30078
  • AntiHero
    #11662
    Mér lett törölve a hozzászólásom?
  • ddt500
    #11661
    Az mklyen már, hogy egy verseny első fél órájában van AAAA-m meg KKKK-m??
  • sz4bolcs
    #11660
    mi az a buborék?
  • Dick Riddick
    #11658
    Gondolom a #11646-ra gondoltál. :)
    Én személy szerint nem adtam volna meg. Buborékban volt, és az emelő éppen be tudta teríteni.
    Egyébként mindenki ilyen. Emlékszem az elején tornákon még AA-t is dobtam, ha buboréknál volt a játék. :D
  • sandor8206
    #11657
    csak poénból mondom, amúgy jó döntést hozott zeli?? nem?? én is betoltam volna, sőt ahogy egy előbbi kommentbe beraktam A10-el én is betoltam csak QQ volt nála. nem nagyon s*arakodok, hogy buborék leszek, akkor az leszek, most mindegy 0 nyerek vagy 2$, a versenyt megnyeri kell, nem helyezést elérni. ebben is sokat fejlődtem, régebben kivártam a fizetős helyeket AKs dobtam, JJ-at mert féltem, most már nem és azóta pár heads upot meg is nyertem, addig soha.
    csak idő kérdése.
    Amúgy mondtam, hogy cinikus vagyok :-)
  • Dick Riddick
    #11656
    :)
  • Dick Riddick
    #11655
    Szerintem bőven belefért. Ha már bent maradt, ez a lépése bőven plusszos volt.
  • Carloska
    #11654
    Vagy csak télleg vak voltt és nem érezte kia gombot :D :D :D
  • Dick Riddick
    #11653
    Ezt így kell. Csak a vakját akarta védeni.
  • Dick Riddick
    #11652
    Hozd a legjobb formád, és nem lesz baj. Szurkolni fogunk. /Figyelem majd a játékod is. :)/
  • Dick Riddick
    #11651
    Ha utánanézel a a játékosszám változásoknak az utóbbi időben, látod hogy így is van. Kevesebb miatt is csődöltek már be pókertermek.
  • Dick Riddick
    #11650
    Az első kéznél a lepározódás után már bajban voltál, erős kézzel és elég mélyen a potban ahhoz hogy feladd. Ilyenkor örülj annak hogy nem ment all-in, és maradt nálad három dollár. A lejátszásod teljesen rendben volt. Szeteknek turnon már tíz outjuk van a fullra, ami nem csekélység.
    A második esetben megint szerencséd volt, mert azzal a húzóval ami az ellenfélnél volt már flopon all-in kellett volna tennie téged. A turn-river 80 centes hívás teljesen értelmetlen. Vagy hívj vagy passzolj. A végén jó volt a dobás.
    Véleményem szerint nem az rng szívat téged, egyszerűen az ellenfeleknek jó esélyeik voltak.
  • kraawz
    #11649
    Na, szept27én van a nagy nap, akkor lesz a 100,000$-os torna :)

    Az első 5 hely egy csomag az észtországi Estoril tornára, 2800$ , élő verseny, tv-s asztal meg minden :D
  • zeli
    #11648
    Jah, csak ez olyan, hogyha a pókerjátékosok megtudják, hogy ilyen volt, akkor elég sokan meggondolják, hogy ott játszanak.
  • Dick Riddick
    #11647
    Mindenkinek tanulni kell, a profik is így vannak ezzel. Még a póker nagyöregjeinek is újra kellett tanulni játszani.
  • Dick Riddick
    #11646
    Ebből lesznek a rossz berögződések. Ezzel a gondolkodásmóddal csak oda jutsz, hogy kétes bölcsességeket kezdesz alkalmazni az asztaloknál. Nem emelsz ászpárral buborékban, mert úgyis kiesel, elkezdesz az előérzeteidre hallgatva dönteni. Ne tedd.
  • Dick Riddick
    #11645
    Elég nagy port kavart, bár ez a "pont most" azért nem egészen igaz.
    Én azon a véleményen vagyok, hogy most valószínűleg ez a két terem a világ legbiztonságosabb pókertermei között van. Nincs olyan nagy pénzforgalmat bonyolító üzleti vállalkozás ahol kétszer elkövetik ugyanazt a hibát. Nem mellesleg a csalók magas limiteken mozogtak, mikro-és közepes limiteken sok félnivaló nem volt. Ezzel persze nem akarom elbagatellizálni a problémát.
    Az UltimateBet nekem a legjobb pókertermek között szerepel, sok játékos, a számomra legkedvezőbb, legnyugodtabb SnG és MTT vakstruktúrák, a készpénzes asztalok BSS játékra vannak tervezve, short stack játékosok kizárva. A szoftver gyors, az asztalkialakítás nagyon jó.
    Nem reklámnak szánom, én egyszerűen kedvelem ezt a termet.
  • sandor8206
    #11644
    mindig a nagyobb zseton nyer! kiszórt mindkettőtöket, amúgy jó játék volt csak pech.
  • zeli
    #11643


    flop előtt még jónak tűnt.....bár nagyjából 33%os volt. és így lettem buborék....bazz...!
  • sz4bolcs
    #11642
    Omg, videó.... Ehhez azért jó vastag bőr kell, hogy legyen az ember arcán.
  • Danny1987
    #11641
    Szerencséd,hogy fish volt.
    A vakvedelem nem azt jelenti,hogy minden lappal visszaemelünk hanem amivel megéri. 99+ AK.
    Ha jobb játékos ellen teszed könnyen belefuthatsz egy figurás zsebpárba vagy egy AK-ba.

    A 20BB stratégiánál meg elvileg rég ki kellett volna ülnöd.
    1,megvan a 25BB
    2,az asztal már inkább SH mint FR

    Figyelj jobban az asztalválasztásra túl sok az SS
  • sandor8206
    #11640
    ez az!!! végre egy 7 óta behúztam egy SnG-t, +11 $, nem nagy ügy annyi, hogy a JJ-mat most nem verte le egy 34-es
  • sandor8206
    #11639
    cash game-nél ekkora pénzzel, így kell sztem, ha beleszaladtál valami jobb kézbe akkor beleszaladtál, ennyi
  • zeli
    #11638


    rizikós volt...de jó volt a read, hogy csak a vakját védi. vagyis én erre gondoltam, azért is emeltem kicsit először, hátha visszaemel rá. Mit gondoltok, rossz volt a visszaemelés ?
  • ba32107
    #11637
    De durva.... erről még nem is hallottam.
  • Chrisx
    #11636
    Ennyire köcsög nem lehet az rng, hogy mindig engem szivat.




  • zeli
    #11635
    Ultimatebet-es csalásról énis hallottam, de akkor ahogy látom az absolute is már volt ilyen botrányban.
    Akkor marad a Titan.
  • 9csöves9
    #11634
    nekem nem nagyon jöttek be.amúgy pont most volt rajtuk egy csaló

    http://sporthirado.hu/cikk-poker-ez_a_pokertortenet_legnagyobb_csalasa-27383
  • sz4bolcs
    #11633
    Meg tegnap nyertem 10$ körül a két legalsó limiten, ma meg el is vesztettem a felét. Annyira érződik a játékomban, hogy mikor vagyok türelmetlen, és mikor tudok kivárni, és jó lapokat bedobni, hogy az hihetetlen. Nehéz elfogadni, hogy ilyenkor nem szabad játszani, mert bukta lesz belőle.
  • sz4bolcs
    #11632
    Nem veszíthet mindenki, szóval a pokeroldalak üzemeltetőin kívül is van, aki pluszban van. Én még csak mégnagyobb balekok ellen tudok jól játszani. :)
  • zeli
    #11631
    Én valszeg oda fogom betolni a következő YourPokercash-es tőket. Elvileg a FullTilten kijátszottam, amit kell. PartyPoker meg amúgyis kiesik.
    AbsolutePoker-ről, és az Ultimatebet-től van vkinek vmi tapasztalata ?
  • Dick Riddick
    #11630
    Én az átlagról beszélek. Sokan játszanak csupán szórakozásból, feszültséglevezetőnek. Vannak lelkes kezdők, és vannak türelmetlenek.
    De sokan vannak akik nyereségesek, a megfelelő limiten, a megfelelő emberek ellen játszanak. Nem mindenki veszít vagy stagnál.
    Egyedül az összkép számít.
  • Rundstedt17
    #11629
    Ezt mondtam stagnálás
  • Dick Riddick
    #11628
    Pókerrel könnyű pénzt nyerni. És még könnyebb veszíteni.
  • Dick Riddick
    #11627
    Póker póker hátán. :D Nem rossz!
    /A #11612 nem volt éppen a legszebb party... :)/
  • Csacsi
    #11626
    Melyik teremben nyomod?
  • sandor8206
    #11625
    hát ja, de sztem arról az ember tehet, amúgy ha valaki nyer valakinek veszíteni is kell :-)
  • Carloska
    #11624
    Gyerekek nemtoom mivan velem 3adik heads upomat nyerem egymás után!

    Most király pókerel nyertem:D



  • Rundstedt17
    #11623
    de ellenpélda több van
  • sandor8206
    #11622
    ja amúgy semmi gond, nem vettem támadásnak ha ez jött volna le a hsz-mből :-D