2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • isi
    #753
    ki a faszom beszél a románok elleni meccsről? ha kicsit tájékozott lennél most vágnád egyáltalán miről van szó.. ne irkálj ide mert esküszöm felbaszol a hülyeségeiddel.
  • kuzco007
    #752
    milyen lövöldözésekhez?XD ez akkora KACSA, ha bárki is lőtte volna a románokat arról zengene egy hétig a média
  • isi
    #751
    így*
  • isi
    #750
    ennyit a diókról. ott voltam, ebbe ne menyjünk bele mert nem fórum téma amit a DK.-n írnak meg faszság mint mindig, aki ott volt tudja mi volt aki nem az agy járt, a diók mondták először hogy fórumra nem írni erre tessék..
  • viktor le
    #749
    És mit szólsz a lövöldözésekhez ISI?
  • isi
    #748
    az a baj hogy olyan tök átlagos nb1es meccs hangulat volt.. csak más rigmusokkal, és igen pár románt ellehetett volna kapni.. de persze csak úgy hogy attól ne legyen hangos a média
  • vmvr
    #747
    az a baj, hogy nem volt bunyó?
  • isi
    #746
    dunaszerdahelyi srácokkal csináltunk képet a román meccs előtt... ennyi pozitívum volt az egészbe, mert egy raklap fos volt a meccs minden szempontból
  • isi
    #745
    az előző HSZemet korrigálni kell nem mindezöld csicska illetve, tudom ha azok elszabadultak volna akkor bedarálják a stadiont, jó kis testmozgás volt, a zöldek elismerték hogy nem gondolták volna hogy felálllunk nekik és hogy csúsznak ők is, mert mindkét oldalon voltak csúszások, de szerintem ez egy jó kis színes este volt és ezt le is zárhatjuk itt, legalább nem unatkoztunk, erről ennyit, a nyíregyi mob meg kezd helyreállni ismét, bár nem az igazi még de a régi tagok elkezdtek újra kijárni!
  • Grenzjager
    #744
    az egység örökre marad
    Nyíregyháziak, Újpestiek, Vasas ultrák, Fradisták
    (csak a képen..... amúgy még sokak, sok felől, Vidi,Hali,ETO,DVTK,ZTE,Kispest,Bcsaba.......) ennyi

  • Grenzjager
    #743
    mindegyik táborban vannak csicskák, nálunk is........



    nekem pl 2 éve az volt a mákom, hogy huligánok vertek meg, s nem az "alja".....

    a huligán..... kb azt üsd aki visszaüt, földön fekvő embert nem ütsz....stb
    5en voltunk, ők vagy 40en, de csak 6-7 volt benne a boxban, a többi csak távol figyelte..... ennyi,,,

    sajna tudom.....

    tavaly volt h egy zöld, egy társát szúrta le a Népligetben......

  • bubu13
    #742
    West Ham-Milwall meccs az Angol ligakupában.
  • Kaplan
    #741
    Sokszor probaljak az emberek ilyesfajta mondatokkal potolni az intelligencia hianyukat, sajnalom, hogy neked nem adott az eg egy kis agyat.

    Az meg, hogy ki kit vesz szarba nem vitatema.
  • ForzaInter
    #740
    ultra vagy?
  • isi
    #739
    jólvan többet nem írok be ide szánalmas vagy az az igazság, te meg írj úgy ahogy jól esik egy nulla idegenbeli túrával megáldott embert szarba se nézek
  • Kaplan
    #738
    Ki beszelt itt a Kistelekirol, ne legyel mar ennyire primitiv.
    Az, hogy valaki kiall magaert nem egyenlo azzal, hogy buta, idiota embernek allitod be magad.
  • isi
    #737
    ilyen emberekre nincs szükség akik benyalnak kistelekinek és nem állnak ki magukért,illetve a saját táborukért na de neked magyarázhatom. na mindegy mi megyünk pestre 12.-én ha kell valami betaláltok elvileg otthon vagytok-
  • Kaplan
    #736
    A szebb jovo nelkuled lenne, nem azok az emberek nelkul akik kepesek kulturaltan szurkolni, alapveto dolgokat igen csunyan osszekeversz.
  • Kaplan
    #735
    Az meg a masik fele, hogy akarmennyire buszke vagy magadra, az sajnos nem jut el az agyadig, hogy az ilyen ugynevezett ultrakat mind nyiregyhazi, mind ferencvarosi oldalrol elitelem mert egyelore az utobbi idokben tobbet artottak a focinak mint segitettek.

    A problema ott kezdodik, hogy te ezt egy eleterzesnek fogod fel ahelyett, hogy elmennel a sarokba jol beloned magad es szorakoznal egy igazan jot.
  • isi
    #734
    nembaj ismét bizonyítottak te és a kedvenc zöld takonycsapatod. bár nemtudom minek erre a fórumra ilyen topikot nyitni hiszen te igazi divatdrukker vagy de hát a hang az kell mindenhova, szebb jövőt, jó nyaralást.
  • Kaplan
    #733
    Nyaralok te igazi buta egyszeru foldmunkas. :)
  • isi
    #732
    küzdesz*
  • isi
    #731
    :D te látom a nteről közdesz igazi ultra vagy! :D bohóc
  • Kaplan
    #730
    Te aztan nem adod kicsiben papo, csak ne lennel igy befosva.:)
  • isi
    #729
    mocskos zöld gecik megyünk haza kettőnkre kiszállnak először tizenegyen mondják hogy elveszik a sálamat mondom azért harcolni kell 11 csicska. szevasztok befostak egy kis szirénától azt futi megyünk mégtovább kiszállnánk 2 re a 3an azt mondja a pali tegyem le a sálam ,he mondom ezt lekell venned , jóvan megint jönnek a kékek megint elfutnak, aztán átküldenek minket a kékek a másik oldalra megint jön két zöld azok rámennek a haveromra mindketten, egyiket lelököm az útra a másiknak beverek átjönnek a kékek is.. 5 en voltak ránk!! na erről enniyt. szép volt zöldek tudom hogy az üllőin szopunk de azért két 18 évestől nem tudtok elvenni egy sálat :SS
  • isi
    #728
    ennyit lehetett kihozni ebből, nagyon védték a patkányokat a lilák amit tudtak megtettek...
  • Grenzjager
    #727
    Újpest - Steaua
    a szünet vége fele :P

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=B5QtU5KrFe8&feature=channel_page]
    ugyan ez más szögből, "D" lelátóról[/URL]

    az egyik lelátó mögött a meccs után
  • isi
    #726
    kiváncsi leszek, a csütörtöki meccsre remélem a lilák kitesznek magukért és lematekozzák az oláhokat,, jó lenne ha a pályán is megvérnénk őket és előtte meg utána is megoldódna a matek kérdés :)
  • Csesza
    #725
    jah, itt elmondtok neki mindent, aztán majd csodálkoztok, hogy minden "behatolási" ponton több száz kék fog várni titeket :D
  • isi
    #724
    lehet hogy hekus :D
  • viktor le
    #723
    Ha még nem jött volna le az írásaimból, nem nagyon váltottunk jegyet a meccsre...
    A K-L-nél meg kurva sok biztonsági tartotta a kaput, és a rend éber őrei is megérkeztek, ezért nem tudtunk bejutni!
    És valószínűleg felhagytunk volna a további próbálkozásokkal, ha a biztonságiak nem hibáznak a vendégkapunál!
    Te meg annyit, és olyanokat kérdezel, mint egy rendőr!
  • kuzco007
    #722
    de miért nem jutottatok be a KL-nél? és ha már nem jutottatok be, miért pont szegény vendégekre kellett ráhozni a frászt?:D
  • viktor le
    #721
    Először a K-L kapujánál próbáltunk bemenni, de nem sikerült, aztán visszafelé sétálva láttuk, hogy kinyitották 2 németnek a vendéget, így hát "kitéptük" a kaput (pár biztonsági látta kárát), és irány fel...
  • viktor le
    #720
    Bocs, így visszaolvasva összeállt!
    Nem is mondtam, hogy értük boxolnánk, de a románokat Mi is utáljuk...
  • kuzco007
    #719
    akkor mégis mi a jó francért törtek be a vendégszektorba, hogy a herthások úgy beszartak, hogy mozdulni sem mertek?XD
  • isi
    #718
    én a válogatott meccsről beszéltem abban a HSZ-embe. Nyílván ti zöldek nem fogtok a lilákért boxolni akárki jön mo.-ra bár a liláknak nincs is szükségük senkire és ez fordítottan is igaz. amit a lilák bukarestben csináltak egy nem volt rossz bár kisebbféle pózolásnak gondolom, de tény hogy a románoknak kellett volna kezdeményezőbbenk lenni a hírhedt (dick)hunters kitudja hol volt? de ha nincsenek secuk meg zsaruk a lilák megeszik őket...
  • viktor le
    #717
    Valamint írok egy pár gondolatot a csütörtöki meccsel kapcsolatban!
    Semmilyen olvasztó nem lesz, Mi se fogunk lilákkal kézenfogva sétálni, mert ez egy Újpest meccs, nem válogatott!
    Harc szerintem max. a rendőrökkel lesz, mert tuti kurva sokan fogják őrizni a szőröstalpúakat, és ismerve őket előszeretettel fognak ők is foglalkozni velünk!
    Értesüléseim szerint kb. 500 román fog szerda éjjel/csütörtök reggel elindulni, de nem tudom mikor érnek ide! Amúgy asszem ők is annyi jegyet kaptak, mint a lilák!
  • viktor le
    #716
    Kuzco007!
    Te minden bizonnyal egy másik FTC-Hertha meccsen voltál!
    Az általad leírtaknak a legcsekélyebb köze sincs a történtekhez!
    Meccs előtt a herthások (nem nők és gyerekek, ahogy azt sok helyen írják) be lettek kergetve a vendégszektorba! És itt le is zárhatunk mindennemű öszzetűzést a németekkel!
    Később, a meccs 10. perce környékén egy 60-80 fős brigád a vendégszektor bejáratán át betört a stadionba(ennek több kiváltó oka is van...), és a vendégszektorból átmászott a 16-os szektorba (hozzáteszem itt több herthás méteres botokkal várt minket, de mondtuk nekik, hogy nem miattuk vagyunk ott)! Semmilyen 'fight' nem tartott egész meccsen, sem a stadionban, sem azon kívül!!!
    A herthások feltehetően azért nem szurkoltak, mert nem értették mi történik körülöttük, és biztos be is voltak szarva (habár amikor németül szídtuk a rendőröket, ők is ACAB-oztak egyet)!
    Ilyen, hogy 'Hooligans', ilyen csoport nincs! A jelenlévő 60-80 fős brigádot több csoport tagjai alkották!
    Amúgy csak azért jöttek Pestre, mert a Herthával voltak Ausztriában, az edzőtáborukban, és ez relatíve nem egy nagy távolság!
    És ha tényleg olyan sok embert ismersz, akkor légyszíves informálódj egy kicsit mielőtt nagyobb faszságokat írnál, mint a média!!!
  • isi
    #715
    hagyjuk már jó ha elmernek jönni 100an :D
  • 9csöves9
    #714
    én max 200-300-ra számítok.szerintem még túlzás is