2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • bubu13
    #713
    Mennyi oláh jön jövő héten?
  • 9csöves9
    #712
    5000?ez csak álom...
  • isi
    #711
    ahol tökmind1 milyen klubnak szurkolsz csak együtt lesz a magyar mag.. ezt értettem az olvasztóra.
  • ÁkosLE06
    #710
  • kuzco007
    #709
    olvasztóba?

    am #705 láttam és ezért fogok jövő csüt kimenni a pályaudvarra, további 5 ezernyi emberrel, hogy széjjel kapjuk őket
  • isi
    #708
    ha akarjátok Pesten összeállhatunk és bemehetünk az olvasztóba már felvettük a kapcsolatot a lilákkal zöldekkel picipestiekkel egyaránt, jó lesz végre együtt harcol a magyar a patkány oláh ellen.
  • isi
    #707
    szarok bele, amennyi románt csak lehet elkapunk.
    egy magyar román sose barátságos.
  • Rockynhooo
    #706
    jah kicsit fura lesz hogy emlékmeccs és akkor ki nem ugrál büdös román :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #705
    Ehh...
  • bubu13
    #704
    Meccsen nem hiszem hogy lesz botráncs mivel Cozma emlékmeccse de elötte meg utána lehet lesz valami
  • kuzco007
    #703
    veszélyes lesz jövő csüt kimenni budapest utcáira, az tuti hogy nem csak az újpestiek, hanem MO összes huligánja várni fogja a románokat, akkora fight lesz, hogy olyat rég látott a világ:P

    majd augusztus 12én is megbasszuk őket:D
  • kuzco007
    #702
    bizony:P
  • isi
    #701
    de ahogy hallom csúsztak a herthasok....
  • kuzco007
    #700
    én írok, mert ott voltam (mármint a meccsen, szóval nem a verekedők között):

    A herthások keménymagja, kb 15en betörtek a 16os majd a 15os szektorba a kerítéseken átugrálva, mire az ott lévő kb 50 fős Hooligans csoport természetesen védekezett (értsd visszatámadott:D), a fight szinte az egész meccs alatt tartott a stadion előtt, a meccs végére visszajött mindkét fél, am a herthások nem is nézték a meccset, nem is szurkoltak, csak bunyózni jöttek pestre...pl gólnál nem is örültek, hanem a következő fightot tervezték
  • isi
    #699
    Nem sokkal a meccs előtt magyar huligánok támadtak meg kedden berlini szurkolókat, akik közül egy könnyebb sérülést szenvedett. A dpa német hírügynökség értesülése szerint mintegy 15 FTC-drukker bántalmazta és dobálta meg palackokkal a vendéghíveket, a kárvallott rajongó sebét a Hertha csapatorvosa varrta össze. A német együttest elkísérő újságírók az incidens nyomán az Albert Stadion egyik mellékhelyiségébe menekültek.


    Europa! A barátaid!!!

    valaki írhatna egy korrekt beszámolót amig indexen nincsen.
  • isi
    #698
    :Ddddddddd
    jó volt a kergetőzés.
  • kuzco007
    #697
    de valamennyi köze mégis volt hozzá:D
  • banok
    #696
    soha nem játszott a Fradiban. Leakták igazolni de inkább Németországot választotta.
  • miki36
    #695
    Soha az életben nem volt annak a csapatnak a tagja, szerencsére.
    A BVSC-ből igazolt a Herthába.
  • kuzco007
    #694
    egyiket sem, kapumögé megyek mindig, mert ott jó a hangulat meg ismerek egy csomó srácot, de csoportból egyiknek sem vagyok a tagja
  • kuzco007
    #693
    pedig asszem ugyanúgy a pécsből jött, mint a Gera anno
  • isi
    #692
    te melyik csoportot erősíted?
  • miki36
    #691
    Dárdainak a büdös életben köze nem volt a fradihoz.
  • kuzco007
    #690
    meg azért a herthában játszik egy volt Fradista a Dárdai, aki MAGYAR, tehát nyílván nem kell olyan sokat gondolkodni a táborok viszonyán:D elég lett volna, ha megkérdezel engem:D
  • kuzco007
    #689
    de az nem is volt barátságos meccs:D
  • isi
    #688
    mér annak idején a fene gondotla volna hog a fradi millwall nem csipázza egymást és a fradi elpicsázt5a a millwallt 3. félidőben is.
  • kuzco007
    #687
    ennek utána kellett nézned?:D hát gratulálokXD egy Fradi-Herthát ne hasonlíts már egy steuau-zagreb meccshezXD
  • isi
    #686
    attól hogy edzőmeccs attól még a vannak táborok akik verekednek, a múltkor linkeltek egy steaua - Zagreb meccset ami barátságos volt és volt rajta nagy balhé, szóval érted:D de utána néztem és nem ellenséges a viszony a táborok között szal télleg nem lesz balhé :)
  • kuzco007
    #685
    nem semmi, előszőr azt hittem valami edzőmeccs, de nem...mekkora gáz lehetett azt a tizit fölérugni, ráadásul őt éltették előtte:D
  • kuzco007
    #684
    nem lesz verekedés bari meccsen...
  • 9csöves9
    #683
    ez a nem gyenge,a PAOK első edzése

    http://www.youtube.com/watch?v=JfuUZRr-zJc&eurl
  • isi
    #682
    nem érdekel a meccs engem a táborok közötti viszony érdekel.
  • kuzco007
    #681
    nah ennyi, úgyh isi mostmár fejezd be, amugy meg hogy érted hogy hogy állunk a herthával? jól köszönjük szépen, megfogjuk verni:D
  • Monoton
    #680
    Fejezd már be légyszíves, kissé eltértetek a témától. Elolvashatod és láthatód miért nem kellene "fagyizni".
  • isi
    #679
    Emberiség elleni bűncselekményt követtem el, és ezért bannolni kell. :C érdekes na mindegy ne süllyedjünk óvodás színvonalra banokkal fenyegetőzni gázos dolog.

    inkább azt mondd meg milyen a viszony a hertha val
  • kuzco007
    #678
    attól még hogy valaki nyíregy drukkoló még nem kell fagyizni a Fradit, miközben nagyon jól tudod, hogy simán kibannoltathatlak ezért...
  • Rockynhooo
    #677
    érezd az ironiát... kicsit vicces volt ez a neten beszólok , hogy baj lesz :D de ti dolgotok én nem pofázok bele sorry.
  • isi
    #676
    most ez amolyan teach me? na hagyjuk már, attól hogy valaki zöld drukker nemkell a magaslétrán állni.
  • isi
    #675
    fradi = pisztácia fagyi, de ne lovagoljunk a részleteken. én tisztelem a fradit máramennyire, majd a 3 fordulóban lehet ilyesztegetni itt nyíregyen ;).
  • kuzco007
    #674
    minek? attól még nem fogja megtanulni rendesen, hogy kell viselkedni