87
Survivor
  • Thanatos
    #87
    nem, nem csak téged :)
  • PLackó
    #86
    A wikipedia szerint 2008 Dec. 31 a megjelenés!
    Örülnék neki.
    Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan kivitelezik a Titanicot,WTC-t, Hiroshima-t.
    Remélem nem csak engem érdekel a játék :)
  • PLackó
    #85
    A játékról sajnos még mindíg nincs új hír, de reménykedésre adhat okot az, hogy megújult a replaystudios weboldala,és még mindíg hirdetik a survivort.
    Remélem összejön,esküszöm megveszem eredetiben ha kiadják! Igen eredeti ötlet csak végre kezdjenek igazán bele!
    Egy új, rajzolt kép:
  • Fido4life
    #84
    Reménykedjünk, persze nem egy helyben kell töprengeni hogy jajj mikor mondanak már release date-et , hanem ha jön örülünk, ha nem hát akkor ez van :/
  • PLackó
    #83
    vagy azt is jelenthetné,hogy egy addig beírt megjelenési dátum lett törölve. Kicsi az esélye,de hátha
  • Fido4life
    #82
    dede :S
  • PLackó
    #81
    Ezt én is láttam,de elég szomorú, hogy csak ennyi hírük van x év alatt :(


    Egyébként itt,a megjelenési dátumoknál a canceled nem azt jelentené hogy törölve?
  • Fido4life
    #80
    Platforms

    Playstation 3 / XBox 360 / PC
  • PLackó
    #79
    Még a játék honlapja él,de semmi hír a játékról :(
  • Fido4life
    #78
    Jelenjen már meg !
  • nearo
    #77
    Ez a játékos fórum, nem a valóságsós...
    Viccet félretéve:
    +++ 1912, Titanic: Find a way from the third class through flooded decks, hallways, crowds in panic and the ice-cold sea to get a floating piece of wood... +++ 1992, Hurricane Andrew: Survive the devastating storm, escape from the unimaginable force of the wind... +++ 2004, Paraguay: Escape from the burning shopping center. Make your way through ventilation ducts, broken stairways and elevator shafts +++ 1985, Mexico City: Richter scale 8.1, collapsing buildings, crashing bridges, crowds in panic and looters will make it really complicated to survive... +++ 1945, Hiroshima: Survive the nuclear disaster, feel the unbelievable blast and escape from the firestorm in a city of death and horror...

    Várom én is...
  • Csirke4
    #76
    Mind3
  • Amse
    #75
    vagy dead project :/
  • Thanatos
    #74
    vagy épp most csinálják a szörnyüségeket hogy legyen mit a gameba rakni :D
  • PLackó
    #73
  • Bandew
    #72
    Biztos várnak a fejlesztők valami szörnyűségre, mert kifogytak az ötletből. :-)
  • PLackó
    #71
    valami hír?
  • Csirke4
    #70
    Úgyistörölték :P
  • Beniboy
    #69
    Remélem nem törölték a projectet és hamarosan kiadják kipróbálnám nekem is a kedvencekbe van
  • Ottto
    #68
    Nem. Én sok reményt fűztem ehhez a játékhoz, de úgy látszik még várhatok rá eleget, rosszabb esetben sosem érkezik meg. Ez van.
  • PLackó
    #67
    kár..
    de örömmel látom hogy nem csak nekem van a kedvencekben.(vagy netán a topiclistában vetted észre?:)
  • Ottto
    #66
    Azt hiszem nincs kiadójuk, ráadásul két másik játékon is dolgoznak. Az egyik most jön 2006 februárjában, talán arra koncentrálnak jobban.
  • PLackó
    #65
    nagynagy up.törölték a project-et vagy van hír?
  • Ottto
    #64
    [URL=http://www.replaystudios.de/survivor/scenarios.php]"1945: Hiroshima"[/URL]
    o_O Aztakurvaeget....
  • Bandew
    #63
    Még mindig semm külcsi.
    Hivatalos oldal
  • PLackó
    #62
  • PLackó
    #61
    nah újabb up.tudni lehet már valamit?
  • PLackó
    #60
    ha hallotok bármi infót please újságoljátok el:)
  • Bandew
    #59
    Ja, sztem így már kevésbé lesznek részletesek.
  • PLackó
    #58
    ezt hogy érted?mert már túl sok a küldetés?
  • PLackó
    #57
    hú de várom már a game-t:)
  • Bandew
    #56
    Hát, ezek szerint nem fogjuk élethűen "végigélni" ezeket. :-(
  • Amse
    #55
    Letöltöttem a Pdf-et ami az oldalon van ott írják még October revolution, Pearl Harbor, Tonguska Meteorit, Plane crash, Bagdad, stb...
  • Bandew
    #54
    Ez nem sok, viszont ha úgy vesszük, hogy reálisan fognak zajlani a dolgok, akkor már a Titanic a maga 2 és fél órájával jó hosszú lesz. :-)
    Viszont ha nem...
  • Beniboy
    #53
    ITT a hivatalos oldalon.
  • Csirke4
    #52
    no problem
    ezekt hol olvastad?
  • Beniboy
    #51
    1992: Hurricane Andrew
    1912: Titanic
    2001: 9/11
    2004: Paraguay: Fire In Shopping Mall
    1985: Earthquake In Mexico City
    1945: Hiroshima
    Állítólag ezek lesznek benne!
    Igazad van az időpontot nem néztem. Bocs!
  • Csirke4
    #50
    Már a topicnyitás óta nézem az üziket a topicban és azéert január az nem most volt...
  • Beniboy
    #49
    Ennyit nem nehéz visszaolvasni!Még nemtudni mikor jön ki a játék de már készül! Nekem igy képekből itélve az a véleményem h nem lesz rossz!
  • Csirke4
    #48
    Mikor jelenik meg?