265
Forgotten Realms - Demon Stone
  • hatamoto #225
    Ekkora csúfságot mint ez a program! Pedig nagyon szeretem mind Salvatore urat mind a FR világot (Kara-Tur ) de ilyen bughalmazt régen nem pipáltam. Az ékszíjat a chulti pályán dobtam le, amikor a tutaj folyamatosan lemerült a folyó aljára és onnan sehova! Pontosan 8x kezdtem újra ezt a részt és mindig ugyanaz volt az eredmény, bár sohasem ugyanúgy .
    Igazából az bosszant, hogy vannak emberek akik ezért még pénzt is kérnek, mert ha én adok ki a kezemből sz*r munkát engem kirúgnak... Látom, hogy ezekkel a gondokkal nem vagyok egyedül mert az itt-ott eltűnő karakterekkel én is találkoztam! Szóval ...
  • Gandibá
    #224


    Mekkora kép már.
  • Bandew
    #223
    A gonosz az gonosz a jó az jó, fajtól függetlenül. :-)
  • Noodlee
    #222
    "gonosznak nézett ki"

    Mit vársz egy Drow Elftől ? :)
  • rumos
    #221
    Win98SE-vel megy ez a játék vkinek? nem akarok csak emiatt XP-t felrakni...
  • A SZENT
    #220
    BINGO
  • Drizzthsz
    #219
    Akkor az a Ctrl-es ütés az, amiről beszélsz?
  • A SZENT
    #218
    üsd vágd nem apád módszer, mr nesme harcosa az erőütésével zúzza szét közelről
  • Drizzthsz
    #217
    A btű kockásságának az az oka, hogy tv-n a felbontás nem állítható, mi meg pc-n ált. 1024-ben játszunk, s a konverzió olyan szar, hogy a textúrák egy részét egyszerűen elnyújtja. Legalábbis szerintem. Van egy nagy gondom amúgy, amiben kéne egy "kis" segítség. A Drizztes pályán hogy a fenébe lehet a katapultot elpusztítani?
  • A SZENT
    #216
    Tényleg borzalmas bughalmaz. ATARI egy szégyenfelhő a játékgyártók egén.
    Amúgy grafika szép, irányíthatóság, és a kameramozgások borzalmasak, karakterfejlődés elég röhejes.
    Viszont sztem Forgotten Realms rajongóknak kötelező darab.
    Csak ezek a bugok, nekem annyi hejen átesett a falon hogy ihaj, és visszamászni nem lehet.
    Pl az Into the Underdark pályán nemtom Cirekát kinyirni mert szegény eltűnt vhol a kapu hátsó fertályán, nem is látszik, és rálőni se lehet, volt vkinek ez probléma, megoldás?
  • Gandibá
    #215
    Mé láttad?
  • Bandew
    #214
    Dehogynem, csak TV-n jobbnak tűnik, mert nem tud olyan részletes képet adni, mint egy monitor.
  • Gandibá
    #213
    Havernak megvan PS2re, és ott nem ilyen kockásak a betűk.
  • rumos
    #212
    ja látom csak win2k/xp-vel megy, nekem meg 98se van.
    ekkora hülyeséget miért nem megy 98-cal?
  • Gandibá
    #211
    Újabb catalyst.
  • rumos
    #210
    felraktam a játékot + vengeance cracket, de nagy sötét képernyő fogad és csontra fagyás.
    4.10-es catalyst (9600xt) van fenn.
    ötletek?
  • Gandibá
    #209
    Túl egyszerű, és sajnos csalódás is volt :(
  • fitutufi
    #208
    má megvolt
    végig is vittem !
    9. pálya qrva szopatós volt télleg !
    egyszerű gém volt...
  • Gandibá
    #207
    Gyorsan le kell lőni varázslóval az összes csávót akik szembe vannak a kiálló részeken, majd a harcossal szuperütés.
  • fitutufi
    #206
    chapter 8-ban amikor a hósszúfelű balf*szok vannak és van egy darabos jég vagy üveg ajtó , ott hogy kell átjutni ? :D
  • fitutufi
    #205
    azt az üvegajtót lerombolni hogy kő ???? :DD
  • fitutufi
    #204
    óó köszi erre nem is gondoltam :)
  • Lyan Kyj
    #203
    A harcossal kell a superütéssel a hátsó kerítésfélét ütni
  • fitutufi
    #202
    a chapter 7-nél a havas pályán amikor behozzák azt szerkezetet és elkezdik lőni a kaput amit meg kell védeni ott hogy kell kivádekezni ? a kocsit kell ütni , de úgy csak az a elejét lehet szarrá verni és tovább nyomja ott hogy kell továbbmenni ????
  • Lyan Kyj
    #201
    Nekem is kellene, már régebben is felvetettem, de sajna nincs még:((
  • Cornelius
    #200
    Sziasztok!
    A zenéje mp3-ban meg van valahol?
    Egy link vagy egy előadó?
  • Drizzthsz
    #199
    Várj, lehet mindjárt meglesz. Találtam egy módot a megszerzésére.

    Megvan: 2525
  • QuippeR
    #198
    árulja már el valaki, hogy a troll kinget, hogyan lehet leszedni a drizzt-es pályán. egész egyszerűen telieszi magát a partitagokkal, ha lemegy a hp-je. (ha volt már róla szó, akkor is írjátok meg. használtam a "keresés a témában"-t, de nem találtam.)
  • PiszkosFred
    #197
    En is itt akadtam meg a jatekkal, es a cimbora akitol kaptam - modemes leven nem szoktam toltogetni - nem tud segiteni... Habar olvasva Hmuda kritikajat, lehet igy a legjobb ;] (ennek ellenere rostellem, de ujfent bunbe estem warez teren, es ha mar megvan, csak jo lenne az a password... - de lehet hogy ez a sors keze ;])
  • Drizzthsz
    #196
    Semmi. Még mindig nem tudom, hogy mi a jelszó...
  • Drizzthsz
    #195
    Hahó, letöltöttem, de nem tudok passwordöt a második ziphez. Valaki nem tud segíteni?
  • Hmuda
    #194
    Nah, ahhoz csak a demóhoz volt szerencsém de az nem győzött meg. :-)
  • Bandew
    #193
    Láttam de sztem az sem ok. Drizztről még nem láttam jó rajzot. Vagy baromi öregnek vagy gonosznak nézett ki. Sosem tudtam egyeztetni Drizzt személyazonosságával. A játékban viszont tök jó. Fiatal, tündés, semmi sötét tekintet inkább csak komoly. :-)
  • Gandibá
    #192
    Az újrakiadott Sötételf trilógiának már jóak a borítói.
  • Bandew
    #191
    Szvsz egyáltalán nem ronda a játék és Drizztet nagyon jól ábrázolja (nem olyan bénán mint a könyvborítókon).
    A többiben igazad van.
  • Gandibá
    #190
    Vagy MGS3 :)
  • PiszkosFred
    #189
    Engem meggyoztel ;] Amugy sem "akadalymentes" nalam sajnos a jatek, de olvasva a kommentet, nem is strapalom magam.
  • Hmuda
    #188
    Jah, amúgy a fanok kíméljenek. Nem akarok megrögzött fikázónak tünni, csak most pár dolog kicsit felbaszta az agyam. :-)
  • Hmuda
    #187
    Ráadásul egy iszonyatos bughalmaz a játék. Most is megakadtam a Mithrill Csarnoknál, mivel az egyik trollt nem lehet leszúrni. Fekszik egy helyben, az egész ellenséges csapatot ledaráltuk, csak ez az egy maradt, az egész party azt gyepálja a törpékkel együtt, de szimplán nem hal meg, csak fexik és nem lehet leszúrni (belobbantom a kardom, odamegyek, alt, de csak a földet szurkálja a troll testén keresztül, de a fenének el nem égne, mint a többiek). Az ilyen bugok baromira elveszik az ember kedvét.
  • Hmuda
    #186
    Már láttam Drizztet és elég gázosan van megcsinálva. Amúgy ritka ronda a játék, ráadásul sok ellenféllel szaggat is. Lowpoly modellek, alacsony felbontású textúrák, stb. A PS2 ennél sokkal többet tud (főleg a PC, ha már átirat akkor vegyenek példát a GTA-król, ahhol feljavított textúrák kerültek a PC-s verzióba).