30078
  • Lammer
    #27231
    en mar nem is tudom... most mi ez a bad luck pech???

    mekkora esely van arra, hogy 1-el nagyobb az ellenfelnek a szinsora???

    mekkora?

    enyem: A2345
    neki: 23456
    (meg1X leirom... szinsor)

  • xxxpaulxxx
    #27230
    Hát ezt sajnálattal hallom:/
  • Palinko
    #27229
    akkor nem maradtam le semmiről :)
  • Lammer
    #27228
    bocsanat elnezest, jogos...

    vegulis nem vagyok ahhoz kepest tilten, hogy ma mondtak fel nekem.......
  • xxxpaulxxx
    #27227
    Bocsi... csak egy kérdés... Miért kell szétkúrni a topicot? Minden hozzászólás a te idegbajodról szól... Ne a topic legyen már a tiltkezelésed:D
  • Lammer
    #27226
    (termeszetesen limit studon az elso 4 utcan szin vanik... tovabbi 3-ra richtig nem jon... az mar allinben volt, KK elvitt)
  • Lammer
    #27225
    eeeeeeeees persze OT AZAZ 5 orai jatek utan 6000 nevezobol lettem 76-ik a 8 gameen...

    ofkorsz 48 jut tovabb...

    keremkapcsojjjaki...
  • Lammer
    #27224
    ON NYELT! :D

    66 :D
  • Lammer
    #27223
    szoismetles sebaj... (generator nelkul)
  • petesilver
    #27222


    Jóindulatú tipp:QQ, de szerintem 66
  • petesilver
    #27221
    nem érdemes pazarolni rá semmilyen formában semennyi bitet sem.
  • Lammer
    #27220
    7370 -> 19-ik hely...

    es hogy estem ki???

    na: AQ kezben

    flop: AQ6

    flop allin... gyors call

    a helyes megfejtok kozott kisorsolok egy "RNG generator rulez xD" feliratu polot :D

    piszok nagy zsetonos flopmazli.... pfej...
  • Palinko
    #27219
    hát néztem vagy 2 percig, régi crt tvn élvezhetetlen. ha megvan valahol a videó megnézném monitoron.
  • xxxpaulxxx
    #27218
    Júúúj póker oktató műsort a retekklubbon... kíváncsi vagyok mit zagyválnak össze:D
  • Lammer
    #27217
    htxvm ^^
  • petesilver
    #27216
    Naaaaaaa! Hát azt már csak meg kell tartani, hajrááááá!
  • petesilver
    #27215
    Érdekes, hogy majdnem hetente találok köztük olyan neveket, akikkel rendszeresen összefutok a magyar esti versenyeken PS-en :DHeti termés
  • Lammer
    #27214
    :DDDD

    btw meg bennt vagyok a 8 gamen is... meg nem merem leirni (mindenki rajtam fog rohogni innen :D), de most szunet van es 10-ik vagyok magyaron
  • petesilver
    #27213
    :D én egyszer hajnalban még a Fulltilten regisztráltam egy ilyenre, freeroll, had szóljon! Aztán gyanús volt hogy nem tudom allin rakni, na mondom király, itt máshogy kell játszani mert fix limit. Jött a no limit, meglepődtem, örültem. De amikor 5 lapot láttam a kezemben, akkor már megnéztem mi a rákra regisztráltam, meg volt olyan hogy láttam más kezek 1 lapját, meg volt ott minden, az ha jól emléxem 10 fajta játékból állt. Elég érdekes volt úgy játszani, hogy játék közben próbáltam rájönni, mi lehet a lényege :D Végül pénzbe is értem, meg valahol elöl is végeztem, no limit ment a többieknek valahogy legkevésbé, azt szétraboltam, meg nyertem egyszer egy nagy potot egy kurvasoklapos valamiben, mert tetszett a kéz és még allin is raktak és nyertem, aztán már csak no meg fixlimetet játszottam belőle, a többin túlélésre kiültem. De volt ott valami lapcserélgetős is talán,hajnal is volt, meg sokkot is kaptam a fura látványtól némelyik játékban :D
  • Lammer
    #27212
    skacok, kezdek raerezni erre a 8-game stylera... mondjuk a cserelgetosnel meg mindig megy a sit outra a pipa :D

    mondjuk elegge be lehet zavarodni... nem olyan reg anyum jatszott ilyet es nem vette eszre, hogy mar valtott razzrol studra... szepen elfoldolta csuklobol a kovetkezo handet:
    AAK vagy valami hasonlo :D
  • Lammer
    #27211
    koszi utolag is :)

    hogy sult el a masik?
  • keembo
    #27210
    Vagy egy 10-est!

  • ntex
    #27209
    Nem kaptam volna idegbajt... :D
  • hugopareiros
    #27208
    én vártam a river J-t :D:D
  • ntex
    #27207
    Én vagyok bal felül XD
  • ntex
    #27206
    Ownolták egymást :D

  • keembo
    #27205
    Imádom, hogy hibás ez a replay progi :D
  • keembo
    #27204


    Még több ilyet, nektek is!
  • sz4bolcs
    #27203
    3x-turbo vakharc instacall

  • sz4bolcs
    #27202
    hbd!

    Én is mentem sunday stormra (végülis csak 1x van egy héten:D) és ugyanígy jártam. Végül 99et kaptam 10 vakkal, és egybe push... AK fogadta.. jött az ász meg a király.... de The Biggeren (másik $11-es verseny) még bent vagyok átlag stackkel remélem azon kicsit tovább jutok.
  • Lammer
    #27201
    a heten volt szulinapom... mondom beulok szándéjsztormra...

    32021 -/- 12281... es ugy, hogy volt egy nagyon mak allinem, de amugy olyan szinten semmi sem jott, raadasul kifogtam egy olyan asztalt ahol nem nagyon nezegettunk flopot... ment a raise-dob, raise-reraise-dob... :)

    vegen mar keves zsetonom volt es KJ (de reg volt jo lapom) allin... 55 call es nem jott semmi :(
  • sz4bolcs
    #27200
    tessék, ki volt számolva :D:D:D

  • ntex
    #27199
    Na lol XD $0.10 -es döntő asztal utolsó két handje :D



  • ntex
    #27198
    Ez no comment :D

  • sandor8206
    #27197
    a 2. rész term. a KK értem , nem a 25s-re, az annyira nem jó helyzet ha callolnak :-)
  • sandor8206
    #27196
    jaja az kit érdekel, hogy mit mondott :-) nekem is volt online, SB-ből 4-ből 4-szer voltam any2 pushon BB-re, mindig foldolt, 5. előtt beírta chatbe, hogy nyomjam az all-int most callol, nálam 25s, még többiek foldoltak és gondolkoztam minek mondaná, ha callolni akar? Én jöttem gondolkodás nélkül push, ő meg sima fold, csak beírta a chatbe, hogy LOL
    ...lehet csak trükkösen akart kapni egy walkot :-)

    amúgy tökmindegy mit csinál a másik, ha adta volna az all-int, akkor adta volna, tök jó mert így bekerült volna a "teljes" stacknyi zsetonunk egy jó helyzetben, a lényeg hogy a kezünk mindig jól legyen megjátszva, utána meg a "szerencse" kérdése, de az más dolog és nem rajtunk múlik, de ami rajtunk múlik azt jól kell csinálni én így gondolom :-)
  • petesilver
    #27195
    Nagyjából ezzel kezdtem, de az nem válasz, abból nem indulhatunk ki ugye. Így tekervényesebb úton jutottunk el az elkerülhetetlen allinig, ami a kéz utólagos ismeretében sajna a kiesés.
  • sz4bolcs
    #27194
    10 vakból nem lehet játszani, az pont preflop allinre elég... és látod, lehet hogy még úgy is adja az AT..
  • petesilver
    #27193
    Igen, az a katyvasz kb. 6000-nél érvényesül pont :)
  • Lammer
    #27192
    egyebkent nem kell agyalni... meg megkerdeztem eloben az illetot, ha visszatolom ra az allint: rohogve megadja... ennyi... (volt mibol)

    szoval edesmindegy... igy max szepen meghaltam :S