re, akkor nem lesz kérdés, hogy melyik a jobb game. Azonban a PES-ből nekem nagyon hiányoznak a valóságos nevek és bajnokságok (persze a névre van gyógyír). Ebben sokkal előrébb van a FIFA. Remélem a PES4-ben jobb lesz a körítés, mert szerintem az is fontos.
  • The Hedgehog
    #88
    intró! de ennek legalább van és hangulatos!
  • hello
    #89
    Új vb indul. Még hely böven. Gyertek! http://fifavb2005.gportal.hu
  • zizzenet
    #90
    Nos, nem vagyok egy fociguru, de kipróbáltam mindkét játék demóját (FIFA 2005, PES4). Valahogy a Fifa nekem jobban bejön. Számomra a PES4 élettelenebbnek tűnik, a FIFA miliője inkább hajaz a valódi közvetítésekre, és ez nekem emészthetőbb. A PES4-ben látható gyep pedig szerintem egyenesen disszonánsnak hat némely más vizuális elem között, mindamellett, hogy kifejezetten ronda. A másik problémám, hogy szerintem a PES4 játékosai kissé fürge láb módjára futnak, többet lépnek, mint amennyit haladnak, ezáltal inkább "csúsznak". A játékközbeni mozdulatok közt meg nem láttam igazán különlegeset, még az ellenfél részéről sem (de ez feltehetőleg az én gyakorlatlanságomnak köszönhető). Hangok terén is meggyőzőbb számomra a FIFA, a PES4 látványban és hangban is kissé élettelen közönsége már-már lehangoló, valamint a labda minden érintésekor ugyanaz a visszhangzó, durva kongás hallatszik, ami kifejezetten zavar.
    Nem vitatom a PES4 játékmenetbeli előnyeit/hátrányait, javarészt nem is ismerem (éppúgy a FIFA ezen jellemzőit). Ugyanakkor én szórakozni ülök le, ha játszom, és nekem a FIFA sokkal szórakoztatóbb, de még csak nem is tűnik túl könnyűnek. Az ellenfél pedig csinált ott is egy-két okos dolgot, és tetszik, hogy a leszerelés végre valódi küzdelmet jelent.
    Tudjátok, ez csak egy vélemény.
  • odex
    #91
    Hát itt egyértelmű hogy a pes jobb! :)
  • dinomano
    #92
    nem sokat rugdalom PS1-en a bőrlapdat; de neha jatszom focis game-ekkel...1 kérdés: megvan a FIFA 2003; de kivancsi lennek milyen a 2005-ös verzio..Valaki tolta a PS1-es verziokat? Milyen a 2005 grafra, jatekmenetre; "mindenre" a 2003-ashoz kepest? Érdemes rakeresnem letöltesre?
  • Mikilaci
    #93
    Sziasztok ! Légyszi segítsetek már hogy melyik gombbal mit csinálok vagy hol találok magyar leírást.. vágom hogy át lehet állítani.
  • EmIn3m02
    #94
    peshungary.hu

    töltsd le a pes3 kézikönyvet,minden le van irva benne
  • Mikilaci
    #95
    Sziasztok ! Köszi az infot ! jó nagyon, de összefoglalva : mire figyeljek mit csináljak hogy "jól játszak" még új vagyok a fociban.
    Köszi
  • Mikilaci
    #96
    eseteg magyarítás a játékhoz?
  • EmIn3m02
    #97
    őő a hep4-et ha felrakod akkor beteszi a magyar bajnokságot+magyarositást is

    amugy hogy mire figyelj...hát nemtom,rengeteg gyakorlás kell hozzá,és probálgasd a különböző taktikákat

    ajnálom a 4-4-2es felállást,a két szélső védőd gyors legyen,és invidual menüpontba a taktiknál a szélsőket attack-nál húzd felfele,és a támadásoknál fel fognak futni

    egyebet nemtudok mondani,kérem kapcsojja ki :D
  • Mikilaci
    #98
    Helló ! Dzk program megvan, Nem tudom felrakni a HEP4 -et a Pes4hez. Az van a leírásban hogy megnyitom a új hang és szövet file-t és berakom a pes4/hep-be. Ha én ezt csinálom a dzk studióval akkor írja hogy nincs ott a játék eredeti hang- szövet file-ja, de kiad egy ablakott és odaatallózok. Szerintem ezzel minden rendben van ,de nekem sehol se kell le apply-nom semmi, pedig sok leírásban ezt olvasom. és a játék nem megy magyarul...

    Laci
  • Mikilaci
    #99
    senki se ért hozzá ?