61226
Egy ilyen téma megkívánna egy független, állandó házigazdát felügyelőnek, erre pedig sajnos nincs lehetőség - a szerkesztőség és a moderátorok döntése alapján a topic zárva marad.
  • banok
    #61106
    Ilyenkor hová tűnik másik vélemény tisztelete.
  • pedobear
    #61105
    Pont ezért az igaz magyaroknak az egyetlen utolsó lehetősége valószínűleg valami polgárháború lesz. Én már csak a "J" betűsüekben bízok valamennyire. Máskülönben örökre vége lesz az országnak.
  • Pares
    #61104
    Remek, húzzál innen, ha mást se tudsz, csak az unalmas, PRIMITÍV anti-Jobbik lószart nyomatni.
  • Tsol
    #61103


    #61099
  • GregSB
    #61102
    Nem tapsolok, ez a minimum aminek be kellett következnie.
  • tmp
    #61101
    Tapsolj hát :)
  • Borg
    #61100
    Ja hanem mi a lényeg? A szeparálódás, meg a polgárháború?
    Lehet hogy valami milicista, szűk látókörű ifjú jobbikosnak ez alternatíva, mert munkája és megbecsülése saját ész hiányában sosem lesz úgysem. Ő, a társadalom peremére szorulva biztos fogékony minden olyan propagandára, ami NEKI tetszene, hát még ha társaságra is talál, hasonlóan korlátolt emberek között. Egyszerű tömeg pszichózis, amire a szélsőjobb mindig is jól tudott hatni. A történelem csak ismétli önmagát. De ha 2012.ben sem tudunk tanulni belőle, akkor én inkább húzok el innen.
  • GregSB
    #61099
    "Jobbikos zászlóégetés: garázdaság volt a rendőrség szerint

    Feljelentést tesz a rendőrség, mert a Jobbik szombati fővárosi demonstrációján elégették az Európai Unió zászlaját."

    Nagyon helyes.
  • Pares
    #61098
    Menj már aludni, unalmas vagy nagyon.
  • tmp
    #61097
    A tanárom is ezt szokta, ha nem tud mit mondani megkérdezni, hogy beírjon egy egyest :D Hát én meg nagy mosollyal mondom: CSAK NYUGODTAN :)
  • Vlala #61096
    Egy hét pihenő elég lesz?
  • Bronx South
    #61095
    Hát ennyi.
  • Vlala #61094
    Mit vársz tőlük? a nem műszálas nem magyar, olyat nekik nem szabad.
  • Bronx South
    #61093
    Na na na, abban igaza van hogy a jelenlegi helyzetet a Jobbik se tudná megfelelően kezelni, max. egy továbbra is seggnyaló párt, mert az felelne meg a spekulánsoknak, és a nyugatnak. Visszajönne az MSZP, rátennék 10k rongyot hogy mindjárt megugrana a Forint árfolyam, és az ország is meglendülne rövid távon.
  • pedobear
    #61092
    Meg lehet cseszni a programokat ha azok papíron jól mutatnak!

    Mutass nekem olyat ahol jók voltak a "pogramok" és meg is valósították!

    Én nagy magasról szarok a programokra, mert nem az a lényeg! Kedves dzsinó!!

  • Pares
    #61091
    Van azokból annyi, hogy mindegyiknek jut egy.
  • Pares
    #61090
    Na rajta, taníts mester, mi jönne?
  • tmp
    #61089
    Olvastad a programjukat? Vagy fröcsögsz te is? Egy zsinagógába jártok Vlalaval?
  • Borg
    #61088
    Értékeket, lol... kizárólag az emberek kétségeire, és haragjára építenek populista propagandát. És mindemellett egyetlen értelmes megoldásuk, programjuk sincs semmire. Trianon semmi ahhoz a pofáraeséshez képest, ami akkor jönne, ha ezek hatalomhoz jutnának...
  • Bronx South
    #61087
    Nem is kell ragozni.
  • Pares
    #61086
    Mosmá' tudom mi a neved, bibibi.
  • Tsol
    #61085
    Amúgy tényleg, vastagbőrt olvasva: Ezeknek a faszoknak annyi eszük nem volt hogy ne műszálas zászlót vigyenek.
  • Pares
    #61084
    Ehhez képest egyesek kapásból leprimitívezik az egész pártot, mind a több mint 800 ezer szavazójával együtt, csak azért, mert nem azokat az értékeket vallják, mint ők. Bölcs, okos dolog.
  • tmp
    #61083
    Te írtad? Szerinted nem érdekli őket a megszorítás? Mégis miről beszéljenek egy Eu ellenes rendezvényen? Viktorról? Gondolkozz már kérlek.
  • Vlala #61082
    Eltértünk a témától, népek.

    Tényleg.
    Vajon miért nem zavarja a Jobbikot az 1400 milliárdos megszorítás, a jogállam leépítése, vagy alapvető emberi jogok sárba tiprása?

    MIÉRT csak akkor tüntetnek, ha Orbán nyaka körül szorul a hurok?
  • Tsol
    #61081
    Lemondatná Schmittet a Navracsics által alapított blog
  • tmp
    #61080
    Adj egy lakcímet és beszélhetünk live.
  • Vlala #61079
    Morvai celeb, nem politikus.
  • banok
    #61078
    Nem érdekel más emberek múltja. Attól is hánytam mikor a Magyar Hírlap Jobbikosokra szállt rá ilyen szempontból etéren. Kicsinyes dolognak tartom.
  • Bronx South
    #61077
    Nem tudom te hogy fogtad fel azokat amiket neked írtam, vagy amit más írt neked, de gondolom még nem esett le hogy indulatkeltőek a hozzászólásaid, de ha zavar hogy érkezik ezen hozzászólásaidra válasz, akkor akár le is koccolhatsz, körbenézhetsz a Prohardveren. Ám ahogy látom feladtad, ami a hülyeségeidre ráteszi a pontot.
  • banok
    #61076
    Az. Gaudi is az.
    Van egy másik 3 nevű is a Jobbikban akinek nem jut eszembe a neve na ő már necces.
    Morvait rühellem de tény, hogy tanult ember - ezért döbbenetes a viselkedése.
  • Vlala #61075
    Nálad még mindig én vagyok a téma? Nem ismerkedem online!
  • Pares
    #61074
    Vona szerinted értelmes ember?
  • Vlala #61073
    Nem, házastárs. Morvai Krisztina múltjához visszanyúlva védi az ifjú pár érdekeit, és már a harmadik gyereket várják, a neve kisvonat.mp3 lesz.


    Van valami gonosz báj ebben a személyeskedésben, de valahogy nem az én asztalom. Meghagyom azoknak, akikhez képest SEHOL sem vagyok.
  • Bronx South
    #61072
    Most meg lett a 100%.
  • ManoNegra
    #61071
  • Bronx South
    #61070
    Nem tudom ez hogy jön ahhoz amit én írtam, de totál nem érdekel számodra ki az értelmes ember és ki nem, és az se hogy ki milyen egyetemet végzett. Az meg a másik hogy a téma ezen részéhez hozzá se szóltam, mert nem érdekel.
  • Pares
    #61069
    Ki gondolta volna, hogy semmi problémád nem lesz azzal, hogy Barrosso fiatal korában bal oldali maoista nézeteket vallott... Nem hiába mondják az EU szkeptikusok az EU parlamentben is azt, hogy az EU a Szovjetunió folytatása.
  • banok
    #61068
    Szóismétlés rulez

    *ember XD
  • Vlala #61067
    Feladat Neked.
    Nyiss egy google-t.
    Írd be, hogy irónia.
    Olvasd el, ami oda van írva.
    Aztán nézd meg, hogy ki kezdte.