30078
  • Joekey78
    #27511
    Egy kis csemege:

    Seat 1: Joekey78 ($1.74 in chips)
    Seat 2: Sorrisogotz ($0.65 in chips)
    Seat 4: ACESwithOUTS ($1.86 in chips)
    Seat 5: kenez csaba ($1.38 in chips)
    Seat 6: lsanjim ($1.51 in chips)
    Joekey78: posts small blind $0.01
    Sorrisogotz: posts big blind $0.02
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Joekey78 [Ah Ac]
    ACESwithOUTS: folds
    kenez csaba: raises $0.06 to $0.08
    lsanjim: folds
    Joekey78: raises $0.10 to $0.18
    Sorrisogotz: folds
    kenez csaba: raises $0.10 to $0.28
    Joekey78: raises $0.24 to $0.52
    kenez csaba: calls $0.24
    *** FLOP *** [2h Td 8h]
    Joekey78: bets $1.16
    kenez csaba: calls $0.86 and is all-in
    Uncalled bet ($0.30) returned to Joekey78
    *** TURN *** [2h Td 8h] [6d]
    *** RIVER *** [2h Td 8h 6d] [8d]
    *** SHOW DOWN ***
    Joekey78: shows [Ah Ac] (two pair, Aces and Eights)
    kenez csaba: shows [Kd Ks] (two pair, Kings and Eights)
    Joekey78 collected $2.65 from pot
  • xxxpaulxxx
    #27510
    Speakin' about 64... volt ilyen is:D
  • xxxpaulxxx
    #27509
    Hát de komolyan... megkérdeztem tök komolyan, hogy: Srácok... és mikor CSzünk majd? Ők meg jól kiröhögtek:DD
  • hugopareiros
    #27508
    nem gondolkodtál még azon, hogy neked oda kéne beregisztrálni ahol van bad beat jackpot?

    sztem rövid időn belül meggazdagodnál


    ezen (Poker session, a modern idők LANpartyja!:D) pedig röhögtem egy jót :D milyen igaz
  • xxxpaulxxx
    #27507
    Tegnap havernál nyomtunk egy jópár órás sessiont...
    4en voltunk, majd lefogytunk 3ra, mert egyik srácnak mennie kellett másnap meccsezni.
    Szóval éjszaka folyamán 3man "melóztunk"... egyik srác sng, másik freeroll, én meg a szokásos CG-m
    Első sessionöm egész jól sikerült 20$ plusszban... aztán jöttek a bajok:D
    Alapból iszonyat szarul ment a játék, meg valamiért a ZS játékomat hoztam, de azt elmondhatom, hogy tegnap a villamos (64) tényleg mindent vitt!!!
    KKval szettet floppolok, az ellenfélnek lejön a backdoor straight 64-el:D

    KKval úgy gondoltam iszonyat jó vagyok 367J6 boardon egy 69/27es ember ellen, aki 70% WTSD-al rendelkezik.. mi volt nála? 64:D

    Amikor nem voltam épp partyban akkor is láttam ilyeneket és a mellettem ülő haver freerollján (teljesen más sitenál) is ilyen board volt egyik pillanatban 6646X


    Tudom mi tehet erről! Az óraátállítás!:D
    No mind1, összességében 7 óra alatt -10ben zártam és most meg nem győzöm elemezni a hülyeségeimet:)
    Poker session, a modern idők LANpartyja!:D
  • Lammer
    #27506
    (rakeparade azert ott volt a szeren, gondolom erzitek... a lenyeg, nem? ;)
  • Lammer
    #27505
    SZANALOM!

    2 leosztas egymas utan! tessek figyelni!
    emelek mint atom... ASZ MAGAS FLOSS TURNON!!!
    es mivel viszik? 66655

    utana rogton!!!!... nuts full floppon... ellenfelnek poker...

    naperszeeeeeeeeeeeeeeeeee.... kerem kapcsolja ki, de most mar komolyan...

    es utana mi jott??? nekem nuts sor floppon... jajaja... kiultem... gyerekek... ez a PS RNG...

    3 egymast koveto leosztas!!!!
  • Lammer
    #27504
    nalam egyszerubb volt... 500-ason...

    hivtam utgbol egy eroset, 2-en megadtak...

    flop akarmi... jol meghivtam... dob es masodiknak eros gondolkozas utan dob... noci mutatta, hogy kozepso parja volt... en meg bemutattam a ket fole gyonyoruseget :) AhKh :) (egyebkent gyulolom) megdicsertek ^^
  • petesilver
    #27503
    Tegnap kipróbáltam élőben a verbális terrort, teljes sikerrel, nagggggyon szórakoztató. Hozzávalók: 2X akkora stack, labilis ellenfél. Nagyvak voltam 2500, amikor gombról 10000-re emelt a srác, kezemben AKs, kisvak dobta.Nem láttam a srácot, mert én 1-nél ültem, ő meg 10-es volt. Előre hajoltam és megkérdeztem: mennyid van összesen? Ahham, sok, de nem elég sok, oké call. Jött valami J meg nemtudom még mi, nem is érdekelt, check, srác betol 25000-et, maradt nála kb olyan 45000. Kihajolok az asztalra, megkérdezem: mennyid van még? Ahham, maradt, jól van, call. Ekkor kezdett rángatózni a srác szája, és ismételgetni kezdte: miért kérdi meg mindig, miért kérdi???? Turn: K srác check, előrehajoltam és megkérdeztem: mennyid is maradt még pontosan? Ez volt az a pillanat, amikor teljesen mindegy volt már, hogy mi van nálam. A srác összeomlott, tudtam bazdmeg, tudtam hogy lejavul, a mellette ülők meg segítettek neki: nyilván azért kérdi mert K vagy AK van nála stb. de a lényeg: ha 23 van nálam, akkor is dobta volna úgy kiborult, ráhívtam azért 35000-et, de addigra kész volt és elhajította a QQ-t. Mindenki magyarázta ugye hogy milyen szarul játszottam meg, flop után hívni kellett volna hogy dobja, blabla, de nem árultam el nekik hogy nem az a lényeg hogy AK volt nálam, hanem ki akartam próbálni valamit, amihez történetesen jól jött, hogy be voltam biztosítva lappal, ha nem az történik, amit gondolok. Szórakoztató volt :D A srác annyira tiktre került, hogy kiment cigizni leosztás után egyből :D
  • petesilver
    #27502
    Probirs nyilatkozott annyit a cashgamesekről, hogy azok donkok :) Ennél többet nem is áldozott az interjúban a témára :D de tényleg, agyament dolgokat művelnek és valami számomra érthetetlen matek mozgatja őket :D
  • ntex
    #27501
    Igen, cash gameben elég lassan jön a pénz, SnG-ben legalább hamar megtérülnek a sikerek :) Lehet ezért is kedvelem már sokkal jobban, mert izgalmasabb, főleg a középső szakasztól :)
  • Lammer
    #27500
    ez a cash game tiszta stressz :D +1 dolcsi 30 osz hajszal elleneben :S

    inkabb egy lassu lefolyasu hosszu SNG (tudom, uncsi)... komolyan ennyire nem stresszes max a vegjatek a sok piiizert... :D
  • Lammer
    #27499
    "vagy tolj most allint mert flop után rádhívom még a szomszédasztalt is"

    ezen azota is derulok!!! :DDDDD ez best!

    btw kellene ilyen best of topic beszolasok! en beterjesztelek ha lesz ilyen a hall of famebe :DDDDD
  • Lammer
    #27498
    (4 szin lenn: sry 2 volt ugye... atommod biztos voltam, hogy szinutkozes vs szet parade lesz... online rulez ugye)
  • Lammer
    #27497
    az a hetedik hely mire lett eleg? ($)

    mas:

    mondtam mar, hogy i love rng???

    sikerult beulnom egy ultraagressziv asztalhoz... szo mi szo, jol jatszottak... sikerult a bankrollomat lefeleznem...

    hogy?

    2x flop szet(!!!) mindketszer 4 szin lennvan... en emelek boszen, hogy hahhho ocsi, nekem jo lapom van+dobd mar el a szinhuzodat... hat nem dobtak egyszer sem... MINDEG riveren jott a szin :S

    3X mar kegyes volt a gep velem... TT kezben... emelest megadom... flop AQT... emelek megadja, emelek megadja... river allin (lol osszeg volt, mert sikersen lefogytam a 2 emlitett elozonel)... az idiota AK-val call... azt hittem sora van, amikor lecallolta, akkor mar rohogtem... de nem... vegre sikerult nyernem egy szet vs topparos flosshuzot(jelentem drawja volt... persze szinben, meg ugye sor)
    zarojelben jegyzem meg, hogy sovany vigasz, mert a bankrollom most kb 40%-on all... ojve!
  • petesilver
    #27496
    Pl. Volt egy kőbarom fazon, azt csinálta hogy gomb környékéről 10X BB emelés, majd flop után ennek kétszerese és így tovább. Elég szépen megszedte magát, soha nem láttuk mije van, mert mindig dobtak ellene mutatás nélkül. Mondtam a mellettem ülőnek, hogy ez egy barom, csak allin lehet vele valamit kezdeni. amikor olyan 70.000 körül járt már, nekem volt 56.000 nagyvakként kaptam AQs-t, nagyvak 600, CO-ból emelt 6000-re mindenki dobott, azonnal visszatoltám rá az allint, és megadta A8s-el, jött a boardra két Q, meg is volt. Aztán megint button lett, szokásos emelés, nagyvak adta, AAT flop,allin ment gombról, nagyvak adta AJ, csávónál J3 volt. Na akkor úgy kollektíve értetlenül nézett az egész asztal :)
  • petesilver
    #27495
    Én még tegnap a 3000-re mentem, most értem haza, végül hetedik lettem, de az utolsó másfél-két órában közöm nem volt a játékhoz. 2,3,4, a 10,J,Q,K mellé ezek mindenféle használhatatlan variációi jöttek kizárólag kétszínű lapokból, miközben már csak az ante volt 1000-től 4000-ig ebben az időszakban. 26000-nél kényszerallin nagyvakként 30000-es nagyvaknál, az egyetlen "használható" lapom volt a T7, azzal sor, vissza 120000 környékére, aztán lefogytam nagyvakig, ahol a csodás T4-el ki is estem. Volt egy nagyon durva rész, új asztalhoz ültettek, már csak 15-en voltunk,olyan 220.000 zsetonom volt,harmadik új asztalos partynál KhQh, emelek, egy csaj megad, ketten vagyunk flop AsJs8d, csaj check, emelek-call, turn Ts, csaj check, potnyit hívok, csaj visszatolta rám a maradék 160.000-et allin. Hoppá. Sokat gondolkodtam, aztán mondtam neki, hogy ha van flössöd nyertél, de call. Nem hittem a szememnek, amikor mutat két különböző színű 92-t, amiből nem is volt a boardon. River 2, és azt hitte nyert kettes párral. Miután kiesett, mondták az ott ülők, hogy végig ilyeneket csinált, ők tudták hogy tutiblöff. Az utolsó négy asztalnál már ültetgettek ugye ide oda, ott már elég jól álltam, hát megvan annak a hatása, amikor átültem egy friss asztalra, és két zsetontartó kell a stack cuccolásához, leülsz, és annyi zsetont vittél, amennyi a háromnegyed asztalnak van kb :) 1000/2000/200 ante, gombról hívok AKs-el 10.000-t, csak ismerkedés végett, erre a nagyvak környékén elkezdenek hőbörögni, hogy hova hívok ekkorát, mert nekem sok van. Mondtam neki számoljon már, csak az ante 2000+vakok, 5000-es a pot, mekkorát kéne hívnom. Asszongya magyarázkodok? Dehogy magyarázkodok, nincs rá szükségem, add meg,vagy tolj most allint mert flop után rádhívom még a szomszédasztalt is, és akkor megtudod mire hívtam ennyit.
  • Rash87
    #27494
    FullTilt-ről van vmi hír?
  • Lammer
    #27493
    :DDD

    #27492: naneee

    Mai napi 500-as elmenyek:

    46 nevezo... Cimboraval elmentunk... (akinek linkeltem az AA-t)

    Shorty vagyok donto asztal... 5 fizet... 7-ik vagyok...

    2.5BB vegre magas festmeny: K7o allin
    K3o megad...
    flop: K
    river: 3

    :(((((((
  • ntex
    #27492
    Ilyet láttatok már? :D

  • xxxpaulxxx
    #27491
    Hát ez mekkora :'D
  • petesilver
    #27490
    Ez nem a szép kategória ma, csak pár hihetetlen RNG tesztes mák. Zuhanyzás,borotválkozás közben pár allin,mint ez is:
  • Lammer
    #27489
    omg most nezem 3ik vagy!!! :D

    nice! :D
  • petesilver
    #27488
    Én ezt sajnáltam. Beírtam hogy mennem kell, beírtam hogy 52o allin, adja aki akarja, és tessék:
  • Lammer
    #27487
    jah elotte ugye szokasos fixes bohockodas... a lenyeg sracok (direkt figyeltem): eleg szep rake termelodott, szinte minden korben... es ez a lenyeg, nem?
  • Lammer
    #27486
    gyerekek... mai cash tapasztalatok...

    olyat hullamvasutaztam... koszonhetoen a zsinorban kovetkezoknek, oveket becsatolni, tessek figyelni!

    -2X egymas utan az ellenfelnek 1-el nagyobb sorja volt... boardra adta neki nutsra (!!! pl. 6789 neki JT -> 2X!!!)
    -90% FLUSH veszely volt... ebbol jo 70% kb tenyleg!!!
    -minden 3ik(!!!) leosztasban utkozott sor, floss, full...

    najolvanmarkomolyan...

    kiultem kemeny 1 orai jatek utan ippeg 2 cent plusszal... (.2/.5)
  • petesilver
    #27485
    Ami még fontos: ez a PS déli freerollja, tehát erősen Lee Nelsonos NFI, vagyis Ne Feltételezz Intelligenciát.
  • petesilver
    #27484
    Ugye? A két Q-t ki is vettem a képletből, egyértelműen semmi köze nem volt a történésekhez, innentől kezdve csak a flop volt mérvadó, hogy mi történet előtte és utána. Szerintem. Ott meg arra a megállapításra jutottam, hogy a 9-es párral A kickerrel nagyon előtte voltam, és tényleg.
  • ntex
    #27483
    Ráadásul ha kicsit nyit riveren sokkal inkább tűnt volna riasztó value betnek mint egy ilyen donk allin
  • ntex
    #27482
    f@sznak blöfföl riveren... :D
  • petesilver
    #27481
    online idióta, és még haragszik is. Van köztetek, aki nem adta volna átgondolva a történteket?
  • petesilver
    #27480
    Ami viszont jó élőben: más a játék ritmusa, merőben más a mentalitás, és ezt jól lehet kamatoztatni online.
  • petesilver
    #27479
    Ez tényleg így van :) Élőben nagyon sokszor senkinek nincs flösse 4 játokásnál, ha a flop egyszínű, és agyam eldobom sokszror amikor kiderül, milyen mókamiki lapokkal esnek egymásnak!!! Szinte 50%-ban A és K magas lapokkal viszik a potot!!!
  • Lammer
    #27478
    nalam a laputkozesek nagyon latvanyosak cashen meg sng-n... en azt vettem eszre, hogy ha veszunk x leosztast, akkor eloben x/3-x/4 van ilyen helyzet... a leglatvanyosabb nalam a flush utkozesek (online)... ezert is van, hogy eloben soxor becsapom magamat, mert futnak 2-3-an a betek utan es mar mindenkit flushre tettem, holott senkinek sincs szine(5 esetbol 4x tulparazom magamat, eljen az online-on felnevelkedett gen. :D)... de soxor bezavar ez :S
  • petesilver
    #27477
    Nem akartam lavinát indítani, csak érdekesnek találtam. Szerintem minden onlineosnak feltűnik egy idő után, hogy variancia ide vagy oda, túl sok a durva lapütközés. DE nem egyértelmű, sokszor arra esküszik az asztal hogy csak a kisstack nyer minden allint, sokszor az ellenkezője, sokszor arra hogy az nyer aki firstin tolja az allint. Végeztek egymillió leosztáselemzést, ahol kiderült hogy ennyi handnél pár százalék csak az eltérés a várható valószínűségtől a nagyobb termekben. Szerintem nincs az az okos program, ami másodperc alatt több ezer leosztásnál figyelni tudná ki mivel játszik, és ahhoz rangsorolná a kedvezményezettet, és osztaná a lapokat. Ráadásul ami ebben az elméletben zavaró számomra, hogy ott van a szabad akarat, amit nem tudhat a program, hogy ki mivel hogyan fog játszani, azt nem a progi dönti el. Tegnap élőn pl. egy igazi szerencsejátékos mókamiki buttonról kurvanagyot emelt rablás céljából mert CL volt. Preflop visszaemeltek rá AA-val, allin rakta a srácot, aki adta. Erre a CL asszonta, hogy mutatás nélkül dobja inkább, mert szégyen mivel pusholt, de a srác annyira bízott az AA-ban, hogy játszuk le mellett döntöttek. Mutatás: Q5s vs. AA. Flop: ATK T:9 R:J srác kiesett.Mivel naponta tolok mostanság 2 élő versenyt, azt tudom mondani: simán olyan mint online. Vagy a bámulatos részek, amikor úgy nyer az AT, hogy boardra érkezik TT és tudom hogy TX-et dobtam. De nyertem már AA-val úgy AT és 99 ellen, hogy végig izgulnom kellett, mert board:KJKJ8 lett.
  • petesilver
    #27476
    Tegnap 500-as élő turbón nagyon nagy LOL volt, allin után 3000-es vaknál UTG-ből vesztettem és maradt 100 zseton. Nagyvakként durva allin :D, nyertem, 200, majd egy kőrt vártam majdnem, KK allin, nyertem, 400! Majd nagyvakként már elvéreztem, de amíg ez tartott, mivel a vége felé voltunk, négyen kiestek nagyobb stackekkel :D
  • petesilver
    #27475
    Közérdekű: vasárnap óraállítás, ne feledjétek! :D
  • xxxpaulxxx
    #27474
    Nem nem érdekel, hanem nyereséges vagyok...
    Mellesleg a tartalmas dolog ott van a #27469-ban
  • keembo
    #27473
    Úgy a legkönnyebb "elnyomni" ezt, hogy mást, tartalmasat szól hozzá az ember. Persze, hogy unod, ha más nincs is és téged ez nem érdekel. Részemről azt hiszem kiszáltam az online pókerből, nem vallási vagy egyéb szubjektív dolgok miatt, hanem mert a tapasztalat ezt diktálja.
  • xxxpaulxxx
    #27472
    Boccs, csak már qrvára faszkivan ebből... hetente többször előkerül a téma... sőt mostanában kb csak erről szól a topic... vagy éppen a bad beatekről... ha ez szerinted szeparálódás...