30078
  • petesilver
    #27151
    SNG, de érdemes ránézni, valamint végignézni a videót. Szólj ha nem látod, mert nem vagy regisztrálva. SNG szuperturbó
  • sz4bolcs
    #27150
    ezért a callért meg is érdemelte, hogy pottyanjon egy 8as riverre :)
  • sz4bolcs
    #27149
    stackméret iszonyat erősen meghatározza, hogy ki mire megy allin, tegnap épp láttam 3x-turbon 5 vak vs. 5 vak vakharcot, 67o allin, 68s call :D:D
  • ntex
    #27148
    Engem azért érdekel mert vannak 180 fős Super Turbo tornák és elég magas a beszállóhoz képest a nyeremény.
  • sz4bolcs
    #27147
    na ez engem is érdekelne, nagyon élvezem a 2-3x turbo tornákat, és szeretném magam fejleszteni kicsit..
  • ntex
    #27146
    Super Turbo tournamentekhez van valakinek stratégiája vagy valahol lehet erről olvasni? Vagy itt inkább csak a mákfaktor számít?
  • petesilver
    #27145
    igen, de hát azért még sem, bár végül is, hát de. Ugye sokat foglalkoztat a hosszútávon kijön és jövedelmező a jó döntés, de ott a szerencse is. Piszok idegesítő amikor te futod a hosszútávod, de sorozatosan botlasz bele a rövidtávon szerencsésekbe. Az nagyon oda tud csapni a BR.nek :(
  • sz4bolcs
    #27144
    5-ből 1x megérdemli
  • sz4bolcs
    #27143
    végülis ha őszinték vagyunk... nekünk ez jó. :)
  • petesilver
    #27142
    Klasszikus freeroll alapmozdulat :( Ilyenkor nem azért keseredek el mert hülye és szarul játszik, hanem hogy nyilván fingja sincs mennyire reménytelen helyzetben tolja be az összes zsetonját pocsék játékkal, és ennek ellenére bemákolja, vagyis egyáltalán nem érdemli meg :(
  • sz4bolcs
    #27141
    Billiard-Qc: i needed a 7 Q A or a diamond...nothing
    Dealer: Player Wizard13k has requested TIME
    Billiard-Qc: anything to throw you in the dam pit hole lol
    Sz4bolcs1985: yes, you very needed :D

  • ntex
    #27140
    Biztos ő is látó volt...
  • Lammer
    #27139
  • sz4bolcs
    #27138
    Szeretlek board, kérlek pározódjál velem.
  • Palinko
    #27137
    ez ilyenkor azért van, mert abba akarják már hagyni a játékot és az rng jól megszopatja őket hogy megnyernek egy allint, gondolj bele milyen szörnyű
  • sz4bolcs
    #27136
    kommentár nélkül :D
  • ntex
    #27135
    Ezt annyira bírom mikor először limpel a fossal aztán mikor látja hogy emelkedik a pot gyorsan ráemel még a limper is...
  • sz4bolcs
    #27134
    ja, és ne higgyetek el mindent :D

  • petesilver
    #27133
  • sz4bolcs
    #27132
    megmutatom, hogy kell játszani 22-vel :D:D:D

    "hudejó lapom van, ne merészeljétek callolni, mert én ezt semmi pénzér be nem dobom...." hátde....:D

  • sz4bolcs
    #27131
    mondjuk ha lecallolod, fordítva mégigazabb, amit írtam... ezért a call a legszarabb, még ez az allin is sokkal jobb, és talán vállalható is ilyen kis stack ellen.
  • sz4bolcs
    #27130
    meg ott volt a kiült bb vakja, a te vakod, meg az ante, mi van, ha hülye vagy, és véletlenül lecallolod? Ő majd megfejti 5 nagyvakból, hogy nálad nincs 2esnél jobb lap? :D
  • sz4bolcs
    #27129
    De azt sem értem, miért neked magyarázott, hogy donk, mikor 1600 zsetonból képes volt egy minraisere, ami az 1/3 stackjébe kerül. :D
  • sz4bolcs
    #27128
    akkor sztem szar push allin volt, mert a srácnak mindenképp be kellett tennie, akármivel emelt preflop. A push allin ellen szól, hogy neki mindenképp adnia kell.
  • sz4bolcs
    #27127
    18 fős sng-n 50 zsetonról (1 nagyvak) jöttem vissza épp 2650-re :D:D:D
  • petesilver
    #27126
    :D hja. De tényleg, szerintem jogos push volt. Turbo 6 fős asztal nagyvak kiülve, mindenki dob, 250-es BB srác durván 1600, én 4000 felett valamivel és gombról 500-ra emelt.
  • sz4bolcs
    #27125
    Ezért írom.. jól mondta: "donk vagyok" :D
  • sz4bolcs
    #27124
    így kell ezt csinálnie :D Most nem jött be, de kurvanagy szivatás.

  • Tigristank
    #27123
    22-t én simán dobtam volna az ő helyzetében. :D
  • petesilver
    #27122
    Neki volt 22, nálam volt az A5s.
  • sz4bolcs
    #27121
    Én A5s-t pozíción kívül nem 3betelnék, és semmiképp nem callolnék vele, de magasabb vakszinteken allin megyek vele lopkodó button ellen.
  • sz4bolcs
    #27120
    fold equityt kihagytam..
  • sz4bolcs
    #27119
    Zsetonszám, agresszió, és vakméret függvénye, de a srác jól mondta, a 22 call donk move volt. :D
  • Lammer
    #27118
    Kerek :)
  • petesilver
    #27117
    kormány, kerék :) mittudomén, még nem hallottam :D
  • Lammer
    #27116
    aham... (me' szerinted amit irtam az mit jelent? wheel? :P)
  • petesilver
    #27115
    Flop: 944 T:A R:5 Azért egy A5s jó még adott esetben sorra is + színsorra:)
  • Lammer
    #27114
    huuhhh ez kemeny!

    nekem neha elborul az agyam es lecallolom vele tutira... tegnap irtam is, hogy casheztem... volt egy srac az asztalnal, egyebkent szerintem jol jatszott, mert neztem folyamatosan valtogatta a stilusat es a kovi story:
    CO pozi megkapom a majdnem kedvenc QQ-mat... 3bet gomb,SB: dob, srac BB-rol allin... kb fel tized masodperc alatt ugy lecalloltam, hogy magamon is meglepodtem (azota is gondolkoztam az esetrol es halvany lila gozom sincs miert adtam meg!)... potban volt a keszpenzem fele :S

    erre mutat 66-ot... akkora ko" esett le (plane a board vegen) a szivemrol, hogy ujra kellett huzni a padloszonyeget
  • Lammer
    #27113
    nem vagyok szabolcs, de szerintem nem a legjobb megoldas meg ha suited is... nagyon alacsony... oke tudom str.wheel(), wheel, sima flushra jo vagy... szvsz egy laza call/visszaemeles (<- lopas ellen) lett volna a nem "donk" style... flopon mar ugy is minden felette lesz (nem tudom mikor jott az asz) es ha latja az aszt, akkor is emelsz es tuti dobja... en btw mar meg sem probalom komolyabb versenyen az alacsony parokat megjatszani... hogy cbeteljek/pusholjak minden utcat vele, ahhoz meg sajnos nyuszi vagyok... :S
  • Lammer
    #27112
    :SSS en is mindég kifogok egy makosgezat MTT-ben... allandoan lenyomnak kisebb kezparral... :SS utana elmegy a kedvem megint olle (AT-AK) es persze, hogy "stilusosan" ledobja riverre (nalam ez a meno") az ellenfelnek a szarabb lapjanak a parosodast (pl K9 call es 9) :(