30078
  • Lammer
    #26911
    most direkt ertsd felre! :P

    Pete: Grat hozza! :)
  • petesilver
    #26910
    Én pénteken időtöltés gyanánt indultam egy kemény 25 centes 45 fős sönögön, és hatalmas meglepetésemre megnyertem. Azt hiszem olyan hamar értem a végére FT-n a vége felé, hogy az utolsó pár leosztást berakom ide ha kikerestem, meg átnéztem hogyan kell.
  • sz4bolcs
    #26909
    Az összejáccás rossz, ééérteeeeem?
  • Lammer
    #26908
    sajnos suket vagyok hozza... de csak osszejatszottam 63 centbol 1.95-ot... ugy, hogy kozben kiestem ket 10 centes sönögö meg 3 2 centes sönögönol :D
  • hugopareiros
    #26907
    FL-en a matematika a fontos, nem az agresszivitás :)
    mire mennyi esélyed van és ehhez mennyit kell megadnod blablabla
  • Lammer
    #26906
    rajottem, hogy imadom a fixes Holdemet :D
    (hazudik)

    amugy nagyon gaz ez a fix... hiaba van jo lapod, nincs akkora jelzeserteke a "raisednek"... most csuktam ossze T9-el AA-t... flop top parom volt... emel, vissza, megad... turn 9 :D emelek, vissza, megad... riveren checkel... hivok... mar szerintem tele volt a toke, mert dafke megadas volt :D biztos nem volt ideges... lehet olvasgatnom kellene egy kis fixes tankonyvet... mert megmondom oszinten nem latom neha az ertelmet az agresszivitasnak... (PL,NL-en pofatlan hivok nagyot lazan, itt meg ugye...)
  • xxxpaulxxx
    #26905
    Én rájöttem! Szabolcs vezérli a PS RNG-jét... még, hogy nem csal a terem:DD
  • Lammer
    #26904
    azert a masodik meleg :D
  • sz4bolcs
    #26903
    check-fold ja
  • ntex
    #26902
    Elsőben bátor voltál, oesdket én nem merem így megjátszani. Ha nem jött volna a kártya akkor mi lett volna? :D turnon check/fold?

    Másodiknál öröm mikor ilyen helyzetben gondolkodás nélkül callolhat az ember :D
  • petesilver
    #26901
    Basszus a handjeidet nézve, neked csak megszületni volt nehéz :D Másik: a PS-en van ennyi fish? Az életben nem tolnék soha allint TQ-val ilyen flop után sehol, a riverről már nem is beszélek mert minek.
  • Palinko
    #26900
    főleg a 2. brutál
  • sz4bolcs
    #26899
    két nagyon fincsi hand:



  • ntex
    #26898
    Nah közben megvotl a tortúra, kiutalták a $71 -emet. Be is regeltem Titanra a Holdem Indicator license bónuszért. Deposit $41 és most várom hogy megjöjjön a license kódom :D Maradék $30-omat meg majd eldöntöm hová viszem :)
  • ntex
    #26897
    Most elküldtem nekik a moneybookers-es screenshotot is. Remélem kifizetik azt a szaros 71$-t :D
  • ntex
    #26896
    Na ez érdekes... Tegnap ugye kértem Everesten kifizetést. Erre ma kaptam egy ilyen üzenetet:

    Üzenet

    Ezután ma délben megírtam hogy mivel felfüggesztették a számlám elküldtem a személyim meg a lakcímkártyám beszkennelve. Délután jött a válasz:

    Üzenet 2

    Most akkor mi is van? Csak várjam hogy kiutalják a pénzem vagy hogy igazoljam a lakcímem? Mert azt írták hogy a nevemre szóló csekket vagy akármit küldjek el szkennelve. Ezzel csak annyi a gond hogy az én nevemre semmi ilyesmi nem jön erre a lakcímemre. A lakcímkártyámon meg egy régi címem van, mivel mióta elköltöztünk nem jelentkeztünk be sehová sem, így a legutóbbi lakcím került a lakcímkártyámra, de ugye már nem ott lakom.

    Szóval WTF van most?
  • sz4bolcs
    #26895
    6max sng
  • petesilver
    #26894
    Szép! SöNöGö :) volt? Stackméretekből arra gyanakszom.
  • ntex
    #26893
    annyi hogy teremhez kötött, viszont 600 raked hand lejátszása után unlockolják automatikusan és bármelyik teremnél lehet használni utána :)
  • ntex
    #26892
    Sőt, most nézem replayere is van :D Szóval profi kis progi ez 10MB-ban :P
  • ntex
    #26891
    Lehet de nekem ez a progi jobban tetszik, pár nincs 10MB és replayeren kívül kb ugyanazt tudja, plusz nem kell adatbázisokkal szívni :)
  • xxxpaulxxx
    #26890
    az elephant is ingyenes:P
    Amúgy a titanpoker nem rossz
  • ntex
    #26889
    Igaz itt már csak Titan Poker jöhetne szóba mert a másik két teremnél már van számlám :D
  • ntex
    #26888
    Elhiszem hogy BWIN jó de lehet ezzel az ajánlattal többre mennék :)
    Ingyen Holdem Indicator licenset adnak ha regelek és befizetek a honlapjukon keresztül. Jó kis statproginak tűnik...

    www.holdemindicator.com
  • xxxpaulxxx
    #26887
    Jéé kaptam 30$ ingyentőkét a Betfairnél PSéktől:D Jó az a terem?
  • xxxpaulxxx
    #26886
    Meg pl ezért:DDD
    (Th7h)
  • xxxpaulxxx
    #26885
    A faszom kivan már veled:DD Hanyadik royalod ez? Nekem miért nem hagysz meg egyet sem?:D Úgy kb 80K hand alatt még az ellenfélnél sem láttam soha:D
    Am gratu!:) Teeeee PS huszár!:D
  • xxxpaulxxx
    #26884
    Bwin!!!!
    Hogy miért?
    Pl ezért:D

    6d5d volt nála:D
  • ntex
    #26883
    Úgy néz ki cashoutoltam Everestről végre, remélem kiutalják a pénzem. A kérdésem akkor az lenne hogy 71$-t melyik terembe lenne érdemes beinvesztálni? :D Bónuszokat / játékosállományt figyelembevéve? Jöhetnek a tanácsok :D
  • sandor8206
    #26882
    flop játék már mindegy, az preflop call nem tudtam hova tenni
  • sz4bolcs
    #26881
    nemtom, elég balfaxul sikeredett. emelni még szoktam pont ennyiből, callolni nem. Jó játék a push allin lett volna, flopon meg be kellett tenni 2 overlap...
  • keembo
    #26880
    Mint utólag kiderült jó döntést hozott meg. Ő játszott az illető személlyel x leosztást, több fogalma van arról, hogy hogy játszik, mint nekünk. Persze fishesnek tűnik, de nem mindegy kinek a hívását adja meg az ember.
  • sandor8206
    #26879
    nem tudom hány "nevető" jelet kell kiraknom egy hsz-be, hogy az illetők felfogják viccelek, intelligencia kérdése
    + eleve azt se tudják miért írom, mert szabi PS-en nagy royal flush király :-)
    + eleve semmi közük hozzá, ha szabinak nem tetszik majd ír, felnőtt ember nem kell megvédeni
  • sandor8206
    #26878
    megkérek minden faszjankót előre, hogy ne szóljon be

    szóval szabi az utolsó KQs, miért így játszottad meg? mert érdekes, olyan fishes :-)
    (tényleg érdekel)
  • ntex
    #26877
    Hát már többször bebizonyítottad hogy hirtelen indulatú vagy, de tényleg nem kell mindjárt asztalt borogatni :) Nem nagyon szokás ebben a topicban az oltogatás, azért járok én is ide mert itt egy normális, segítőkész pókerközösség alakult ki.
  • keembo
    #26876
    éppen most kockáztatta a versenyről való kiesését egy faszjankó...turnon allinre tettem, lyuksora volt...a maradék stackje még elég lett volna, dobhatta volna...de nem, call!

    A river meg klasszikus...
  • sz4bolcs
    #26875
    rájöttem, azért nem tudunk békében élni, mert nem jut mindenkinek elég fű.
  • sandor8206
    #26874
    közgazdász vagyok, nem nyelvtanár + másra is kell figyelnem most...de mindegy
  • sz4bolcs
    #26873


  • sz4bolcs
    #26872
    jertek ide lenyugodni!!! :D