30078
  • sandor8206
    #11621
    tényleg azt hittem mindenki ebből él és senki nem dolgozik
    "...kis tőkével rendelkezőkre..." hát ez lett volna a cél, hogy szépen növeljem a bankrollt, amúgy ha nem tűnt volna ki a kommentjeimből (elég cinikusak) én a játék miatt játszok, mert szeretem, a pénz csak egy plusz extra, de attól még próbálok jól játszani és fejlődni , ezért fogadom meg Riddick és Csacsi javaslatait, könyvet vettem stb. Amúgy van egy pár ismerősöm aki igen szép pénzeket keres a pókerrel, 2 pedig ebből él, szóval semmi sem lehetetlen
  • sirogka
    #11620
    Szerintem jó ajánlat: 1000 dolláros heti verseny, 100 dolláros napi freeroll csak magyaroknak. http://www.pokerstars.hu/poker/promotions/hungarian-tournam ents
  • Rundstedt17
    #11619
    Mit gondoltál hogy meggazdagodsz?:D
    A többség veszít rajta,vagy stagnál legjobb esetben is minimális gyarapodást ér el hónapok alatt,főként igaz ez kis tőkével rendelkezőkre
  • Carloska
    #11618


    szép floppot kaptam :D
  • ktomi22
    #11617
    thx :)
  • sz4bolcs
    #11616
    Ha viszont valami fontosabb ember vagy, akkor hivatalból illik paranoiásnak lenni. :-)
  • dellsed
    #11615
    Nyugodtan, én is megcsináltam már, meg legalább három haverom. Nincs vele gond.
  • sz4bolcs
    #11614
    Sztem ja. Rám nem küldtek pokerügynököket. :-)
  • ktomi22
    #11613
    pokerstraregy.com on biztonságos azx igazolványképem és adataim elküldése?
  • Carloska
    #11612
  • doxadmin
    #11611
    Titan pokeren játszik valaki? Ha igen mit, és milyen limiten? :)
  • ba32107
    #11610
    Hmm ez király, nem is tudtam! Elkezdek rajtuk játszani, az biztos, Starson nincs is bankrollom.
  • Dick Riddick
    #11609
    Egyikkel sem jársz rosszul. Rengeteg játékos, sok asztal, átfogó limitek minden játékfajtában. A banner alatt egyébként találsz információkat a termekről.
    Nehéz véleményt mondani, és a legtöbb esetben ezek a vélemények is erősen szubjektívek.
  • manyi8
    #11608
    jaja erre gondoltam én is
  • viorus
    #11606
    A Starson...
  • dellsed
    #11605
    Bocsi, de még mindig nem válaszoltatok a kérdésemre. Esetleg valaki????
  • viorus
    #11604
    Jajaja most utánazéztem egy kicsit aztán tényleg már agy három hete megy újra a magyar akciós dolog? Erről nem is tudtam!
  • dellsed
    #11603
    Ez most a Poker Stars-on vagy a Full Tilt-en megy-e? Örülnék egy ilyen lehetőségnek.
  • chalezlopez
    #11602
    Most is megy asszem 2 naponta 100$ freeroll, és 1000$ freerollra osztanak ki helyeket szintén 2 naponta...
  • manyi8
    #11601
    Az már tuti hogy nem megy, de úgy tudom mostanában indítanak egy új sorozatot hasonló feltételekkel.
  • viorus
    #11600
    A tavasszal volt valami magyar akció freerollokkal a Starson meg ilyenekkel az él még?? Tudja valaki? Mert ha igen én azt ajánlom neked
  • viorus
    #11599
    Mindkettő, a világ két legnagyobb site-ja, ha komolyan kérdezed
  • ktomi22
    #11598
    hy.. vélményeket szeretnék:
    fulltilt vagy pokerstar???? nos?
  • dellsed
    #11597
    Kb ilyen válaszokra számítsak? :)
  • chalezlopez
    #11596
    Tegnap kikértem PS-ről 50 dodót, mondom felfüggesztem kicsit a játékot és ha kedvet kapok hozzá, akkor megint befizetek majd egy min. összeget. A maradék 1.1$-al beültem nl2-re, hát nem 5$-al szálltam ki...
    Lehet felépítek megint egy kissebb bankrollt és újrakezdem.
  • dellsed
    #11595
    Hát ez tényleg rohadt gáz, de kb minden létező oldalon van freeroll, nézzél szét
  • dellsed
    #11594
    Hali. Rohadt gáznak érzem magam, hogy már lassan mindenki pókerezik én meg még csak kezdő vagyok. Kérdés nem tudnátok valami jó online pókeroldalt ajánlani? Mert a reklámban láttam a Full tilt-et és a Pokerstars-t. Szerintetek melyik a jobb egy kezdőnek? Köszi
  • sandor8206
    #11593
    na ne csak panaszkodás legyen, másik SnG, short stacket úgy nyomtam ki, kisvaként A10 ráemelek a nagyvakra, megadja, flopp K67, ráhívom a zsetonját, hosszú gondolkodás után lecalloza A6 nála, turn 8, river 9
    "mindig a nagyobb zseton nyer" :-)
    végül 2. lettem, hál istennek kellett már ez a kis sikerélmény
  • sandor8206
    #11592
    bubble lettem, természetesen short stackként (olyan 7BB) kisvak vagyok addig semmi lap, most véletlenül kapok egy A10s, most mit csináljak, bubble hely környékén azért érdemes óvatosabban játszani, de zsetonom meg nyista, ok All-in vaklopásra jó, véletlenül a nagyvaknál QQ van :-D megadja, flopp Axx. Örülők mint tejbe tök, hogy megúsztam, turn Q
  • Dick Riddick
    #11591
    :D
    Ez a lényeg.
  • doxadmin
    #11590
    Full Tilten ezen kár csodálkozni.

    1 óra alatt 8x volt drillem, az összesre vagy sor, vagy flöss jött. Ha ez nem elég, akkor 9x volt hogy a másiknak lejött 1 lapra a flöss. Ma 4x buktam AA-t, 3x QQ-t. De sebaj, visszanyertem mástól. Fix limitnél ez a gázos, hogy sokkal több lappal belimpelnek és ha találnak valamit akkor tolják neki, te meg csak lesel hogy mi a sz*r van nála. Persze river nekik kedvez és hozza a sz*r laphoz a +t. De azért nekem is voltak jó lapjaim, pl.: 10es póker, fullok amiket rendesen ki is fizettek sima magas lappal xD
  • sz4bolcs
    #11589
    béna vagyok, de imádom ezt a játékot. :)
  • sz4bolcs
    #11588
    erősebb, de ahogy írtátok, könnyebb ellene védekezni.
  • Dick Riddick
    #11587
    Majd lesz az jobb is.
  • ba32107
    #11586
    Hát én -1-el :D
  • Dick Riddick
    #11585
    Ilyen sem minden nap esik meg, az egyik asztaltól hét beugróval léptem ki.
  • Dick Riddick
    #11584
    Nem igazán értem azt amit leírtál. Számolni mindig kell, vagy legalább is tisztában lenni az esélyekkel. A flös az egyik legnyilvánvalóbb kéz. Még ha be is jön, nem könnyű értéket kinyerni belőle, és azért gyakran elvéreznek pározódott board-okon.
    Még a kezdő játékosok is felismerik, és védekeznek is ellene. A viszonylag rossz implikált esélyek miatt pedig könnyű hibát ejteni a megjátszáskor. az igazán veszélyes kezek azok amik nem nyilvánvalóak, és nehezen felismerhetők.
  • ba32107
    #11583
    Hogyhogy könnyebben lehet számolni vele? Több esélye van, hogy sort kapsz, mint flösst, ezért erősebb.
  • sz4bolcs
    #11582
    Amúgy az reális, hogy a flös erősebb a sornál, elvileg sokkal könnyebben lehet számolni vele..?
  • sz4bolcs
    #11581
    Ez a nagy noobság, de engem, amikor nem így teszek, akkor sokszor flössel vernek el, amikor szétszort vagyok, akkor a flössel szivatnak meg legtöbbször.