128
Idáig jutottunk?
  • Andrewg2
    #88
    Örülök,hogy tetszik!
  • Herr Lehrer
    #87
    szárássük egymáást gyérékék:DDDDDDD
  • Herr Lehrer
    #86
    hát ez valami fenomenális:DDD
  • Andrewg2
    #85
    http://szinti.teccikerteni.hu/audio/masodik/

    MEGSZÜLETETT!
  • Andrewg2
    #84
    Jah!Szerintem frankó lesz!
  • Nh Shevits
    #83
    ennyire várod?
  • Andrewg2
    #82
    Vagy ma este,vagy holnap lehet tölteni az új hanganyagot!
  • OPM
    #81
    lál :D
  • Phat Smoker
    #80
    szintiboy roxx!
  • Judyth
    #79
    Sziasztok!!!

    Nálunk is volt a suliba diáknapokon meghívta az egyik osztály..Kész ez a pasi az anyával együtt
    :)))))
  • Andrewg2
    #78
    Ha minden igaz akkor szerdán lehet tölteni a Szintiboy - Promóciós hanganyag 2.-őt!
  • Andrewg2
    #77
    htp://users.atw.hu/ghettoboyz/kispatak.mpg
  • menyus77
    #76
    Csóró ember beteg.. Elmerokkant szerencsétlen.
  • Andrewg2
    #75
    Éljen Sintiboy!Belépek a Fanclubbaa!
  • Andrewg2
    #74
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111754
  • Andrewg2
    #73
    2005.Május 20 Szintiboy Tállyán a Zsuzsa Presszóban lép fel!
  • Nh Shevits
    #72
    félre ne értsd nem akartam rosszindulatúan beszólni vagy ilyesmi, a szmájli alapján félreérthető.
  • Voltan
    #71
    Nekem az volt...
  • Gandibá
    #70
    Nem járunk mi sehova sem..
  • Nh Shevits
    #69
    nemúj
  • Voltan
    #68
    Édes jó Istenem!!!! Hát ez kész...
    "Kocsmában TV felhangosít!"
    És mi a f*szt keresnek benne hangok a MOHAA-ból??? Hát ez az ember(?) nem normális...
  • A KISEBBIK
    #67
    Nem, ez sajnos nem igaz
    Amikor a hülyeség szorgalommal párosul, arra én vagyok az élő példa...
    DE EZ NEM HÜLYESÉG ÉS SZORGALOM PÁROSÍTÁSA, HANEM SZÁNALOM ÉS SZORGALOM!
  • mikszer
    #66
    Amikor a hülyeség szorgalomma párosul...
  • Laffite
    #65
    egyvalamit nem lehet elvitatni tőlük: ezek mindannyian hisznek abban amit csinálnak és ettől a ténytől én iszonyatosan meg tudok ijedni...
  • flashX
    #64
    Az ilyeneket le kell ütni, aztán máglyán elégetni, a végén pedig fordított keresztre feszíteni.
    (Túl erős, sry.)
  • A KISEBBIK
    #63
    DT - Lemezlovas Dala
  • Nh Shevits
    #62
    ÁÁÁÁÁh! neked a Tv2 a végállomás? Balázs show a Ratyi Klubon mindenki kedvenc helye. Maga az igény. Hajrá!
  • mikszer
    #61
    Na meg az "ének". Én is zenélek (kicsit jobban...) de nem vagyok fogyatákos és megértem, hogy az én szintemen elég egy kis közösség előtt szerepelni, de még akkor se mindig éneklek, pedig ennél azért jobban megy... :))
    Mi lesz a következő állomása? USA toplista? :)
    De majd én is "megmutatom a világnak!!" :)) Talán a Tv2-höz még beférek sztárnak....
  • mikszer
    #60
    Meghallgattam 2 számát... elfogott a sírógörcs. De szó szerint. Tipikus Casio hangszínek, tipikus Casio ritmusokkal... :) (nekem is volt hasonló) Na de ilyen hangszerrel kiállni??? (Ha már alapítvány támogatta, adhattak volna neki valami normális szintit... )
  • Nh Shevits
    #59
    íííííííííííííííííííííííííííííííígyvan! hatalmas előadó, Jimmmmmy utódja, király! egyszerűen hihetetlen honnan jönnek ezek a tehetségek! kis hazánk mindig is erős volt pop-felhozatalban. Pl Téli Barna, vagy éppen "Hülye Balfasz Kozsó geci!" (by Balázs)!!!!
  • Laffite
    #58
    Szintiboy egyszerűen gigantikus! Ha lenne lemeze, én bíza nem sajnálnék rá 4-5 ezrest se, csak hogy ezzel is támogathassam a további sikerszerzemények megszületését zsebiálisan kifinomult művészi vénájából!
  • Kolbasz
    #57
    "Lédíz end dzsentlömeeen, májném íz szintibóóóóój, ó jeeesz! Bítboksz maszter, háhá. Polifonikssz szound, ó jeesz!"
  • Nh Shevits
    #56
    na gyerekek. Szintiboy - Barátok közt című slágergyanús, sikervárományos produciója kötelező darab. Én órákig könnyeztem... a meghatottságtól természtesen.
  • Nh Shevits
    #55
    van róluk valami mp3 a neten? (pl SPATZEN JODLER), hogy ezek mit csinálnak, mert kíváncsi vagyok és röhögni is! mellesleg most ébredtem föl a sokk okozta kómából, az újság csak annyit írt rólam hogy a számítógépe előtt találták ájultan a winampban pedig a Szintiboy ment. szóval ja!
  • Neutral
    #54
    Ezek meg kicsodák???
  • helmut
    #53
    (SPATZEN JODLER: ifj. tóth sanyika, ő is volt "balázsnál")
  • helmut
    #52
    cső srácok! október 23.-án debrecenben, a perényin fel fog lépni SZINTIBOY!!! a többi fellépő: DOLLY RAMBO, SPATZEN JODLER SEXTETT! KÖTELEZŐ!!!!!!!!!
  • Nh Shevits
    #51
    letörött a faág. fuck!
  • Tetsuo
    #50
    Elszakadt a zsinór?
    /Én még egyik számát se hallgattam megmondom őszíntén..
  • Nh Shevits
    #49
    Up!