30078
  • TaRka0107
    #12627
    Most indultam a 3$os stepen! Feljöttem egy kicsit! Aztán 9-10el emelek(suited)! Egy megadja! Top pá bejön! Emel, visszaemelek, allin! A4 volt a kezében, semmije nem volt az égvilágon! Se flosh húzó se sor húzó! És lejött neki a sorhoz két lap a végén! Hát azért ekkora idiótát! Hihetetlenek játszanak!
  • kraawz
    #12626
    akkor erről kicsit lemaradtam, de köszi :)
  • Dick Riddick
    #12625
    Kár volt all-in menni, hiszen nem veszíthetsz.
  • TaRka0107
    #12624
    Lehet a végén nem kellett volna allin menni, de végülis a legjobb kezem volt:D
  • Dick Riddick
    #12623
    -November 1.
    -Naponta két kezet (10 lap) lehet megnézni, az egész promo alatt 52 kezet.
    -Tudomásom szerint a beutalt 100$-ból vonja le az ötven dollárt, a bónusz érvényben marad.
  • kraawz
    #12622
    Pár kérdés Riddicknek és a PP-seknek!

    -A mostani promó meddig tart
    -Ha mondjuk megvan az 5 lapom és semmi nem jött le, utána kezdhetek e újat?
    -Első befizetésem bónuszkóddal van, 100%, ráutalok 100$-t, akk lesz 100$ függő. De ha mondjuk utána kiutalok egyből 50$-t, akk marad e a 100 függő?
  • Dick Riddick
    #12621
    Most kezdem a harmadik kezet.
  • TaRka0107
    #12620
    Neked eddig hány kártyád van?
  • TaRka0107
    #12619
    Ok! Én is erre gondoltam:)
  • doxadmin
    #12618
    Rövid távon talán. De nem nagyon érdekel hogy mákolnak míg tudom tartani a 2+BB/100amat :) Csak kicsit bosszantó, de ez van.
  • Dick Riddick
    #12617
    Ez azért van mert mindig problémázik a szoftver, nem frissít rendesen, késik. Később nézz vissza, addigra frissíteni fogja.
  • TaRka0107
    #12616
    Mert ugye 15 party pointonként ad egy lapot! Kattintok rá és semmi!:)
  • TaRka0107
    #12615
    Riddick, az mért van PP-n hogy rámegyek a promoban ott a második lapra hogy deal, vagyis ossza ki a 2. lapot és semmit nem csinál!
  • Dick Riddick
    #12614
    Az ám!
  • pLau
    #12613
    Az a tündér múlt pénteken nálam is járt:D:D Ma meg már mérgesebb így fekete formályában tér vissza:D:D Jó bulit!
  • TaRka0107
    #12612
    Nem igaz, nem tudok írni! ott nyer az első 2000$-t!:)
  • TaRka0107
    #12611
    Aha! A végén egy 500$os van, ott nyer az el 2000$-t! Hát ez elég hosszú!:D
  • Dick Riddick
    #12610
    A Step versenyek általában egy komoly versenyre való bejutást tesznek lehetővé. Legtöbbször tíz szint van, a versenyek SnG típusúak, az első 2-3 játékos jut tovább, kapnak egy-egy jegyet a következő szintre. A legkisebb beugró általában egy dollár vagy kisebb, a legnagyobb több ezer dollár is lehet. Mindenki azon a szinten száll be ahol neki tetszik. Vagy befizeti a beugrót az adott szintre, vagy felhasznál egy korábban nyert jegyet.
  • Dick Riddick
    #12609
    Jó bulizást!
    És persze mindenki másnak is. :)
  • Carloska
    #12608
    Nah emberek ismét itt a péntek aki megy bulizni jó partyt és bebaszást sok nőt , aki pokerezik annak meg sok pénzt :D

    ÉN már indulok fel pestre vár a zöld tündérem ( Absinthe ) XDXD
  • TaRka0107
    #12607
    Bocs a sok HSZ-ért! Csak kettőn indultam eddig! Elsőn nem értem el jó helyezést! Másodikon 1. lettem és már 6$om oda!:D De semmi pénzt nem nyertem még! Csak ezért csodálkoztam!:D
  • TaRka0107
    #12606
    Gondolom hogy ezen az SnG-n már fizetnek is nem csak tovább jutok megint valahova! Na mind1 meglátom!:D
  • TaRka0107
    #12605
    Nyertem egy jegyet! Azzal benevezek és akkor ezen a tornán se lehet pénzt nyerni?:D Vagy arról egy nagyobbra jutok tovább?:D
  • TaRka0107
    #12604
    Riddick! Olyan kérdésem lenne hogy ez a Step torna mire jó? Mert neveztem 3$al és írta h tovább jutotttam egy 10$osra! De nem nyertem semmit!:D
  • TaRka0107
    #12603
    szériából*
  • Dick Riddick
    #12602
    Az én tapasztalatom az hogy kétféle ember játszik így. Aki unatkozik, és aki arcoskodik.
  • Dick Riddick
    #12601
    Nem elég sokat, hanem szinte mindent. Lehet nagyon jó a játékod, ha nincs megfelelő háttered, kikészít a variancia.
  • TaRka0107
    #12600
    De ha jó a bankroll menedzsmented akkor vissza tudsz jönni a bukó szériból és nem buksz olyan nagyot!
    A bankroll menedzsment elég sokat számít a pokerben!
  • Rundstedt17
    #12599
    Figyelj hiába van 60%-ék nyerési esélyed az nem egyenlő 100%-al.Ezért szokás szerencse játéknak tekinteni a pókert és nem sportnak:D
  • doxadmin
    #12598
    Nagyot mákolsz, majd nagyot buksz. Tele sok idiótával, akik megadnak mindennel, majd riverre szépen lejavul minden szar lapuk.

    Volt egy +19$os napom, 3 napja, azóta folyamatosan mákolnak. Ász párom nyerési esélye 6k kézből 60%.

    Nem a rossz megjátszás eredménye, hanem a riveré. Pl AA nálam, elemek 22 adja, és riverre leesik neki a 2es. 2 outja van a javulásra és behúzza. Bezzeg mikor nekem van 10+out az A magas flössre, 1 se jön. Jokerstars.
  • sandor8206
    #12597
    ne haragudj de kikkel játszol, gondolatolvasokkal? elhiszem, hogy nem mernek hívni, de akkor minek pókereznek?
    "...épp azért,mert nem tudja mi közöm a flophoz.akkor viszont biztos hívna a semmire is..." miért ha nem jelented be, akkor tudják? Épp azért hívnék, nem azért mert dobatni akarok, azért hogy információt szerezzek, hogy mi közöd a flopphoz.
  • 9csöves9
    #12596
    azért ez más szitu:)

    az előzőhöz:ha hiszed,ha nem,nem nagyon mernek hívni ilyenkor.még second párra sem,nemhogy a semmire.épp azért,mert nem tudja mi közöm a flophoz.akkor viszont biztos hívna a semmire is,ha simán csekkelek(persze ha nem teljesen elvetemült a board)

    amúgy meg végülis teljesen lényegtelen,mert a partik nagyon elenyésző százalékában használom/használják ezt a játékot
  • sandor8206
    #12595
    az ilyen előre megmondom mit csinálok dologról az jut eszembe amikor volt egy gyerek állandóan pofázott, elég idióta volt
    na beküldtem egy preflopp emelést
    gyerek "...ha látok egy A, all-int küldök..." AK volt nála
    "...all-in..., mondtam ha látok egy A-t all-in..." gondolom örült magának

    én "...leszarom, nálam meg AA van..." :-)
  • sandor8206
    #12594
    semmi információd nem lesz, mert te chekoltál ő jön, ha van valamije akkor is nyit, ha nincs neki semmi akkor is, mert te chekoltál ergo neked sincs semmi, ő mindenképp nyit.
  • Dick Riddick
    #12593
    Ez nem egészen világos nekem...
  • #12592
    Beszarás mibe futottam bele az előbb. Kétszer egymás után :)

    Majd jött egy AQ, amire nem adtam meg 8 dolcsit, pedig lehet bejött volna :)

    Dupla AA
  • 9csöves9
    #12591
    ha ő bármit csinál nekem már lesz információm,neki pedig még semmi.ha megnézem a flopot,és úgy csekkelek akkor viszont már neki is van elképzelése hogy mire lehet engem tenni,nem talált el a flop,estébé.

    hangsúlyozom nem egy gyakori eset,nem ez a postflop játékom alapköve:)
  • Carloska
    #12590
    POKERSTARS NEW REKLÁM én ezt adnám tvben

    Pokerstars vagy nagyot buksz vagy nagyot mákolsz mindegy mert pénzed ugyis elveszted te szerencsétlen !
  • sandor8206
    #12589
    Nagy játék! És ha megkérdezhetném te mit olvasol le az ő játékából?
    Te chekeltél, ő nyit floppon! És?
  • Realtibi
    #12588
    Nekem nagyon bejött a leosztás

    Legközelebb jön majd a királyod ;D