87
Survivor
  • Keraly85
    #47
    Szevasztok. Valaki tudna nekem adni egy oldalt, ahol tudok nézni a gaméról képeket? Ha lehet, akkor magyar oldal legyen, de ha nincs, akkor jó a nem magyartot is.
    Köszi.
  • Bandew
    #46
    No mindegy, ha ez nem is, de Hawaii vagy Krakatau csak benne lesz.
  • PLackó
    #45
    azt azért nem hiszem.
    szerintetek fejlesztik már?nincs valami IINNFFÓÓ?
  • edios
    #44
    rerererererere

    Lehet,h belekerül!
  • Bandew
    #43
    Na, sztetek belekerül az Ázsiai katasztrófa?
  • PLackó
    #42
    hát épp ezeaz,hogy én is ezt szeretnék,ne felejtődjön el a topic.
  • Amse
    #41
    Jajj már.Azt hittem info.:(
  • PLackó
    #40
    rererererere
  • traXion
    #39
    téléltétek?
  • Csirke4
    #38
    Hehe :)
  • edios
    #37
    rerererere
  • Csirke4
    #36
    rererere
  • PLackó
    #35
    rerere
  • antijedi
    #34
  • Since
    #33
    rere
  • PLackó
    #32
    re
  • PLackó
    #31
    valami hír,infó?
  • Ottto
    #30
    Sztem ezek valszeg lesznek. Hisz ilyenek történtek már meg.
  • Bandew
    #29
    A jégkorszak azért az kicsit hosszú idő. :-D
    Reálisan nem úgy lenne, mitn a Holnapután-ban, hanem több éven keresztül zajlana, az meg már picit uncsi lenne. :-)
    De jó lenne pár meteor, vagy árvíz, vulkán, lavina, stb.
  • Ottto
    #28
    Na erre kíváncsi leszek!
    Lényeg a tényleges szabadság, de ha jól megcsinálják, hatalmas gém lesz!
    Az a baj hogy sokmindennel elcseszhetik. Pl: ilyen játékokban nem szeretnék kiadogtt küldetéseket látni, ezzel rettenetesen elronthatják. Vagy kiadott útvonalak. Az időhatárt már felhozták, de tartok tőle ez benne lesz, pedig tényelg nagyon nemkéne!
    Azért jó lenne ha néhány meg nem történt esettel "szinesítenék" a dolgot, pl a jégkorszakot szívesen átélném
    (végülis átvészeltük...valamikor az őskorban...)
  • AnuluWork #27
    Nem. Biztos lesz egy olyan lehetőség is, hogy te vagy a jéghegy. Amikor jön a Titi, elkezded "Ahoy, Ahoy!" kiabálásokkal felhívni magadra a figyelmet, hátha észrevesznek a hajóról és kikerülnek.
  • akyyy
    #26
    ez jónak tűnik
  • Amse
    #25
    Remélem. =oD
  • Takezó
    #24
    értem... de szvsz így is egysíkúnak tűnik. Persze a fejlesztők bizonyára nálamnál jóval kreatívabbak :)
  • Amse
    #23
    gondolom keresned kell fedezéket meg ki kell szabadulni egy szobából ahova beragadtál mert beomlott a folyosó.stb
  • Takezó
    #22
    ööö... én nem értem, hogy ennek mi lényege lesz milyen gyorsan rohanok a mentőcsónakokhoz v. le a lépcsőn?
  • Cat #21
    és szerinted van gránát egy utasszállítón? :)
  • Amse
    #20
    Az nem túl 1xű?=o)
  • Borg
    #19
    Zsír, akkor gránátot lehet majd dobni a titanicon a tömegbe, hogy aztán elhúzzak a sok sipákoló elől egy csónakkal?:)
  • Gabe18
    #18
    Túl új dolog még amit nemigen akarnak zargatni.Film tudtommal csak dokumentum jellegú készült belőle,az megint más,mint egy olyan játék ahol egy olyan valakit alakitanánk aki ott abban a pillanatban próbál menekülni.
    Ettől még meg lehetne csinálni jól,de ismerhetjük a cenzorok működését.Ha egy hülyegyerek elkezd lövöldözni, a Rockstar-nál már hivhatják is az ügyvédeket,stb...
    Szóval ez a pontja elég cinkes szerintem.
  • Bandew
    #17
    Nem értem miért tiltanák be. Hisz még film is készül róla. Elvégre is nem nekünk kell a repülőgépet írányítani a játékban.
  • nemcsakfeel
    #16
    és akkor a játékos milyen szereplője lennne ennek az egésznek?
    pl. wtc-s részt lehet arabként is ? :DDDDDDD
  • Gabe18
    #15
    A WTC-s dolog miatt ebből szerintem nem lesz semmi.Ugy betiltják még megjelenés előtt hogy nyikkanni nem lesz ideje.
    Vagy ha nem akkor valami egetverő baromsággal elcseszik az egészet,hogy "fogyasztható" legyen.
    Sajnos...
  • edios
    #14
    Hm...
    Mikor jön ki? :)
  • PLackó
    #13
    nagyon jól hangzik.kíváncsi vagyok rá...
  • antijedi
    #12
    valamit valamiért..., de viszont másra nem is kéne a gépigény, max tűz és füstefekt meg atárgyak mozgása..., ide nem kell se tűz, wct-nél viz se nagyon 8bár msáhol igén
  • Bandew
    #11
    Uhhh...
    Akkor kéne neki vas az tuti. :-D
  • Bandew
    #10
    Nincs. Még csak most lett bejelentve, hogy készül.
  • antijedi
    #9
    jah óra nem kéne de ettől még a wtc ugye összedől, de pl ha real fizika szerint számolná hogy dől össze (és mindig máshogy megy bele a gép) kurva jó lenne szvsz :)
  • Amse
    #8
    Hmmm.Így első ránézésre jónak tűnik.Az ötlet az tényleg abszurd egy kicsit, de ennyi erővel a valóságra alapuló háborús játékok is azok.Kiváncsi vagyok rá.
    Trailer nincs?