30078
  • Rash87
    #28073
    működési engedélyét visszavonták,már több mint fél éve nem él. S szerintem nem is fog...inkább "elmenekültek" a pénzzel :)
  • elitehun
    #28072
    Hozzátenném hogy játékpénzzel játszottam. És ha a full tilt pokernek annyi akkor mondanátok olyan oldalt ahol tudnék szintén játékpénzzel játszani (legalábbis kezdetben)
  • elitehun
    #28071
    Anno a full tilten játszottam de most egyszerűen nem lép be. Tudjátok mi van vele? Elég sokáig nem játszottam azért kérdem
  • #28070
    Köszi a tippeket!
  • precision
    #28069
    először vmi netes bankra kérd ki (paypal, skrill)
    onnan meg max részletekben utaltasd ki magadnak, hetente v. havonta pl (ha akkora az össeg)
  • Tigristank
    #28068
    Mindenesetre 1 millió dollár már gyanús lehet. :D
  • Rash87
    #28067
    Attól függ,mekkora a nagyobb összeg :)
    De sztem nem kell ettől félni. Bár nem vagyok szakértő...
  • sandor8206
    #28066
    nyugodtan vedd ki, nem kell adózni
  • #28065
    Behúztam egy nagyobb összeget Everest-en. Merjek kifizetést kérni a bankkártyámra? Annyi hülyeséget olvastam már ezzel a pókertörvénnyel kapcsolatban, hogy befizetni is alig mertem. Nincs kedvem ahhoz hogy meghurcoljanak a póker miatt :)
  • sandor8206
    #28064
    BÚÉK, sok moneyt mindenkinek
  • Lammer
    #28063
    BOLDOG UJ EVET MINDENKINEK!

    En (lol pont en a legnagyobb fuggo a csaladbol) nem akartam az universumban szilveszterezni, de hugom miatt ott "ragadtunk" csaladostul (Anyum+hugi+pasija+en) :)

    Nagyon jol ereztem magamat, szemely szerint cashen eleg szep pluszban szalltam ki! de ami a lenyeg ->
    Csajos versenyen indult mindket holgy rokonom...
    Vegigultem hugival kb. a feletol, mert atjottem cashbol... Es baromi buszke vagyok (mert foleg csajhoz kepest) agressziv, cbetes, bluffos gyonyoru jatekot mutatott vegig, persze voltak hibai a jatekban, de a lenyeg: MEGYNYERTE! :))) 600K zseton jatszott kinn es abbol 4-en voltak es o" birtokolta 322K-t... mar a tobbiek kertek, hogy osztozzanak 1 orakor... az elso 3 nyert volna (23K az elso), de dealeltek es felajanlottak, hogy az elso nagy zsetonos 20K es a tobbiek 3-an 10K... fuztem az agyat, hogy az eddig szisztematikusan felepitett stackjet ha lebontja 5 perc alatt, akkor sikitofraszt kap... igy deal lett :)

    volt egy leo amit szerintem jobban is megjatszhatott volna, de a vegeredmeny nagyon durva volt... volt egy lany aki addig nagyon jol jatszott... 100K volt mindkettejuknel... a csaj belimpelt... hugom ratolt egy raiset zsebTIZESEKKEL... megadta...
    flop: TQ8
    csaj flegman megfogta az otezres tornyat es beejtett egy jo nagy adagot, overbetelve a potot kisse... hugom meg visszatolta allinre... mutatott egy Q9s-t...
    turn: Q
    river: T fuckyea :D
    az volt a fordulotpont szerintem... szerintem ott nyerte meg, mert utana szinten szepen stackbol jol tolta :)
  • precision
    #28062
    shortstack voltam, AK kézben, allin
    egy megadó, megörültem mikor megláttam hogy az ellenfélnél K7 van, flopon lejött három, azaz három, ismétlem HÁROM DARAB HETES!

    I fucking love you pokerstars! :)
  • precision
    #28061
    ja és, pokerstars, mondanom sem kell...
  • precision
    #28060
    oh basszameg...

    J10 -em volt kézben, dealerként checkeltem, flop 8,9,Q
    200 volt a vak és mindenki bentvolt, szal a potban 2000 volt, volt még 3000 zsetonom, 4-en checkeltek előttem, allint toltam, mindenki dob, egy ember adja meg csak... 99 -et mutat, riveren lejött még egy Q és fullja lett...

    ITM előtt egyel estem ki...
  • xxxpaulxxx
    #28059
    Fulltilten, partypokeren és bwinen is láttam/látok ilyet nap, mint nap... jah és persze élőben is... hmm-hmm:D

    Amúgy boldog és (póker) sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek előre is!:D
  • Lammer
    #28058
    utso elotti elon azert volt egy ilyen... osszecimbiztem a mellettem ulovel... (en lettem 10ik akkor)... short stack... nalam K4 en dobom... akkor be is tolja az ollet... diszkreten mutatja nekem a KK-t... ketto megad... flopon ott a K-ja :DDDDDDDDDDd

    (ja igen kesobb lattam headsupolni FT-n... es a halalbol jott vissza mellettem par ezer zsetonnal!)
  • Lammer
    #28057
    most mit izelsz! hat volt river elott 2 outja... es ha stuilusos az rng, akkor dobott valaki meg 1-et
  • precision
    #28056
    jajj... gyerekek :)
    szóljatok már rám, hogy ha még egyszer freerollozni akarok pokerstarson, NE TEGYEM :D

    QQ -m volt, emelek kb 8-10 BB -t, már nem emlékszem, flop, 4,7,K... srác előttem allint rak, callozom, mert superlaza blöffkirály volt a srác (szal tudtam, hogy nincs K -ja), mutat JJ -t, turn 8, river J

    mindenki az asztalnál egyből: "tipikus dzsokersztársz..."

    :)
  • Rash87
    #28055
    Akkor jó, én is valahogy így gondolkoztam.
    Bár,még mindig bánt,de így nem annyira, h meg lett erősítve h elfogadható lépés volt. :)
    Volt egy hülye leosztás(mind kettőnknek flush volt),ahol buktam kb. fél milla zsetont,s az kicsinált végül is,egyszer felálltam belőle,de utána végem lett...
    Így se szomorkodok,de azért a Top10 már szebben fizetett volna.

    S előre is Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
  • ddt500
    #28054
    Ilyen kevés zsetonnal nem a lapot kell várni hanem azt, hogy 1v1-be kerülj valakivel. Mert ha 1 BB-vel all-in mész AA-val és 4-en adják meg, akkor kisebb esélyed van mint 92-vel 1db AK ellen.
    Szóval jó az all in.
  • sandor8206
    #28053
    azért mert végjátékot játszanak, persze ez nem a szakasztól hanem a vakoktól függ
  • precision
    #28052
    döntő asztalnál miért kezd el mindenki teljesen ellentétesen játszani mint ahogy a verseny korábbi szakaszában tette? :)

    titanon jutottam be egy freerollon a döntő asztalra, és az addig extrafeszes elég jó játékos fish módjára allinezgetett minden szarra... :) pedig annyira nem volt mindegy a dolog, mert a 10. még egy dollár alatt fizetett, az első pedig 13 dollárt :)

    én próbáltam tovább erőltetni a saját játékomat (feszes/agresszív), de lemákolt a chipleader egy különböző színű 7-4 -el (nekem kézbe 10-10 volt)... riveren lejött neki a sor és kiestem, 5. helyen... nyertem 2,5 USD -t... kár, pedig headsupolni akartam :)
  • Lammer
    #28051
    +1!

    en elo versenyen egy hasonlo szitut be is huztam valami hasonlo junkkal nem is olyan reg :D egesz jo lapot kaszaltam el :)
  • sandor8206
    #28050
    jó a push
  • Rash87
    #28049
    Pár napja történt dolog,de még mindig zavar kicsit.
    Kíváncsi vagyok,hogy egy 10-es skálán mennyire hoztam szar döntést? :)

    Helyzet a következő.
    Megjött a kedvem,s beültem egy 3,000$ összedíjazású versenyre (2,5+0,25)
    700-an indultunk,és 14. voltam a 14ből :)
    Nyeremény 10-14 között nem változott.
    Zsetonjaim száma 120,000 körül volt.
    S én voltam a nagy vak 60,000-el, plusz ante 2-3 ezer lehetett.
    92 volt nálam,eltérő színben.
    Előttem lévő egy vakot emelt,többi mind dobta, én meg kis gondolkodás után, úgy döntöttem hogy all in-re viszem.
    Természetesen nem jött be,pedig szín húzom is lett turnre,de mennyire döntöttem szarul?
  • sandor8206
    #28048
    persze, hogy szarul játszanak és néha nyernek is
    de ez a játék része, a profit nagyrésze ezekből lesz
  • Rash87
    #28047
    Én valahogy nem szeretem akkor sem, én. pl nem adnák meg 910-re egy all in-t. Bár szituáció függő a dolog,de ilyen esetben biztos nem. Mert semmi indoka nem volt,nah mindegy.
    K5-re meg rájöttem,mert nagy fish volt a srác,10 perccel utána szinte lenulláztam,flopnál semmire adta meg az all inemet.
    De az ilyenek akkor is idegesítőek,bár lehet kezelni 1 idő után... :)
  • sandor8206
    #28046
    ne is próbálkozz megérteni őket, lehetetlen + felesleges is
    teljesen jó, hogy így játszanak
  • Rash87
    #28045
    Én az olyanokat soha nem fogom megérteni,hogy pl. 2 perccel előtti szituáció, 100-200 a vak, AA-m van,s emelek 4 vaknyit.
    Ketten megadják, Flop A32, behívom a potot,egyik dobja,másik megadja,a stackje 70%-át, turn 4-es,all int mondok,persze megad,és mutat egy K5-t :\

    Tegnap körülbelül ugyan ez volt, csak ott all in mentünk,3an.
    AA (nálam), JJ, és 910. És nem kis zseton mennyiség volt.
    JJ-t még elismerem,megadható. De 910 megadja,és runnerrunner lappal sora lesz.
    Ez a pocket A nem kedvel engem.
  • sandor8206
    #28044
    te tudod :-) de sztem dolgozz még egy kicsit rajta, UTG limpen nem gondolkoztál még, hozzácsapni ezekhez
  • precision
    #28043
    okés...
    én meg a lent leírt helyzeten kívül _mindig_ dobom :)
    max kiegészítek vele kisvakként v. lecsekkelem nagyvakként
  • sandor8206
    #28042
    végül is csak a lapok legjobb 16%-ba benne van (A6), nagyon is jó lap, bármilyen shortyt all-in rakok vele és bármikor all-int verek vele ha shorty vagyok és bármikor emelem pozícióból vakharcban
  • precision
    #28041
    A6 az nem kártya, szerintem :)
    én csak akkor raknám azt allinre ha shortstack lennék és én lennék a nagyvak ami már a stackem legalább 1/3 -át kiteszi
  • Lammer
    #28040
    Tegnapi nagyobb MTT-n... ez beszaras

    ollé: A6 talan suited (???)
    raiseolle asztal cl: QQ
    3ik tag elkezdett szenvedni, de vegul dobta es kerte a felretetelt (JJ)
    utoljara meg egy sad olle shortstacktol: KK

    board:
    QJXX es river: K

    mondom WTF!???
  • Lammer
    #28039
    MTT: 68 indulo -> donto asztal 10-ik :)
    7 fizet... persze shortstackkent besorsoltak UTG-be...
    Qs9s olle... lekkolloltak 3-an (amikor ennyien callolnak mar gg) A magas vitte :S

    atultem cashre es behoztam az MTT beulot es felalltam nagyvak elott (jo melyrol) :) nem baj, megint tapasztaltam! :]
  • sandor8206
    #28038
    jó lap a Q10s, csak az is szitu függő, hát ez pont nem volt az :-)
  • Lammer
    #28037
    nem tudom miert biznak az emberek QTs-ben??? ezt sosemnem fogom megfejteni... gap, magas lapod egy holgy... aaaah... :\ ja igen, valszin azert, mert egyszinu! (par milis hajamat tepem ilyenkor)
  • Rash87
    #28036
    Nem tudom,h volt-e vki a RoyalBonus-on,de azzal az oldallal mi történt? Nem tudja valaki?
  • precision
    #28035
    döntő asztalnál én se toltam volna az AJs -re allint, de egyrészt vagy shortstack voltam vagy akörüli, és voltunk még vagy 18 -an kb
    a laza donkra nem számoltam hogy megadja (vagyis titkon azért számoltam hogy egy hasonló szar lappal lekóllol és akkor megnyerem)... de hát ez van, szerinte amit játszott az jó játék volt mindenki más az asztalnál meg "csodálkoztunk volna ha egy handet el tudsz engedni emelés/allin/megadás nélkül preflop") :)

    a KK vs Q10s -es eset meg úgy zajlott, hogy allint toltam, mindenki dobta, már csak egy ember volt, és ő megkérdezte, hogy "van ászod?"... én meg elvből nem mondok ilyenkor semmit, de most még is azt mondtam "flegmán", hogy "már nem emlékszem, hogy mim van :)" erre full mérges arccal autocallozott egyet
    terítésnél extázisban kunyizta magának kifele a treffeket és amikor lejött még egy "in your face" féle nézést is kaptam... :) na nem baj, had higgye hogy ő egy nagyon jó játékos
  • Lammer
    #28034
    pont hugom pasija meselte par perccel ezelott, hogy 1500-on dontozott tegnap es 4ik volt 5-bol osztoztak... de O" azert tudott 4-ik lenni allitolag, mert feszes/okos jatekot prezentalt (egyebkent ultramakos* es folyamatosan mosom az agyat, kezd szamolgatni, poziciobol jatszani, stackjatek stb)... most olvas pokerkonyveket, szoval egyre jobb)... buszken meselte, hogy eldobta az AJs-et (nem ismerte meg a villaint es inkabb engedje el ezt a handet, lesz meg alkalom gyarapodni... ezen a szinten mas siman kollol) egy kémáutofnóver donk (vakhoz es stackhez kepest) ollere :)

    *itthoni pokerben tok mindegy mivel megyek ellene hedzáp (statom mar kisertetiesen pocsek)... ha pocketpairom van, akkor elkaszal egy A-val... ha neki van pocketpairje, akkor az en AK,AQ-em, nagyobb pairom elhal, mert szettesedik doszt :D