30078
  • Christian88
    #28233
  • ddt500
    #28232
    4 beülő és 500$. Volt némi kockázat.

  • xxxpaulxxx
    #28231
    Én ezt szoktam használni:)
  • ddt500
    #28230
    Mint ha lenne online oldala ahol szintén van ilyen grafikon. Pokerlabs talán?
  • xxxpaulxxx
    #28229
    Hogyhogy hol? A saját grafikonodat?:) Hát Holdem managerben, ha van.
  • ddt500
    #28228
    Ez nem rossz. hol is tudom ezt megnézni?? Közben épp egy "monsterpotot" replayes-ek nektek.
  • xxxpaulxxx
    #28227
    Kis helyzetjelentés:)
    Januárom eddig így alakult... még a felénél sem tartunk, de az elmúlt 1-2 hónapban erősödött leginkább a játékom, azt elmondhatom. Holnap haverok átjönnek és tartunk egy laza 10-12 órás sessiont:DD Délután alvás, este póker + energiaital:)))) Kíváncsi vagyok mi lesz a vége... remélhetőleg hasonlóan jól fog alakulni + a 100 dolláros bónuszom is unlockolódni fog.
    Ha minden terv szerint halad (márpedig miért ne haladna:D) jövő héten már NL20at nyüstölhetem:)
  • sz4bolcs
    #28226
    Hát, hogy minden létező handet verjél mindenhogyan :Ð Ebből sztem a maxot kisajtoltad..
  • ddt500
    #28225
    Köszi. Mondjuk az a rohadt bubi minek jött le??
  • sz4bolcs
    #28224
    szép játék :)
  • ddt500
    #28223
    Nem eldobta a disznó??

  • sz4bolcs
    #28222
    Péntek van, friss hal a vacsora xD

  • Lammer
    #28221
    plz.. csak sorokrol most ne!!4 mert mar lassan almodok veluk :C

    :D
  • ntex
    #28220
    Akkor szerintem ez mindenhol előfordul, mert PKR-en meg kétszer szoptam be allint úgy hogy mindkét hal lyuksorra tolta be és riveren megjött a lapja...
  • sz4bolcs
    #28219
    lefekvés előtt még beteszem ezt ide xD

  • petesilver
    #28218
    - Hol pókereznek a sertések?
    - Ól in.

    Mit játszanak a szőke nők a nudista-strandon?
    - ???
    - Vetkőzős pókert.
  • Lammer
    #28217
    "bejuthattam volna"

    hehe ez ismeros... PS: sunday storm selejtezos 1 FPP pontos debil allinelek orrba-szajba style (kb 3-4x vettem rebuyt es onnan elszabadult a lucky train)... es 300-bol bemakoltam magam, de tenyleg olyan ordenare modon, hogy en sem hittem mar el (elejen 6-os olle win es tsa, full forditas, lesorosodas, szettesedes nagyobb pair ellen, stb)

    es 300-bol mar csak 3 jut tovabb es 4-en vagyunk... es megy a csiki-csuki... es ott elfogyott a lucky hourom :D 4-ik
    (mondjuk valahol "igazsagos volt" mert mindig short voltam es szarabb mutatassal tornaztam magam vissza zsinorban kb. 3x :Ð )
  • precision
    #28216
    átraktam a zsét everesetre a jokerstarról

    kaptam 10 db $1 eTicket -et is a befizetéssel, felhasználtam az egyiket egy "chip and chair" mtt -re, 70 induló, 3. lettem (végén elbénáztam, bejuthattam volna a headsupba) és nyertem 11 USD -t :)
  • Lammer
    #28215
    FULL CLASSIC!!!44

    ahhh de birtam! :)
  • sz4bolcs
    #28214
    :PPPPPPP

  • sz4bolcs
    #28213
    jó, de ő nyilván azt gondolja, hogy bad beat xDD
  • Tigristank
    #28212
    Ebben semmi bad beat nincs, ez szimplán 1 láma. :D
  • Christian88
    #28211
  • sz4bolcs
    #28210
    bad beat 2 instacallal fűszerezve

  • sz4bolcs
    #28209
    Tessék, itt van nektek: Bad beat xDD

  • xxxpaulxxx
    #28208
    Yeeee!:D
    Én akkor HITTEM azt, hogy elvesztem a motivációt, amikor lezuhantam 60 dollárra... de hopp... mindjárt 300on vagyok és már 70%on állok a 100 dolcsis bónusszal... szóval úgy érzem ez a kudarc csak megerősített:))

    Viszont a bwin rakebackje benyalhat!:D
  • ddt500
    #28207
    Na ugye megy ez!
  • ddt500
    #28206
    Nem is volt full. Csak 80%.
  • sz4bolcs
    #28205
    Hát.... Engem mindig fölizgat, ha valaki full bankrollal ül egy omaha asztalnál.. :Ð
  • precision
    #28204
    ok, akkor az eddigi összes handreplayedhez:

    nh!

    :)
  • ddt500
    #28203
    Jaja! Most amikor elkezdtem berakni a handeket néma csend senki nem reagál. Na mondom most vagy mindenki utál (nem valószínű mert annyit nem írok) vagy az a baj, hogy nyerek a handekbe és nem bőgök, hogy riveren lemákolt a szemét pokerstars programja.
    Úgy tűnik itt csak azt szeretik ha veszít az ember. Akkor együtt sírhatunk meg anyázhatunk. Ez hozza össze az embereket.
    Nem az, hogy: Nézd a szemét nem nyert 2 párral?! Én biztos szoptam volna.
  • sz4bolcs
    #28202
    Amúgy hónapokig vígaszágon voltam... full motiválatlan, alig játszottam pár versenyt nyár óta, amit játszottam az is csak stagnálásra volt elég, ...de:

  • sz4bolcs
    #28201
    Megpróbálom kompenzálni a sok nyafit. :D Nehogymá mindenkinek mindig mindenhol szarul menjen... vagy menjen... ellenem :D
  • petesilver
    #28200
    Igazából eszembe sem jutott sorry, mert a normál melóhelyen 10 órákat tolok, meg hullaként esek haza, netközelben sem jártam, meg annyi mindennel el vagyok maradva, hogy 2 hét lenne utolérni önmagam, és ez így megy kb. november óta. Online pókerezni is kéne, de hát leginkább beájulok este az ágyba, azt újra másnap minden az elejéről. Sejtem ki lehet, szerintem jobbra ült a 10-esen, és szőke.
  • xxxpaulxxx
    #28199
    Köszönöm Szabi, hogy visszatértél a replayeiddel! Végre valami tartalom is van a topikban! Már pont gondolkoztam a -favon:D
  • Lammer
    #28198
    omg, ne b***z ma' :CCCC

    ez mar tenyleg durva!

    oszinte reszvetem... en most szuneten vagyok, mert mint irtam live zsinorban makoltak le, mint online... at tudom elni, mennyire szar :S bar meg igy sosem kaptam ki, max egy str. flush vs str. flush beatet azert elkaptam en is :S
  • ddt500
    #28197
    Bad bet asztal kellett volna.
  • sz4bolcs
    #28196
    3 egymást követő hand:





  • precision
    #28195
    faszér' nem bírtam megállni, hogy ma ne lépjek be starsra... mert holnap már tudnám levenni a pénzt róla

    na mind1. beléptem. nem akartam szétspammelni a topikot hand replayekkel...

    mínusz 10 USD

    most léptem ki, széjjelbasz az ideg jelenleg is... 99 kézben, flop 9,9,10, majdnem félrenyeltem a szendvicsemet, checkelem, allint tol, megadom (potban 10 USD), turn J, river K... mutat AQ -t, ugyanolyan színből mint a 10,J,K

    ha rendelkeznék Bill Gates vagyonával, felvásárolnám ezt az istenbaszása oldalt, a szervereit nekiadnám a rákkutató orvosoknak, biztos jól jönne nekik egy kis plusz számítási sebesség

    az RNG _programozóját_ (lol gecc mekkora paradoxon) pedig nyilvánosan kibelezném

    * nyugi precc... nyugi... holnap leveheted a pénzt erről a rákról...
  • ddt500
    #28194
    Így kell kiesni.