30078
  • sz4bolcs
    #28113
    "nincs outod, mennyé' haza" =D
  • sz4bolcs
    #28112
    sajnos nem mindig. Ha így lenne, stratégiát váltanék :P
  • sz4bolcs
    #28111
    xDDDD

  • precision
    #28110
    ergo a gyengébb és/vagy flop előtt és flopon is jóval esélytelenebb lap nyer a riveren :) jokerstars :)
  • Lammer
    #28109
    (extrem durvakat readeltem! volt herocall, herofoldom tobbszor! tok jo volt! allat nagyon az elo" game :))
  • Lammer
    #28108
    Nah tegnap elo cash: 5K-11K... szep matekos, readelos jatekkal :)

    ma meg beulok egy online sng-re... ez mar extrem undorito... mindig riveren makolnak le... nem tudom, hogy van-e ilyen szkript... de ez mar beteg... 4 leobol 3X kellett dobnom, mert csak addig callolgat az ellen amig bejon neki a nuts... 4-iknek meguntam A5 short allin, J6 adja... riveren bejon neki az EGY lapos sor :DDDDD

    komolytalan...
  • sz4bolcs
    #28107
    konkrétan, hogy egy set ellen 3 ugyanolyan lapkombó versenyez, és csak egy győzi le. :D
  • precision
    #28106
    ilyet se láttál még? :)
    oh, pedig a pokerstarson a nem riveren eldőlő leosztások a gyengébb lap javára szinte már-már csodaszámba mennek... :D
  • keembo
    #28105


    FUS RO DAH!
  • sz4bolcs
    #28104
    ilyet sem láttam még :D:D:D: "és a párlatnál volt az egyetlen 444 verő AJ xDDD
    "

  • ddt500
    #28103
    Röhej.
  • sz4bolcs
    #28102
    később is ezt nyomta, double rebuyolt ..olyan 10x, 10-ig számoltam... $3-as verseny :D:D
  • ddt500
    #28101
    Mára elég volt. 296$ és 100VPP. Sokat elrontottam. Bemelegítésnek jó volt.
  • ddt500
    #28100
    Ez volt az első fejvadász verseny ahol komolyabb mennyiségű embert sikerült kiejtenem. Sajnos később az AK-m elvérzett QQ ellen. De majdnem visszajött a nevezési díj.
  • ddt500
    #28099
  • ddt500
    #28098
    Ez nem is tudom mit képzelt.
  • sz4bolcs
    #28097
    Pedig hogy beleélte magát :D
  • sz4bolcs
    #28096
    Turn: "Ohh, megijedtem. River: Mégsem." :D:DD

  • ddt500
    #28095
    Csak azért rakok be ennyit mert a rohadt sportingbetről nem lehetett. Most kiélem magam. Egy idő után szerintem lenyugszom.
  • ddt500
    #28094
    Blöff kifigyel.
  • ddt500
    #28093

  • ddt500
    #28092
    Milyen érdekes. Preflop nekem volt a legjobb %-om. Nekem 37,6, spbru 33,8, rogurgel 28,4. Flop után 52, 43, 4 %. Turn után már verhetetlen voltam. Rogurel nem tudom mi a fenét képzelt azzal a lappal.
  • ddt500
    #28091
    Megnézem a számokat ennél az osztásnál. A 3$ megadása mondjuk véleményes de hát üsse kavics. Nyilván nem véletlenül nem vagyok pókermilliomos.
  • ddt500
    #28090
    Nagyobb flös ellenében.
  • ddt500
    #28089
    Na elmondom eddig mi történt. :) 1. 2k garantált PLO rebuy. 3 beülő oda -13$. A preflop 4 ember megy all in teljesen normális volt. Aztán CG 25$ asztalon PLO. 2 beülő elbuk, az egyik egy szar blöff a másik kisebb flös ellenében. Aztán eldobtam egy 3-as fullt mert úgy éreztem kevés lesz. 10-es full nyert is. Ekkor megfordult a matek.



    Most 310$ van.
  • ddt500
    #28088
    Heti?? Remélem a hétvégéig még meg lesz a pénz. Pokerstarson be lehet állítani, hogy kiírja milyen lapom van? Mert 4 omaha asztalnál néha nehéz kisilabizálni, hogy meg van-e a sor.
  • Rash87
    #28087
    Majd heti szinten leírhatnád,hogy hogyan állsz :)
  • precision
    #28086
    na az már szép összeg... sok sikert!

    csinálsz egy skrill (moneybookers) számlát és oda utaltatod ki a zsét :)
  • ddt500
    #28085
    Na betoltam 300 dodót a pokerstarsra. Itt van bőven kistétes PLO MTT. Hátha. Bár kivenni nem tudom a pénzt mert Mastercard-ra nem utalnak vissza de majd csak megoldódik valahogy. Ez legyen a legnagyobb gondom.
  • sz4bolcs
    #28084
    fú, de régen volt ilyen instaallin szitum :D

  • Lammer
    #28083
    cimborat kiakasztottam... :D

    home games 2 session (500+30 playzseton*2)

    ha 33-am volt flop szet... ha 76 turnon sor, ha 48 akkor 44488 full, ha Q2, akkor flop ketpar... eslo session elfogyos allinem neki top par flopon, nekem TURNON ES RIVEREN jon a szettem (visszaforditas kicsi lappal) ha AJ-vel raise es ramtol AQ allin akkor... turnon J... OMG! :D
    Anyum ellen az itthoni barati omahaban is elon jott minden szar ... fullok, sorok, flossok tomege (nagy sorral kaszaltam el potraises kis soros allinjet river utan)... cant beleive it :D

    stb...
    ma kellett volna elmennem egy kicsit elo fizetosre... vagy nem? :)
  • Lammer
    #28082
    ddt: azert az meleg :) tudom, hosszutavelmelet meg minden... de az ilyen kiakaszt...
    elo story: hugi amikor behuzta a ladies versenyt szilveszterkor -> volt egy p*ina aki kiult az asztaltol ezer eve.. brutalisan lefogyott... visszajott. olle in the dark... vitte.. (24)... meg1 meg1... 2xK-ra felhizott.. megkerdeztuk, hogy akkor oke? kov leo megint dark allin... huginal Ad6d.... bokdosom, hogy dobja.. megadta.. volt stack... mit mutat? AQo... flopon mar csajszi.. de ket csempe. river csempe... akkorat jesszeltem. terem echozott :)) helyere kerult az igazsag ;p idiota megerdemelte -.-
    (telo. java opera sry)
  • precision
    #28081
    egy szatelit szatelitjén én is így játszottam, mert másik két asztalon "normál" versenyem volt
    minden körben beraktam az allint, fater már kiment a szobából, "már nekem kellemetlen" :D
    4-2 -vel vertem az AA -t, ilyesmi leosztásaim voltak :) 3500 -as átlagnál volt 60ezrem, az utánam következő emberkének is csak 30 körül volt

    utána elkezdtem normálisan játszani és elbuktam az egészt pénzt... :D
  • ddt500
    #28080
    Jutyubon van egy videó a csávó beregisztrál egy sng-re. 35 fős talán? Aztán közli, hogy mindenre all-int fog mondani. Úgy is tesz, és megnyeri.
  • xxxpaulxxx
    #28079
    Csak gondoltam azért jobb ott, (metro poker/zynga), mert ezek ugye játékpénzesek, de több bennük a "kihívás":)
  • Lammer
    #28078
    ez a poker 770 is ilyen nyomorek riveres donk makolos? :)

    kaptam bonuszt... 1 asztalos sng... mar ITM es headsup... keves zseton es flopon top par allin... megadja a hulyeje kozepes parral... mar vartam neki a masodik parjat riverre... megnyugodtam, jott :)

    es a nyomorekja*** ugy nyert, hogy total bemakolasokkal, calling station uzemmodban nyomott le mindenkit ... meg is kerdeztek tole az asztalnal, hogy mit ivott... azt valaszolta, hogy whiskey-t... ja igen no" volt! :)


    ***
    MINDEN handet callolt barhonnan szinte... ha raemeltek preflop akkor is megadta... a tipikus noi player :D es ugy emelt, hogy mindig BB-vel... omg, teptem magamat :DDD
  • elitehun
    #28077
    öööö nem, szerintem kihagyom. Szökő évente ha egyszer felnézek facebookra
  • xxxpaulxxx
    #28076
    Vagy inkább játssz facebookos pókerekkel szerintem:)
  • elitehun
    #28075
    Értem. Akkor szerintem kipróbálok egy pokerstars-t
  • Rash87
    #28074
    Bwin, Bet365, Titan Poker, PokerStars,Partypoker.
    Szinte mindegyik pokertermnél van játékpénzes dolog.