128
Idáig jutottunk?
  • Alien
    #48
    r.i.p.
  • Nh Shevits
    #47
    Szintiboy ft Fekete Pákó - Na most majd én megmutatom ---
    meghallgattam ezt is, megyek lavinazsinórért, vagy valami éles tárgyért. Na csátok.
  • Nh Shevits
    #46
    Most volt először idegzetem végighallgatni ezt:
    Szintiboy gyerek (Roma Mulatos) című "alkotását", hát hogy is mondjam... nem mondok semmit, hozom a felmosórongyot...
  • Nh Shevits
    #45
    Hát nem írnak a fogyatékosságáról de szerintem süket. Ez is egyfajta fogyatékosság. Legalább nem ájul el a saját produkciójától. Ez ám a szerencse.
  • Tetsuo
    #44
    A Baelga első albuma (szerintem) tuti! de ami utána jött az szánalmas, de soknak teccik (mer divat, mer menő volt az első..mind1-jelenlévők kivételek) Már semmi újdonságot nem tudott hozni s amit másolt (az első album) annál is bénább lett..
  • Devla
    #43
    Tippelek: Sulyos izlesficam?
  • Tetsuo
    #42
    Szintiboyt pedig sajnálom a fogyatékosága miatt (nemtom mi az, de a honlapján olyasmi van..)
    Ő pont beleillik a mai országos kereskedelmi TVk műsoraiba.
    Egy mónikasó, egy balázssó v egy Vóker a Texasicopó semmivel sem különb..
  • Devla
    #41
    Az, hogy irt fel oldal kurvaanyazast, ugy rendezte a sorokat hogy tobbe-kevesbe rimeljenek, "elenekelte" es azt hiszi o a meno... Ganxstat majmolja, annak legalabb van valami stilua bar o is eleg gaz :/
  • Tetsuo
    #40
    A TVkészülék közvetíti azt az agymosást amit az emberek többsége nem vesz észre v úgyis mind1 alapon megadja magát.
    A mai világban a TV fogyasztásra nevel, butít. Ha hiszed ha nem még a Spektrum dokfilmjei ill a N. Geographic 'természetfilmjei' is manipulálva vannak a nagyobb nézettség miatt. A híradások meg pláne főleg azon a csatornán amit említesz (v más).
    Szóval TVt választani hírforrásnak nem nyerő.. persze mondhatnád ilyen alapon mindent befolyásol vki.. és igazad van. De inkább azt olvasom amit csak az MTI szerkesztői befolyásoltak (akik azért meglehetősen korrektek) s nem azt amit már a RTLK pénzéhes főszerkesztője után a Fókusz dilettáns szerkesztője is kénye kedvére módosít előszeretettel alkalmazva dramaturg/érzelmi elemeket.
  • RadeoN
    #39
    mi a fax a baj a belgával?
  • Z
    #38
    Simán! Ejh, azért vannak még kemény zenék ám kishazánk popkultúrájában...

    Tegnap este meg kellett hallgatnom Ukkrin Benedict egyik számát. Akkor sem hiszem el, hogy van ember aki ilyen előadás után el is hiszi, hogy sztár. Tuti, kap valami nagy lóvét azért, h mondja azt a riportokban, hogy ő sztár. Nem is tudom, szerencsétlen flótás. Meg ez a Szintiboy...hábammeg. Nekem már a Romantikos Győző hombár sem tetszett, hiába forszírozták a bumerángos srácok. Egyszerűen attól, hogy alpári, vagy nem tud beszélni, illetve buta valaki, nem kéne sztárnak kikiáltani.

    De mindegy, ha erre van igény...lehet, hogy én nem vagyok elég nyitott.
  • Nh Shevits
    #37
    , hát ezek a számok remekművek... ennél már csak Dévényi Tibi bácsi "A lemezlovas dala" című száma a királyabb. hallottátok már?
  • Z
    #36
    "muter kérdezte mér zöld a fejem, továbbá "olyan sápadt vagy..."" - LOÁLÁL, ezen két perce röhögök! :D
  • Aspyrin
    #35
    Áz, a sok remek muzsikus
  • Nh Shevits
    #34
    A téma nem a TV hanem a magyarországi kultúr-mocsok: Uhrin Benedek, Fekete Pákó illetve a BEST: Szintiboy. Hogy engedhetjük őket zenélni? Azt hittem régen hogy a Belga Magyarország kultúr-mocska, de ezekhez képest, a Belga amit csinál az művészet, továbbá legalább röhögni lehet rajta. Meghallgattam szintiboy 2 számát, muter kérdezte mér zöld a fejem, továbbá "olyan sápadt vagy..."
  • Aspyrin
    #33
    nincs több off
  • Xboxman
    #32
    Intelligens ember megtalálja a módját hogy a szabad idejét értelmesebben töltse el!Persze van sok jó műsor de az emberek többsége primitív kispolgár és a műsorok az ő szellemi szinvonalukhoz(érdeklődési körükhöz)szabottak!Ez a legalapvetőbb információs csatorna meg egy vicc volt,ugye?
  • Nh Shevits
    #31
    ne vesszetek már össze mindenen, hihetetlenek vagytok.
  • Aspyrin
    #30
    Senki sem mondta, hogy nézd az xy műsort. Nem kell ismerned "Szintiboyt" sem. De akkor ne gyere be egy topicba, ahol éppen rajta csámcsognak (hiszen téged nem érdekel). Ennyi
  • Csacsi
    #29
    Én nem mondtam, hogy nem nézek Tv-t, de nehogy már azért, mert nem nézek ilyen műsorokat be legyek skatulyázva, hog ynem érdekelnek a világban folyód dolgok. És igen, ha ez olyan érdekes, hogy vannak ilyen emberek, akkor tényleg nem érdekelnek a világban folyó dolgok. Nehogy már az ilyen műsorokból kelljen tájékozódnom, meg ezen csámcsognom. köszönöm, de ezt inkább meghagyom másnak. Aki meg ebből informálódik a világ dolgairól, és még el is hiszi. Hát arról inkább nem mondok véleményt.
  • Nh Shevits
    #28
    véleményem mellesesleg az hogy a Balázs, a Mónika, a Jakupcsek (van még?) a Barbara, a XY, a Dalai Láma, a Michel Jackson meg a többi hülye beszélgetős show nagyon igénytelen és teljesen értelmetlen (igazatok van) népbutítás. Ezek közül is a legigénytelenebb a Balázs. Mint mondtam kb 15 részt ha láttam a többiből egyet sem. Azt a 15 rész is unalomból. Ugyanugy vagyok a TV-vel mint OPM, kizárólag meccseket nézek a Sport1-en , főképp kedvenc csapatom meccseit, de azt mindig: Hajrá Man. Utd!
  • ShaiHulud
    #27
    TV uberfos...nepbutito eszkozze valt azt kell hogy mondjam...persze nem minden ado...de ami magyarorszagon oly kozkedveltek(gondolok itt a kereskedelmi adokra) az mind a tomeges nepbutitas erdekeben jott letre...nah meg a profit szerzes ez altal.
  • Aspyrin
    #26
    Ne fárassz, a tv a legalapvetőbb információs csatorna, nem hiába van majdminden' lakásban. De az már fáj, hogy ha nézem akkor "buta" vagyok, lol. Egyébként téma részemről lezárva.
  • Alien
    #25
    De az elején is a zene egy kicsit, az meg a Mohaa főmenüből van ha megfigyelitek :DD
  • Alien
    #24
    Jesszus
  • rezsofiz
    #23
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    :dDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Z
    #22
    Gecca! Ez brutál! Azt az "achtung! achtung!" szöveget nem a MOHAA-ból vették???
  • robotnyk
    #21
    "a körülötted és a világban zajló események sem érdekelnek téged gondolom

    újságról (offline/online) nem hallottál még? :)
  • OPM
    #20
    "Én még egy részt nem láttam"
    én kérek elnézést :D
  • OPM
    #19
    mondta ő hogy nem látott még egy részt sem?
    szerinted tv nélkül nem lehet információt szerezni?
  • Aspyrin
    #18
    Aha, de ha nem láttál egy részt sem honnan tudod, hogy milyen? Az hogy tv nélkül élsz a te bajod, a körülötted és a világban zajló események sem érdekelnek téged gondolom, szal 1xerűen nem értem minek szólsz hozzá valamihez, ami nem is érdekel?
    Egyébként Uhrin Benedek a király
  • OPM
    #17

    én se nézek semmit a focimeccseken kívül
  • Csacsi
    #16
    Mi ebből a tanulság? Nem kell nézni az ilyen buta műsorokat, mint a balázs show, vagy egybek. Van sokkal jobb program is, mint Tv-t nézni. Aki meg megnézi, és ilyennel találkozik, az vessen magára. Én még egy részt nem láttam, és nem is tervezem.

    Szóval további jó butulást a Tv előtt.
  • Devla
    #15
    En akkor akadtam ki teljesen mikor egy plakaton meglattam Belga legujabb cdjet.
  • rezsofiz
    #14
    nagyon nagy:D
  • Takezó
    #13
    ez is ql :DD
  • OPM
    #12
    :DDD
  • Takezó
    #11
    lol, ez jó :D
  • rezsofiz
    #10
    te szent atyauristen ezt kotelezo meghallgatni:
    Szintiboy feat. Fekete Pako - Na most majd én megmutatom
  • ShaiHulud
    #9
    loal hogy vigyorog a mufoga:)