2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • Grenzjager
    #1713
    beléptetés 2012 Újpesten
    szégyen
  • Grenzjager
    #1712
    balhés focisták :)

    Uruguay
    (na igen, délamerikában minden más:P)


    Kolozsvár

  • Grenzjager
    #1711
    a fejlett nyugaton megoldották
    1.FC Köln - Bayern
  • Grenzjager
    #1710
    hehe
    itt már tonfával ütik a zsarukat a crnagorcáok?
  • Grenzjager
    #1709
    Kézi BL-döntő, Győri ETO - Podgorica
    balhé a crnagorácoknál

  • Grenzjager
    #1708
    Lille Vs PSG
  • Grenzjager
    #1707
  • ressy14
    #1706
    Galata 3D koreo

    Nagyon komoly.
  • Grenzjager
    #1705
    Új Generáció és az Infinity vezetésével 15 vs 15
  • Grenzjager
    #1704
    Laziosok Madridban :)
    Avanati ragazzi di Buda:)
  • sanyiute
    #1703
    én is bevallom érdekes meccs volt:S és mint Újpesti én is elég bundaszagúnak éreztem
  • Grenzjager
    #1702
    ha valaki belépőt vesz, nézi a darabot, filmet esetleg meccset, az ember az hinné hogy bármikor otthagyhatja ha pl nem tetszik neki.

  • Solt
    #1701
  • Effe88
    #1700
    hát ők már csak ilyenek:)
  • Neoncsoves
    #1699
    ezek a ruszkik is beteg állatok, földön fekvő ember fejét rugdossák, másik meg ugrál az emberen...
    hool dolog vagy nem, szerintem ez nem normális dolog...



  • Solt
    #1698
    Ilyenkor szépen megmutatkozik, hogy egy-egy nemzet mekkora távolságra van az állati léttől.
  • Grenzjager
    #1697
    le is nézik az angolok a polákokat, mondván "sportot űznek" a huliganizmusból és nem igazi hooliganok, ez EB-n meg mindenki bizonyítani akar ...a kékek is
  • ForzaInter
    #1696
    de az olyan klasszikus hool akcio ritka ahol nincs valamilyen eszköz.. és most nem az ustawkáról beszélek, az teljesen más.

    az angolok pl elég szép számmal használnak eszközöket, pedig anglia a huliganizmus hazája.
  • Neoncsoves
    #1695
    legalábbis mostanában ilyenről nem tudok
  • Neoncsoves
    #1694
    hát itt MO-n nem nagyon hallottam még olyat hogy 2 csapat úgy ment egymásnak hogy késsel-viperával stb...
  • ForzaInter
    #1693
    hol van korrekt fight? kb sehol.. olaszok ha bunyóról van szó mindig is ilyenek voltak és lesznek is.
  • Neoncsoves
    #1692
    az olasz ultramozgalomnál felfelé ívelő tendencia lenne ha korrektség lenne náluk, tehát ha matek van akkor ne övvel meg szúró-vágó eszközzel menjenek oda... van egy-két érdekes és szerintem nem elfogadható dolog - legalábbis nem korrekt dolog.
  • ForzaInter
    #1691
    az tényleg elég hihetetlen, hogy pont az olaszok kérnek koreo készítésben segítséget a szerbektől..:D ezt inkább talán fordítva képzelné el az ember. a szerbek amugy sem a gyönyörű szépen megtervezett csili-vili koreoikról híresek.

    nincs a topon az olasz ultramozgalom jelenleg, de ha valamiban még mindig a nagyon jók akkor az a koreográfiák készítése.
  • Neoncsoves
    #1690
    szerintem annál nincs is undorítóbb mint leütni valakit hátulról/oldalról úgy hogy nem is rád figyel. persze az megint más ha azt látod hogy a földön fekvő társadat üti vagy rugdossa, de akkor is az ellökés lenne a legkorrektebb.
  • Grenzjager
    #1689
    mondjuk az olaszoknál van és volt olyan hogy ultra élet, a szó szoros klasszikus érelmében
    a szerbek (és velük együtt az összes többi nép) csak próbálják utánozni őket... és innentől nem értettem hogy mit keresnek a rácok a milanisták között... kamunak vettem az egészet, h bármi közük lenne a milanisták koreográfiájukhoz...


    erre most...

    csak egy vörös bort kérnék :)
  • Solt
    #1688
    Kb ennyit vár az ember a szerbektől.
  • ForzaInter
    #1687
    A milanisták a Barca elleni bl meccsre meghívták a Partizan 40+ nevű ultracsoport vezetőjét, hogy segítsen a coreojuk megszervezésében. Viszonzásul a 40+ meghívta a milanistákat a Partizan-Cvezda derbire, hogy szurkoljanak velük a déli kanyarban. Ez sok szerbenek nem tetszett és legépelték a milanistákat+azokat akik védték őket, és kizavarták őket a szektorból.

  • bakkerman
    #1686
    ez a kép önmagáért beszél...GYÖNYÖRŰ!!!
  • Rockynhooo
    #1685
  • Solt
    #1684
    Hihetetlen, hogy mindenbe beleugatnak... tudnám ez mi a f...t fáj nekik. Viszont jó volt a reakció... grat nekik!
  • Grenzjager
    #1683
    A még magyarországi Veszprémben, a magyar himnusz betiltva
    EHF a büntit felfüggesztette



  • Grenzjager
    #1682
    csúcs ez a válogatás klubtól füügetlenül :)
  • ressy14
    #1681
    Azt tudom, persze. De az csak évente 1-szer van. Az Nb1-es fordulókra építve lehetne egy bajnokságot csinálni. Mindenki bunyózik mindenkivel (persze akiknek van brigádjuk). Akkor kiderülne a tényleges sorrend. Egyébként valahol azt olvastam, hogy a lengyeleknél működik ilyen.
  • ressy14
    #1680
    Best of szurkolói kiírások :D
  • sanyiute
    #1679
    szerintem fairek ezek a bunyók meg hát kocsmai verekedésnek is megfelel a dolog csak ez levan szervezve tudják mire vállalkoztak
  • Scottt
    #1678
    Évente szokták megrendezni a szurkolói küzdősport gálát,keress rá.
  • ForzaInter
    #1677
    korrektség, hol van ilyen?
  • Solt
    #1676
    Értelem szerűen a "fekszik" alatt azt értettem, hogy legyőzték, nem azt, hogy elesett... :)

    Szerintem inkorrekt olyan bunyóba belépni oldalról, ahol a küzdő fél nem is számít rád. El van foglalva az emberével, oszt egyszer csak jön a maflás a holttérből... azon kívül, hogy nem korrekt, a feleslegesnél jóval nagyobb a komoly sérülés esélye...

    Más lenne, ha az aki legyőzte az ellenfelét, oda megy a másik küzdő párhoz, és, ha az ő csapattársát kiütik, akkor belép annak a helyére. Mint övvizsgákon...

    De ez ami a videókon látható, nekem sok. Nyilván az ő dolguk, hisz ezt bevállalták...

  • sanyiute
    #1675
    hát ilyes fajta "legál bunyót" lehet művelni egyesület keretein belül úgy tudom kispestieknek is van hasonló csapatuk súly csoportra harcmódra elosztva (én se vagyok tag)
  • ressy14
    #1674
    Ez egy egyesület, nem bajnokság. Ilyen több helyen is van. Itt nálunk is. (én nem vagyok tag)