61226
Egy ilyen téma megkívánna egy független, állandó házigazdát felügyelőnek, erre pedig sajnos nincs lehetőség - a szerkesztőség és a moderátorok döntése alapján a topic zárva marad.
  • Bronx South
    #61146
    Ha te csak egy percig hallgattad akkor annak hogy te kit kinek nevezel nincs jelentősége (amúgy se), max. rád tekintve.
    Az meg kár hogy az eleje le van vágva... :/
  • eksy
    #61145
    Nem akarlak megsérteni, de ki és miért adna ingyen valamit valakinek a mai világban? (csak a kezemet nézd:)
  • Bronx South
    #61144
    Nem hiszek én senkit semminek, a másik oldal tüntetésében nem láttam a miértet, inkább a nyugat által felhergelt, jövőképekben szegény idiótákat. Az lmp-s megmozdulásnak se volt miértje, de jó volt kimennem oda eggyet röhögni.
  • Tsol
    #61143
    Ha a gyűlöletkeltés neked....na jó óvodás szint, még ha igaz is.
  • remark #61142
    A világon minimum több millió (ha nem több száz millió) emberrel bánnak úgy, sőt, még rosszabbul is, hogy "még az élelmezés szintjén sem törődnek" velük. És lehet hogy benned nem, de bennem felmerül néha, hogy ez nem szimplán a büntetésről, hanem a megsemmisítésről szól.

    Szóval mi a különbség Észak-Korea, és a világ más olyan részei között, ahol nyomorognak vagy épp hullanak az emberek?

    De egyébként nyugodtan nézzetek hülyének. Amíg az se világos itt egyeseknek, hogy miről beszélek, addig a kritikának nem sok súlya van...
  • Tsol
    #61141
    Én megnéztem a Jobbik programját és nagyon szép kívánságok voltak benne, csak hát a "Miből?" itt is kimaradt.
  • Bronx South
    #61140
    Ha a valóság számodra gyűlöletkeltés, akkor nincs miről beszélni.
  • Anonymusx
    #61139
    Kurva nagy fogyatékos lehetsz Vlala-val együtt...
  • Anonymusx
    #61138
    Hát ezt benézted, a Jobbiknak van a legjobb programja, csak gondolom te leszarod hogy utánanézz , lényeg hogy fikázni tudd a Jobbikot.
  • ManoNegra
    #61137
    Most perpil úniós pénzre gondoltam, amiből annyi minden épült itt.
  • GregSB
    #61136
    Nem akarok senkit sem megsérteni, de ha valakire ez a szöveg hatással van, és egyetért vele, az tényleg iszonyatosan szűklátókörű.
  • GregSB
    #61135
    :DDD:D:DASAD

    A legjobb tudomásom szerint nem adtunk kölcsön senkinek sem pénz. Honnan is kapjuk vissza akkor ezeket a pénzeket?
  • Tsol
    #61134
    Szerintem a többi a "felállás" után is csak demagóg faszságokat tud mondani. Gyurcsány is, Orbán is nyolc évig. Szerintem ebben Bajnai különbözik. Mellesleg 2009ben elég kemény kényszerhelyzet volt, nem beszélve a korrupt MSZP-ről ami a béka segge alatti népszerűségét is féltette (lásd: nyugdíjreform).
  • ManoNegra
    #61133
    Azok a mi pénzeink, amiket visszakapunk. Ezeknek egy része megy hidakra, parkokra meg ilyesmikre, a többi meg megy a haveri jófejeknek. A lényeg, hogy majd ők (az eu) eldöntik mit lehet finnszírozni és mit nem...
  • GregSB
    #61132
    VOna Gábor mai beszéde, uncut.

    Az első 1 percet bírtam meghallgatni belőle, már ez a kérdés kiverte a biztosítékot az elején nálam:

    "Ki van itt, aki szerint bármit is kaptunk az Úniótól az elmúlt 8 évben?"

    Az úniós pénzekből felépült utak, hidak, egyéb projektek azok nem számítanak, ugye? Demagóg fasz.
  • ManoNegra
    #61131
    No, mármost igazán nem is az a problémám ezzel az eszmefuttatással, ami már-már általános jelenségnek mutatkozik a hazai politikai életben, nevezetesen, hogy amint felálltam (vagy felállítottak) a székből máris tudom, mit hogyan kellene (kellett volna) csinálni, hogy jól menjenek a dolgok (csak hát ugye meg vót kötve a kezem). Nem! Még az is elmegy sok szódával, hogy most aztán a kellő pillanatban, a kellő szponzorral, valamint médiahátszéllel felvértezve és megtámogatva holmi kavics módjára bedobom a közbeszéd tematizációs tavának állóvizébe, fodrozódásával hadd keltsen zavaró hullámokat. Bassza szellő. (Ez egyébként halmozott képzavar volt, viszont kellően szemléletes.)

    link...
  • arty
    #61130
    fehéroroszországot is leszarja az egész világ, pont oda tartunk mi is
  • Tsol
    #61129
    Most rohattlibsi leszek egyesek szemében, de szerintem a Haza és Haladás elég korrekt anyagokat készít.
  • arty
    #61128
    tehát nem az a jó, ha valaki kész koncepcióval készül? tervekkel, megoldásokkal?

    (megyó ígért száznapos jólétet és meg is kaptuk, miért mondod, h soha semmi nem valósul meg? :D )
  • Tsol
    #61127
    Egy fenét, versenyezhetnénk Szerbiával, hogy ki a szánalmasabb.
  • Tsol
    #61126
    "amit Vona elmondott, abban nem volt semmi hazugság, csak a 100% frankót mondta el az ember, ennyi. "


    Az. 100% gyűlöletkeltés és uszítás. Hát igen, azok a fránya voksok két év múlva...
  • arty
    #61125
    elszigetelődés
  • arty
    #61124
    amikor a jobbikos tüntetőket intelligenciahuszároknak hiszed, az orbánellenes-elempésodaláncolós-független tüntetőket pedig retardáltaknak, akkor tényleg nem látod, mennyire abszurd a hozzászólásod? :)

    szívesen meghallgattam volna néhány mélyinterjút a számodra kedves tömegből :))
  • pedobear
    #61123
    Hitler álma: Germánia
  • banok
    #61122
    Reális gondolkodás...
  • GregSB
    #61121
    Most csak trollkodsz, vagy ezt komolyan mondtad?
  • GregSB
    #61120
    MEgint támadnak az oroszok
  • GregSB
    #61119
    Én most emiatt jobban aggódnék...
  • Tsol
    #61118
    LOL, és még a libsik agymosottak.
  • pedobear
    #61117
    az a megoldás, hogy a zsidók és a cigók visszamennek oda ahonnan jöttek.
  • Pares
    #61116
    Má' nagyon kivi vagyok, hogy szerinted mi a megoldás? Vagy nincs megoldás? Legjobb ha mindenki felakasztja magát? Vagy kezdjünk buddhához imádkozni? Netán vonuljunk ki az erdőbe, és éljünk remete módjára? Mondjad má'.
  • tmp
    #61115
    Hajrá feri!!!!!
  • Pares
    #61114
  • Pares
    #61113
    Milyen kenyeret? Már megint miről beszélsz Te ***. És MO. milyen követ dobott vissza? Pont az EU az, aki kőzáporral köszönti MO.-t. MO meg nem tud előle hova bújni.
  • Borg
    #61112
    A jobboldal retorikailag fejlettebb a kormánynál, tehát simán megmagyaráznák, hogy azért kell egymásra lőnötök a cigányokkal, miközben éhenhal a gyerek otthon, mert ettől fog dicső országunk egyszer felvirágozni. A hogyanra nem kell kitérni, a mibőlre sem. A forradalmi lelkesítés anélkül is menne. Majd ha már nagy a szar, megint jöhet a nyugathoz fordulás.
  • Vlala #61111
    És a "ha kenyeret adnak, dobj vissza kővel" filozófia?
    Vagy mindegy, csak "maoista" ne legyen?

    Ték.
  • Vlala #61110
    Nézd, szerintem az Unióval szövetkezni, és eddigi "határtalan függetlenségünket" megtörve Európához tartozni klasszikokkal jobb megoldás, mint a J-betűs primitívek kezébe adni az országot.

    Mit kezdenének ők egy államcsőddel?
  • Pares
    #61109
    Bocs, de nem hiszek a megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel filozófiában.
  • ManoNegra
    #61108
    Hány éves vagy? (már ha nem sértelek meg...)
  • Vlala #61107
    Kíváncsi leszek a következményekre.

    Már amennyiben lesznek...