61226
Egy ilyen téma megkívánna egy független, állandó házigazdát felügyelőnek, erre pedig sajnos nincs lehetőség - a szerkesztőség és a moderátorok döntése alapján a topic zárva marad.
  • banok
    #61066
    Pontosan annyira mint a tied.
    Tudod cáfolni, hogy Barroso egy tanult ember? Egyetemet végzett ember. Ahogy Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc vagy Marilyn Manson.
    Én őket az értelmes ember kategóriájába sorolom. Azt, hogy egyetértek velük vagy sem, szimpatikusak vagy sem az más tészta.
  • Bronx South
    #61065
    Te vered az asztalt hogy zászlót égettek, majd pampogsz itt félrebeszélésről? A hozzászólásaid 99% -a félrebeszélés, leülhetsz.
  • Vlala #61064
    Nocsak. Élnek itt értelmes lények is? :)
  • Bronx South
    #61063
    Gyenge volt.
  • banok
    #61062
    Mindenkinek van múltja. Veszélyes terep ez minden oldal számára. Erről Schmitt Pál, Horn Gyula, a pápa és még jónéhány ember tudna mesélni.
    A nagypolitikában nincs feddhetetlen ember.
  • Vlala #61061
    Belementem Suzukival egy Opelbe.
    Azért távolkeleti, mert Debrecenben volt, ami tőlem távol és keletre van.


    Tökmiondegy, a lényeg, hogy tereljük a témát, mellébeszéljünk és a bankrendszert istenítsem ahelyett, hogy nemzeti érzelemmel ugrálva tapsikolnék pár idióta zászlóégetőnek.
  • Pares
    #61060
    Hát nem is tudom... Nem éppen csecsemő korában tette, szerintem bőven elmúlt már 18, és mégis, azért ha valaki a Maoista forradalmárokhoz csatlakozik... később meg az Európai Bizottság elnöke legyen, ezek után meg képmutatásnak beállítani, ha valaki felrója neki a maoista múltját...
  • banok
    #61059
    Hogy szeretheted Vona Gábort? Rokon?
  • Tsol
    #61058
    Hát akkor lehet hogy én olvastam keveset a nemzeti tisztánlátó médiát, de n+1-szer olvastam róluk ennek az ellenkezőjét. Innen a vitánk parttalan.
  • banok
    #61057
    mi van?
  • banok
    #61056
    unom már ezeket a térképeket...
  • Vlala #61055
    Tudod, Japán megszállta Németországot.
  • Bronx South
    #61054
    Te csodálkozol erősen hogy személyeskednek veled, de ilyen szintű istenítését az EU -nak, és a bankrendszernek még nem láttam nagyon egy embertől se, Magyartól végképp.
  • Pares
    #61053
    Miért ne? A lehető legjobban fejezi ki nem tetszésüket. Ennyi.
  • Vlala #61052
    Kértelek, hogy fejezd be. Magadat minősíted vele.
  • Tsol
    #61051
  • Borg
    #61050
    Kossuth rádióban volt délután egy beszélgetés, bár nem túl mély, de érdekes dolgok hangzottak el benne ehhez a témához...


    Például, hogy a válság évei ellenére a bankvezetők fizetései 50%-kkal emelkedtek évről évre... és valóban, egyetlen ország sincs, akin valaha is segített volna érdemben bármilyen hitel, vagy imf, világbank stb... legalábbis az ott élő embereken nem, max az ott dolgoztató külföldi cégeken, de azokon is csak átmenetileg.


    Hogy ez az egész gazdaság egy nagy bicaj, amit már csak a lendülete forgat még egy darabig, mert a hajtóerő túl gyenge lett. Viszont amíg a dinamó egy kis áramot is termel valakiknek, addig nem hagyják veszni, ésesni kelni fog rajta az alacsony sebesség miatt minden ország.


    Kiválóan látható, hogy nem az EU szid minket. Meg nem is az IMF keményít be. Hanem a mögöttük álló bankok, akiknek kára lenne abból, ha MO kiszáll a mókuskerékből. Példát fognak rajtunk statuálni gazdasági szankciókkal (mert Magyarország, mint barátok nélkül ország az EU-ban kiváló alany erre!), csak hogy lássa a többi ország is, hogy nincs menekvés az uzsorás elől. Mindent bevetnek annak érdekében is, hogy Orbánékat ellehetetlenítsék, a saját népük szemében is lejárassák. Mert az 1.0 ember úgyis csak addig lát, hogy drága lett az euró meg a benzin, és biztos merafaszorbánmármegint...


    Orbánék legnagyobb baja az, hogy képtelenek kommunikálni. Nem értenek a PR bullshithez, pedig megannyi emberük jött nekik is ilyen ipari szektorokból... Ha egyszer kijelölték a célt, akkor el kell magyarázni az embereknek, hogy erre mind miért van szükség. Nem pedig meghátrálni, amint egy kicsit is beszakad a forint... Megvan a szabályrensdzer, ami szerint az EU-ban jelenleg játszani kell. Ha nem így játszunk, még jó hogy sípol a bíró. De azt nem lehet, hogy mindig bepróbálkozunk aztán visszakozunk, mert azzal csak ellenségeket szerzünk folyton.
  • Bronx South
    #61049
    Hát figyelj, könnyebb kiakadni jelentéktelen dolgokon, mint elismerni a másik oldalnak hogy igaza van. Ugyanis a zászló égetés az semmi ahhoz képest amit Vona elmondott, abban nem volt semmi hazugság, csak a 100% frankót mondta el az ember, ennyi. Azt a magát értelmesnek tituláló bal oldal meg kiakad egy zászló égetésen, júj! Heti szinten égetnek valahol zászlót a világban, mivel elégedetlenek manapság az emberek, és a legjobb módja az elégedetlenkedés kifejezéséhez az ellenség zászlajának az elégetése. Egy bohóctüntetésen résztvevő csoport természetesen nem fog zászlót égetni, hisz azt se tudják miért állnak, álltak ott, valahol olvasták hogy ott kell állni, Orbán a köcsög oszt jóvan.
  • tmp
    #61048
    Hogy szeretheted így azt a zsidót? Netán rokon?
  • banok
    #61047
    távol-keleti konfliktus? Lemaradtam valamiről?
  • Pares
    #61046
    Ennél jobban nem is ferdíthetnél, de tőled ez nem meglepő. Először is felhozták a cigány problematikát, viszont N.E.M. a cigányokat állították be a gazdaság rossz helyzetének okozóiként! Sokkal inkább tünet a cigány probléma! Nem is értem honnan vettél ekkora baromságot! Az összes általad felsorolt témában állást foglaltak, a cigányok csak egy a sok közül, de ezt a sok nácizó szereti elfelejteni.
  • Tsol
    #61045
    Mit csináljon, ha egyszer elfogytak az érvek?
  • tmp
    #61044
    Szerkeszted a hozzászólásodat és van pofád engem hülyének nézni?
  • banok
    #61043
    Az ember sok baromságot csinál fiatal korában. ez alapján megítélni valakit képmutatás...
  • NYUZGA
    #61042
  • Vlala #61041
    Mondom hogy rólam szól a topic... magas ívben le kell szarni a zászlóégetést, az uniót, az államcsődöt és a távol-keleti konfliktusokat, beszéljünk arról, hogy Vlalának mivel van tele a szobája!

    Gratulálok! Szép próbálkozás volt, tényleg. Ne hagyd abba a gyakorlást!


    Na, még lassabban írom:

    ÉSZÉRVET még mindig nem olvastam arról, hogy miért jó, hogy a vona-brancs EU-zászlót éget.
    Ellenben megtudtam, hogy cigány származású zsidó vagyok, akinek maoista képekkel van tele a szobája, SEHOL sem vagyok tmp-hez képest.

    Még valami info rólam?
  • pedobear
    #61040
    Halálos ölelés
  • Pares
    #61039
    A Maoista Barrosso? Még szép! Gondolom ki van vele tapétázva az egész lakásod.
  • Tsol
    #61038
    Hol fényeztem maga? mind1
    Rámutattak egy problémára? A gond ott van, hogy az ország helyzetét csak annak a problémának a következményeként állítják be! A nyugdíjak talán rendben vannak? A közszféra rendben van? A PÁRTFINANSZÍROZÁS rendben van? Igen rámutattak egy problémára. Szánalmas és primitív eszközökkel, a saját hasznukért.
  • NYUZGA
    #61037
    "„Az új Európában, mely a népei közti szolidaritás és együttműködés alapján fog állni, a határok megszűntével beköszönt a bőség kora!” – szerintetek kit idéztem? Nem, nem talált. Ezt a mondatot, amelyet mostanában naponta olvashatunk a vezető európai politikusok nyilatkozataiban, 1940-ben mondta egy Arthur Seyß-Inquart nevű náci főtisztviselő, egykori varsói, bécsi és hágai birodalmi helytartó, Hitler egyik láncos kutyája, akit a nürnbergi perben halálra ítéltek és kivégeztek a szövetségesek."
  • banok
    #61036
    Belejöttek az urak és hölgyek az utcai politizálásba.
  • Vlala #61035
    Hallgatlak. Ez hogy jött ki? Kilencvenből kivontad a pénteket?

    Lapozzunk. Úgysem tudod elmondani...
  • tmp
    #61034
    Ők a családod :D? gratulálok.
  • tmp
    #61033
    Közben Csurkáék is tüntettek a kormány mellett :D Hát ez egy komédia.
  • Vlala #61032
    Ha ezt vesszük, hogy ki a tanult, orbán, sőt, gyurcsány is tanultabb... schmitt palinál már rezeg a léc, de talán ő is...
    Barrossoról ne is beszéljünk, mert lazán kenterbe verné a komplett magyar politikát. Öngól.
  • Bronx South
    #61031
    Inkább leszek primitív, és teszek olyat ami nem tetszik a seggnyalóknak, mint csatlakozni a seggnyalókhoz, ahol nem érezném jól magam, és tenni olyat amit nem szeretnék.
  • tmp
    #61030
    Ez így igaz ahogy leírtad.
  • NYUZGA
    #61029
  • Pares
    #61028
    Te dobálózol itt szellemi minősítésekkel, magadat Szellemi Világbajnoknak bemutatva, aztán ekkora baromságokat vagy képes ide leírni? Nem fúj cigányoztak, nem is zsidóztak. Egyszerűen nyíltan rámutattak azokra a problémákra, amikkel az emberek 80% tisztában van, csak nem mert kimondani. Persze van olyan maradék 20% csökött agyú nácizó bolsevik növendék, akikkel nem lehet mit csinálni, meg kell várni, míg kihalnak.
  • Tsol
    #61027
    Hát nemtom, én nem vágyom "Vonai" magasságokra. :S