265
Forgotten Realms - Demon Stone
  • Freeze
    #265
    hy to all!

    Tudna vki segíteni chapter4-ben vok amikor Illius életre kelti az a bazinagy gólemet de nemtom íránítani se Illiust se a gólemet(akármit nyomok nem reagál) tudna vki segíteni? már vagy 5-ször kezdtem elölről és mindig ugyanaz.Pls vki segítsen
  • csgj
    #264
    keresem keresem, de sehonnan sem tudom gyorsan letölteni...még lassúból is csak 2-őt találtam...de az naon lassú. Pedig akármilyen is a game, nekem kell, mert Forgotten Realms-es!
  • fonix1973
    #263
    Na én is itt akadtam el nemtudom mit kellene csinálni a 7.ik pályán tartok egy várban vagyok és a kaput védik az orkoktól az első kapu kereket és a kaput megtudom még védeni de a második kereket abszolút nemtudom megvédeni valaki tudja mit kell csinálni ?
    Mellesleg ezt olvastam de ebből nem értem milyen katapultot kellene szétverni és hol és hogyan ???

    Bocsi, de nem voltam világháló közelben. Az tényleg nem könnyű rész, de meg lehet csinálni. Azt hiszem, hogy ott a legerősebb emberrel kell szétverned a katapultot, és mással lehetőleg ne törődj.

    Hi a 7-edik fejezetre tud valaki valamilyen taktikát?
    Rohadt nehéz, már 5-ödjére kezdek neki, de mindig szétverik a kaput, a katapultos részig bírom
  • terence86
    #262
    már megvan-
  • terence86
    #261
    Hi mindenkinek kezdek bekattanni egy picit. Az elején tartok. mikor felélednek a csontvázak az egyik elmenekül. na a köv. pályán ahol a portal van nem tok átmenni. hiába lövöm a boszit nem tom befejezni mert rögtön odaugrik az egyik embere és leteper. mire felállok meg már késő. hogy kell ezen a részen átmenni? olvastam hasonlót itt de nem nagyon értettem hogy van. Az is elég szar hogy állandoan végig kell nézni a videoját. megoldhatták volna normálisabban is. na előre is köszi
  • hhori
    #260
    A pókot hogy kell kinyírni?? Az istennek se tom legyakni. Köszi.
  • Darth Cortez
    #259
    Na szal az X az a támadást jelenti...
    Először amikor szédeleg, odamész Iliusszal, és fogva tartod. Utána átváltasz Zhaira odamész a sárkányhoz megnoymod a támadást, ekkor ugrik egyet és leveri a földre a fejét, végül pedig ha Rannekra váltasz, akkorő meg átszúrja a sárkány fejét. Ennyi az egész (az uccsó pálya elég nehéz...)
  • Tusy
    #258
    - a sárkánynak már nekifutottam háromszor, de nem fekszik ki. Ha nem a varázslóval vagyok, a gyík néha lóbálja a fejét (gondolom most lehetne legyőzni), de a csajszi csak nem akar ráugrani. Esetleg ami PS2-n meg xboxon az "X" gomb, annak itt mi a megfelelője?
    ...
    When the dragon's health bar is empty, do this:

    a) Switch to Illius, move close to the dragon. Press X. He will use the Demon
    Stone to freeze the dragon.

    b) Switch to Zhai, move close to the dragon. Press X. She will jump on the
    dragon, making its head land on the floor.

    c) Switch to Rannek. move close to the dragon and press X. He will drive the
    sword through the dragon's head.
  • Rusy
    #257
    szerintem ez az a rész ahol fel kell ugrálni a csajjal, de nemtom, ebbe a játékban szinte lehetetlen elakadni, próbálj körülnézni...
  • Shriffer
    #256
    Hi.valaki légyszi segítsen nekem.tök ideg vagyok, a második pályán megakadtam annál a résznél miután átmentem az 1.hídon és áttörtem a kerítést.mit csináljak ezután?a repedésekbe nem tok bemenni és szemben van egy széttört ajtó az meg elzárja az utat.
  • Rusy
    #255
    Na végigvittem, nem találtam több hibát benne, mint amit elküldtem evin, a video feliratokat is megnéztem, ha RaveAir még talál majd küld, jó játék volt köszönöm...
  • RaveAir
    #254
    Semmi baj... Addig még lehet, hogy lesz újabb is. Csak időm legyen.
  • Evin
    #253
    Öööö... Nem?

    Sajnos még nem volt rá időm. De heteken belül megcsinálom, a többivel együtt.
  • RaveAir
    #252
    Amiket küldtem korábban hibajavításokat, azokat már orvosoltad?
  • Evin
    #251
    Van egy intro, és egy outro a végén, + gondolom, ha végigvitted, megnyilnak a bónusz videók.
    A videókkal csak az a baj, hogy megvan a szövegük, de a játék nem is használja őket, ezért raktam külön bele a telepítőbe a feliratokat. Próbálkoztam már azzal is, hogy rárakom a feliratokat, de így min 400MB lett volna a telepítő.

    Bink lejátszóval a játékon kívül is megnézheted a videókat.
  • Rusy
    #250
    Ja bocs még csak annyit, hogy a videok hol vannak, mert játék közbe nem találkoztam velük, csak az introt láttam vagy lemaradtam valamiről?
  • Rusy
    #249
    Ez a játékon belüli feliratokban van, igen a legvégén vagyok, de nem bírom kinyírni a csávót, meg kedvem se volt majd nekiugrok, már szinte teljesen a legvégén vagyok
  • Evin
    #248
    Én csinálom.
    Megnézem és javítom. Ha még emlékszel, azzal egészítsed már ki, hogy ez videófelirat, vagy játék közben írja ki.

    Hamarosan végzel, mert ha jól tudom tizenx pálya van?
  • Rusy
    #247
    Egy kis bugreport nemtom te csinálod e vagy evin ide írom ha nem baj

    7es

    ez a klán királya

    irálya

    lemaradt egy k betű


    utána van egy olyan mondat

    r .. elf az r betű nemtom mi a kar lenni


    7-as fejezet eleje

    ez az előőrs ellhagyatott szerintem nem kell a 2 l


    10-es egy harcos aki száműzeti maját helyett magát
  • RaveAir
    #246
    Bocsi, de nem voltam világháló közelben. Az tényleg nem könnyű rész, de meg lehet csinálni. Azt hiszem, hogy ott a legerősebb emberrel kell szétverned a katapultot, és mással lehetőleg ne törődj.
  • Rusy
    #245
    valaki lécci válaszoljon...
  • Rusy
    #244
    Hi a 7-edik fejezetre tud valaki valamilyen taktikát?
    Rohadt nehéz, már 5-ödjére kezdek neki, de mindig szétverik a kaput, a katapultos részig bírom...
  • Larvin
    #243
    Megláttam a kamerabeállítást a kezdeténél és ment az uninstall :D

    Na majd Dragon Age, vagy NWN...
  • steweee
    #242
    semmit, a tolvaj csaj ráugrik és megszúrja, aztán a harcos fogja ledöfni
  • steweee
    #241
    na egész jó kis játék volt.a blade of darkness alapjain az enclave és a conan keveréke. egész jó 5let hogy 3+1(drizzt) karakterrel is lehet menni egy játék folyamán, így nincs kikényszerítve hogy több karakterrel is végig kelljen vinni azért hogy azokkal is harcolhassunk, hátrénya hogy így nem lehet olyan ügyességi központú harcot csinálni, inkább csak hentet. de nagyon hangulatus volt mindenesetre, még ha csak 10 küldi is van és eléggé rövidke.
  • zsotesz
    #240
    Hali!
    Az volna a kérdésem, hogy kell a sárkányt megölni? Amikor a szárnyait kell lőni azt már megcsináltam, mweg az utána való csapkodást is. Már leütöttem teljesen az életerejét is, sőt a varázslómmal is "elkaptam". Na ekkor mit kell csinálni?
  • Zoleeex
    #239
    csátok ha valaki tud megoldást kérem irjon vissza.
    Csak annyit szeretnék tudni miért süllyed el állandoan a hajó, vagy akad
    meg a barlang előtt a hídba.

    Kössz Zoleeex
  • Gandibá
    #238
    Első pályán így megy, a többin nem.
  • Dankó
    #237
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogy lehet e vmi féle megoldás arra hogy váltogassa folyamatosan a játékosokat harc illetve menet közben.Olyan idegesítő hogy elkezdem hentelni a népet az egyikkel erre hirtelen átvált a másikra.Hiába nyomhatom az f1-et csak ideig tudom az adott karatktert irányítani?Gondolom meg lehet ezt oldani hogy csak egy emberkét irányítsak egyszerre és ne váltogassa magátol gép.Csak ez az amire nem jöttem még rá.Vki tudna segíteni ebben?
  • Gandibá
    #236
    Nekem 1x volt bugos a játék csak, akkor is újrakezdtem a pályát és jó lett.
  • Bandew
    #235
    Ha nem megy, akkor verd a fejed a falba, hogy ilyen hülye hibákat hagytak bent a készítők a játékban.
  • scheri
    #234
    De ha nem megy hogy?
  • Gandibá
    #233
    Menni kell a golemmel tunkolni.
  • scheri
    #232
    Elakadtam a Chapter 4-ben ahol Illius életre kelt egy nagy robotot.Nem tudok átváltani másikra
    és ő sem csinál semmit, a robot is csak áll az ellenség meg jön.Valaki tud +oldást?
  • Gandibá
    #231
    Hja, erdei elf.
  • Evin
    #230
    És másnak sem írja ki a feliratot a kezdő videóban?
    (Csak mert van hozzá.)
  • Evin
    #229
    Besegítene valaki a játék fordításába?
    Első kérdésem lenne:
    Mit jelent magyarul, hogy "Wood Elves"? Erdei elf?
  • Yoki
    #228
    igen mert elakadtam az eleje fele amikor a két csontváz feltámadt és az egyik meglép és utána kell menni és a következö pályán a csinál valami portált és jönek át az emberei és kel valamit csinálni csak nem tudom mit
  • Bandew
    #227
    Végigjátszást???
  • Yoki
    #226
    hello csak azt szeretném kérdezni hogy nem tud valaki egy magyar végigjátszást
    a választ elöre is köszönöm