2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • Rockynhooo
    #673
    bannoltasd ki-.-
  • ForzaInter
    #672
    fú micsinálsz elvered?:| sztem nagyon megijedt:D
  • kuzco007
    #671
    jóaz igaz hogy nevük van, de attól még ha mégegyszer fagyizol abból baj lesz
  • Csesza
    #670
    fradi
  • isi
    #669
    én nem mondtam hogy nagyobb neve van a fagyinál csak azt mondtam hogy nevük van ;)
  • kuzco007
    #668
    maradjunk annyiban, hogy a magyarok közül a Fradinak van nagyobb neve Európában:D
  • isi
    #667
    na ja. de amin küldtek képet elég bohócoknak néznek ki a lilák befaltak már sokkal hírhedtebb táborokat is és Európába nevük van azért ez sem utolsó dolog.. de nem szabad elbízni magukat, az mindig rosszat hoz!
  • kuzco007
    #666
    hát figyu, ha a steua ultrái kinyírnak egy kis újpestit egy kis románt, azzal csak a magyarok járnak jól:D:D
  • isi
    #665
    az újpesti magnak szerintem nem kell román segítség.
  • kuzco007
    #664
    "a Dinamo Bucuresti ultrái szívesen mennének be a kinti összecsapáson a vendégszektorba, mert elmondásuk szerint jobban utálják a Steauát, mint a magyarokat..."

    hmmm...
  • totti10
    #663
    Újpest-Steaua ultrák: halálos és meleg fenyegetés
  • ForzaInter
    #662
    nem:D
  • isi
    #661
    szud-os vagy?
  • ForzaInter
    #660
    Első még jó is mert debrecenben van, ha tudom hogy van ilyen már rég benéztem volna. :D
  • ForzaInter
    #659
    köszi megnézem őket.
  • 9csöves9
    #658
    www.modsstore.hu,www.blackbrain.it meg Bade-nek is vannak jó cuccai
  • ForzaInter
    #657
    Hol tudnék venni ultracuccokat? Van vmi ilyesmi netes bolt vagy vmi más?
  • ForzaInter
    #656
    egy angolt megkéseltek romában, gyanítom nem barcások voltak:D
  • isi
    #655
    szerintem sem. de biztos nagy az elekeseredettség
  • 9csöves9
    #654
    ez szomorú...de szerintem nem ez a megoldás erre
  • isi
    #653
    Közlemény



    A hétvégi Szpari- Győr mérkőzés közben a biztonsági szolgálat tagjai nyíregyházi szurkolókra támadtak.

    A támadás vélt oka az volt hogy a Mastiffs 1995 szurkolói csoport tagjai a vendégszektorban kívánták megtekinteni a mérkőzést, ezzel is demonstrálva, hogy a pályán lévő „ Nyíregyháza Spartacus” néven futó csapatot nem tekintjük sajátunknak.

    A győri és a nyíregyházi szurkolók között nincs ellenségeskedés, így nekik sem lett volna ellenükre a „vendégségünk”. Ennek ellenére mégis támadást indítottak a rendezők csoportunk tagjai ellen. Ez nem volt még elég, egész stadionos hajtóvadászatot tartottak, aminek eredményeképp két tagunkat a stadion egyik mellékhelyiségében többszörös túlerőben brutálisan megverték. Az események valós okát abban látjuk, hogy a 2003-ban megjelent új tulajdonos biztonsági embereivel soha nem volt felhőtlen a viszonyunk. A helyzet akkor mérgesedett el igazán, amikor a Kispesti mérkőzés után a csapat tulajdonosa közölte velünk, hogy ha nem tetszik a jelenlegi állapot, ne járjunk meccsre. Ekkor bejelentette a klub igazgató, hogy a biztonsági szolgálat provokatív viselkedése az ő utasításukra történik. Ezek után úgy döntöttünk, hogy korábbi döntésünket felülvizsgáljuk, hiszen elegünk lett a több éves ígérgetésből, ráadásul most már a vezetőség is ellenünk fordult. Mint utólag kiderült, a csoportok közötti ellenségeskedésben nagy szerepet játszott klub igazgatónk háttérmunkája.

    Döntésünk nem volt könnyű, hiszen mindaddig kitartottunk a csapat mellett, amíg a játékosok küzdöttek piros-kék színekért.

    A jelenleg a keretet alkotó Zsoldossereg és a szakmai hozzáértés méltatlan a korábbi hagyományokhoz. A vezetés az elkövetett hibákat nem ismerte el, „ ehelyett minket tett meg bűnbaknak”. A fent említettek következményeként csoportunk felfüggeszti határozatlan ideig a működését, amíg a tulajdonosi kör bármelyik tagja szerepet tölt be a vezetésben .

    A leírtakkal az Elit 2007 szurkolói csoport is egyetért.



    Mastiffs 1995
  • Rockynhooo
    #652
    Aug 12 Magyar - Román :D
  • ForzaInter
    #651
    http://www.titkolt.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.titkolt_flypage&product_id=145&category_id=8&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=14
  • Rockynhooo
    #650
    A.C.A.B-os polot nem tudjátok honnan tudok rendelni ? tudom google.. csak h tudtok e vmi tuti :D de lehet az lenne a legjobb ha vmi egyedit nyomatnék polora, haverék ugyis foglalkoznak ilyesmivel.
  • Rockynhooo
    #649
    Igen ő lesz csak valamiért mindig Di vaio ugrott be :D de tudtam h Di-vel kezdődik.
  • ForzaInter
    #648
    jaja Di Canio volt
  • bubu13
    #647
    Di Canio-ra gondolsz szerintem
  • Rockynhooo
    #646
    jajj meg volt az a kopasz játékos Lazioba aki mindig karlengetett :D hogy is hívják? nem ugrik már be a neve azt hiszem aztán volt angliában is.
  • Rockynhooo
    #645
    értem köszönöm :)
  • ForzaInter
    #644
    Horogkereszt befigyel srác csuklóján:D
  • ForzaInter
    #643
    Itt írnak róla miért. Lazio és Inter meccseken egyébként előszokott fordulni Avanti Ragazzo di Budapest transzparens is. Ez pl egy Inter meccsen volt:
  • Rockynhooo
    #642
    Annyira nem vagyok járatos ezekben a dolgokban de ti gondolom tudjátok mi ez, az lejött ,hogy LAzio szurkolok a Budapesti forradalmat dicsérik de ha valaki mondana pontos infokat hogy mit hogy miért azt megköszönném :)

    video
  • totti10
    #641
    szar szlovákia!
  • totti10
    #640
    Ajax-Feyenoord öt évig vendégszurkolók nélkül
  • ForzaInter
    #639
    második sort nem értettem:D
  • 9csöves9
    #638
    tutti avanti Benito Mussolini
    il Duce,il mento,il Fascismo,non finito!
  • ForzaInter
    #637
    Benito Mussolini tutti, avanti.

    Avanti azt jelenti előre, tutti meg azt elvileg hogy mind/mindenki...

    akkor vmi ilyesmi: Mindenki előre, Benito Mussolini... Vagy vmi hasonló, pontosa én sem tudom.
  • isi
    #636
    bocsánat amit 7:08 tól énekelnek :)
  • ÁkosLE06
    #635
    ???
    7:30-nál a HIMNUSZ volt!
  • ÁkosLE06
    #634
    Loki-Vasas 2008.09.19.
    Előzménye: Loki-Ftc (2008.09.07.) -> Megemlékezés a cigánybűnözés áldozatairól