30078
  • Palinko
    #26270
    nem hinném hogy megérzés az amit említettél. inkább az hogy változatosabbá tegyék a játékukat, abból a J ből kijöhet egy sor, 2 pár, drill amivel valszeg legjobb kezük lesz és ha lejön másnak is nagy pár nem biztos hogy könnyen bedobja a lapjait.

    ha belegondolsz mindég csak nagy kézzel indulsz, mindég emelsz stb simán kiismernek. ajánlom harrington órás módszerét.
  • precision
    #26269
    jó lett volna a játékom :) hagyjuk már ezt :) tökmind1 mit csinálok, ez lett volna a végeredmény minden esetben... nem minden a szabály meg a könyvek, amik kimondják hogy milyen pozícióban milyen lappal mennyit kell hívni :) ha mindenki így játszana, akkor a póker az egyik legunalmasabb játék lenne

    kapcsolj be egyszer egy kis pókert a TV -ben... amikor ilyen "színtelen" J7 -ekkel nyernek súlyos pénzeket a profik, megérzések alapján, olyankor szarul játszanak, és csak mákjuk van? :) és mindig ugyanannak a max 10-20 játékosnak van mákja akik eljutnak a döntő asztalig? :)

    Palinko: thx! persze én is tudom, hogy mák... pláne hogy freeroll is volt... nem is szándékozom többet FL -t játszani... csak unatkoztam és nem volt más freeroll éppen
  • Palinko
    #26268
    gratula. nem akarlak letörni de sztem mák, ahogy hallottam a fix limit neten nagyon a programok játéka...
  • sandor8206
    #26267
    igen, de akkor jó lett volna a játékod
  • precision
    #26266
    életem első fix limit freerollján a 4000 indulóból 2. lettem (nyeremény 5 USD)
    mák vagy pályát tévesztettem a no limittel? :D

    valszeg az előbbi... :)
  • precision
    #26265
    ja, de ő nem egészen limpelt... :)
  • Palinko
    #26264
    azért a q8 nem a legfosabb kártya hátsó középsőböl simán limpelhető sztem :D
  • precision
    #26263
    ja, csak kár hogy mindig nekik van mázlijuk és levernek a fos kártyával
  • Csacsi
    #26262
    Nem.....én pont az ellenfélre gondoltam, hogy olyanok ellen akarunk játszani, mint ő...és minél több ilyen van....annál jobb.
  • precision
    #26261
    szal fish vagyok, ő meg a pro

    understood.
  • Csacsi
    #26260
    És addig örülünk, amíg ilyen játékosok ellen kell játszani.
  • precision
    #26259
    ha 2-3 BB -t hívok, arra is allint tol, és akkor is callozom
  • Palinko
    #26258
    de megnézed freerollokon fel lehet ilyesmire készülni.
  • sandor8206
    #26257
    megköszönheted, hogy volt egy hülye aki berakta neked Q8s-el
  • precision
    #26256
    szerintem nem sok
    de akármennyit hívok, a végeredmény ugyanez lett volna
  • sandor8206
    #26255
    azért az a 5BB-s emelés is szép preflop :-)
  • ntex
    #26254
    Nem nagyon volt mit elrontani rajta :D Én is calloztam volna
  • precision
    #26253
    gondolom szarul játszottam meg, ugye :) :D :P
  • Palinko
    #26252
    szép volt :D
  • precision
    #26251
    az idióta fish...

  • ntex
    #26250
    AK-val sem callozunk egy raise-t :) Minimum visszaemelünk 240-re, újabb emelésre sztem már inkább fold... Még így meg tudtad volna úszni :D
  • Pokerstars
    #26249
    mennem kell mert korán utazunk reggel hello
  • Pokerstars
    #26248
    most kit érdekel 30$ minusz :D
  • xxxpaulxxx
    #26247
    Jó, ha szerinted ez mákolás volt, akkor én nem szólok bele:)
  • Pokerstars
    #26246
    most nem arról van szó hogy elbénázok pár partyt azt vállalom is én basztam el de ezek a mákolgatások kurva idegesitőek
  • xxxpaulxxx
    #26245
    Bizony-bizony, csakis a terem a hibás!!!!!!!!!!!
  • Pokerstars
    #26244
    nah az 5 dolláros versenyemnek annyi szégyen ez a terem




  • Pokerstars
    #26243
    nah mindegy megyek a 4ezer dollároson egyet meg az 5 dolláros versenyen aztán kész :D oda kell figyelni most már rendesebben nem elbénázni :D
  • ntex
    #26242
    #26238: Hát ez csúnya pipa volt :) Limpelt potban am sűrűn van ilyen lapütközés... Nem tehettél róla, ez van.
    #26239: Ez így most oké volt, behúztad a potot, viszont ne szokd meg sztem hogy QQ-val simán callozgatsz :D Már pre-flop betoltam volna
    #26240: Ez is szopás, egyszerűen lemákolt, megesik. De megint azt mondom hasonló szituban többet fogsz nyerni mint bukni.
    #26241: Na itt több helyen is rontottál :D

    1. Pre-flop nem emeltél vissza KK-val, pedig ez alap hogy x3 raise.
    2. Flopon mi volt az a min bet? :D Legalább a POT 2/3 részével kellett volna nyitni, ha nem POT méretűvel, hogy védd a kezed flösshúzó ellen...
    3. Turnon meg sima broke, szintén hogy védd a kezed flösshúzó ellen.

    Ezt az utolsó handet csak magadnak köszönheted hogy bebuktad :)
  • Pokerstars
    #26241


    mára elég
  • Pokerstars
    #26240
    jaj mekkora szar már csávó beírja fish meg limp meg izé aztse tudja hova szarjon magától
  • Pokerstars
    #26239
    nevető 3adik de nagy :D

  • Pokerstars
    #26238
  • Pokerstars
    #26237
    éreztem hogy valami nem stimmel de mondom hátha fullra javulok river aztán gyanús check mondom 2cent he emel dobom :D elis tűnt utána :D

  • xxxpaulxxx
    #26236
    Nah újra itt!

    Sz4bolcs szomorúan olvasom mi történt, remélem nem veszik el a pénzed:/
  • Palinko
    #26235
    azért bátor vagy én J10, KK, AA, QQ ra számítottam volna :D
  • precision
    #26234
    elkezdték elemezni a játékodat? :DDD
    wtf? :) türelem, csal a user? :DDD
  • Pokerstars
    #26233




    összesítve 0 ftból ( ingyen kupon ) 25.30$ amiből 10$ az sngről volt és fortuna is velem volt ma

  • sz4bolcs
    #26232
    Nem küldtek még mailt, legutóbbi hír pénteken a számlám fagyasztásakor, hogy elkezdték részletesen elemezni a játékom, és a számlám. Majd holnap rákérdez, meddig tarthat ez az izé... (vagyis mikor zárolják az accom) :/
  • Pokerstars
    #26231
    mivan számláddal?