265
Forgotten Realms - Demon Stone
  • insp
    #185
    Vond vissza, hogy ronda, különben berakok egy spoiler képet Drizzt-ről...

    Nézzétek meg 1600x1200-ban és máris nem lesz ronda...
  • shaba23 #184
    valaki rakjon már be képet
  • Hmuda
    #183
    Jah. De csakazért is végigviszem, mert egyrészt látni akarom Drizztet (még ha ilyen okádék grafixal is), másrészt berakhatom a végigjátszott játékok listájára. :-)
  • Drizzthsz
    #182
    Háhá, én is le fogom, már két napja húzom...
  • mike369
    #181
    én szóltam!
  • fitutufi
    #180
    de te mégis letöltötted :P
  • Hmuda
    #179
    Amúgy tömören a véleményem:

    Unamas, átláthatatlan, monoton, ronda, akadozós, értelmetlen, FR gyalázó, agyatlan hülyeség.

    Csak így összefoglalva. Szégyelje magát Salvatore, hogy egy ilyen hulladékhoz adta a nevét.
  • Hmuda
    #178
    Hm. Varázslótorony tetje, a vari megbűvölt valami vasszobrot, de onnan sehova jó helyről. Semmit nem reagál és szépen lassan ledarálnak minket. Pfff, imádom a bugmentes konzolátiratokat. :PPP
  • Gandibá
    #177
    Azért 1x érdemes végigvinni.
  • rezsofiz
    #176
    Lol na akkor inkább le sem töltöm...
  • Gandibá
    #175
    Na végigtoltam. Hát, lehetett volna sokkal jobb is. Monnyuk a legvége jó lett, azon röhögtem egyet :D Legközelebb ha lesz megint egy gyilokhenttunk FR game, az remélem jobb lesz.
  • Bandew
    #174
    Épp a drizztes pályát nyomtam, miközben a haverom itt ült mellettem és nézte. Már vagy negyed órája ment a szüntelen gyakás, haverom meg se mukkant, de egyszer csak felordított:
    -Te, ez baromi uncsi! :-DDD
    Jót röhögtem, mert igaza volt. Én is csak azért élveztem, mert Drizztel kaszabolhattam a trollokat. Persze azért végignyomom (kivéve a második pályát), de tény, hogy az a pálya elég sablonos kivéve Drizztet.
  • mike369
    #173
    nem igazán...
  • rezsofiz
    #172
    Jó a game? Hozza a Forgotten Realms világ hangulatát meg élethűségét stbstb?
  • Gandibá
    #171
    Azt :)
  • fitutufi
    #170
    a chapter 7-nél a jeges pályán medig kell védeni azt a tengelyt vagy forgatót ? vagy egyáltalán ott mit kell csinálni ?
  • Bandew
    #169
    Örök hála!
    Ezzel majd a régebbi páylákat is tudom nyomni.
    Thx!
  • Gandibá
    #168
    Ez igaz, de ott már fejlett karaktere lesz ahhoz a szinthez képest.
  • Tepet
    #167
    aaaaaa, hüle vok
    szedd le nyugodtan ezzel is vissza tuc menni a level választásnál
  • Gandibá
    #166
    Hja, nekem is a legrégebbi az a 6os pálya :)
  • Tepet
    #165
    Bandew: aza baj hogy max 5 mentésed lehet igy aki már kicsit is a vége fele jár és a legrégebbi mentésekre ment rá annak nem lesz 2. pályáról mentése, én feltöltöttem neked a sajátomat de ez csak 5. leveltől van (emilt nem küldtem mer 8 mega :) )
    http://tepet.uw.hu/Demonstone.zip (beépitett linkelés valamiért nem akar menni)
  • fitutufi
    #164
    jah a pajzsot elfelejtettem :D
  • mike369
    #163
    nézd el nekem, tök egyedül vagyok a munkahelyemen még 24.-éig és SEMMIT NEM TUDOK CSINÁLNI... kicsit lefárad ilyenkor az ember...
  • Gandibá
    #162
    A "tutajon" csak a mágussal menj. A pókot meg úgy nyírd ki hogy felizzítod a botot, lősz, majd egyből pajzs. Így meg lehet ölni sérülés nélkül.
  • Bandew
    #161

    Suliban is állandóan ilyen barom poénokat nyomunk és most itt is...

  • mike369
    #160
    Bocsesz!
    Majd otthon megnézem, van-e...
  • mike369
    #159
    SAVE!
  • Bandew
    #158
    Ja, akkor valaki küldene egy save-t?
  • Bandew
    #157
    Nekem is SP2-m van, de nekem gyorsan tölti és a BfME is megy.
  • fitutufi
    #156
    nekem is sp2-m van

    chapter 5 végén a pókot hogy kell megölni a varázslóval azt tom meg a baltákkal és félig levettem az életét de többre nem tellik mert kinyírja a mágust :)
  • Gandibá
    #155
    Nekem nagyon gyorsan töltött mindent, addig amíg 2 napja fel nem raktam az SP2-t. Azóta bazzeg olyan lassú mint állat.
  • fitutufi
    #154
    engem az zavar hogy annyit tölt pályabetöltésnél meg a menü betöltésénél !
    ezé nem is szeretem bekapcsolni :P
  • Bandew
    #153
    Mi van?
  • fitutufi
    #152
    lol
  • Bandew
    #151
    Ez nem igaz! Újrainstalláltam és még mindig! Ez nagyon gáz!
    Ha valaki elküldene nekem egy mentést a [email protected], azt megköszönném.
  • Bandew
    #150
    Akárhányszor újraindítom nem mögy.
    Mindig felüvölt a fószer, aztán semmi.
  • Gandibá
    #149
    Rövid a játék bazz! 10 pálya, most vagyok az uccsón :( 9ik pálya elég szopatós lesz, de nem spoilerezek :D
  • Gandibá
    #148
    Aha, özönlöttek mint a disznó.
  • Bandew
    #147
    A második pálya. Rögtön a legeleje. :-(
    Sztem valami hülye bug de nem történik semmi. Már szétvertem az egész berendezést. A falban van két fekete lyuk is, de nem megy be a karakter.
  • Lyan Kyj
    #146
    Hmm... melyik pálya is az?